Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STALKERqwe

Titanfall

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawy Techniczne:

Jak na minimalne wymagania to spodziewałem się więcej. Na niektórych mapach są okropne dropy FPS'ów.

Miejmy nadzieję, że wydadzą patche i naprawią to.

 

Kampania:

Kampania? :E

Ogólnie gówno w niej wiadomo, jedyne co po połowie rozgrywki się dowiedziałem, że są dwie frakcje.

Niby gra multiplayer only, ale z tą kampanią to odwalili takie gówno, że szkoda gadać.

 

Gameplay:

Mapy są podobne rozmiarami do serii Call of Duty, więc gracze Battlefielda mogą się na początku czuć dziwnie.

Aczkolwiek idzie się do tego szybko przyzwyczaić i gra się przyjemnie.

Bronie i klasy...mogliby się bardziej postarać i stworzyć więcej broni.

Ja rozumiem, że trzeba mieć do tego niezłą wyobraźnie, ale kilka broni może znudzić po jakimś czasie.

Karty jednorazowe - przypominają mi perki z CoD. Nawet ciekawy pomysł.

Pomysł z lataniem po ścianach i skokami mi się podoba, ale te podwójne skoki są zbyt op ponieważ jest za łatwo uciec.

 

Kupić czy nie kupić?

Musisz się zastanowić czy wyżej wymienione rzeczy Ci się spodobały oraz czy nie zrażają ciebie minusy tej gry.

Season Pass powinno później poszerzyć grę o kilkadziesiąt rzeczy.

Moim zdaniem, jeżeli posiadasz BF4 a nie lubisz CoD-a to gra może nie przypaść Ci do gustu.

Natomiast, jeżeli lubisz CoD to poczujesz się tu jak w domu.

 

Moja ocena - 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bronie i klasy...mogliby się bardziej postarać i stworzyć więcej broni.

Ja rozumiem, że trzeba mieć do tego niezłą wyobraźnie, ale kilka broni może znudzić po jakimś czasie.

I nie było by potem co dać w DLC kosztującym połowę tego co cała gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PlayStation 4 podwójny skok OP? Ucieknij przed tytanem sterowanym przez gracza, który ogarnia to zmienisz zdanie.

Generalnie przed premierą grało się spoko, bo wbijali ludzie, którzy definitywnie gry się nie mogli doczekać a teraz to lameriada party :E

Minie jednak parę tygodni (ze 2-3) i ludzie z powrotem wrócą do swojego corocznego COD/BF.

 

Więcej ludzi narzeka na dropy, więc coś musi być w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z grafiką na max? Nadal niektóre tekstury kiepskie, jak w becie?

 

Tekstury nawet w opcjach max są średnie delikatnie mówiąc. No ale cóż- ileż można katować silnik Source.

 

Ps. Zapraszam do mojej 5 minutowej recenzji gry na kanale. Link w stopce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z lataniem po ścianach i skokami mi się podoba, ale te podwójne skoki są zbyt op ponieważ jest za łatwo uciec.

Podwojny skok op? eee... nie :E Bez tego piloci by szans już całkiem nie mieli zwiać przed tytanem, z jak to tybet2 napisał ogarniającym graczem

 

Moim zdaniem, jeżeli posiadasz BF4 a nie lubisz CoD-a to gra może nie przypaść Ci do gustu.

 

 

BF4 mam, choć od jakiegoś czasu nie gram, CoDa nie tykam patykiem od paru lat, a TF jak wczoraj odpaliłem o północy żeby tylko sprawdzić czy wszystko dobrze działa, to sprawdzałem prawie 2h :E

 

 

Dropów jakichś dramatycznych nie uświadczyłem, jedynie normalne zwolnienie animacji na niektórych mapach, spadki do może ~50fps (grałem bez frapsa więc ciężko powiedzieć) co i tak nie powinno imo się zdarzyć na takim sprzęcie i tym co oferuje gra pod względem grafiki, uwstawione wszystko na max z wyłączonym MSAA. Odpalam frapsa i idę sprawdzę czy mój licznik fps w oku się sprawdza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekstury na ultra to niezła masakra, 3GB VRAM nie wystarcza już przy 1080p + jakiekolwiek AA. gra często u mnie stutteruje. zjechałem tekstury do v. high i zobaczę jak teraz będzie.

