Forum PCLab.pl: Okres grzewczy - rozliczenie - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Okres grzewczy - rozliczenie Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   bekaziom Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 07 Maj 2013 - 16:18

Witam, mam pytanie.

Teraz się wyprowadzam z mieszkania i wypowiedzenie jest do 30 czerwca, złożyłem 30 kwietnia.Jak widać 2 miesiące.W wypowiedzeniu zawarłem, że wszystkie rachunki zapłace i ureguluję do 30 czerwca, natomiast ona w rozmowie gdy dawałem jej wypowiedzenia napomniała, że chce się z nami spotkać we wrześniu(mam jeszcze 3 współlokatorów) i po prostu się rozliczyć za okres grzewczy.Czy musimy płacić za ten okres grzewczy, skoro rachunki mamy do 30 czerwca?

#2 Użytkownik jest niedostępny   gotrunks Ikona

• Dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko co zechesz powiedz tylko...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Maj 2013 - 16:23

Hmm jak rachunki za okres do 30 czerwca do jak najbardziej wypadałoby zapłacić. Rozliczenia ciepła/wody przychodzą przeważnie pod koniec czerwca lub lipcu choć to zależy od administracji danej nieruchomości... A czy musisz to już kwestia umów jakie podpisałeś/zawarłeś.

#3 Użytkownik jest niedostępny   pomaranczowa alternatywa Ikona

• ...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Maj 2013 - 16:40

Zobacz postbekaziom, o 07 Maj 2013 - 16:18, napisał(a):

Witam, mam pytanie.

Teraz się wyprowadzam z mieszkania i wypowiedzenie jest do 30 czerwca, złożyłem 30 kwietnia.Jak widać 2 miesiące.W wypowiedzeniu zawarłem, że wszystkie rachunki zapłace i ureguluję do 30 czerwca, natomiast ona w rozmowie gdy dawałem jej wypowiedzenia napomniała, że chce się z nami spotkać we wrześniu(mam jeszcze 3 współlokatorów) i po prostu się rozliczyć za okres grzewczy.Czy musimy płacić za ten okres grzewczy, skoro rachunki mamy do 30 czerwca?

w tym roku okres grzewczy lekko sie wydluzyl, wiec to co juz zaplaciles a'konto moze nie starczyc na faktyczny rachunek...

#4 Użytkownik jest niedostępny   Badalaman Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Maj 2013 - 18:25

Tak na logike: podczas okresu grzewczego mieszkales i to Ty (czy tez Wy) "uzywaliscie" ciepla, wiec i koszty trzeba pokryc.

#5 Użytkownik jest niedostępny   bekaziom Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 08 Maj 2013 - 10:01

Paradoks jest taki, że z poprzednimi najemcami właścicielka nie rozliczała się z okresu grzewczego, więc my mamy płacić?Skoro ona to potwierdziła, podpisała, że do 30 czerwca mam zapłacić rachunki to jest to prawda, czy ściema?Ona doskonale zna przepisy bo jest tlumaczem przysieglym.

Strona 1 z 1