Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

RT to jest pieśń przyszłości może coś sensownego z tego będzie w następnej generacji czyli mam na myśli PS6 za ~7lat.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

InFamous: Second Son czy The Order 1886 mimo że wyszły prawie na początku życia PS4 wcale graficznie nie odstają od Spidera przykładowo który może już być zaliczany jako koniec życia PS4

 

 

Infamous i The Order dalej mają grafikę ze oczy wypala,sam nie wiem jak oni to zrobili,te gry dalej graficznie to najwyzsza półka.

 

W bajeczki 4k i 240 fps nie wierze,

niech sie skupia na dwoch trybach 4k 30 fps,i 1080p 60 fps w kazdej grze

 

i TADAM !

kazdy zadowolony. ;)

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous i The Order dalej mają grafikę ze oczy wypala,sam nie wiem jak oni to zrobili,te gry dalej graficznie to najwyzsza półka.

 

W bajeczki 4k i 240 fps nie wierze,

niech sie skupia na dwoch trybach 4k 30 fps,i 1080p 60 fps w kazdej grze

 

i TADAM !

kazdy zadowolony. ;)

A kto pisał o 240 fps i 4K w grach? :E Naucz się proszę czytać. No Infamous najwyższą półką bym nie nazwał, ale po prostu trzyma się w miarę dobrze.

RT to jest pieśń przyszłości może coś sensownego z tego będzie w następnej generacji czyli mam na myśli PS6 za ~7lat.

Przypudrowana druga generacja RTXów wystarczy do 1440p, ludzie którzy mówią, że karta nie daje rady w 4K dlatego jest do dupy to lekko mówiąc debile bo nawet monitora 4K nie kupią za 10 lat :E Nie mowie tutaj o DSR. Zobaczymy Turinga w 7nm, jeśli tam xx60 nie zapewni 1440p 60 fpsów stable, to znaczy że RT zobaczymy dopiero w PS6, jeśli zapewni, to RT wkroczy do gier szybciej. Trzeba czekać. Ja jestem osobiście zadowolony, kupiłem Prosiaka po premierze i do dzisiaj nie przeszedłem większości tytułów (wszystkie mniej więcej w 80-90%) :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://gamerant.com/ps5-4k-240-fps-playstation-vr/

 

naucz sie prosze internet przegladać solidnej ;):E

Przeczytaj ten artykuł tak 3 razy, jak dalej nie zrozumiesz to może ktoś Ci wytłumaczy co znaczy słowo "support" :E Bo zapewniam cię, że ani jedno słowo o grach nie padło w tym artykule. PC supportuje rozdzielczość 8/16K, tak żebyś się domyślił o co chodzi.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://m.pclab.pl/news79591.html

 

Eh po polsku,moze tym razem bedzie Ci latwiej ...

Ok, szkoda mi nerwów, może kiedyś czytanie ze zrozumieniem trafi do podstawówki :E EOT ode mnie w tej kwestii.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko się zgadza ps5 może otrzymać wsparcie/support dla 240hz. W sumie dla czego by nie. Xbox One X ma już od jakiegoś czasu wsparcie dla 120Hz, a to że gier w 120fps nie ma to inna sprawa :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko się zgadza ps5 może otrzymać wsparcie/support dla 240hz. W sumie dla czego by nie. Xbox One X ma już od jakiegoś czasu wsparcie dla 120Hz, a to że gier w 120fps nie ma to inna sprawa :E

No i o tym w tym wszystkim chodzi, a Kwolf mówi o grach w tych fpsach + 4K :E :E Prędzej będzie to w VR, ewentualnie żeby wykorzystać panele 120 HZ w TV.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@IheMr

mógłbyś zrobić test w aida64 pamięci i mi wyniki wysłać na priva? byłbym wdzięczy , odczyt/zapis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous i The Order dalej mają grafikę ze oczy wypala,sam nie wiem jak oni to zrobili,te gry dalej graficznie to najwyzsza półka.

