Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, pes zawsze na filmikach prezentuje sie dobrze, a później wiadomo co wychodzi... Ja marze o zmianie komentatrów. Ale wątpie że sie za to zabiorą. Z innej beczki, menu będzie całkowicie odbudowane, widać też powrót do dawnego interfejsu w grze w stulu PES 6, dodatkowo mają dodać deszcz i śnieg. Najciekawszy bajer to możliwość wybrania rodzaju trawy dłuższej lub krótszej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku jest dobrze, dopóki samemu nie sprawdzi się gry z padem w ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nic nadzwyczajnego... dodatkowo animacje niekompletne, zbugowane... ;) I ta zarzucana jazda na łyżwach w FIFIe, a jeśli ktoś tego nie widzi tutaj to jest ślepy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te łyżwy też mnie denerwują... Animacje są w porządku a nie potrafią tego jakoś zgrać ładnie żeby to wyglądało na bieg a nie ślizganie xd Warto odnotować zachowanie piłkarzy przypominające ich prawdziwe. Drybling Neymara, strzał Persiego czy finezyjny strzał Balotelliego ;d A i Rossi chowiący ręce w polu karnym też wygląda dobrze. Dla mnie liczy sie grywalność, myślę, że z normalnej kamery nie będzie widać tych ślizgów i o ile gameplay będzie wporzo to nie będe zwracał na te ślizgi uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy znowu wszyscy pilkarze beda biegac z ta sama predkoscia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już potwierdzone, że CR będzie szybszy od Casillasa xd W dodatku statystyki mają być aktualizowane co tydzień jak w Fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko statystyki to statystyki a przełożenie tego na GP to co innego. Pamiętam jak CR'em chciałem się rozpędzić to mnie kur**** strzelała że jestem pod polem karnym przeciwnika i nagle obrońca drużyny przeciwnej dolatuje do mnie w ciągu dwóch sekund i zabiera piłkę. Szybszy od Casillasa ? :lol2: To ma być żart ?

 

Te łyżwy też mnie denerwują... Animacje są w porządku a nie potrafią tego jakoś zgrać ładnie żeby to wyglądało na bieg a nie ślizganie xd Warto odnotować zachowanie piłkarzy przypominające ich prawdziwe. Drybling Neymara, strzał Persiego czy finezyjny strzał Balotelliego ;d A i Rossi chowiący ręce w polu karnym też wygląda dobrze. Dla mnie liczy sie grywalność, myślę, że z normalnej kamery nie będzie widać tych ślizgów i o ile gameplay będzie wporzo to nie będe zwracał na te ślizgi uwagi.

Najbardziej to irytują mnie właśnie przerwania w animacjach... tak jakby były kiepsko sklejone w jedność, dwa to niech popracują nad tym żeby piłkarz dotykał piłkę faktycznie przy strzale/podaniu. Powinniście wiedzieć o co biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Cassilasem to zazartowalem specjalnie ;E taki suchar xd a co do tego co mowisz ze obroncy doganiali bez problemu, obejrzyn gameplay ktory wyciekl miesiac temu i tam widac, ze pozbyli sie tego babola :) w srode beda gameplaye zobaczymy czy warto zwrocic uwage tej grze, jakis tam pracownik ubi dostal fife i pesa 15. Wedlug niego pes w tej fazie fajniejszy, ale to moga byc znowu slowa przelane na wiatr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może być wyje**** w kosmos, a i tak nie zmieni to nic jeżeli online będzie dalej leżał... W singla to sobie można góra przez miesiąc pograć a co potem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tu masz racje, może coś fajnego wykminią ala Ultimate Team w fifie co pozwoli zasiąść na dluzej. I oby obyło się bez lagów i oszustwa.

Edit: Ale mega cieszy mnie powrót Player ID, tutaj charakterystyczna sylwetka Ozila podczas bietu *.* https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/160C5EA74F1109974084848353280_2a97c04a182.2.1.11861583737304722058.mp4?versionId=wsk6Fip7VCPayNt2zWiVxF24VwMpDosq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może być wyje**** w kosmos, a i tak nie zmieni to nic jeżeli online będzie dalej leżał... W singla to sobie można góra przez miesiąc pograć a co potem?

