Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Łał ja na poziomie regular mam problemy a tu proszę takie bramki na najwyższym poziomie :D

Ale w sumie to mój pierwszy pes w życiu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... śmiesznie i żenująco to wygląda :D Na poziomie SUPERSTAR ominął sobie piłkarzy jak tyczki tak? W dodatku przez moment było tak że z 20 razy wybiłbym mu piłkę z pod nóg a kolesie stali i patrzyli jak on sobie przebiega obok nich :o LOL... :E

 

BTW. od 0:06 zaczyna się ten żenujący moment gdzie przy mnie ten Aguero w tej akcji nic takiego by nie zrobił... i przy okazji zostałby wyprowadzony w pole lub został zmielony.. bo to wyglądało jak trening z tyczkami ;) każdy z tych trzech zawodników wystawiłby tylko nogę i byłoby po akcji. Fantastyczne AI, SUPERSTAR! :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo w pesie poziom trudnosci to loteria . raz na srednim przegrywam a raz na najtrudniejszym wygrywam bez problemu . tak jest juz od lat :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no poziom poziomem... czy losowość ale żebyś na Superstar przebiegał sobie obok obojętnie nastawionych obrońców i ani jeden nogi nie wsadzi ani nic ? Coś tu śmierdzi... ;) Ja bym z chęcią poprosił o nagranie przez kogoś filmiku jak ustawia Superstar i gra mecz i robi takie kwiatki i jeszcze wygrywa. ;) Bo jeśli tak jest to PES powinien iść do GOTY z mianem najgorszego AI w historii gier komputerowych, tego na superstar nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no poziom poziomem... czy losowość ale żebyś na Superstar przebiegał sobie obok obojętnie nastawionych obrońców i ani jeden nogi nie wsadzi ani nic ? Coś tu śmierdzi... ;) Ja bym z chęcią poprosił o nagranie przez kogoś filmiku jak ustawia Superstar i gra mecz i robi takie kwiatki i jeszcze wygrywa. ;) Bo jeśli tak jest to PES powinien iść do GOTY z mianem najgorszego AI w historii gier komputerowych, tego na superstar nie powinno być.

Przecież pisałem o tym, że komp w defensywie zachowuje się często bardzo biernie i jak cytowałem minus recki z gola "błędy w defensywie" to pisałeś, że błedy i w realnym meczu się zdarzają :)

Obym się mylił ale wydaje się, że tej edycji nie uratują już żadne patche. Mówiąc bez ogródek Konami zrobiło z graczy idiotów wydając grę, której nie powinni wydać, w obecnym stadium ten tytuł jest ukończony może w jakichś 60-70%. Dlaczego? Otóż połowa graczy klasy światowej która posiadała twarz w poprzedniej edyci tym razem ma jakieś generowane, bramkarze czasem wyciągają piłki nie do wyciągnięcia by innym razem wpuścić szmatę i to taką która jest nierealna, zderzenia nie dość, że wyglądają kuriozalnie to jeszcze w ich efekcie grajkowie się często blokują, teleportują itp. Do tego oczywiście dochodzą omawiane błedy w defensywie czyli totalna bierność obrońców w niektórych sytuacjach, ba czasem biegne 2v1 przeciwko cpu i ten zamiast biegnąc na gracza z piłką kryje tego bez piłki :E Myśłałem że takie akcje zdarzają się tylko w fifie online. Poza tym nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale cieszynek jest może kilkanaście na krzyż, wiele piłkarzy ma przy rzutach wolnych animacje Pirlo itd. ale to są już mniej istotne niedoróbki, oczywiście grę niszczą także błędy natury technicznej czy niegrywalny multi ale to moim zdaniem Konami może wyeliminować w łatkach. Podsumowując główne wady dotyczące gameplayu niszczą realizm tej gry który na skutek niedopracowań ucieka w ciągu chwili i wątpie żeby grę bramkarzy czy zderzenia poprawili w jakimś patchu, takich rzeczy się nie praktykuje w grach sportowych wydawanych co roku bo będzie się czym pochwalić przy następnej edycji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gamezil... jest recenzja pro evo i idealnie oddaje sedno sprawy w tej grze. Myślę, że warto ją przeczytać, aby zrozumieć o co tak naprawdę tutaj chodzi, gdzie leży problem itd. W prawdzie nie ze wszystkim tam się zgadzam, ale zdecydowana większość pokrywa się z moimi odczuciami, tym nie mniej ocena aż tak wysoka być nie powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się kierował pan Bednarek wydając taka ocenę przy jego zdaniem niegrywalnym multi i całej masie błędów o któych pisałem a o których on również wspomina. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no poziom poziomem... czy losowość ale żebyś na Superstar przebiegał sobie obok obojętnie nastawionych obrońców i ani jeden nogi nie wsadzi ani nic ? Coś tu śmierdzi... ;) Ja bym z chęcią poprosił o nagranie przez kogoś filmiku jak ustawia Superstar i gra mecz i robi takie kwiatki i jeszcze wygrywa. ;) Bo jeśli tak jest to PES powinien iść do GOTY z mianem najgorszego AI w historii gier komputerowych, tego na superstar nie powinno być.

