Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

satanica

laptop dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugiego bym nie bral bo procek ma starszy reszta to wg mnie podobny sprzęt kwestia gustu samsungi bym zobaczyl ale nie da sie kliknac ;]

zdaje się, żę ten TOSHIBA 16 GB bedzie najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten samsung, lepszy od tamtych toshib, ma graficzną to i w coś jakoś pograć można no imatryca "antyrefleksyjna"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma być do neta i filmów to toshiba z linku nr 1 ale szukaj w wersji z 4gb ram.

http://allegro.pl/toshiba-c875-i3-3110-4gb-500gb-win8-gratis-17-cali-i3280703994.html

 

Gdzies marnowac kasy na 16 gb. Po co?

buty tez kupujesz 4 rozmiary za duze ?

Hp paviliony omijaj z daleka.

 

Samsung jakościowo jest lepszy ale w cenie do 2 k a konkretnie 1899zł dostaniesz go z gorszym procesorem pentiumdual core i dedykowana grafika radeon 7670 no i matowa matryca. W sumie wybó należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, do filmów i internetu,

procesor, dysk, ram w sumie mniejsze znaczenie niż dobre głośniki i matryca, dziewczyna gorszych podzespołów nie zauważy a już braku 16GB to na 100%(chyba że zamierza trzymać filmy w ramdysku), dla mnie akurat słowo Toshiba to synonim hałasu, pewnie ogólnie bezpodstawnie ale takie akurat cechy ma ich oferta starszych tabletów convertible tj. masywne głośne kloce, ale spośród propozycji brał bym ten: http://allegro.pl/toshiba-c875-i3-3110-4gb-500gb-win8-gratis-17-cali-i3280703994.html

 

piekielnie trudno znaleźć z klucza innego niż wydajnośc np. cisza..

no i otwory wentylacyjne tak jak w Lenovo Yoga albo MacBook żeby można położyć gdziekolwiek bez obaw

A jak dobrze zbajerujesz to bedzie zadowolona z każdego, i3 a nie jakieś pentium dual, w miare dobre podzespoly przyzwoita cena

chcesz to szukaj recenzji ale moim zdaniem kluczem powinna być funkcjonalność nie tyle co wydajność, to ma być do filmów i internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście już nigdy nie wezmę połyskującej matrycy, wszystko się odbija jak chce ;X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej do gustu przypadl tez samsung

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/5968343

 

nie wiem jak bedzie z jego dzwiekiem bo o toshibie pisza ze ma jakies efekty specjalne itp . W opisnie samsunga jest ze ma dysk 5 400 o toshibach z linków podanych przez was nic nie znalazlem. Ten samsung jest dostepny w saturnie za 1999 zł i chyba wydaje sie najlepszy

 

o dziwo w sklepie dla nieidiotów ten sam laptom chyba ( kod producenta NP350E7C-S07PL) jest 100 taniej ale ma inny procek w opisie Intel Pentium B980

nie moge podac linku bo jak dodaje to nie odnaleziono strony :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e; Faktycznie Samsung z i3 jest w saturnie za 2k. Nic lepszego z matem nei znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole chyba z i3, w saturnie jest teraz promocja za 1999 zł wiec chyba warto, te toshiby tez kusza ale chyba wiecej osób doradza tutaj samsunga a kasa nie moja i tak :) nie wiem , jeszcze jakby ktos doradzil cos do 2 tys sensownego to bylbym wdzieczy i moja kolezanka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja kolezanka kupila tego samsunga za 1999 jednak przyszedł inny , zamiast i3 ma i7, dysk 750gb zamiast 500 i ram 6gb zamiast 4, grafa ta sama, raczej go nie bedziemy reklamowac :) i chyba z gwarancja nie bedzie problemu bo i tak bezposrednio sie kontaktuje z samsungiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jednak występuje z i7 x). Dobry deal ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...