Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

No OK, ale wersja na PS4 wygląda bajecznie dosłownie i wtedy nawet te 30 klatek nie razi zbytnio. Warto ograć tak czy siak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Komputroniku załapałem się na promocję Days Gone, za 99zł, czekam na dostawę do sklepu. Gra w polskiej wersji, jak zostałem zapewniony przez sklep.

Ta, też widziałem, ale już te dwie wziąłem tak rzutem na taśmę to nie będę brał kolejnej, szczególnie że kupić to jedno, a przejść drugie, tym bardziej że prawie teraz nie gram :E.

 

Ratchet to w sumie remake jedynki i chyba lepiej się gra w wersję na PS3 gdyż ta śmiga w 60fps na ps4 masz 30.

Ale graficzka fajna i bajecznie mi się w to gra. Lubię Ratchety :D. W tego już grałem, ale chętnie przejdę ponownie.

Horizona się najbardziej obawiam, bo nadal jakoś nie jestem do niego przekonany, ale za 59 zeta można sprawdzić.

Gowa odpalę pierwszego, bo chyba bardziej korytarzowy.

 

W ogóle to chciałem zaczynać giercowanie dopiero jak wrzucę ssd, ale chyba już się nie doczekam jakichś ciekawych ofert. W sierpniu był patriot 1TB za 370, ale mówię "nie no, skoro teraz już takie ceny, to poczekam, takie obniżki mają być" i dupa :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, też widziałem, ale już te dwie wziąłem tak rzutem na taśmę to nie będę brał kolejnej, szczególnie że kupić to jedno, a przejść drugie, tym bardziej że prawie teraz nie gram :E.

 

 

Ale graficzka fajna i bajecznie mi się w to gra. Lubię Ratchety :D. W tego już grałem, ale chętnie przejdę ponownie.

Horizona się najbardziej obawiam, bo nadal jakoś nie jestem do niego przekonany, ale za 59 zeta można sprawdzić.

Gowa odpalę pierwszego, bo chyba bardziej korytarzowy.

 

W ogóle to chciałem zaczynać giercowanie dopiero jak wrzucę ssd, ale chyba już się nie doczekam jakichś ciekawych ofert. W sierpniu był patriot 1TB za 370, ale mówię "nie no, skoro teraz już takie ceny, to poczekam, takie obniżki mają być" i dupa :E.

 

Trzeba było poczekać aż dostaniesz ssdek z darów z caritasu :lol2:

 

Graficznie nowy Ratchet jest super. Ja ostatnio ograłem właśnie jego do końca, bo zacząłem go po premierze ale go zostawiłem i ograłem go teraz jak przeszedłem dwójkę na PS3.

 

Teraz się zastanawiam w co by tutaj zagrać dalej i czekam na przesyłkę z usa: Prototype Bundle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że rozdają? Ty jaki dostałeś? :E

Po prostu nie jest to coś bez czego nie będę mógł grać. Byłaby spoko cena, to bym wziął. Nie to nie.

Prototype dla mnie lipa. Taka podróba inFamousa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dodatkowego pada do PS4 - ostatnio gram na konsoli niewiele (mniej czasu i F76 na PC ;), ale dzieciaki chciałyby pograć we dwójkę, więc chciałem kupić dodatkowy. Problem w tym, że najtańsze z uznanych sklepów (a co za tym idzie na pewno oryginalne) to 190 zł, a na allegro sporo takich po 130+, ale po komentarzach wychodzi, że to jednak podróbki. Teraz pytanie - czy różnica w jakości i trwałości między tą dobrą podróbką a oryginałem jest warta dopłaty 60 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, bo konsolowy laik ze mnie i nigdy tego nie robiłem. Jeśli chciałbym zachować swoje konto PS4 i dać je później chrześniakowi, a sprzedaję konsole, to co muszę zrobić ? Wystarczy dezaktywacja wszystkich urządzeń ze swojego profilu Sony, czy jeszcze coś ? Bo jest też opcja usunięcia użytkownika z poziomu konsoli, i do wyboru inicjacja szybka, lub pełna. Jak tak to którą opcję wybrać, bo jest napisane, że ta pełna może potrwać kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dodatkowego pada do PS4 - ostatnio gram na konsoli niewiele (mniej czasu i F76 na PC ;), ale dzieciaki chciałyby pograć we dwójkę, więc chciałem kupić dodatkowy. Problem w tym, że najtańsze z uznanych sklepów (a co za tym idzie na pewno oryginalne) to 190 zł, a na allegro sporo takich po 130+, ale po komentarzach wychodzi, że to jednak podróbki. Teraz pytanie - czy różnica w jakości i trwałości między tą dobrą podróbką a oryginałem jest warta dopłaty 60 zł?

