Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy kiedy wysłał, jak wczoraj po południu to kasa u Ciebie na koncie będzie pewnie po godzinie 12:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba czekać na przelew z PayU? Wczoraj sprzedałem grę na Allegro, podałem mu bank i napisał mi że poszło przez PayU. Ale nie mam jeszcze środków na koncie i nie wiem czy wysyłać paczkę.

Czy ten post i następne są zgodne z tematem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten post i następne są zgodne z tematem ?

czekaj... pytał jak cenę ustawić na allegro, pytał kiedy kasa wpłynie, teraz jeszcze musi się dowiedzieć jak zapakować i w jaki sposób, na jaki adres wysłać. Przy tym ostatnim mam szansę na podanie mu swojego... bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten post i następne są zgodne z tematem ?

Nie. Tak samo jak nie wolno tutaj rozmawiać o głośności konsoli, plazmach, HaDeeRze i jeszcze zapewne o wielu rzeczach które zapomniałem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plazmach, HaDeeRze

Bo o tym nie wolno :E Jeśli chodzi o tv, jest temat obok i fajnie, że coraz więcej ludzi pisze w tych sprawach właśnie tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem PS4 slim/pro - Xbox one. Czy różnice w grafice będą na tyle duże, że warto dopłacać do pro (lub czekać na xbox one x) ?

TV LG 65uh6507.

Edytowane przez Bliss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem PS4 slim/pro - Xbox one. Czy różnice w grafice będą na tyle duże, że warto dopłacać do pro (lub czekać na xbox one x) ?

TV LG 65uh6507.

Pod tv 4k bierz PRO.Gry wygladaja lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz tv 4k, to też polecam PRO :), też się nad tym kilka dni zastanawiałem i warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz tv 4k, to też polecam PRO :), też się nad tym kilka dni zastanawiałem i warto.

Faktycznie są to realnie dostrzegalne różnice w jakości obrazu?

Ktoś miał do porównania obydwie wersje?

Zastanawiam się jeszcze czy czekać na Xboxa One X.

Edytowane przez Bliss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visceral studio najbardziej znane z serii Dead Space i odpowiedzialne za nowy tytuł ze świata Star Wars którego fragment widzieliśmy jakiś czas temu na E3 zostało zamknięte.

Gra SW dalej powstaje ale mają nastąpić "zmiany" i inne studia EA się tym zajmą.

 

Szczególnie podoba mi się fragment - "And instead of making that linear, story-based game, the title will be reshaped"

 

Napiszę to od razu - pie*dolę EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dysk w moim prosiaku na Seagate BarraCuda 2TB 6Gb/s SATA (ST2000LM015). Chciałem tylko powiedzieć że cały proces przebiegł bezboleśnie zgodnie z instrukcją na stronie playstation.

 

Dodatkowa informacja jest taka że przed wymianą dysku w prosiaku brakowało mi już miejsca na gierki i miałem podpięty dysk zewnętrzny, na który miałem poprzegrywane gry.

 

Proces wymiany zacząłem od podpięcia innego (walniętego dysku gdzieś po 400gb - dysk łącznie ma 640gb) niż ten powyżej dysku na którym zrobiłem kopię do przywracania która miała wyniosła około 150gb zwierając jakieś tam gierki, ustawienia, save'y, motowy.

 

System zainstalował się przez to menu które się pojawia po 7 sec jak przytrzymasz powera i co ciekawe od razu podświetlona była opcja 7 - pełna reinstalacja.

 

Po postawieniu systemu podpiąłem dysk z kopią do przywrócenia i przywróciło mi wszystko ustawienia save itd.

 

Następnie podpiąłem z powrotem dysk zewnętrzny (tzw pamięć masową) teraz się z niej przenoszą gierki na dysk w prosiaku.

 

Jak skończy to będę mieć wszystko na dysku wewnętrznym.

 

 

 

 

Jakby ktoś pytał poco to, to wyjaśniam że powodem wymiany było to że na moim dysku zewnętrznym który miałem taki do przenoszenia pierdół pojawiły się bad sektory które nie chciały się pozaznaczać i można było na dysku coś zapisać ale już nie dało się odczytać.

 

No a skoro miałem dokupiony dysk do prosiaka to żeby nie kupować kolejnego dysku zewnętrznego kupiłem od razu 2TB, 1TB z konsoli schowałem żeby jakby co w razie gwarancji będę miał z czym ją odesłać, a poza tym jak się miejsce skończy na 2TB to będę miał co podpiąć do konsoli :D

 

A ten zewnętrzny który do tej pory miałem podpięty do prosiaka i robił za dodatkową pamięć masową stanie się teraz dyskiem do noszenia pierdół. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kurcze mam taka szafkę pod TV gdzie jest ona z drewna a to nie jest najlepsze dla takich urządzeń jak PS4.. No ale czy jak wsadzę ją na półkę gdzie no ściany są z drewna to się może przegrzać? Te półki są bardzo szerokie z każej strony około 20 nawet 30cm jest luz.. Jak wsadziłem tam dziś konsolę by pograć w Elexa to kurcze jest zdecydowanie głośniejsza - może nie aż tak by przeszkadało podczas grania ale no nie chciałbym jej trzymać gdzie trzymałem obecnie Dlatego kombinuje ;/

 

A wy gdzie trzymacie konsole? Ponoć szklany szafki są najbezpieczniejsze..

 

Btw. Czy słyszeliście możę coś o jakiś elementach które uciszają konsole? Nie mówię tu o zmianie podzespołow, pasty ale może jakieś akcesoria / dodatki do samej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej na najwyższej klasy marmurze, ale jak codziennie świeżych płatków róż pod konsolę nie podkładasz to i tak góra za tydzień żywym ogniem spłonie, więc żadna różnica...

