Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak poziom wyżej niż Twoje denne ironizowanie w co drugiej wypowiedzi. :Up_to_s:

 

Tyle, że środowisko pecetowe zawsze wyglądało i wygląda trochę inaczej, choćby w przypadku sprzedaży tytułów AAA. Pamiętając też o kwestii piractwa, wprowadzenie platformy pokroju Steama było możliwe w pierwszej kolejności w przypadku rynku PC, a jak się takie próby skończyły w przypadku Xboksa - każdy doskonale wie. Swego czasu ceny gier PC był też wyraźnie niższe, dopiero ostatnie lata to zauważalny ich wzrost, w określonych przypadkach nawet do cen konsolowych. Trzeba być kompletnym ignorantem, żeby tak znacząco różniące się ekosystemy stawiać na równi. I kto tu pisze o bredzeniu.

 

Jak wyżej, coś nie widzę tych exów jak za czasów X360, a przede wszystkim na tym się powinna opierać polityka względem graczy, w końcu mówimy o konsoli DO GIER. Twoje udawania Greka jest doprawdy śmieszne. A Spencer po dobrym początku nieco przygasł, choć to i tak klasa w porównaniu z poprzednimi frontmanami.

 

Ależ Ty swoją wiedzę na temat gier prezentujesz od kilkunastu postów, więc bardzo łatwo ją ocenić. :] No i fakt, jest się z czego pośmiać.

 

1.Poziom wyżej, jakie to smutne, samozadowalasz się tylko jednym poziomem, ja bym powiedział eony wyżej to brzmi lepiej, nie sądzisz...

2.O jakich próbach mówisz? I tak bredzisz - gry przed Valve były wymieniane i odpsrzedawane na pc, tak samo jak na konsolach, ceny gier na pc były i są zbliżone na pc i knsolach, wystarczy popatrzeć na zachodnią Europe czy USA, Polska miała mały bonus, sprzedaż gier jest mniejsza na pc, piractwo i tu i tu jest [bez nowej generacji - kwestia czasu] . O kufa jakie masakryczne różnice, teraz dopiero to zauważyłem.

3.Faktycznie nie ma exów, nic, nada, te Forze, Halosy,Gersy,Ori,Cracdowny,SeaofThievsy,SunserOverdrivy,Rysiaki,StatyDecekeye,Cupheady, itd. Jest mniej, ale są.

4.Sherlocku, kilku nie kilkunastu,na temat polityki MS, nie stricte gier. I tak nadal g... wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.O jakich próbach mówisz? I tak bredzisz - gry przed Valve były wymieniane i odpsrzedawane na pc, tak samo jak na konsolach, ceny gier na pc były i są zbliżone na pc i knsolach, wystarczy popatrzeć na zachodnią Europe czy USA, Polska miała mały bonus, sprzedaż gier jest mniejsza na pc, piractwo i tu i tu jest [bez nowej generacji - kwestia czasu] . O kufa jakie masakryczne różnice, teraz dopiero to zauważyłem.

Kwestia bardzo prosta, PC łatwiej dało się zamknąć w klatce kopii cyfrowych. Z czego to wynika? Nie mam pojęcia.

Piractwo jest kwestią czasu? PS3 zdechło ze starości, a piractwo na nim to dalej skomplikowany i niszowy temat. Obecna generacja jest na rynku od prawie 4 lat i z tego co się orientuję cisza w temacie.

Porównujesz to do "ściągnij grę, skopiuj crack'a i graj"? Nie rozśmieszaj mnie.

 

3.Faktycznie nie ma exów, nic, nada, te Forze, Halosy,Gersy,Ori,Cracdowny,SeaofThievsy,SunserOverdrivy,Rysiaki,StatyDecekeye,Cupheady, itd. Jest mniej, ale są.

Nie mam Xbox'a, a i tak w to zagram. Widzisz różnicę czy trzeba wyłożyć jeszcze prościej?

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia bardzo prosta, PC łatwiej dało się zamknąć w klatce kopii cyfrowych. Z czego to wynika? Nie mam pojęcia.

