Forum PCLab.pl: Pro Evolution Soccer 2014 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (59 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Pro Evolution Soccer 2014 Walka o piłke zaczyna się na nowo - FOX ENGINE

#941 Użytkownik jest niedostępny   Simi93 Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 19:45

U mnie ten SweetFX smiga jak należy, grafika ożyła :D poza tym dla mnie gra jest świetna ;)

#942 Użytkownik jest niedostępny   dishar Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 20:53

Faktycznie niby zmiana barw ale różnica jest kolosalna...

#943 Użytkownik jest niedostępny   DbFaN Ikona

• ^^
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 20:58

Siemka :) wlasnie nabylem pesa i mam problem na moim laptopie. Gra czyta mi karte zintegrowana a nie ta szybsza (gf 730) i nie moge przestawic detali na wysokie. Ustawienie sztywno dedykowanej karty nie pomaga, wiecie może jak zrobic aby ustawić max detale w grze?

#944 Użytkownik jest niedostępny   ciacho23 Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 21:19

^^ podbijam bo mam dokładnie ten sam problem. Poza tym czy ktoś znalazł sposób na wyeliminowanie tego input laga? Wszystko u mnie dzieje się z półsekundowym opóźnieniem.

#945 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 21:23

Klikacie prawym na ikonie gry i tam macie taka opcje : uzyj gpu czy cos takiego i wybieracie normalna karte graficzna ...

#946 Użytkownik jest niedostępny   DbFaN Ikona

• ^^
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 21:29

nie mam takiej opcji niestety... klikam prawym i nie mam niczego takiego.

#947 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 21:33

Musisz sobie w panelu nvidi ustawic aby ci pokazywalo ta opcje ..

#948 Użytkownik jest niedostępny   DbFaN Ikona

• ^^
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 21:35

a powiedzial bys dokladniej co i jak? sorki za klopot lapka mam od niedawna :P i musze kliknac na ikonke setting tak abym mógł detale zmienić tak?

#949 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 21:51

no w panelu na gorze powinienes miec takie : plik , edytuj , pulpit itd itp no i wlasnie dajesz na pulpit i tam powinno byc aby dodac menu kontekstowe czy jakos tak nie moge znalezc dokladnie jak to sie nazywa :P

#950 Użytkownik jest niedostępny   DbFaN Ikona

• ^^
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Wrzesień 2013 - 22:00

Dzieki wielkie jestem Twoim dłużnikiem :)

#951 Użytkownik jest niedostępny   szymoonn Ikona

• winning
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 02:32

U mnie SweetFX tez działa normalnie, efekt jest spory, bardzo in plus :)

Takie tam z dzisiaj(superstar oczywiście):

z początkowym imputlagiem byłoby niewykonalne :D

#952 Użytkownik jest niedostępny   afrikan Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 04:24

Łał ja na poziomie regular mam problemy a tu proszę takie bramki na najwyższym poziomie :D
Ale w sumie to mój pierwszy pes w życiu :thumbup:

#953 Użytkownik jest niedostępny   henus7 Ikona

• ...:::The Last Airbender:::...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 06:27

Powiem tak... śmiesznie i żenująco to wygląda :D Na poziomie SUPERSTAR ominął sobie piłkarzy jak tyczki tak? W dodatku przez moment było tak że z 20 razy wybiłbym mu piłkę z pod nóg a kolesie stali i patrzyli jak on sobie przebiega obok nich :o LOL... :E

BTW. od 0:06 zaczyna się ten żenujący moment gdzie przy mnie ten Aguero w tej akcji nic takiego by nie zrobił... i przy okazji zostałby wyprowadzony w pole lub został zmielony.. bo to wyglądało jak trening z tyczkami ;) każdy z tych trzech zawodników wystawiłby tylko nogę i byłoby po akcji. Fantastyczne AI, SUPERSTAR! :hmm:

Ten post był edytowany przez henus7 dnia: 27 Wrzesień 2013 - 06:30

#954 Użytkownik jest niedostępny   hwdp43 Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 06:48

no bo w pesie poziom trudnosci to loteria . raz na srednim przegrywam a raz na najtrudniejszym wygrywam bez problemu . tak jest juz od lat :kwasny:

#955 Użytkownik jest niedostępny   henus7 Ikona

• ...:::The Last Airbender:::...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 07:22

No nie no poziom poziomem... czy losowość ale żebyś na Superstar przebiegał sobie obok obojętnie nastawionych obrońców i ani jeden nogi nie wsadzi ani nic ? Coś tu śmierdzi... ;) Ja bym z chęcią poprosił o nagranie przez kogoś filmiku jak ustawia Superstar i gra mecz i robi takie kwiatki i jeszcze wygrywa. ;) Bo jeśli tak jest to PES powinien iść do GOTY z mianem najgorszego AI w historii gier komputerowych, tego na superstar nie powinno być.