 

Jak się nie ma kumpli i się jest nolifem to pojawia się problem :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odpowiedź i post na poziomie poniżej zera... zresztą jak 99% Twoich postów. Najlepiej pisać tak o kimś. Prawda taka że nie będę sprowadzał połowy osiedla do siebie żeby pograć meczyki. Po to jest internet i rozgrywki Online aby to funkcjonowało, a jeśli Twoja "pusta" głowa tego nie kuma to przykro mi bardzo nie porozmawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma kumpli i się jest nolifem to pojawia się problem :thumbdown:

:lol2:

w fife np gram czesto. prawie ze codziennie . za kazdym razem mam wolac kogos do gry ? :hmm:

 

nie wiem jak na pc , ale online w pes 2014 na ps3 jest niegrywalne . taki lag ze az zal . naciskasz przycisk i czekasz 1-2 s az zareaguje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma kumpli i się jest nolifem to pojawia się problem :thumbdown:

Jak się jest kretynem i nie umie się myśleć to ciężko wpaść na pomysł, że z tymi kumplami chciało by się pograć nie mając czasu na to żeby ich zawsze kiedy jest ochota na grę gościć w domu... Prędzej no-lifem jest ktoś kto potrafi ciupać z kompem przez cały rok w taką grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu dorwałem promo PES`a 2014 w Euro za 49zł na X`a 360.

Szczerze powiedziawszy jestem zawiedziony. Nie jestem fanem gier, raz na jakiś czas uruchamiam starą Fifę 11, wcześniej grałem też w PES`a 2012 i mam wrażenie, jakby przez te kilka lat nic nowego w grze się nie pojawiło. W demo Fify 14 grało mi się bardziej intuicyjnie, postaci mają dużo lepszą fizykę, a grafika jest odpowiednia do oczekiwań w XXIw.

Mam nadzieję, że Konami zrobiło kilka kroków naprzód, żeby przynajmniej dorównać grywalności Fify 14. Byłem bardzo zadowolony grywalnością PES`a 2012, teraz jestem rozczarowany.

Trailer wygląda bardzo fajnie - oby rzeczywistość pokazała to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko my na blaszaki nie dostaniemy PES 2015 ale PES 2014 i pół.

Śmieszna sytuacja jeśli spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie, że to przecież Konami głaskało pececiarzy wydając poprzednią "nextgenową" wersję równo z konsolami, podczas gdy EA dymało nas przez 5 lat aktualizacjami składów do FIFY 2005.

Teraz? 2K wydaje nextgena na PC, nawet EA wydaje nextgena na PC. Konami nie dość że rok temu przerżnęło licencję na Hiszpańską ligę i wydało półprodukt to teraz całkowicie oddaje rynek PC w ręce konkurencji. Powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dla Pesowców Gameplay się liczy... więc skoro zawsze jest lepszy od tego w FIFIe to i zapewne teraz też tak będzie... Nie macie nad czym płakac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten temat, ten był o gniotowatej 2014-tce. O nowej wersji jest osobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , jada na 2 tematy:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w PES14 World Challenge gra mi się miodnie... :) 2015 sobie ogarnę na własną rękę... jak mi podejdzie i będzie to wyglądało w miarę ok to kupię... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W świetle ostatnich wiadomości - równie dobrze możemy pisać tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
    • Świetny ruch, ale mimo wszystko wk*****m się niemiłosiernie, że występują takie egzemplarze. Sam polecam/poleciłem ten model nie jednemu znajomemu i wszystko jest ok. Super, że pomogło, przykro, że Asus wypuszcza takie buble w postaci Asus Dual, które człowiek musi sobie poprawiać sam. Wiadomo, że mógłbyś to próbować zrobić w inny sposób i szkoda, że tak fajny model jakim jest Asus Dual, potrafi wypuścić takie gówno.
    • Jak laptop działa stabilnie po mimo whea w dzienniku zdarzeń to możesz olać (myślałem że miałeś co innego na myśli pisząc "sypie błędami") albo spróbuj zrobić te rzeczy o których piszą w tym temacie z reddita no może oprócz wymiany dysku na gen 3   
    • Gniesz pałkę znowu. Znajdź mi kraj gdzie każdy dobrowolnie chce iść zginąć.  Jak można się dziwić, że ktoś nie chce iśc na wojnę i jak można się dziwić, że ludzie przed nią uciekają.   Z rosji wyjechał tak samo ogrom ludzi przed wojną. Z każdego kraju kto będzie mógł to będzie kombinował jak uniknąć wysłania na front, jest to oczywiste. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...