Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

raul_ole

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy IN GAME trailer - nowe info na Pre E3 Show za 6 dni.

 

Odliczanie:

http://events.konami.com/

 

Dema z Fox Engine na ktorym oparty jest nowy PES.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=17nje72VnPE

 

Będzie oczywiscie na PC.

 

The King is Back ? :) - czekałem na to od PESa 6, po ktorym dla mnie Pes przez 7 lat nie istniał.

 

http://m1305.hizliresim.com/19/y/nmsc3.png

 

http://i.imgur.com/GvbMTYt.png

 

http://i44.tinypic.com/27yv9yr.png

 

 

"dillon nolan

@Adam_Bhatti mate could you answer this? Is the trailer CGI or in game! Many people are suggesting its CGI but I think its in game! #PES14

Quote:

Adam Bhatti

@dillon2112 the fact that people are saying its CGI is flattering. Wait until you see the E3 trailer o_O"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie grać Juventusem. W PES-ie nie ma Juventusu. Czym będę w takim razie grał? NIE BĘDĘ GRAŁ WCALE !

 

Właśnie znalazłem info, że licencji na drużyny Serie A nie ma, ale za to na piłkarzy są. Chociaż tyle.

 

Niestety licencje to jedna z najważnieszych elementów piłki nożnej. Kto by chciał grać jakimiś losowymi twarzami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES6 uznaje się początkiem końca serii oraz podziału sceny. Trzymam kciuki za nowe dzieło Konami, bo już wiemy, że EA zaczyna kotletem, więc to w sam raz aby im mocno przyłożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie grać Juventusem. W PES-ie nie ma Juventusu. Czym będę w takim razie grał? NIE BĘDĘ GRAŁ WCALE !

Błąd, liga włoska jest w pełni licencjonowana, jesli jednak tobie chodzi o licencje a nie o gameplay to twoja sprawa :) sa tez ptache. Kazubin w 100% sie zgadam, jednak ta czesc ma to zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencje w pesie to nie problem, co prawda ostatnią częścią w jaką grałem była 2008 (moim zdaniem ostatnia udana, w pesie 6 było za mało zmian) ale chyba do dzisiaj na brak modów czy patchy nie ma co narzekać. Fajnie byłoby gdyby Konami chociaż na pc znowu zamieszało. Na pewno nowy silnik może w tym pomóc chociaz i tak na pewno nie będzie takiej rożnicy w jakości jak przesiadka z fify 2004 na pesa 3. Szczerze mówiąc nawet lekkim zaskoczeniem byłoby dla mnie gdyby przebili fifę 14 na pc pomimo tego że to będzie odgrzewany kotlet. Nie te czasy, wtedy fifa miała koślawe animacje (nawet na tamte czasy), dzisiaj role się odwróciły.. a poza tym to pes juz zaczął deptac po piętach fifie jeszcze zanim wyszla generacja konsol - ps3, xbox360. Duży dystans do odrobienia ale trzymam kciuki bo konkurencja zawsze dobrze robi.

 

@raul_ole znudzila ci się fifa 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każda - po 3 miesiacach. Dlatego czekam wreszcie na porzadnego PESa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trybuny wygladaja super. Twarze też. Ale tak średnio widze stroje zawodników. Jakoś tak kanciasto jak we wcześniejszych filmikach. Obym sie mylił bo bardzo liczę na Konami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O stroje nie musisz sie martwic. Silnik jest sygnowany tym ze koszulki i spodenki maja miec odzielna fizyke, byc odzielone od ciala i sie ruszac, natomiast jakosc ubrania widac na demie ktore podalem w 1 poscie u Snejka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał racje. Nie pozostaje nic tylko czekać do 6 czerwca :D Już odkładam pieniążki na tą grę. A co do tch spodenek to chodzi mi o to ze sątakie kanciaste jak w poprzednich pesach a np w Metal Gear Solid tak nie ma a to ten sam silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co pokaza 6 czerwca - to tylko PRE E3, obawiam sie ze wiecej zobaczymy dopiero na E3 - 11 czerwiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na trailer z E3!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością .

I oby faktycznie było sporo lepsze niż ostatnie serie .