Piractwo jest kwestią czasu? PS3 zdechło ze starości, a piractwo na nim to dalej skomplikowany i niszowy temat. Obecna generacja jest na rynku od prawie 4 lat i z tego co się orientuję cisza w temacie.

Porównujesz to do "ściągnij grę, skopiuj crack'a i graj"? Nie rozśmieszaj mnie.

 

 

Nie mam Xbox'a, a i tak w to zagram. Widzisz różnicę czy trzeba wyłożyć jeszcze prościej?

 

Poczytałeś moje wcześniejsze posty, pisałem o tej zmianie i wydawaniu gier z x na pc jako jedynej konkretnej zmianie polityki Ms? Graj sobie, co mnie to...

Piractwo jest obecne na pc i jest na konsolach, bez obecnej generacji co wyraźnie zaznaczyłem. Proste. Ciekawe, że dałeś przykład ps3, nie x360,ps2 czy wii... nie pasuje do twego ciągu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje tak, że ciąg został przerwany? Kpisz?

Ja sobie będę grał, inni sobie będą grać. MS sam już nie wierzy w możliwość wyrównania z Sony podając prognozy sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Poziom wyżej, jakie to smutne, samozadowalasz się tylko jednym poziomem, ja bym powiedział eony wyżej to brzmi lepiej, nie sądzisz...

Smutne jest Twoje bajdurzenie i ironizowanie, jedyny sposób w jaki najwyraźniej potrafisz prowadzić dyskusję. Ciężko więc, żeby się wysilać i w zamian oferować coś więcej.

2.O jakich próbach mówisz?

Pomysły Microsoftu z początku generacji już Ci z głowy wyleciały?

 

https://arstechnica.com/gaming/2017/03/xbox-exec-reflects-on-botched-xbox-one-disc-resale-plan/

I tak bredzisz - gry przed Valve były wymieniane i odpsrzedawane na pc, tak samo jak na konsolach, ceny gier na pc były i są zbliżone na pc i knsolach, wystarczy popatrzeć na zachodnią Europe czy USA, Polska miała mały bonus, sprzedaż gier jest mniejsza na pc, piractwo i tu i tu jest [bez nowej generacji - kwestia czasu] . O kufa jakie masakryczne różnice, teraz dopiero to zauważyłem.

Były wymienianie i odsprzedawane, ale nie w takiej skali, ceny były na PC zauważalnie niższe, dopiero Steam je praktycznie wyrównał, patrząc na ceny premierówek. Piractwo jest tu i tu, więc nie ma żadnych różnic? Już całkiem odlatujesz na oparach absurdu, sprzedaż na X360 szła w miliony mimo możliwości przerobienia konsoli, podczas gdy wydawcy PC stosowali coraz to różniejsze zabezpieczenia, czasami utrudniające zabawę legalnym nabywcom. Statystyki torrentowe mówiły w zasadzie wszystko na ten temat:

 

https://torrentfreak.com/top-10-most-pirated-games-of-2011-111230/

 

Faktycznie żadnych różnic, chyba kpisz w żywe oczy. A przecież Steam już wtedy funkcjonował od lat. Wspominałeś coś o PS2? Zobacz sobie jak w latach swojej świetności, mimo możliwości piracenia, sprzedawały się gry na tą platformę:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_PlayStation_2_video_games

 

Co chciałeś udowodnić wspominając o tym?

3.Faktycznie nie ma exów, nic, nada, te Forze, Halosy,Gersy,Ori,Cracdowny,SeaofThievsy,SunserOverdrivy,Rysiaki,StatyDecekeye,Cupheady, itd. Jest mniej, ale są.

Zrozumiałeś cokolwiek z powyższych wypowiedzi? Bo mam poważne wątpliwości. Wyraźnie pisałem o tym w kontekście E3 i tego co tam pokazano przy okazji revealu nowego Xboska, a Ty wyjeżdżasz z grami, które już wyszły. Które nawet nie są pełnymi exami. Jesteś zwyczajnie niepoważny.