 

A poważnie to bez przesady, to nie są urządzenia, które się psują od trzymania ich na/w pobliżu określonego typu materiału, szczególnie tak popularnego jak, no wiesz, drewno. Ja trzymam na drewnianej półce, z jednej strony 10cm luzu, z drugiej... no tak z pół metra :) I zależnie od gry/momentu. Raz niesłyszalna, raz się mocno rozkręci.

 

Aż się pierwszy model PSXa przypomina, jak wentylator musiałem obok postawić, żeby laser przez temperaturę problemów nie robił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

ja swoją trzymam na półce gdzie mam centymetr luzu na górze i po 10 po bokach :E ale używam jej rzadko bo to nie główny sprzęt do gier.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ps4 ma po 10cm luzu z każdej strony. Czasem robi sie trochę głośno,ale przynajmniej nie muszę włączać ogrzewania zimą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wsadziłem tam dziś konsolę by pograć w Elexa to kurcze jest zdecydowanie głośniejsza - może nie aż tak by przeszkadało podczas grania ale no nie chciałbym jej trzymać gdzie trzymałem obecnie Dlatego kombinuje ;/

To, że w takiej wnęce będzie jej choć trochę cieplej to pewne, ale weź też pod uwagę, że w takich warunkach mogą się generować dodatkowego decybele już poza kwestią dodatkowego ciepła. Chodzi mi o efekt tuby - włożysz głośniczek do np. pustej szklanki to też głośniej zagra.

 

 

A wy gdzie trzymacie konsole? Ponoć szklany szafki są najbezpieczniejsze..

Na samej górze szafki rtv. Tv wisi więc jest miejsce na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Oki dziekuje wam.. A orientujecie się czy są jakieś akcesoria do uciszania konsoli? Pewnie nie ma :P Szkoda chciałbym z niej zrobić PC czyli bezgłośną maszynkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawe, ze jakakolwiek proba wyciszenia wiazalaby sie z ograniczeniem przewiewnosci, a wiec w efekcie prowadzilaby do wiekszego grzania sie konsoli, a tym samym glosniejszej pracy wiatraka?

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No właśnie też już o tym myślałem. .No ale sądziłem, że może jest jakiś sposób ;). Dlatego dałem konsolę na dół szafki i tam jest dużo ciszej. Trudno grzeje się bardziej ale coś za coś ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się, PS4 zaczyna pękać. Ledwo pękło fw 1.76 (homebrew i zapasy), dziś wyskoczyli z FW 4.55

https://www.psxhax.com/threads/custom-repacked-ps4-package-pkg-files-on-retail-v4-55-by-flat_z.2906/

Interesujące. Na 5.0 też mi coś mignęło ostatnio.

Gry działają na tym?

Sprzedam swoją kolekcję, a za to kupię dużego twardziela :E.

 

Wymieniłem dysk w moim prosiaku na Seagate BarraCuda 2TB 6Gb/s SATA (ST2000LM015). Chciałem tylko powiedzieć że cały proces przebiegł bezboleśnie zgodnie z instrukcją na stronie playstation.

Jest jakaś różnica w działaniu? Szybciej, ciszej, głośniej?

Ile będzie, z 1700GB dostępne? Trochę gier już się zmieści chyba. Trochę drożej od zewnętrznego, a jednak nic nie dynda od konsoli, nie zajmowałbym 1/2 portów usb. Chyba bardziej skłonię się ku wewnętrznemu. Jeszcze jak by były usb z tyłu, to pal licho, a tak przeszkadzałby mi podpięty z przodu.

Muszę w końcu coś kupić, bo żal nie trzymać wszystkiego na dysku, a tu jeszcze takie promocje wpadły...

 

Szkoda chciałbym z niej zrobić PC czyli bezgłośną maszynkę..

Kup długi kabel hdmi, przewierć ścianę i konsolę do drugiego pokoju :E. Ew. za okno.

Wiem że o tym pisałeś że nie chcesz, bo nowa konsola, ale u siebie jestem zachwycony po wymianie pasty 8:E.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące. Na 5.0 też mi coś mignęło ostatnio.

Gry działają na tym?

Sprzedam swoją kolekcję, a za to kupię dużego twardziela :E.

5.00 jest niby złamane, 4.55 nie ma upublicznego exploita. Jedynie co jest dostępne na tą chwilę to jailbreak do 1.76.

 

edyta:

No i PS4 do 4.05 padło publicznie. Fail0verflow dało do pieca i upubliczniło exploita

http://wololo.net/2017/10/20/adieu-ps4-kernel-exploit-firmware-4-06-fully-detailed-team-fail0verflow/

 

To oznacza oczywiście zapasy/homebrew do 4.05.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PS4 oraz Xbox One i zastanawiam się, czy warto sprzedać starsze modele i zainwestować w PRO i X? (mam tv UHD/4K) O ile nowy X Box kusi mocą, to już z grami nie jest za dobrze (we wszystkie tytuły multiplatformowe gram na mocnym PC) a Sony ma jednak wiele tytułów na wyłączność, które oferują wsparcie dla 4K, HDR oraz szerokiej palety barw - niby podstawowa wersja PS4 obsługuje HDR ale nie obsługuje HDMI 2.0, więc ten efekt jest udawany lub dodany na pokaz. Za moją PS4 dostanę góra 800 zł, ile trzeba dołożyć do najtańszej wersji PRO? Nowy XB X to już wydatek rzędu 2200 zł, więc trzeba by dołożyć ok. 1400 zł, a więc tyle, za ile zakupiłem PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...