 

Co do Licencji - dla mnie to nie problem bo i tak potem zapodaję patcha z licencjami i nowymi transferami .

A dopiero potem na dobre gram :)

 

Oby ta nowa seria mnie wciągła na dobre , bo jakoś od kilku serii nie mam ciśnienia by skończyć jakąś lige do końca ( czytaj do zdobycia tytułu ) .

No i mam nadzieje ze nie zrobią tak jak w PES 2013 że nie będzie Lig w sezonie , nie chodzi mi o te kariery czy jak to zwał , tylko o to że wybierało się Lige i klub i grało sobie pełny sezon , tego w PES 2013 brakło .

I dlatego też PES 2013 u mnie poszedł na półke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zawsze przeszkadza brak możliwości zmiany klubu w Master League. Zawsze muszę od nowa grać jak mi sie klub znudzi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje żę ten trailer wygląda jak PES na starym silniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co teraz oceniać najlepiej poczekać do E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Licencji - dla mnie to nie problem bo i tak potem zapodaję patcha z licencjami i nowymi transferami .

A dopiero potem na dobre gram :)

To sobie możesz poczekać bo trochę minie zanim moderzy ogarną nowy silnik. Z drugiej strony mają mocno rozbudować edytor więc może nie będzie tak źle.

 

Czy tylko mi się wydaje żę ten trailer wygląda jak PES na starym silniku?

Ja też uważam, że grafika z trailera wygląda jak prerenderowane intra z PES'ów na starym silniku.

Troll harder. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tego nie widzę. Ostatnie fifa jest dobrą grą, do której w dodatku jestem przyzwyczajony. Ponadto PES nie ma licencji, co jest straszną biedą. Zatem żebym zmienił Fifę na niego, musiałby być rozp...ym kosmos epickim arcydziełem. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede sie smial jak ten "nowy" silnik bedzie w dalszym ciagu gorszy od aktualnego w fifie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się smiał jak dostaniecie półprodukt na PC, a prawdziwą nextegnową fife dostaną nowe konsole ;) (co jest faktem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz problem pc-towcow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się smiał jak dostaniecie półprodukt na PC, a prawdziwą nextegnową fife dostaną nowe konsole ;) (co jest faktem)

To co niby z EA pokazali trudno nawet nazwać nextgenem, na początku myślałem, że to coś dla PS3, X360 i to ponoć prerender :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj, myślałem, że w temacie o grach na pc rozpatrujemy edycję pc... bo tylko na tym polu pes ma jakieś szanse na dzień dzisiejszy. :) Co do nextgenów to raczej będzie tak jak to było za czasów wejścia fifa na ostatnie konsole gdzie zdeklasował konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego to nie wiadomo. Fox Engine w MGS poprostu niszczy. Jeżeli Konami dobrze go wykorzysta w PESIE to nie wiem czy fifa nextgenowa miałaby jakiekolwiek szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
    • Świetny ruch, ale mimo wszystko wk*****m się niemiłosiernie, że występują takie egzemplarze. Sam polecam/poleciłem ten model nie jednemu znajomemu i wszystko jest ok. Super, że pomogło, przykro, że Asus wypuszcza takie buble w postaci Asus Dual, które człowiek musi sobie poprawiać sam. Wiadomo, że mógłbyś to próbować zrobić w inny sposób i szkoda, że tak fajny model jakim jest Asus Dual, potrafi wypuścić takie gówno.
    • Jak laptop działa stabilnie po mimo whea w dzienniku zdarzeń to możesz olać (myślałem że miałeś co innego na myśli pisząc "sypie błędami") albo spróbuj zrobić te rzeczy o których piszą w tym temacie z reddita no może oprócz wymiany dysku na gen 3   
    • Gniesz pałkę znowu. Znajdź mi kraj gdzie każdy dobrowolnie chce iść zginąć.  Jak można się dziwić, że ktoś nie chce iśc na wojnę i jak można się dziwić, że ludzie przed nią uciekają.   Z rosji wyjechał tak samo ogrom ludzi przed wojną. Z każdego kraju kto będzie mógł to będzie kombinował jak uniknąć wysłania na front, jest to oczywiste. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...