4.Sherlocku, kilku nie kilkunastu,na temat polityki MS, nie stricte gier. I tak nadal g... wiesz.

Rozmowa jak z dzieckiem, gimbusiarskie teksty pokroju "g... wiesz", a uzasadnienia jak nie było, tak nie ma. Jak chcesz na kimś zrobić w ten sposób wrażenie, to chyba pomyliłeś adresy. Polityka względem graczy to głównie kwestia exów, bo co innego w przypadku gdy rozmawiamy o konsoli do gier? :heu: Wycofanie się z pierdzenia o TV, sporcie i całej reszcie bzdet, było tylko i wyłącznie ratowaniem wizerunku. Tutaj Microsoft nie miał za dużego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mieliście czasem tak, że ściągacie grę przy dobrej prędkości a tu nagle bach i spada na 2Mb/s przy 3-4% i tak leci jak krew z nosa przez kolejne dłuuuuuuugie minuty. Próbowałem wznawiać, anulować, reset konsoli, zmiana dnsów i kurde to samo ciągle z jedną konkretną grą - Arkham City z kolekcji Return to Arkham. Jedynka się ściągnęła bez problemu a tutaj cały czas za 2, 3 czy 5tym razem ten sam problem. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje tak, że ciąg został przerwany? Kpisz?

Ja sobie będę grał, inni sobie będą grać. MS sam już nie wierzy w możliwość wyrównania z Sony podając prognozy sprzedaży.

 

To kiedy złamano ps3 ile lat po premierze? Bo obecna jeszcze trwa, więc...

BTW: Graj W Halo5, Sunseta i FH2 świetne gry, na pc hulają aż miło...

Edytowane przez Akira23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest Twoje bajdurzenie i ironizowanie, jedyny sposób w jaki najwyraźniej potrafisz prowadzić dyskusję. Ciężko więc, żeby się wysilać i w zamian oferować coś więcej.

 

Pomysły Microsoftu z początku generacji już Ci z głowy wyleciały?

 

https://arstechnica.com/gaming/2017/03/xbox-exec-reflects-on-botched-xbox-one-disc-resale-plan/

 

Były wymienianie i odsprzedawane, ale nie w takiej skali, ceny były na PC zauważalnie niższe, dopiero Steam je praktycznie wyrównał, patrząc na ceny premierówek. Piractwo jest tu i tu, więc nie ma żadnych różnic? Już całkiem odlatujesz na oparach absurdu, sprzedaż na X360 szła w miliony mimo możliwości przerobienia konsoli, podczas gdy wydawcy PC stosowali coraz to różniejsze zabezpieczenia, czasami utrudniające zabawę legalnym nabywcom. Statystyki torrentowe mówiły w zasadzie wszystko na ten temat:

 

https://torrentfreak.com/top-10-most-pirated-games-of-2011-111230/

 

Faktycznie żadnych różnic, chyba kpisz w żywe oczy. A przecież Steam już wtedy funkcjonował od lat. Wspominałeś coś o PS2? Zobacz sobie jak w latach swojej świetności, mimo możliwości piracenia, sprzedawały się gry na tą platformę:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_PlayStation_2_video_games

 

Co chciałeś udowodnić wspominając o tym?

 

Zrozumiałeś cokolwiek z powyższych wypowiedzi? Bo mam poważne wątpliwości. Wyraźnie pisałem o tym w kontekście E3 i tego co tam pokazano przy okazji revealu nowego Xboska, a Ty wyjeżdżasz z grami, które już wyszły. Które nawet nie są pełnymi exami. Jesteś zwyczajnie niepoważny.

 

Rozmowa jak z dzieckiem, gimbusiarskie teksty pokroju "g... wiesz", a uzasadnienia jak nie było, tak nie ma. Jak chcesz na kimś zrobić w ten sposób wrażenie, to chyba pomyliłeś adresy. Polityka względem graczy to głównie kwestia exów, bo co innego w przypadku gdy rozmawiamy o konsoli do gier? :heu: Wycofanie się z pierdzenia o TV, sporcie i całej reszcie bzdet, było tylko i wyłącznie ratowaniem wizerunku. Tutaj Microsoft nie miał za dużego wyboru.