 

challenge accepted :lol2:

 

Tylko nie wiem czy mój komp się wyrobi z frapsem :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tu dawałem podobny rajd tyle że mój z połowy ;D Mam jeszcze meczyk na Superstarze tam też obrońcy momentami zachowują się jak idioci, plus sędzia kretyn. Do nagrywania Frapsem musi być kozak sprzęt albo na low, bo tnie momentam. Jedyna gra która mi tak robi przy nagrywaniu frapsem.

http://www.youtube.com/watch?v=kh87UN9mDtAhttp://www.youtube.com/watch?v=tBxiiPlcckg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

challenge accepted :lol2:

 

Tylko nie wiem czy mój komp się wyrobi z frapsem :kwasny:

Hahaha :lol2: To nagraj MSI Afterburnerem albo Actionem. Ten drugi dużo lepszy = 0 spadku wydajności a jakość naprawdę bardzo ładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem frapsem, uploaduje na yt :D

 

City - Chelsea z dogrywką w lidze mistrzów :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Jest taki tryb Master League z tymże ponoć niegrywalny. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kitajce mają zamiar w ogóle wydawać demo w tym roku? Czy mam sobie sam radzić z pomocą torrenta? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj sobie dalej hehehe ;) Ludzie parę dni przed premierą mieli już "DEMA" :lol2: Będzie pewnie za miesiąc... teraz skupiają się na łataniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PESEDIT.COM 2014 PATCH 0.2 - COMING SOON!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta na golu pesowi dali ocenę 7.0 bo za mało rewolucji ale dzisiaj zrecenzowali fife 14 i już dali 8.5 :hmm:(bo tam tyle nowości ) i gdzie tu rzetelność.

Pewno next genowej fifie dadzą 10 EA płaci$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta na golu pesowi dali ocenę 7.0 bo za mało rewolucji ale dzisiaj zrecenzowali fife 14 i już dali 8.5 :hmm:(bo tam tyle nowości ) i gdzie tu rzetelność.

Pewno next genowej fifie dadzą 10 EA płaci$

Kolego naucz sie czytać, gdzie tam piszą o wielu nowościach? Policz sobie średnią z ich 2 ocen i wyjdzie ci tyle na ile fifa zasłużyła, taka prawda, że w tym momencie lepsza gra dojrzała i rozbudowana bez większych zmian niż perspektywiczny bubel. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę wrzucam filmik meczu :D

Podczas nagrywania nie było tej płynności co zawsze więc trzeba wziąć to pod uwage ;)

Grane na Superstar(pokazane przed meczem i ustawienia asyst również)

 

http://www.youtube.com/watch?v=n392BrCVjeE

 

Jest pare fajnych zagrań więc zapraszam do przejrzenia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wrzucę później albo na rano... :) Może się zbłaźnię albo i nie ale tak po prostu z ciekawości ;) Może ktoś mi powie co można poprawić w mojej grze albo co zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego naucz sie czytać, gdzie tam piszą o wielu nowościach? Policz sobie średnią z ich 2 ocen i wyjdzie ci tyle na ile fifa zasłużyła, taka prawda, że w tym momencie lepsza gra dojrzała i rozbudowana bez większych zmian niż perspektywiczny bubel. :E

Jeśli pesa oceniali pod kątem rewolucji i stwierdzili że jest ich mało to powinni tak samo fife ocenić,wystarczy poczytać komentarze na golu tam też ludzie nie do końca zgadzają się z tą oceną.

Imo 7.5 to max co bym dał w tym roku fifie na pc i mówi to gracz który co rok kupuje piłkę od ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ? Wcale nie... EA nie obiecało FIFY 14 na PC która będzie miała rewolucyjne rozwiązania... A KONAMI obiecało rewolucję a jej nie ma... także chyba mylicie troszkę pojęcia. FIFA jest stabilna z kosmetyką ale w pełni grywalna... PES? Nowy silnik itd. = niestabilność + glitch glitchem pogania i trzeba łatać, do tego problemy online, input lagi i inne pierdoły. Mi się wydaje że jak najbardziej uczciwie ocenione. I rzeczywiście OCENA tak wiele większa że normalnie ja bym samobójstwo poszedł popełnić. Nie wiem czym się przejmujecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się niczym nie przejmuje według mnie obie gry w tym roku zasługują na 7(konami za chęci a ea za stabilną grę bez rewolucji) i tyle dla mnie jest ok :thumbup:

Chociaż nie powiem że jeśli next genowa fifa by wychodziła w tym roku na pc to bym się nie zastanawiał którą grę wybrać,a tak to poczekam sobie aż fifka stanieje do 70-60 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mowa o recenzjach to chyba najbardziej rzetelna pojawiła się na poly... Widać, że gość się zna na piłce, merytorycznie i zarazem ciekawie pokazuje co w PESie psuje cały klimat piłkarskiego święta.

 

Gdzie są ci wszyscy napaleńcy którzy kilka tygodni temu krzyczeli FIFA R.I.P. czy King is back?

 

@ciacho23 adaptive v-sync pojawił się w sterownikach serii 300, jesteś pewny że masz najnowsze stery? Jeśli tak to widocznie twoja karta nie obsługuje tego w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...