Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Heh... no tak ale kupując produkt Ty nie chcesz czekać aż połatają grę, porobią mody itd. tylko chcesz odpalać i grać swoim klubem bądź reprez..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że w ciągu miesiąca będzie już mocno połatany Pesedit w stabilnej wersji, ze strojami, składami itp. ze switcherem do gry online, jak i do tej na singlu, gdzie będzie wszystko. Do tego twarze ma naprawić samo Konami w ilości 1000+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... no tak ale kupując produkt Ty nie chcesz czekać aż połatają grę, porobią mody itd. tylko chcesz odpalać i grać swoim klubem bądź reprez..

Jak kupiłeś Windowsa to nie psioczyłeś, że masz do pobrania kilkaset poprawek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pesa14, gram w full hd , mam zero input lagow , zero problemow z multi. Jestem fanem fify ale w tym roku pes> fifa . Animacja gniecie jaja w tej grze . Fifa to drewno i tyle;/ Mowi to ktos kto przegral tysiace godziny od fify 09 do 13.

Masz input laga, ale po prostu Tobie on nie przeszkadza ;) Mam tylko nadzieję, że Konami połata to dziadostwo, w pes 2010/2011(?) też od premiery był problem z responsywnością, ale podołali :E (taaa, pocieszajmy się :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś Windowsa to nie psioczyłeś, że masz do pobrania kilkaset poprawek ?

W przypadku Windowsa nie ma zbytnio alternatywy :) Linux, MacOS nie nadają się tak do gier. Poza tym nie porównujmy PESa do Windowsa, system operacyjny to jednak coś bardziej skomplikowanego moim zdaniem :) Co do tych patchy to 1000 twarzy ma być wydane w ciągu 2 miesięcy a więc do końca listopada powinny być. Ogólnie to chyba nie tak miało wyglądać, osobiście nie znając pesa ostatnimi laty myśłałem, że to jest wyraz dobrej woli Konami i to będzie 1000 twarzy grajków powiedzmy spoza czołówki światowej bo te powinny byc na starcie a tu się okazuje, że to będzie po prostu naprawianie niedoróbek, których nie udało się zrobić na czas. :E To i tak jest pikuś w odniesieniu do graczy Xboxa którzy nie mogą od premiery zagrać w multi, mnie by chyba w takiej sytuacji szlak trafił. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że ja na x-ie pograć nie mogę to jest nic. Z tego co wiem online jest jeszcze większą porażką niż single w kwestii input-laga. Gra łączy nas z przeciwnikami z Azji zamiast z bliskich nam krajów, nawet gra z Europą zachodnią pozostawia wiele do życzenia.

 

Gadka Konami w sprawie online na xboxie:

 

 

Xbox® 360 PES 2014 players! Are you having trouble installing Data Pack 1.00?

 

We are aware that many of you are experiencing trouble installing the Data Pack 1.00 after installing Patch 1.01.

 

After downloading, Data Pack 1.00 will start installing and then stop around 50% with the error message "The downloaded file is broken".

 

We are very sorry for this and we are working hard in collaboration with Microsoft to fix this issue and get you on the field as quickly as possible.

 

Update - 26 Sep 2013 - 10:00 (UK Time)

 

we are still in discussions with Microsoft trying to understand what might be causing this.

since last night, some players have reported intermittent success installing the Data Pack. Please try to re-download and installing it.

next update - Thursday, 26 Sep 2013, 16:00 (UK Time).

 

 

I tak dzień w dzień ze zmieniającą się godziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś Windowsa to nie psioczyłeś, że masz do pobrania kilkaset poprawek ?

Yyy... zaledwie 28 poprawek które ważyły niecałe 400MB także nic wielkiego i zajęło 3 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żaden PES mnie tak nie frustrował... Online dziś 5prób: 2wygrane, 3 porażki- wszystkie 3 zaliczone jako 0-3 dla przeciwnika przy próbie połączenia już rozłącza :) nawet nie widać nicku przeciwnika, po prostu disconn i 0-3. Czasem na moją korzyść też takie wpadają, po prostu ŻENADA. Aktualnie odwieszam pada na czas nieokreślony, po prostu nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś Windowsa to nie psioczyłeś, że masz do pobrania kilkaset poprawek ?

Żeś dał przykład...