 

1.Nie wysilaj się nie warto, przecież jesteś poziom wyżej.

2.To jest ta próba... czekam na te PRÓBY... ogarniasz?

3."ceny były na PC zauważalnie niższe" jakieś dowody? czy znowu to tylko twoja opinia? Wszystkie wymienione rzeczy są i na rynku pc i na konsolowym, ogarniasz czy za trudne? czyż nie?

4.SoT nie wyszło, Crack też nie, Cuphead też nie, Sunset to pełny ex tak jak Halo 5, bo szóstaka nie wyszła, kolejne bzdurki Vulc?

Zabawne, że sam wspominasz:

"Exów mają jak na lekarstwo, z czego w zasadzie tylko jeden z nich wygląda na taki, który namacalnie skorzysta z tej dodatkowej mocy (Forza), bo ciężko to powiedzieć o Sea of Thieves czy Crackdown 3."

 

A teraz nagle czepiasz się, że nie podaje pełnych, co jest Vulc, chorągiewko?

5.Ot zwykła prawda, nic nie wiesz o mnie na podstawie kilku postów, a tekst jest prosty i zrozumiały. Na randomie z sieci mam robić wrażenie, hehehe, wybacz nie po to tu pisuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu do wstecznej trafił - Batman Arkham Origins, osobiście jeszcze czekam na Max Payne, Fight Night Champion,Fifa Street i jak dla mnie styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, w Maxa też bym pograł...

 

 

Pytanie:

 

Czy mając akumulatorki w padzie (zwykłe paluszkowe, a nie play&charge) mogę je ładować podpinając kabel USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wysilaj się nie warto, przecież jesteś poziom wyżej.

Faktycznie nie warto, udowadniasz to na każdym kroku.

2.To jest ta próba... czekam na te PRÓBY... ogarniasz?

Czepisz się w tym momencie liczby mnogiej? :lol2: To jest już błazenada.

3."ceny były na PC zauważalnie niższe" jakieś dowody? czy znowu to tylko twoja opinia? Wszystkie wymienione rzeczy są i na rynku pc i na konsolowym, ogarniasz czy za trudne? czyż nie?

Chyba kpisz, każdy zainteresowany pamięta ceny boxów PC i konsolowych na premierę. Różnice oscylowały w granicach 30-40%, w zależności od wydawcy. Twoje żenujące ironizowanie które uskuteczniasz od samego początku, obracając na każdym kroku kota ogonem, nic tutaj nie zmienia. Jasno i wyraźnie pisałem o skali. Coś ciężko się do tego odnieść, co? Za trudne?

4.SoT nie wyszło, Crack też nie, Cuphead też nie, Sunset to pełny ex tak jak Halo 5, bo szóstaka nie wyszła, kolejne bzdurki Vulc?

Nigdzie nie stwierdziłem, że nie ma pełnych exów. Wyraźnie zaznaczyłem w odniesieniu do czego piszę. Przestań robić z siebie idiotę, udając że nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi.

5.Ot zwykła prawda, nic nie wiesz o mnie na podstawie kilku postów, a tekst jest prosty i zrozumiały.

Powiedział gość, który pierwszy wyjechał z tekstem "gó... wiesz". To nawet nie wymaga komentarza.

Na randomie z sieci mam robić wrażenie, hehehe, wybacz nie po to tu pisuję.

Czemu innemu służą tego typu prymitywne teksty? Na własne życzenie robisz z siebie nabuzowanego internetowego krzykacza. Nie podajesz żadnych konkretów, zamiast tego w desperacki sposób czepiasz się słówek, przeinaczasz kontekst wypowiedzi. Widać to w każdym kolejnym poście, czarno na białym. Po co tu więc pisujesz? Bo pomijając powyższe, żadnego innego celu nie widać.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crackdown przesunięty na wiosnę 2018.