 

w ogóle nareszcie świeże mięsko przyszło - KDA z ostatnich 10 gier poszło ponad 2-krotnie w górę w stosunku do tego jakie miałem grając z gościami na VPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zapowiada się kolejna pseudo zoptymalizowana gra ala tekstury thiefa :kwasny: -widać w jakim kierunku idzie branża, się za bardzo rozbrykali z tą nową generacją bez optymalizacji :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kampania to deathmatch/domination na ~10 mapach plus troche dialogow i wstawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 780ti + i5 2500k przy ustawieniach ultra , gra ani razu nie zeszła ze stałych 60ciu klatek,wiec w porownaniu do thiefa optymalizacja o niebo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem nowe stery pod lapa i gra z 25 klatek nagle chodzi w 50 :E

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekstury na ultra to niezła masakra, 3GB VRAM nie wystarcza już przy 1080p + jakiekolwiek AA. gra często u mnie stutteruje. zjechałem tekstury do v. high i zobaczę jak teraz będzie.

Wyłącz vsync z gry i wymuś ze sterownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vsync mam wyłączony, szkoda input laga ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vsync mam wyłączony, szkoda input laga ;p

Jak ty możesz grać bez vsync w tej grze? W tej grze bez vsync nie da się grać ,chyba , że masz 120hz monitor to będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tearing jest upierdliwy, ale da sie grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem, włożyłem płytę do napędu, klikam dalej w Autorun'ie i nic. Napęd mieli płytę ale nic się nie dzieje. Nie ma nawet żadnego procesu. Próbowałem z włączonym Originem ale to nic nie daje a nie po to kupiłem wersję pudełkowa by tyle danych z neta ściągać :hmm:

Spotkał się ktoś z podobnym problemem i go rozwiązał? Póki co znalazłem tylko dwa podobne przypadki na forum EA ale ich "spece" jak zwykle nie wiedzą co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty możesz grać bez vsync w tej grze? W tej grze bez vsync nie da się grać ,chyba , że masz 120hz monitor to będzie lepiej.

Amen. Nic więcej bez vsync gra jest nie do używania. Rekord jako widziałem to ponad 3600 vram. To chyba nie tekstury ale "optymalizacja". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem, włożyłem płytę do napędu, klikam dalej w Autorun'ie i nic. Napęd mieli płytę ale nic się nie dzieje. Nie ma nawet żadnego procesu. Próbowałem z włączonym Originem ale to nic nie daje a nie po to kupiłem wersję pudełkowa by tyle danych z neta ściągać :hmm:

Spotkał się ktoś z podobnym problemem i go rozwiązał? Póki co znalazłem tylko dwa podobne przypadki na forum EA ale ich "spece" jak zwykle nie wiedzą co się dzieje.

 

No kilka postów wyżej opisuje to samo. Mi akurat poszedł tylko DVD nr 1 przy nr 2 mieli i nic(sprawdzane na dwóch kompach). Musiałem zasysać z neta, teraz nie wiem czy firma od której kupowałem powinna przy wadliwym nośniku z grą przesłać nową. Wiecie coś na ten temat, raklamować?. Wysalem pytanie do tej firmy i nadal cisza a kupowałem przez allegro od movepl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z USA już się skarży ze cziterzy pryszczaci  się pojawili .W sumie to nie dziwne bo gra pewnie na tym samym zabytkowym silniku co CoD .Podejrzewam że jak to byli pracownicy od CoD to na innym by napisać nie umieli :D Było by to za skomplikowane i stąd pewnie też stare problemy z pamięcią  na kartach graficznych przypominające te z CoD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akko mądralo, Titanfall jest zrobiony na mocno zmodyfikowanym silniku Source :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowałem się na jakim silniku .Po prostu tak mi się skojarzyły te problemy z tymi cziterami i byłymi pracownikami CoD :D Jakoś tak dziwnie swojsko zaleciało problemami ostatniego CoD :D Musicie sami przyznać ze coś w tym jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już płatne haxy.. Ehh "pisi gejmink"

 

edit: aktualnie 47lv - jeszcze tylko 3 poziomy do Gen2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygladaja te levele? W sumie jest 50 poziomów. Co potem?

 

Też Wam tak rwie ta gra? Niby spadki mam do 50fps max, a jakby 20fps bylo. Wylaczenie vsync w grze poprawia sytuacje, ale znowu nie da sie grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 50 levelu można bawić się w prestiże (10 max, każda ranga to reset poziomów, wyzwań)

 

ja wbiłem 50 rangę dzisiaj (3.7 KDA, 69/84 MVP, 75% win ratio :cool: ) i resetować nie mam zamiaru. ja frajdę mam z pompowania KDA, nie levelowania ;)

 

 

też mi gra rwie, zwalnia - chociaż FPS siedzi na 60 chyba cały czas. przy ultra teksturach jest najgorzej, bo dochodzi (jak mniemam) stuttering związany z wykorzystaniem 3GB VRAM. beta działała lepiej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen. Nic więcej bez vsync gra jest nie do używania.

:brow: vsync on = lag myszki, dziwna definicja "nie do używania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...