Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Detachment

Telewizja Weeb.tv / Limity

Rekomendowane odpowiedzi

Weeb.tv jest drogie i nie ma sposobu na ich limity, polecam Weebtv.dl.pl płacisz jednorazowo 11 zł SMS i oglądasz dożywotnio TV ile chcesz bez limitu i do tego ma 3 razy wiecej kanalow od weeb.tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeb.tv jest drogie (...)

:lol2: Kanały takie, że kablówki za 60 zł  moga się schować, za 20 zł / miesiac, i to jest dla Ciebie drogie ? A ten na darmowym hostingu za 11 zł to istne perpettum mobile... Kijowy player, połowa obrazu obcięta, o jakości nie wspomne.. na Weeb.tv mam lusterko i nic mnie nie interesuje.

 

Tak więc - Weź to co masz pod ręką i się palnij w łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa to jest przykaldowy kanal dlatego jest tak obciety, po za tym wszystkie kanaly mozna ogladac przez vlc player, a w przegladarce jest do wyboru 7 odtwarzaczy, mozna ogladac w jakosci hd, kosztuje 11 zł SMS za wiecej kanalow niz na weeb.tv przez okres dozywotni

 

tak wiec to ty palnij sie w leb

 

az taki frajer nie jestem zeby placic za telewizje 20zl miesiecznie jak mozna za 11zl dozywotnio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa to jest przykaldowy kanal dlatego jest tak obciety, po za tym wszystkie kanaly mozna ogladac przez vlc player, a w przegladarce jest do wyboru 7 odtwarzaczy, mozna ogladac w jakosci hd, kosztuje 11 zł SMS za wiecej kanalow niz na weeb.tv przez okres dozywotni

 

tak wiec to ty palnij sie w leb

 

az taki frajer nie jestem zeby placic za telewizje 20zl miesiecznie jak mozna za 11zl dozywotnio :D

 

Kolego czy ta stronka nadal działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeb.tv jest drogie i nie ma sposobu na ich limity, polecam Weebtv.dl.pl płacisz jednorazowo 11 zł SMS i oglądasz dożywotnio TV ile chcesz bez limitu i do tego ma 3 razy wiecej kanalow od weeb.tv.

Witam, skusiłem się na aktywowanie podanej przez Ciebie stronki Weebtv.dl.pl, wysłałem zgodnie z instrukcją sms, pobrało 11zł i w odpowiedzi dostałem sms-a z tekstem Radio81.pl/telewizja, żadnego kodu aktywacyjnego!!! Napisałem do nich ale jak narazie echo, może jakiś pomysł co można jeszcze zrobić? Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, skusiłem się na aktywowanie podanej przez Ciebie stronki Weebtv.dl.pl, wysłałem zgodnie z instrukcją sms, pobrało 11zł i w odpowiedzi dostałem sms-a z tekstem Radio81.pl/telewizja, żadnego kodu aktywacyjnego!!! Napisałem do nich ale jak narazie echo, może jakiś pomysł co można jeszcze zrobić? Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam

 

Nie dostałeś kodu, bo ta strona to ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jakosc transmisji? Jest hd? Przycina? Czy sa kanaly sportowe, liga mistrzow siatkowka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weeb.tv jest drogie i nie ma sposobu na ich limity, polecam Weebtv.dl.pl płacisz jednorazowo 11 zł SMS i oglądasz dożywotnio TV ile chcesz bez limitu i do tego ma 3 razy wiecej kanalow od weeb.tv.

 

nie wysyłajcie smsa bo to sciema!!!!! ta strona to OSZUSTWO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo15, super strona na darmowym serwerze, która może się zwinąć w każdej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ja korzystam z niej już ponad rok i działa, to że jest na darmowym serwerze, nie oznacza, że to oszustwo. Trzeba wiedzieć co i jak żeby się zalogować, najlepiej pisać do admina. Serdecznie polecam Weebtv.dl.pl. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weebtv.de kosztuje tylko 6zł/jednorazowo, a oferuje więcej stacji telewizyjnych w dodatku lepszej jakości niż Weeb.tv, który życzy sobie 20zł/msc. Ceny sie różnią tym, że Weebtv.de wyświetla reklamy, które i tak są mało widoczne. Wybór należy do was.

Edit 2 Syczeń 2014

Weebtv.dl.pl już nie istnieje, w sumie się nie dziwie, bo był postawiony na darmowym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...