Słabo.

Nie dość, że MS już nie ma na Xboxie pełnoprawnych ex'ów w ogóle to jeszcze opóźnia te dzielone z PC. A premiera XOX tuż za rogiem.

Z drugiej strony to co zaprezentowali z tego tytułu moim zdaniem wyglądało słabo więc może to szansa na jakąś poprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crackdown przesunięty na wiosnę 2018.

Słabo.

Nie dość, że MS już nie ma na Xboxie pełnoprawnych ex'ów w ogóle to jeszcze opóźnia te dzielone z PC. A premiera XOX tuż za rogiem.

Z drugiej strony to co zaprezentowali z tego tytułu moim zdaniem wyglądało słabo więc może to szansa na jakąś poprawę?

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Powinni zaorać tego Crapdowna tak jak Scalebounda. Przeciętniak góra na 6/10 wyjdzie jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już o czymś takim jak Xbox One X zdążyłem zapomnieć :E Serio. To tylko pokazuje, gdzie MS ma cały ten projekt (podpowiem - w tyłku :E). Oni żyją w jakimś własnym świecie już, konkurencja im odjechała na kilka długości, a oni sami w sumie nie wiedzą w którą stronę popchać ten wózek z napisem "Xbox". Najpotężniejsza konsola na rynku, a nawet jakiejś jednej gry na start nie dostanie, która zaprezentuje jej możliwości. Trochę to śmieszne. Nie wiem kto jest grupą docelową tego sprzętu, naprawę nie wiem. Cena spora, bebechy mocarne, a para w gwizdek. W prawie wszystko co zapowiedzieli i tak się zagra od biedy na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Microsft mnie coraz bardziej wkur... bo dobrym planem jest stworzenie xbox one x ale ex'ów dobrych jak nie było tak nie ma ale cień szansy daje Sea of Thieves :

 

Polubiłem Konsole Microsoft ale czy dogoni sony wątpię. :E

Ja już o czymś takim jak Xbox One X zdążyłem zapomnieć :E Serio. To tylko pokazuje, gdzie MS ma cały ten projekt (podpowiem - w tyłku :E). Oni żyją w jakimś własnym świecie już, konkurencja im odjechała na kilka długości, a oni sami w sumie nie wiedzą w którą stronę popchać ten wózek z napisem "Xbox". Najpotężniejsza konsola na rynku, a nawet jakiejś jednej gry na start nie dostanie, która zaprezentuje jej możliwości. Trochę to śmieszne. Nie wiem kto jest grupą docelową tego sprzętu, naprawę nie wiem. Cena spora, bebechy mocarne, a para w gwizdek. W prawie wszystko co zapowiedzieli i tak się zagra od biedy na PC...

W tym temacie to naprawdę już szkoda strzępić ryja https://www.youtube.com/watch?v=9Q6M6WSboAAv :E

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam na nic nie czekam, bo żadna z zapowiadanych gier mnie nie kręci. Microsoft trafił w moje gusta jak nigdy :lol2: Zakup Xbox One X to już kompletna abstrakcja. Obawiam się, że niestety Xbox skończy jak Lumie i Windows Phone, które poniekąd się do tego stanu rzeczy przyczyniły (uniwersalne aplikacje i inne bzdury).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox One to dziś bardzo dobry sprzęt dla kogoś, kto korzysta z laptopa, ale od czasu do czasu chce połupać w duże multiplatformy.

 

Sam mam aktualnie na konsoli tylko Wiedźmaka 3 i Fifę 17, a za chwilę 18. To jest granie na długie godziny na sprzęcie, który kupiłem za niecałe 600 zł czyli mniej niż jakakolwiek przyzwoita karta graficzna do PC.

 

Jednym słowem, jestem z xklocka zadowolony. Natomiast racji bytu One X za ponad 2k nie rozumiem, jeśli nie mają w planach dużych gier ekskluzywnych. A wszystko wskazuje, że nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox One to dziś bardzo dobry sprzęt dla kogoś, kto korzysta z laptopa, ale od czasu do czasu chce połupać w duże multiplatformy.

