Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Podzielam tutaj zdanie mlodego, zresztą cały czas o tym samym piszę, z tą róznicą, że może dostrzegam bardziej minusy, które mogą rzutować na jakość odbioru gry. Z jednym się tylko nie zgodzę, kiedyś pes był grą zdecydowanie bardziej dopracowaną jak pes 5 czy pes 6, nie było tam tylu bugów itd. Poza tym minęło juz trochę czasu od premiery i nikt nie opisał swoich wrażeń z multiplayera (chodzi mi głównie o pc - lagi, tryby itd.), chyba nie wszyscy jadą na piracie? :E

 

P.S. mlody_tarnow odpowiadasz na pw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz sie pare razy pytalem jak multi ale nikt nie odpowiedzial :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz sie pare razy pytalem jak multi ale nikt nie odpowiedzial :E

 

Jak łaskawie dostanę dobry data-pack na xbox live to odpowiem, aktualnie od 4 dni Konami pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie lepiej okulary lub zmień monitor

Gra w full hd na max detalach wygląda ładniej od nowej Fify

 

posiadam radeona hd 6870 i corei5 2500k, gram w hd ready...i co by nie gadac pes 13 o wiele lepiej wygladal..gram na high..niewazne czy to fulhd czy nie, w pes13 nie mialem pikselozy, w 14stce mam bo wg mnie nie dziala wygladzanie krawedzi...cienie i stadiomy rowniez nie wygladaja dobrze...jedynie z bliska pilkarze lepiej wygladaja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadań jeszcze raz pytanie. Czy ktoś z was spotkał się z problemem ustawienia rozdzielczości? Posiadając matrycę full hd w moim Sony Vaio VPCF22L1E nie mogę ustawić 1080p tylko maksymalnie 13xx x 766. Gdy poprzez port hdmi podpinaam tv sony sony mogę ustawić tylko 720p. Dodam tylko ze wszelkie stery są najnowsze a wszystkie gry dają się odpalić w full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę max 1280x720 na monitorze BenQ G2220HDA (nie wiem czy to ma coś do rzeczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie problem z wykrywaniem odpowiedniego GPU. Ustaw w sterownikach nvidia, aby procesor nvidii był używany zawsze do odpalania gierek i zobacz czy to pomogło. Jak nie to chodzi o ilość pamięci dostępnej dla gpu, bo ja u siebie też nie mam 1920x1080, a mam integrę, która dostaje 768MB RAMu, może większe rozdzielczości są dla 1GB+. To jest PES, tu wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 9600GT 512MB na GTX260 SOC 896MB dostępne rozdziałki 1920x1200->2560x1600 ;) Także problemu nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadań jeszcze raz pytanie. Czy ktoś z was spotkał się z problemem ustawienia rozdzielczości? Posiadając matrycę full hd w moim Sony Vaio VPCF22L1E nie mogę ustawić 1080p tylko maksymalnie 13xx x 766. Gdy poprzez port hdmi podpinaam tv sony sony mogę ustawić tylko 720p. Dodam tylko ze wszelkie stery są najnowsze a wszystkie gry dają się odpalić w full hd

Ustaw rozdzielczość pulpitu 1920\1080 i potem w opcjach gry powinno Ci wyskoczyć FHD.Miałem ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw rozdzielczość pulpitu 1920\1080 i potem w opcjach gry powinno Ci wyskoczyć FHD.Miałem ten sam problem

 

ale ja mam taka caly czas rozdzialke i nadal w opcjach 1366 x 768 max .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice... ja Krysią miałem parę ładnych :) Ale szkoda że nie nagrałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaliście o grę online. Gra online tutaj NIE ISTNIEJE (PC). Znów nie można zrobić pokoju i wybrać z kim się chce grać (patrz pes6 i wskaźnik jakości połączenia)- efekt- na 90% meczów rankingowych wybiera nam idiotów z innych kontynentów/albo kwiaty jak Portugalia, Hiszpania gdzie w pes jest dosc ciezko z nimi i oczywiscie pokaz slajdów. Dodatkowo input lag, mimo, że offline go nie ma. Nie da się sklecić ani jednej porządnej akcji, wszystko chaotyczne, przypadkowe, gole jakie się traci to po prostu poezja.

PES2013 wyglądał pod względem online o niebo lepiej (sam przykład zwykłych meczów rankingowych). Zostają znów jak co roku tylko mecze towarzyskie ze znajomymi, tutaj jest w miarę dobrze.