Infamous dużo tuszuje przesadną kolorystyką i nasyceniem, ogólnie na kolana nie rzuca. The Order, serio nie wiesz jak to zrobili? :E Zerowa fizyka i czarne pasy na ćwierć ekranu, tłumaczone "filmowością" (lulz). Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w Ordera i te pasy nie są na ćwierć ekranu, właściwie to nie zwracam na nie uwagi. Grafika rzeczywiście jest niesamowita, szkoda że sama gra nudnawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous dużo tuszuje przesadną kolorystyką i nasyceniem, ogólnie na kolana nie rzuca. The Order, serio nie wiesz jak to zrobili? :E Zerowa fizyka i czarne pasy na ćwierć ekranu, tłumaczone "filmowością" (lulz). Coś za coś.

Tylko zobacz, że ludzie którzy tworzyli The Order robili to pod slimkę, a God/Spider/Zero Dawn to tytuły już które biorą trochę mocy z Pro. Wiem jak to osiągnęli, już nie chodzi mi o to że Order to zamknięta tunelówka i porównuje to z otwartym Spiderem, chodzi o to że, magicznie deweloperzy nie odkryli cudownej mocy konsoli pod koniec jej życia jak to miało miejsce z PS3/PS2/PS1, są studia które sobie z nią radzą lepiej i gorzej i tyle. Nie widać po prostu przepaści graficznej między tytułami, bo jest to sprytnie ukrywane jak sam zauważyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... na co jest ten kod w Horizon Zero Dawn: Complete Edition?

 

 

Edit.

Też takie pytanie... Niby mam ssd 500gb w konsoli (wiadomo realnie mniej), ale teraz zauważyłem, że pamięć masowa w ps4 pro mi pokazuje 408,5GB dafaq ?

 

Bez jaj, że sobie system w konsoli na coś rezerwuje aż tak dużo. :hmm:

 

Ponawiam pytanie, a w sumie to i dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous dużo tuszuje przesadną kolorystyką i nasyceniem, ogólnie na kolana nie rzuca. The Order, serio nie wiesz jak to zrobili? :E Zerowa fizyka i czarne pasy na ćwierć ekranu, tłumaczone "filmowością" (lulz). Coś za coś.

Z tymi pasami to nie do końca tak, ponieważ w zamian za pasy gra ma bardzo dobre aa, czytałem kiedyś w wywiadzie ze to ich aa bardziej obciąża od pełnej rozdzielczości, mając do wyboru średnia aa i cały ekran, a genialne aa i pasy, wybrali to drugie, bo bardziej pasowało do charakteru gry ( filmowe doświadczenie, gra jest bez cięć kamery, liniowa itd)

 

Może to tylko tlumaczenie, ale mi osobiście wydaje się że coś na rzeczy było.

Co do całej reszty, jakość materiałów to najwyższa półka tej generacji, po prostu studio zrobiło benchmark graficzny większość zasobów zainwestowali w technologię,s gra jest crysis em sobecnej generacji.

 

Fizyka jest rzeczywiście ograniczona mocno, ale stawiam ze to nie było wynikiem braku mocy, a bardziej barku sił przerobowych, grę robiło relatywnie małe studio, a sony cisnelo na terminy

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pasami to nie do końca tak, ponieważ w zamian za pasy gra ma bardzo dobre aa, czytałem kiedyś w wywiadzie ze to ich aa bardziej obciąża od pełnej rozdzielczości, mając do wyboru średnia aa i cały ekran, a genialne aa i pasy, wybrali to drugie, bo bardziej pasowało do charakteru gry ( filmowe doświadczenie, gra jest bez cięć kamery, liniowa itd)