Ten post był edytowany przez henus7 dnia: 27 Wrzesień 2013 - 07:23

#956 Użytkownik jest niedostępny   luke555 Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 10:35

Zobacz posthenus7, o 27 Wrzesień 2013 - 08:22, napisał(a):

No nie no poziom poziomem... czy losowość ale żebyś na Superstar przebiegał sobie obok obojętnie nastawionych obrońców i ani jeden nogi nie wsadzi ani nic ? Coś tu śmierdzi... ;) Ja bym z chęcią poprosił o nagranie przez kogoś filmiku jak ustawia Superstar i gra mecz i robi takie kwiatki i jeszcze wygrywa. ;) Bo jeśli tak jest to PES powinien iść do GOTY z mianem najgorszego AI w historii gier komputerowych, tego na superstar nie powinno być.

Przecież pisałem o tym, że komp w defensywie zachowuje się często bardzo biernie i jak cytowałem minus recki z gola "błędy w defensywie" to pisałeś, że błedy i w realnym meczu się zdarzają :)
Obym się mylił ale wydaje się, że tej edycji nie uratują już żadne patche. Mówiąc bez ogródek Konami zrobiło z graczy idiotów wydając grę, której nie powinni wydać, w obecnym stadium ten tytuł jest ukończony może w jakichś 60-70%. Dlaczego? Otóż połowa graczy klasy światowej która posiadała twarz w poprzedniej edyci tym razem ma jakieś generowane, bramkarze czasem wyciągają piłki nie do wyciągnięcia by innym razem wpuścić szmatę i to taką która jest nierealna, zderzenia nie dość, że wyglądają kuriozalnie to jeszcze w ich efekcie grajkowie się często blokują, teleportują itp. Do tego oczywiście dochodzą omawiane błedy w defensywie czyli totalna bierność obrońców w niektórych sytuacjach, ba czasem biegne 2v1 przeciwko cpu i ten zamiast biegnąc na gracza z piłką kryje tego bez piłki :E Myśłałem że takie akcje zdarzają się tylko w fifie online. Poza tym nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale cieszynek jest może kilkanaście na krzyż, wiele piłkarzy ma przy rzutach wolnych animacje Pirlo itd. ale to są już mniej istotne niedoróbki, oczywiście grę niszczą także błędy natury technicznej czy niegrywalny multi ale to moim zdaniem Konami może wyeliminować w łatkach. Podsumowując główne wady dotyczące gameplayu niszczą realizm tej gry który na skutek niedopracowań ucieka w ciągu chwili i wątpie żeby grę bramkarzy czy zderzenia poprawili w jakimś patchu, takich rzeczy się nie praktykuje w grach sportowych wydawanych co roku bo będzie się czym pochwalić przy następnej edycji :E

Ten post był edytowany przez luke555 dnia: 27 Wrzesień 2013 - 10:57

#957 Użytkownik jest dostępny   mlody_tarnow Ikona

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 11:51

Na gamezil... jest recenzja pro evo i idealnie oddaje sedno sprawy w tej grze. Myślę, że warto ją przeczytać, aby zrozumieć o co tak naprawdę tutaj chodzi, gdzie leży problem itd. W prawdzie nie ze wszystkim tam się zgadzam, ale zdecydowana większość pokrywa się z moimi odczuciami, tym nie mniej ocena aż tak wysoka być nie powinna.

Ten post był edytowany przez mlody_tarnow dnia: 27 Wrzesień 2013 - 11:51

#958 Użytkownik jest niedostępny   luke555 Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 12:07

Nie wiem czym się kierował pan Bednarek wydając taka ocenę przy jego zdaniem niegrywalnym multi i całej masie błędów o któych pisałem a o których on również wspomina. :E

#959 Użytkownik jest niedostępny   szymoonn Ikona

• winning
  • PipPipPipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 12:41

Zobacz posthenus7, o 27 Wrzesień 2013 - 07:22, napisał(a):

challenge accepted :lol2:

Tylko nie wiem czy mój komp się wyrobi z frapsem :kwasny:

Ten post był edytowany przez szymoonn dnia: 27 Wrzesień 2013 - 12:41

#960 Użytkownik jest niedostępny   bobrix Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 27 Wrzesień 2013 - 13:15

Już tu dawałem podobny rajd tyle że mój z połowy ;D Mam jeszcze meczyk na Superstarze tam też obrońcy momentami zachowują się jak idioci, plus sędzia kretyn. Do nagrywania Frapsem musi być kozak sprzęt albo na low, bo tnie momentam. Jedyna gra która mi tak robi przy nagrywaniu frapsem.

Ten post był edytowany przez bobrix dnia: 27 Wrzesień 2013 - 13:20

• (59 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • Ostania »