 

Sam mam aktualnie na konsoli tylko Wiedźmaka 3 i Fifę 17, a za chwilę 18. To jest granie na długie godziny na sprzęcie, który kupiłem za niecałe 600 zł czyli mniej niż jakakolwiek przyzwoita karta graficzna do PC.

 

Jednym słowem, jestem z xklocka zadowolony. Natomiast racji bytu One X za ponad 2k nie rozumiem, jeśli nie mają w planach dużych gier ekskluzywnych. A wszystko wskazuje, że nie mają...

 

 

Jeżeli okaże się prawdą, że na Skorpiaku będzie można łupać w najmocniejsze tytuły bezproblemowo w 4k, to racje bytu już widać, zobacz ile musisz wydać na kompa do komfortowego grania w 4k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę patrzę pod swoim kątem, bo granie w 4k, to dla mnie abstrakcja. Nie mam zamiaru wymieniać kilkuletniego TV 42 cale. Może jestem mało wymagający, ale dla mnie taka jakość jest wystarczająca.

 

Ale znowu jak ktoś chce i ma kase na granie w 4k, to czy na pewno zainwestuje w platformę Xbox, gdzie gier jest jednak mało? W Wiedzmina 3 bym oczywiście pograł w 60 klatkach, ale nie ma pewności, że CDP Red coś takiego zrobi dla Xbox X. Dla PS4 Pro się nie postarali. :/

Edytowane przez materek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Microsoft ujawnił listę ponad 115 pozycji, które doczekają się oficjalnego wsparcia dla możliwości konsoli Xbox One X już w dniu premiery urządzenia - 7 listopada - lub wkrótce później."

 

Na tej liście jest m.in. Wiedźmin 3.

Co do 4K to jeżeli uruchomimy tryb 4K na ekranie Full HD, otrzymamy skalowaną w dół rozdzielczość, co poskutkuje ostrzejszym obrazem - to jest oficjalne stanowisko MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Microsoft ujawnił listę ponad 115 pozycji, które doczekają się oficjalnego wsparcia dla możliwości konsoli Xbox One X już w dniu premiery urządzenia - 7 listopada - lub wkrótce później."

 

Na tej liście jest m.in. Wiedźmin 3.

Co do 4K to jeżeli uruchomimy tryb 4K na ekranie Full HD, otrzymamy skalowaną w dół rozdzielczość, co poskutkuje ostrzejszym obrazem - to jest oficjalne stanowisko MS.

Wolałbym więcej krzaczków, lepszy LOD, zasięg czy tekstury. Zysk przy downscallingu to jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ma jeszcze konsoli warto zaczekać na premierę xbox one x a w moim przydatku to się nie opłaca bo mam xbox one s który pod względem przewyższa technicznie xbox one ponieważ każda gra włącza się szybciej i od momentu kupna konsili nie wyświetlił mi się błąd dotyczący złego odczytu płyty. Czasem mi się zdarzało że konsola w menu się na chwilę przycinała albo w trakcie instalacji gry musiałem parę razy wstrzymać i wznawiać instalacje . Moim zdaniem xbox one był zrobiony za szybko i przez to liczne problemy techniczne ale na szczęście pojawił się xbox one s a niedługo xbox one x i mam nadzieje że Microsoft w 9 generacji konsol nie popełni tych samych błędów. ;)

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowania X gdy ma sie Gtx 1080ti w kompie oraz Prosiaka z Vr?

 

raczej nie biorac pod uwage ze gry z x beda dostepne rowniez na pc to wg mnie kompletna glupota tym bardziej ze na x nie ma gier no chyba ze forza dla 3 latkow bo ile mozna grac w halo a zapomnialem o wiedzminie zawsze mozna przejsc 4 raz tym razem na x-ie

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wymieniam swoją 5cio miesięczną S-ke ;)

2k za taki sprzęcik to nie jest jakoś dużo IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...