Ja praktycznie nie widzę żadnej różnicy w działaniu przed i po aktualizacjach. Wniosek, windows 7 działa bardzo dobrze nawet bez aktualizacji, czego o pesie powiedzieć nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To działało do 13tki i pokazuję się też do 14tki. W porównaniu z konsolą - miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten SweetFX smiga jak należy, grafika ożyła :D poza tym dla mnie gra jest świetna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie niby zmiana barw ale różnica jest kolosalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) wlasnie nabylem pesa i mam problem na moim laptopie. Gra czyta mi karte zintegrowana a nie ta szybsza (gf 730) i nie moge przestawic detali na wysokie. Ustawienie sztywno dedykowanej karty nie pomaga, wiecie może jak zrobic aby ustawić max detale w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ podbijam bo mam dokładnie ten sam problem. Poza tym czy ktoś znalazł sposób na wyeliminowanie tego input laga? Wszystko u mnie dzieje się z półsekundowym opóźnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikacie prawym na ikonie gry i tam macie taka opcje : uzyj gpu czy cos takiego i wybieracie normalna karte graficzna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam takiej opcji niestety... klikam prawym i nie mam niczego takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie w panelu nvidi ustawic aby ci pokazywalo ta opcje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzial bys dokladniej co i jak? sorki za klopot lapka mam od niedawna :P i musze kliknac na ikonke setting tak abym mógł detale zmienić tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w panelu na gorze powinienes miec takie : plik , edytuj , pulpit itd itp no i wlasnie dajesz na pulpit i tam powinno byc aby dodac menu kontekstowe czy jakos tak nie moge znalezc dokladnie jak to sie nazywa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @skunRace Będzie próbować?
    • Tak, bo jest cichszy od noctuy gdy oba chłodzenia chodzą na maks obrotów. I jest to fakt. Ok, czyli to że nie wiesz że UV jest możliwe na b760 mi się przyśniło i to Twoja podświadomość napisała...  Tak, kończymy dyskusje bo do konsensusu nie dojdziemy
    • z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy - wszystkim - Niech ta Wielkanoc będzie pełna pikseli szczęścia, megabajtów radości i gigaherców miłości! Wesołych Świąt! - a także przyjemnego korzystania ze skryptu   Niestety jego rozmiar trochę urósł - ale to ze względu na instalację DirectX oraz Visual-C-Runtimes w wersji offline - całość spakowana RARem Wersja V5: (data wydania 29.03.2024) https://wowo89.de/pliki/forum-pclab/skrypty/TuningWin11(wowo89.de)V5.rar - Usunięto problematyczne skanowanie i przywracanie integralności obrazu systemowego - Skanowanie i naprawianie plików systemowych - Usuwanie przestarzałych komponentów i sterowników - Pamięć wirtualna - ustawiana ręcznie przez użytkownika podczas wykonywania skryptu - Ustawienie progu zajęcia pamięci RAM przed użyciem pamięci wirtualnej (95%) - (Standardowo Windows zaczyna korzystać z pamięci wirtualnej już przy 80% zajęcia pamięci RAM) - Wyłączenie usług: wuauserv, wercplsupport, WerSvc - Zamknięcie aplikacji w tle, które są zintegrowane z oryginalnym systemem: Skype, Teams, OneDrive - Zablokowanie Autostartu dla aplikacji: Skype, Teams, OneDrive - Przeładowanie usług: wudfsvc, wercplwiz - Wyłączenie izolacji rdzenia - wyłączenie - useplatformclock - wyłączenie - disabledynamictick - włączenie - useplatformtick - Zmiana planu zasilania na najwyższą wydajność - usunięto, a w zamian użytkownik sam podczas wykonywania skryptu dokonuje wyboru który Plan zasilania ma być ustawiony - Skrypt usuwa preinstalowane aplikacje systemu Win10/Win11, oraz czyści rejestr z wpisów z nimi związanych: (zgodnie z prośbą użytkowników forum aplikacje związane z XBOX pozostały nienaruszone) - udoskonalono usuwanie aplikacji preinstalowanych, podczas wykonywania skryptu 2-3raz na tym samym komputerze, zdarzały się przypadki występowania błędu podczas deinstalacji już odinstalowanej aplikacji, teraz skrypt sprawdza czy dana aplikacja jest zainstalowana, jeśli jej nie ma, przechodzi do kolejnej, jeśli jest, usuwa ją i powiadamia użytkownika o poprawnym jej usunięciu. - Dodano instalację bibliotek DirectX (najnowsze na dzień wydania skryptu) - skrypt pyta użytkownika czy wykonać instalację - Dodano instalację bibliotek Visual-C-Runtimes (wersja Feb 2024) - skrypt pyta użytkownika czy wykonać instalację - Na zakończeniu skrypt wyświetla stosowną informację o zakończeniu działania i informuje użytkownika że system uruchomi się ponownie za 45sek (można przerwać odliczanie, zamykając okno skryptu - ta informacja również znajduje się w oknie skryptu)
    • Frimaware najnowszy 106. Filmow nie sprawdzalem tylko gry. Zrobie screeny jak wroce z pracy. 
    • Napisałeś przecież wyżej, że Fortis jest cichszy nawet od Noctuy, stąd moje argumenty. Mogę się jedynie zgodzić z tym, że nie zwróciłem uwagi, że użytkownik ma Ferę i kończmy tę dyskusję, bo odbiegamy od tematu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...