Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

smOK__

Wykształcenie po technikum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W tym roku skończyłem technikum informatyczne, do egzaminu zawodowego nie przystępuję, ale do matury przystąpiłem (i zdałem, chociaż oficjalnych wyników jeszcze nie ma :P). Moje pytanie brzmi - jakie mam wykształcenie po technikum BEZ matury, a jakie Z maturą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnie bez matury i średnie z maturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepełne i pełne.

czegoś takiego już nie ma , chłopak ma typowo Średnie wykształcenie a nie żadne pełne czy niepełne :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czegoś takiego już nie ma

A kiedy było? Bo mi się wydaje, że nigdy. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy było? Bo mi się wydaje, że nigdy. :hmm:

Jasne, że nigdy. Matura nikomu do szczęścia nie jest potrzebna, jeśli nie planuje dalszego kształcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku skończyłem technikum informatyczne, do egzaminu zawodowego nie przystępuję

To przystąp, chyba że wybierasz się na studia w zupełnie innym kierunku. Ale skoro po technikum masz problem, żeby zrobić nawet dla zasady egzamin zawodowy, to długiej kariery na studiach Ci nie wróże. No ale Biedronka i Tesco szybko się rozwijają... cały czas są nabory na kasy i do magazynu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałeś maturę a egzaminu zawodowego nie ? :E

 

Przeciez egzamin zawodowy to jest łatwiejszy niż niektóre sprawdziany... :E

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po maturze to średnie ogólne

Po egzaminie średnie zawodowe

 

Right ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy w technikum nie obroni się tytułu zawodowego to w zasadzie tak jakbyś ogólniak skończył :> bo nie masz zawodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przystąp, chyba że wybierasz się na studia w zupełnie innym kierunku. Ale skoro po technikum masz problem, żeby zrobić nawet dla zasady egzamin zawodowy, to długiej kariery na studiach Ci nie wróże. No ale Biedronka i Tesco szybko się rozwijają... cały czas są nabory na kasy i do magazynu.

 

Pokolenie tuska i jego "wbijania" do glowy, że tylko studia dadza ci prace ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia daja prace umyslowa.

Lzejsza niz fizyczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zdać ten egzamin zawodowy choć z papierem technika informatyka wątpie żebyś cokolwiek znalazł. No chyba ze jesteś samoukiem i sporo robiles samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie stanowisko "technika informatyka" badz "informatyka" (od wszystkiego).

 

Ma wieksze szanse niz absolwent na takie stanowisko - bo absolwent nie bedzie chcial na takim (ponizej swojegowyksztalcenia) dlugo pracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie cię przyjmą na stanowisko informatyka po średniej. Możesz jedynie w serwisie jakimś bądź sklepie komputerowym próbować. Tak jak napisałem jak samemu nic nie robiłeś poza szkołą to po tym programie niczego wielkiego nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też skończyłem Technikum Informayczne.

Jeszcze tylko egzamin zawodowy przede MNĄ.

Ale pracować już pracuję w branży za te 1200zł. Zawsze coś jest.

Nie ma już czegoś takiego jakś średnie pelne czy niepełne.

Masz średnie koniec i kropka.

A matura to tlyko profit i nic więcej.

A egzamin zawodowy no cóż, jak Go zdasz to mmasz to wykształcnie śrdnie zawodowe, czyli zdałeś zawód i potwierdzasz swoje kwalifikacje.

A dokładniej pracuję w serwisie komputeriwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia daja prace umyslowa.

Lzejsza niz fizyczna ;)

 

Nie o to chodzi - po prostu ten człowiek szerzy jakies herezje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie cię przyjmą na stanowisko informatyka po średniej. Możesz jedynie w serwisie jakimś bądź sklepie komputerowym próbować. Tak jak napisałem jak samemu nic nie robiłeś poza szkołą to po tym programie niczego wielkiego nie potrafisz.

 

W spolce gdzie chca za niska pensje miec "informatyka" od wszystkiego.

Utrzymanie kompow, instalacja drukarek, "naprawa" jak sie pani Basi "zepsuje" (np przycisnie Insert :P ); archiwizacja danych, konfiguracja poczty i pewnie wiele innych spraw, ktore wychodza przy uzytkowaniu kompow przez osoby srednio badz wcale sie na tym nie znajace (np jak do czegos niema skrotu na pulpicie to juz tego nie uruchomi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po znajomości. Popatrz na oferty pracy - na takie stanowisko sterta certyfikatów i wyższe wykształcenie

W takich firmach co mówisz to się woła człowieka z własną działalnością na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba po znajomości. Popatrz na oferty pracy - na takie stanowisko sterta certyfikatów i wyższe wykształcenie

W takich firmach co mówisz to się woła człowieka z własną działalnością na telefon.

 

Kto z certyfikatami i wyzszym bedzie robil za 1500 na reke bez perspektyw na podwyzke?

 

W malej firmie mozna korzystac z firmy na telefon, w sredniej okazuje sie to drozsze (wiem z doswiadczenia); ale oczywiscie czesc firm zleca takie sprawy.

Przy korzystaniu ze zdalnego pulpitu wiele moga zalatwic bez przyjezdzania.

 

Mozna znalesc zatrudnienie w firmie swiadczacej takie uslugi ;) To ze robi to firma z zewnatrz nie zmiania faktu ze ktos w niej musi pracowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również z własnego wiem że firmy wynajmują gości na telefon którzy prowadzą firmy jednoosobowe.

Kto będzie robił ?

Kto powiedział że mówimy o 1500 zł.

Mam kolegę po studiach inżynierskich - specjalista od sieci.

Z pocałowaniem ręki wziąłby teraz taką robotę żeby jakoś wejść na rynek i nabyć doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...