W tym roku chyba jednak nie bedzie u mnie ani jednej kopanki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jakaś słaba na maksymalnych i słaba optymalizacja. Gra wygląda brzydko. DX 9.0c dodatkowo - KIEPSKO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: No to lipa, kolejne potwierdzenie, że robiąc w pewnych elementach krok do przodu w innych zrobili dwa do tyłu. Dzięki czarny1910 za szczerą opinię.

644056_4692081600092_561824044_n.jpg:E

Porównanie naszej kadry - link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forach az grzmi od negatywnych opinii nt. online, na ta chwile pes jest zupelnie niegrywalny. A co do grafiki drugi smaczek- odpalcie sobie gre w dzien i potem na tym samym stadionie w nocy- ponoc jest diametralnie rozna ;) No niestety, produkt niekompletny, moze za rok na ps4 uda im sie lepiej ogarnac ten silnik. Poki co kazdy bieg, proba dryblingu (bo inaczej nie da sie tego nazwac) konczy sie strata, przy strzalach/podaniach jest nieraz myk, ze pasek sily sie naladuje, a grajek biegnie jeszcze 3-4m z pilka :E Wiadomo co wtedy sie stanie, szczegolnie jak jest to nasz obronca :E

Sorka za brak polskich znakow- telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarze mają być uzupełnione przez Konami w darmowym DLC - 1000 zawodników. Tym nie mniej takie nazwiska jak Modric to powinny tam błyszczeć już na starcie, a tak nie jest. Konami samo sobie strzela samobóje, jakby się nie dało takich spraw załatwić od razu, oni nawet mają problem z oknem transferowym, które kończy się prawie miesiąc przed premierą gry, a samo przeniesienie zawodników z jednej drużyny do drugiej w edytorze tj na 5 minut roboty. Naprawdę się nie da ? Jeżeli już sama gra nie ma tych składów, bo wcześniej była tłoczona i zapakowana to w dniu premiery powinna być dostępna łatka do pobrania, a ważyłaby tyle co nic, bo to zwykły OF.Co najśmieszniejsze takie niedoróbki wychodzą z kraju, który szczyci się sumiennością, dotrzymywaniem danego słowa, odpowiedzialnością i innowacjami technologicznymi.

 

Tak po za tym mam dziwne wrażenie jakby demko było lepsze od pełniaka (no może po za input lagiem).

 

BTW. Wczoraj grałem patriotycznie LM Legią i mecz z Benficą to był jakiś żart. Na poziomie superstar Benfica nie wymieniła składnie 3-4 podań, nie oddali ani jednego strzału na moją bramkę, a ja... z 15-20 jakbym zliczył i wszystko jakimś nieprawdopodobnym sposobem omijało na centymetry dosłownie słupki przeciwnika, jakby tam było jakieś pole siłowe. Z jednej strony wszystko pięknie, bo i tak mecze się zdarzają, ale z drugiej strony miałem wrażenie jakbym nawet tam strzelał Ronaldo to i tak efekty był ten sam. Bukmacherzy czuwali :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy strzalach/podaniach jest nieraz myk, ze pasek sily sie naladuje, a grajek biegnie jeszcze 3-4m z pilka :E Wiadomo co wtedy sie stanie, szczegolnie jak jest to nasz obronca :E

no to denerwuje . strzelam a ten zamiast od razu to idzie jeszcze dalej i traci pilke :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz o dziwo na wkurwieniu zmieniłem na grę w oknie 1920x1080 i 1mecz online grało się idealnie :o Nie wiem czy to kwestia przypadku, ale to było to :E Wieczorem potestuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych elementach ta gra jest w fazie wczesnej bety szybko musi wyjść jakiś patch bo niektóre błędy są na prawdę irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze ta niedorobiona gra uniemozliwia mi gre w FHD... moze to nie jest jakis wyznacznik ale jest to pierwsza gra w moim zyciu ktora sprawia mi problemy i to takie dziwne i nikt mi nie wmowi ze to jest problem po mojej stronie bo wszystko w FHD smiga;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pesa14, gram w full hd , mam zero input lagow , zero problemow z multi. Jestem fanem fify ale w tym roku pes> fifa . Animacja gniecie jaja w tej grze . Fifa to drewno i tyle;/ Mowi to ktos kto przegral tysiace godziny od fify 09 do 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra mi sie tez wysmienicie ale nurtuje mnie to ze tego Full HD po prostu nawet nie widze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do świąt myślę że wszystko powinno być kompletnie popatachowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...