Ja twórców z tego powodu nie potępiam, ale tłumaczenie tego filmowością jest niepoważne i nie ma się co tutaj czarować. Był już na forum jeden taki agent, który twierdził dodatkowo, że obraz pod pasami jest generowany, a pasy tylko dla klimatu. :E Gra wygląda świetnie, lecz moim zdaniem nie tędy droga. Równie dobrze wyglądałaby bez pasów, z niższym AA. Zawsze też jest możliwość wrzucenia tego w opcje, niech gracz sam wybierze. Mnóstwo ludzi na to narzekało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy w Tesco są dostępne karty do PlayStation Plus na 12 miesięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ODIN85 - dzięki. Mam do wykorzystania bony i pomyślałem o zakupie PSP 12m a nie byłem pewien czy w tesco są (a że kawałek spory mam nie chciałem jechać w ciemno bo na stronie nie maja):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że ciuszki.

 

A to wybacz... przegapiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous dużo tuszuje przesadną kolorystyką i nasyceniem, ogólnie na kolana nie rzuca. The Order, serio nie wiesz jak to zrobili? :E Zerowa fizyka i czarne pasy na ćwierć ekranu, tłumaczone "filmowością" (lulz). Coś za coś.

 

 

No ale zobacz jak w Infamousie sa zrobione efekty tych mocy, dym i te sprawy, odbicia , ,wyglada jakby to mialo premiere dzis zaraz przed albo po Spajdim

druga sprawa to HDR ,to jedna z tych gier gdzie hdr robi mega robote

 

mam gre i co jakis czas odpalam zeby sobie dymek puścić bo wyglada to swietnie ;)tak samo dobrze wyglada to w First Light.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś by założył temat "podsumowanie roku dla PS4" ?

Głosuję na misio-jedi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To zobacz która karta jest najchętniej kupowana i nie patrz na forum gdzie masz jednak miłośników sprzętu z zasobnym portfelem  
    • nieprawda - także, i w późniejszym okresie nawet głównie, żeby mieć rynki zbytu - np GB w 19 wieku produkowała już tyle tkanin, głównie bawełnianych, że rynek europejski i amerykański był dla nich zbyt ciasny, i głównym rynkiem zbytu stały się Indie - i w zasadzie zniszczyły głównie chałupniczy przemysł tekstylny w Indiach, za pomocą ceł, ale i samych cen, bo ręczni tkacze w Indiach nie byli w stanie konkurować z  fabrycznym przemysłem w GB - jest o tym mnóstwo materiałów, a niejaki Marks napisał np że równiny Bengalu pokryły się kośćmi zmarłych z głodu tkaczy indyjskich (o ile pamiętam w artykule z 1857) - raczej przesada, ale w zasadzie zgodne z rozwojem historycznym; dodam, że bawełna na tkaniny z GB pochodziła z USA, choć Indie same były wielkim producentem bawełny, i że Indie już wtedy liczyły ponad  200 mln ludności, gdy np USA ok 50 - więc nie rabowanie z bogactw, których Indie zresztą dużo nie miały (głównym importem z Indii do GB była herbata), było decydującym bodźcem rozwoju krajów przemysłowych, tylko pozyskiwanie dużych rynków zbytu i wykorzystywanie przewagi produkcji maszynowej nad ręczną; czyli potęgi gospodarcze dorobiły się na postępie technicznym, tzn produkcji maszynowej, nie ręcznej, a rabowanie tzw bogactw, które wtedy z reguły były produktami rolniczymi, odgrywało drugorzędną rolę; jeśli już rabowanie, to przede wszystkim niewolników z Afryki do produkcji bawełny w USA i cukru w Brazylii i na Karaibach, bo oba te produkty stały się podstawą masowej konsumpcji w Europie, która napędzała wzrost i umaszynowienie produkcji, itd
    • Właśnie jestem w tym kotle Skończę go i zapoluję na alfę. Dz.
    • Ostre dymy w internecie. Mam nadzieję, że strimery i reszta ludzi wymusi na nich jakieś zmiany bo to jest bicie poniżej pasa ludzi, którzy kupili EOD.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...