Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

PS4 będzie jeszcze długo produkowany. Stawiam że gdzieś do 2022-2023 roku (ale wyłącznie wersja PRO).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy PS4 załapie się jeszcze na rewizję w 7nm. Wtedy faktycznie mogliby to jeszcze za bezcen sprzedawać, bo czemu nie, a słupki sprzedażowe będą rosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest +400 sztuk. Czyżby boty z allegro zaspały ??

Już jest 83 z 995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, chyba zakupię PS4 PRO, ale poczekam na kolejne promocje, bo chciałbym aby była dołączona gra Uncharted 4 lub kolekcja Nathana. Oczywiście do kompletu szukam TV/Monitora i tutaj widziałem u azgana ciekawy model Philips Momentum 436M6VBPAB/00 4K Quantum Dot HDR, jedynie jego odblaskowa powłoka psuje klimat. Gram głównie na PC, ale od dawna ciekawię mnie gry na PS4, które nigdy nie wyszły na PC, a na prawdę są ciekawe.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budżetu. Fajny nowy TV 55" aby czerpać pełnie przyjemności z konsoli i HDR to od ~5k pln, i to najlepsza opcja pod konsole. Ale momentum 43" z fajnym HDR 1000, soczystymi kolorkami i kontrastem ponad 4000:1 kosztuję nówka ~2.2k pln więc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanko, opłaca się aktualnie kupić PS4SLIM 1TB w zestawie z grą FIFA 20 i jednym padem za 1299 zł?

 

Widziałem, że Media Markt oraz media expert wprowadziły taką ofertę.

 

Mam TV 50 calowe ale bez 4K.

 

Chciałbym kupić konsolkę, żeby właśnie pograć w Fifę 20 ewentualnie inne gierki.

 

Z góry dziękuję za opinię, czy to dobra oferta. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanko, opłaca się aktualnie kupić PS4SLIM 1TB w zestawie z grą FIFA 20 i jednym padem za 1299 zł?

 

Widziałem, że Media Markt oraz media expert wprowadziły taką ofertę.

 

Mam TV 50 calowe ale bez 4K.

 

Chciałbym kupić konsolkę, żeby właśnie pograć w Fifę 20 ewentualnie inne gierki.

 

Z góry dziękuję za opinię, czy to dobra oferta. Pozdrawiam.

 

Slim opłaca się kupić za ~800 zł za konsolę + pad. 1300 zł z Fifą wartą ~200 zł to żadna okazja. Na allegro smart będzie promocja z 3 grami za 700 zł, a listopadzie pojawi się wiele innych obniżek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zależy od budżetu. Fajny nowy TV 55" aby czerpać pełnie przyjemności z konsoli i HDR to od ~5k pln, i to najlepsza opcja pod konsole. Ale momentum 43" z fajnym HDR 1000, soczystymi kolorkami i kontrastem ponad 4000:1 kosztuję nówka ~2.2k pln więc..

 

(Prawie) 15 cali to ogromna różnica. Ale to też zależy kto jakie ma pomieszczenie. Nie każdy może sobie pozwolić na duży TV. Wtedy pozostaje monitor.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3k pln to też różnica, a tyle trzeba dopłacić do dobrego TV 55" aby już konkretnie się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tylko gdzie złapać takiego slima za 800 zł:)

 

Będę musiał poszperać w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a będzie to aukcja konsoli normalnie z Polski z gwarancją? Jeżeli możesz to masz jakiś link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję :) To lepiej złapać Slima 500GB + 3 gry (sprzedać GRY) i kupić FIFE20 oddzielnie.

 

Wtedy powienienem się zamknąć w 800 zł za cały zestaw zamiast 1300 w markecie. (mimo, że mniejszy dysk o połowę) to i 500 zł w kieszeni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę kupić ps4 po raz trzeci i taka promocja, wystarczy że będę miał wykupionego smarta na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. I oczywiście kwestia tego, czy zdążysz kupić :E

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jeśli zależy wam na tanich okazjach to polecam https://gameshunt.pl/ .. Czy dużo lepszy od łowcówGier - tego nie wiem. Ale jak zaglądam tam raz na jakis czas to widzę więcej promocji na konsole niż na Łowcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą ofertą to jakiś wał był :)

 

Równo 21:00 odświeżyłem link do zakupu PS4 z allegroSmart i było, że sprzedaż zakończona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było jeszcze 94 sztuki, trzeba szybki net i szybko klikać :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się nie udało, ale ludzie piszą, że im się udało, jestem ciekawe czy używali jakiegoś programu do natychmiastowego kupna :hmm:

Ale i tak średnio mi żal, bo dzisiaj oglądałem porównania z PS4 Pro i powiem, że różnicę widać i lepiej poczekać na koniec listopada i próbować polować na mocniejszą wersję :). Konsolę chciałem do ogrania kilku tytułów na wyłączność ;)

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też na allegro był prosiak za 1200pln, cały dzień wisiała aukcja z tymi 995 sztukami, a cena też bardzo dobra. W Black Friday będą podobne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą ofertą to jakiś wał był :)

 

Równo 21:00 odświeżyłem link do zakupu PS4 z allegroSmart i było, że sprzedaż zakończona:)

Bez większego problemu kupiłem. Nie mam żadnego bota :D trzeba wiedzieć, co i jak. Bo chętnych było kilka razy więcej, niż konsol.

 

Mnie też się nie udało, ale ludzie piszą, że im się udało, jestem ciekawe czy używali jakiegoś programu do natychmiastowego kupna :hmm:

Ale i tak średnio mi żal, bo dzisiaj oglądałem porównania z PS4 Pro i powiem, że różnicę widać i lepiej poczekać na koniec listopada i próbować polować na mocniejszą wersję :). Konsolę chciałem do ogrania kilku tytułów na wyłączność ;)

Nie liczyłbym na mniej niż 1450-1500 za PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez większego problemu kupiłem. Nie mam żadnego bota :D trzeba wiedzieć, co i jak. Bo chętnych było kilka razy więcej, niż konsol.

 

 

Nie liczyłbym na mniej niż 1450-1500 za PRO.

Rok temu tak było + gra o wartości ~200pln, ale 2 lata temu golas był za ~1200pln na np. amazonie. Sam tak kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kupiłem. I co? W zeszłym roku nie było promocji, a wszyscy czekali, jak na zbawienie.

 

Nie było zbyt korzystnie. A gra realnie warta była mniej :)

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...