Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kod? Dwie części pobierają się w "łatce".

Gdyby był kod, to już w ogóle bym na to nie spojrzał, a tak jeszcze zerkam jednym okiem przez sentyment, choć to i tak czyste kuretwo że niby płyta a cyfrówka...

Kupić używkę, przejść i wywalić dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj ze akurat w U4 rozmycie mozna kontrolować miedzy 0-10 takze te 30 fps ustawiajac na 10 blur jest nawet dobrze maskowane,problem sie robi kiedy inne gry juz nie maja tego suwaka i tu nowi konsolowcy zwykle juz mają lekkie fiku miku ,bo do tego trzeba przwyknac,chodz PAD i DUZY TV to inny odbior samej gry , albo pomocny moze byc uplynniacz w TV.

To ja jestem jakiś dziwny chyba bo tylko na ustawieniu 0/10 dla blur mogę w to grać inaczej irytuje mnie to rozmycie i mam wrażenie jeszcze mniejszej płynności :hmm:

 

EDIT: Kolejne pytanie. Mam pożyczone Uncharted 4. Załóżmy, że kupuje swoją kopię i gram od teraz na swojej. Zostaną mi save'y z pożyczonej kopii tak że na swojej będę mógł kontynuować grę?

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem jakiś dziwny chyba bo tylko na ustawieniu 0/10 dla blur mogę w to grać inaczej irytuje mnie to rozmycie i mam wrażenie jeszcze mniejszej płynności :hmm:

 

EDIT: Kolejne pytanie. Mam pożyczone Uncharted 4. Załóżmy, że kupuje swoją kopię i gram od teraz na swojej. Zostaną mi save'y z pożyczonej kopii tak że na swojej będę mógł kontynuować grę?

 

Tak, będziesz mógł wznowic grę tam gdzie skończyłes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, czyżby #efektkubicy :) ?

No ba :D. Kupiłem F1 2017, coś tam czasami pogram.

 

Teraz myślę jeszcze o Gran Turismo, ostatnie w jakie sporo grałem to GT2 na PSX i tak widzę, że teraz ta gra to już zupełnie inna bajka i myślałem o tym, żeby kupić 3/4 i odpalić na PS4, ale to chyba niemożliwe?

Edytowane przez lewy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupić 3/4 i odpalić na PS4, ale to chyba niemożliwe?

PS4 nie ma wstecznej kompatybilności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, a na PS Store też nie ma... czyli nie ma opcji. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy żeby grać online w darmowe gry na PS4 typu planetside 2 , WoT czy DC Universe trzeba mieć wykupione PS+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy żeby grać online w darmowe gry na PS4 typu planetside 2 , WoT czy DC Universe trzeba mieć wykupione PS+?

Każde granie online z innymi graczami wymaga PS+, bez znaczenia czy gra, w którą grasz to AAA, indie czy promocyjna otrzymana w zestawie z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde granie online z innymi graczami wymaga PS+, bez znaczenia czy gra, w którą grasz to AAA, indie czy promocyjna otrzymana w zestawie z konsolą.

 

Nie prawda, gry Free to play nie wymagają ps plus i mozna w nie grać tuż po pobraniu z ps store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, gry Free to play nie wymagają ps plus i mozna w nie grać tuż po pobraniu z ps store.

no właśnie jedni mówią tak drudzy inaczej, a od ps3 nie miałem styczności z czwórką , na ps3 we wszystko mogłem grać online bez płacenia dodatkowego haraczu

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz sprawdzę - pobrać można, ale czy nie będzie wymagać PS+ zaraz zobaczę...

 

Planetside 2 można wejść do gry, ale to closed beta, więc nie da się grać, (nie znajduje serwerów).

Edytowane przez Baronik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wota (i do paru innych fp) nie trzeba plusa... co innego na iksklockuszczerbaty.gif

czyli kumpel dobrze mi mówił, że do wszystkich mmo free-to-play nie trzeba haraczu płacić, a trochę ich wyszło na ps4

 

https://www.gry-online.pl/gry/ps4/zagraj-za-darmo/

 

(warframe też zaje**sty i jest darmowy)

 

@up

ja tam widzę , że cały czas grają na ps4 w Planetside-a 2

 

https://www.youtube.com/watch?v=C6jMvoX9gik

 

może coś masz poblokowane jakies porty ze ci nie znajduj serwerów albo faktycznie instalkę jakiejś starej bety, sprawdź czy może nowa jest do pobrania

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regulaminy na pewno są tak porobione, że w każdej chwili te gry mogą już wymagać plusa... moim zdaniem warto go wykupić, bo jest sporo promocji na gry + co miesiąc min. jedna fajna giera za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem x360 to płaciłem haracz mikroszitowi , żeby kilka razy w miesiącu online zagrać, jakoś mając w miarę dobrego peceta nie zamierzam teraz dodatkowo placić Sony, a narzucanie mi jakiś gier odgórnie w tym PS+ też mi się nie widzi, bo kupuję takie gry w które mam ochotę pograć i na bank będą to tylko exy , których na PC nie posiadam

dlatego zapytałem się o te f2p, żeby zaraz po kupnie (w końcu trochę sie kasy wyłoży na tą konsolę) nie grać tylko w jakieś singlowe dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podobne podejście - gier nie sprzedają oddzielnie z trybem sieciowym i bez niego (tańsza wersja), więc nie widzę powodu, dla którego miałbym płacić dodatkowo za coś, za co zapłaciłem już raz w cenie gry. Więc PS+ miałem jak był w promocji pierwszy miesiąc i tyle. Mój brat będzie zadowolony, bo on z sieciówek na X360 grał tylko w WoT i płacił za to abonament Gold, więc jak będzie miał teraz za darmo to sie ucieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem ps+ dla comiesiecznych gierek i jak wszystko ogram co mam to na necie jakies gta sie odpali czy cos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, mam pytanie, bo się zaniepokoiłem. Kupiłem dzisiaj PS4 Pro, dokupiłem sobie na start The Last of Us i mam chyba jakiś problem, bo po włożeniu płyty do napędu włącza się odkurzacz i hałas w ogóle nie ustaje, bez względu na to, czy gram czy nie. Tak powinno być? Wyczytałem, że napęd powinien chodzić kilka minut podczas grania i się wyłączyć albo chociaż ograniczyć obroty, tutaj cały czas chodzi na maksymalnych obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra się instaluje na dysk.

Kiedyś ucichnie.

 

Dzięki, właśnie po pól godziny w napędzie ucichło szczerbaty.gif Wystraszyłem się już, że coś mam zepsute bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój prosiak Pro nawet po zainstalowaniu gry, działa strasznie głośno :/ głośniej niż moja lodówka :E Porównując do PC i Xbox One X, których w ogóle nie słychać to słabo... Ok, w dzień i tak głośniki zagłuszają, gorzej późnym wieczorem. Oczywiście podczas grania. I nie, nie jest w zamkniętym pudełku :P

Edytowane przez Mustar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie po pól godziny w napędzie ucichło szczerbaty.gif Wystraszyłem się już, że coś mam zepsute bigsmile.gif

 

Miałem tak samo :) Nówka PS4 PRO i załączyłem Uncharted 4. Przez 30 min się instalowało i strasznie głośno było. Później to już tylko błoga cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas kopiowania plików, instalacji lub nawet pobierania konsola potrafi głośno chodzić, jednak podczas grania w "większość" gier jest cisza, do wyjątków należą m.in GOW, RDR2 (przynajmniej w moim wypadku), bo konsola ma 50 cm miejsca wgłąb i 30 cm miejsca na wysokość, na szerokość dużo dużo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...