 

Miałem taki tani z allegro. Nie warto kupować, przyciski się zacinają i ogólna jakość wykonania na niskim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki tani z allegro. Nie warto kupować, przyciski się zacinają i ogólna jakość wykonania na niskim poziomie.

Dzięki, wydam więc trochę więcej, ale przynajmniej nie będę się bać, że jak coś padnie to w zasadzie nie ma gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie nie ma co oszczędzać. Lepiej dołożyć trochę więcej kasy i mieć coś pewnego w łapie. Te wszystkie tańsze zamienniki są kiepskiej jakości i tym samym ich trwałość też nie powala. Zszargane nerwy nie są chyba warte tej różnicy w cenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, też widziałem, ale już te dwie wziąłem tak rzutem na taśmę to nie będę brał kolejnej, szczególnie że kupić to jedno, a przejść drugie, tym bardziej że prawie teraz nie gram :E.

Dzisiaj odebrałem grę, za 99zł w pełnej polskiej wersji :)

 

Moja biblioteka urosła już do 12 tytułów i chyba ponad pół roku będę je ogrywał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje na gwałt dodatkowych dwóch padów do plejki. Zamówiłem w środę, ale nie doszły (moja wina, następnym razem nie będę cebulić i po prostu kupię w sklepie).

Ktoś wie czy pady od xbox one s/x będą działać po zwykłym kablu USB na PS4? W internecie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czy ktoś jest posiadaczem TV Sony KD-55XG9505 (2019) lub KD-55XF9005 (2018) i może opisać swoje wrażenia w połączeniu z PS4 lub PS4 Pro?

 

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i dzisiaj ja swoje zamówienie. Pootwierałem obie, bo mówię będzie się 20GB pobierać, a tu zaskoczenie szok, że można grać prawie od razu.

Nie wiem od czego zacząć, chyba Gow, choć i tak pewnie odpalę obie na 5 min.

Mam cały czas w pamięci jak każdy narzekał na głośność konsol, moja należy raczej do cichych, ale mam w razie czego podkładki filcowe które zostały po składaniu mebla, jeśli by to coś miało dać :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliście jakieś problemy ze swoimi konsolami? Np napęd nie czyta płyt albo przegrzanie się konsoli lub inne usterki które spowodowały że konsola jest nie do naprawy. A i jak długo macie owe konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzęt się potrafi popsuć. Tutaj już psuły sie konsole po aktualizacji i inne przypadki też bywały. To jest sprzęt zrobiony maksymalnie niskim kosztem ale potrafi działać latami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnych problemów, a konsola stoi przy TV kilka ładnych lat. Jak ma się popsuć, to się popsuje, po prostu. Jak każdy sprzęt czy cokolwiek innego, na to nie ma reguły. Nie ma co o tym myśleć za bardzo, tylko grać i się nie przejmować na zapas.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was tak miał że gdy graliscie to nagle Wam odłączyli prąd a potem włączyli i nagle odłączyli? Jeśli tak to czy Waszej konsoli nic się nie stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym ponoć konsola wybuchła po czymś takim.

 

Twojej coś się stało w takim razie, że tak pytasz? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się ciesz i graj dalej.

 

Skoki napięcia czy jego nagłe zaniki nie są nigdy dobre, dla jakiejkolwiek elektroniki, czy to będzie konsola czy TV. A jak ma się coś popsuć, to się popsuje, jak wcześniej pisałem. Przecież nikt tego nie przewidzi. Za dużo rozmyślasz o tym, serio. A jak się tak tego obawiasz, to zainwestuj w jakiś UPS w takim razie i po problemie.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w takich przypadkach, jedynym ratukniem jest właśnie UPS, który dodatkowo zabezpiecza sprzęt przed skokami napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę ale ja zadałem pytanie czy ktoś miał takie zdarzenie że gra i nagle wyłaczyli prąd i czy się wtedy nic z konsolą nie stało? Ja wiem że UPS ale nie każdy może mieć.

