Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Niepokonany

Który Samsung Solid wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Potrzebuję kupić telefon dla kuriera. Postanowiłem wybrać samsunga solid. Jest wytrzymały a to jak dla mnie bardzo dobra zaleta :D.

Zastanawiam się nad tymi Solidami:

B2710

C3350

E2370

i tu pytanie, który wybrać? Priorytety to jak najlepsza jakość rozmów (kurier jak to kurier, przez telefon rozmawia praktycznie non stop) i długość trzymania na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec mam E2370 i jak najbardziej polecam. Telefon dobrze trzyma zasięg a bateria z jego użytkowaniem wytrzymuje nawet miesiąc czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też byłem najbardziej przychylny temu modelowi :D

Ma ktoś jeszcze jakieś inne opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E2370 - największy akumulator i świetna jakość rozmów jak na telefon za 250pln. Nic lepszego nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dwa pozostałe? Różnią się czymś znaczącym?

Tak jak mówiłem dla mnie najważniejsze jest jakość rozmów i bateria, więc jeśli E2370 jest w tym najlepszy to go biorę ;).

 

P.S Ogarnijcie jak wyglądają aukcje E2370 na allegro:

http://allegro.pl/samsung-e2370-solid-91174?order=p&string=

Przy w większości telefonów jest napisane, że czas realizacji zamówienia wynosi od 8 do 60 dni, bo telefon jest sprowadzany z fabryki zza granicy (Hong Kong) na specjalne zamówienie. Nie ufam takim firmom bo podejrzewam, że jak zapłacę przelewem to telefonu już nie ujrzę.

Także E2370 najprawdopodobniej odpada. Co więc polecacie zamiast niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rezygnuj i poszukaj może na ceneo w jakimś znanym sklepie internetowym..

 

Edit: sprawdziłem i faktycznie telefon nie jest już nigdzie dostępny :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też się zdziwiłem. Dziwne, że już wgl nie da się go normalnie dostać o.O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam aukcje wszystkich solidów jakie znalazłem i po prostu się załamałem. Nie idzie znaleźć takiego, który nie byłby sprowadzany z Hong Kongu, albo z Chin czy tam nie wiadomo jeszcze skąd.

Ceny też jakieś atrakcyjne nie są bo zwykle chodzą po ok. 270 zł + 30 zł przesyłka pocztowa priorytetowa. Także mnie to już jest obojętne jaki telefon, ważne żeby spełniał moje priorytety czyli jak najlepsza jakość rozmów i długość trzymania na baterii.

Co do tej nokii Asha 206 to wolałbym z niej zrezygnować bo obecnie nie chce mieć już więcej żadnej nokii bo wszystkie jakie miałem szybko się psuły.

a ten Gladiator jest zdecydowanie za drogi.

Także co byście polecali? Najlepiej do 250 zł ;)

Dałoby się w tej cenie znaleźć jakiegoś Sony Ericssona spełniającego moje wymagania? Bo zawsze byłem z nich zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pozbyłem się E2370 bo jakość rozmów jest przeciętna. Co najgorsze głośność była bardzo niska.

Jak szukasz SE to odpuść sobie Naite - jw. bardzo cichy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dziesiątki telefonów i E2370 uważam za świetną słuchawkę, zarówno głośność jak i jakość rozmów na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja dość dobre opinie o E2370 słyszałem, tak samo jeśli chodzi o jakość rozmów ;)

@SweetDreams może po prostu trafiłeś na wadliwy egzemplarz.

Kupiłbym tylko w problem w tym, że nie można go nigdzie "normalnie" dostać, tak jak już kilka razy było wspomniane w temacie.

Dlatego pytam się o jakieś inne propozycje bo na solida, to chyba nie mam co liczyć.

Co do SE Naite dzięki, za uwagę ;)

Ojciec teraz ma W660i i jest zadowolony, gdyby nie jeden mankament. Bateria trzyma w nim bardzo krótko, więc zawsze musi nosić dwie ze sobą, a niekiedy i to nawet nie wystarcza :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...