Edytowane przez Agharta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem, ale może się to stać, jak masz niestabilną sieć. Konsola po spadku napięcia sama chyba się nie uruchomi, co najwyżej stracisz dane z gry, jednak sam sprzęt nie powinien ucierpieć. To było jednorazowe czy często się zdarza?, bo jeśli często, to pomyśl o tym ups-ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem, raz czy dwa i nic wielkiego się nie stało. System został "niepoprawnie" zamknięty, poszła bodaj odbudowa bazy danych i konsola żyje i ma się dobrze. Serio, nie wiem co mają na celu te ciągłe pytania, naprawdę. Z takim podejściem to Ty lepiej konsoli nie kupuj, bo na zawał zejdziesz podczas jej użytkowania :E

 

Jak tak się cykasz, to serio zainwestuj w tego UPS-a. W przedziale 250-350 złotych można mieć fajne maluchy, które powinny się nadać do konsoli czy innej elektroniki. Kolejny wydatek, ale będziesz miał święty spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem, ale może się to stać, jak masz niestabilną sieć. Konsola po spadku napięcia sama chyba się nie uruchomi, co najwyżej stracisz dane z gry, jednak sam sprzęt nie powinien ucierpieć. To było jednorazowe czy często się zdarza?, bo jeśli często, to pomyśl o tym ups-ie.

 

To jest zależne od pory roku. Nie dawno kupiłem przedłużacz z wyłącznikiem oraz zabezpieczeniem. Na konsoli nie przytrafiła mi sie taka sytuacja ale na komputerze już tak. I to było tak że raz za razem nie było prądu a po 3 sekundach znowu właczyli i wyłaczyli. PCtowi nic się nie stało ale gdy widze że wyłączają prąd to ja z gniazdka wyjmuje kabeł by znowu nie łypneli prądem ale czasami moge nie zdążyć. Dlatego jak gram na konsoli to nie ukrywam że boję się że to może mi się przytrafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tyle teorii. A gdy idziesz miastem i neony dają 1100 nit zamiast 600-700 to różnica jest kosmiczna
    • Monitory qd oled w oknie 10% nie przekraczają 500 nitów, gdzie oledy od LG serii C w oknie 10% mają 700-800 nitów, więc sorry ale się nie zgadzam. Mam w domu DW (po 2 latach ten monitor jest wciąż w topce najbardziej ogarniętych hdr na monitorach) i C3 42 - ten drugi lepiej wypada w hdr (jasność w oknie 10% i większy ekran robią swoje). Co do  Cyberpunk to też obecnie gram w 4k i polecam te dwa mody i ustawienia (wklejam poniżej). Dzięki nim ta gry wygląda lepiej jak nigdy. I highly recommend Cyberpunk 2077 Nova LUT Mod (HDR variant under the Update section + Optional ENV File "Raster", even if you use PT in-game) + setting in-game HDR10PQ + Midpoint 3 + Max HDR Luminance 25% more than your actual display luminance in nits (e.g. 2.000 nits if you have a 1.500 nits TV) + Saturation 0. Then you can also install HD Reworked Project Mod for much better textures (Ultra Quality if you have 16GB VRAM, otherwise Balanced). Performance may take a small hit but you can recover it by just lowering both in-game Volumetric Clouds and Ambient Occlusion settings to Medium (with no noticeable differences).
    • To przy następnym wywaleniu sprawdzę. Jak nie mam internetu to w menadżerze urządzeń nie widać pozycji Intel i225 i w sumie to nic nie mogę zrobić z kartą wtedy.    win 11
    • Dzięki za odpowiedź Dirian i wyjaśnienie z tą obudową. W takim przypadku i po domiarach stwierdzam, że obudowa się zmieści - trochę na styk na szerokość, ale z przodu i z tyłu będzie luźno i przestronnie:) No właśnie - dylematy, dylematy. Chyba jednak skłaniałbym się do tego RTX 4060 Ti 16GB, bo jeśli dobrze rozumiem, to jest on nawet nieznacznie szybszy od RX 7700 XT - oczywiście za dopłatą:) Tylko zastanawiam się, którą konkretnie wersję, bo myślałem o tej https://proline.pl/gigabyte-geforce-rtx-4060-ti-gaming-oc-16gb-gddr6-dlss-3-gv-n406tgaming-oc-16gd-p8118871, ale widzę, że już niedostępna i pytanie czy brać inną - jeśli tak, jaką, czy czekać aż będą mieli dostawę - pytanie czy będą mieli na ten model czy to już wychodzi ze sprzedaży. Druga kwestia, czy decydując się na tego RTX 4060 Ti 16GB pozostałe komponenty można zostawić według tego co podesłał forskoczek20 i będzie się to wszystko razem ładnie zgrywało i działało w sposób optymalny? Ostatecznie chyba jednak będę sam to składał, żeby móc w pełni odczuć fun z nowego sprzętu i wrócić trochę do tych lat minionych, kiedy jako dziecko rozpakowywało się prezenty:) Stąd pytanie - czy coś należałoby dorzucić do tej listy zakupów i czy są jakieś dobre programy, żeby ogarnąć sterowniki, aktualizację BIOS itd., czy jednak najlepiej brać wszystko ze stron producentów i instalować ręcznie? 
    • https://www.itemfix.com/v?t=hrpf5c
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...