Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

A to ciekawe.. Myślałem, że to dotyczy starszych gier..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ma obecnie PS3 i z uwagi na zbliżający się BF myślę nad zmianą na PS4Pro lub właśnie one X. Nie jestem jakimś zapalonym graczem i gram w wolnej chwili i nie używam do gier PC bo mam laptopa do pracy biurowej. Ponieważ mam nowy TV 4K to bardziej skłaniam się ku one X lecz czytając fora widzę argumenty o ilości exów na PS4 i mam dylemat. PS4 Pro nie ma natywnego 4K(czy to będzie zauważalne w ogóle) i ponoć jest głośnia!

 

Pomóżcie w wyborze bo nie jest łatwy!

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne

 

[media]

[media]

 

Szkoda, że ja tego wcześniej nie wiedziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie biedne te promocje w PSS z okazji Black Friday. Kilka gier może jakoś cenowo się wybija, reszta bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Niektóre promki są niezłe w porównaniu do Xbox. np Fallout 4 Goty za 79zł a na xbox o 10zł drożej. Kusi mnie bo w DLC nie grałem hmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś taki albo inny switch ? https://allegro.pl/oferta/switch-rozdzielacz-hdmi-5-w-1-3d-4k-2k-hdcp-pilot-7187219609

Do TV mam podpięty dekoder TV, kino domowe, PS4, X1 i NS a tylko 4 wyjścia hdmi i muszę mieszać kablami :)

Miałem kiedyś identyczy jak jeszcze posiadałem PS3 i X360, było całkiem spoko, tylko do wzmocnienia sygnału musiałem dokupić zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre promki są niezłe w porównaniu do Xbox. np Fallout 4 Goty za 79zł a na xbox o 10zł drożej. Kusi mnie bo w DLC nie grałem hmm.

W Biedronce niedawno pudło z F4 w wersji GOTY było za niecałe 60 złotych, bo była promocja na gry. Wczoraj jeszcze widziałem w swoich lokalnych Biedrach jak leżały pojedyncze sztuki, więc możesz sprawdzić jak chcesz u siebie gdzieś. Dzisiaj jest handlowa niedziela :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W Biedronce niedawno pudło z F4 w wersji GOTY było za niecałe 60 złotych, bo była promocja na gry. Wczoraj jeszcze widziałem w swoich lokalnych Biedrach jak leżały pojedyncze sztuki, więc możesz sprawdzić jak chcesz u siebie gdzieś. Dzisiaj jest handlowa niedziela :E

 

Ciągle sie zastanawiam czy brać tego F4.. Niby fabuła miałka ale jednak podoba mi się eksploracja w świecie postapo. W dodatku nie grałem w żadne DLC. Też z drugiej strony kusi mnie skyrim. Kiedyś gralem ale przeszedłbym ponownie :). Gdyby te dwie gry były za 70zł to brałbym bez zawahania. No nic przemyślę jeszcze

 

Przeglądam allegro i widzę używki F4 Goty do 40zł.. No to chyba wiadomo co się lepiej opłaca ;). Mi tam wachlowanie płytami nie przeszkadza bo przewaźnie ogrywam w 1-2 tytuły w tym samym czasie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie odnośnie EA access. Jak kupię dziś na 1 miesiąc i zrezygnuję z subskrypcji jutro to czy będę mógł grać przez miesiąc czy tylko do jutra?

Pytam bo nie wiem czy będę pamiętał po miesiącu o anulowani subskrypcji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle sie zastanawiam czy brać tego F4.. Niby fabuła miałka ale jednak podoba mi się eksploracja w świecie postapo. W dodatku nie grałem w żadne DLC. Też z drugiej strony kusi mnie skyrim. Kiedyś gralem ale przeszedłbym ponownie :). Gdyby te dwie gry były za 70zł to brałbym bez zawahania. No nic przemyślę jeszcze

 

Przeglądam allegro i widzę używki F4 Goty do 40zł.. No to chyba wiadomo co się lepiej opłaca ;). Mi tam wachlowanie płytami nie przeszkadza bo przewaźnie ogrywam w 1-2 tytuły w tym samym czasie.

 

Tylko, że używka F4 GOTY nie będzie GOTY najprawdopodobniej. DLC są w formie jednorazowego kodu zdaje się, a jakoś wątpię, żeby ktoś kupował wersję GOTY, żeby nie aktywować DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tylko, że używka F4 GOTY nie będzie GOTY najprawdopodobniej. DLC są w formie jednorazowego kodu zdaje się, a jakoś wątpię, żeby ktoś kupował wersję GOTY, żeby nie aktywować DLC.

 

 

Aaa masz racje.. Dobra ja na razie rezygnuje.. Sprzedaje xboxa i PC będzie moją druga platforma .. Mam nadzieje ze będzie mi wygodne granie na TV.. Bo chcę wrócic do starych hitów pokroju Gothic czy Fallout New Vegas (którego nigdy nie ukonczylem). F4 Goty poczeka.. za rok pewnei bedzie juz za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC nie jest plug&play, ale jak się ogarnie podstawy konfiguracji pieca to granie na TV smakuje znacznie lepiej niż na konsoli ;) Sam tak grywam od kilku lat, zresztą nie tylko ja, wielu innych pclabowiczów też się przekonało do TV pod PC.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy gra się lepiej to na pewno nie ;). Ale oby było na tym samym poziomie co na konsoli. Zresztą mam nadzieje ze Steam Controller faktycznie czyni cuda jak mówia i można na nim grać w staroci bez wiekszych problemów np Gothic. mi zależy tylko aby wrócić do starych gier.. Nowe to i tak wolę na konsoli :). No chyba, że spolszczenie ukaże się tylko na PC jak na przykład przy FInal Fantasy 15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC nie jest plug&play, ale jak się ogarnie podstawy konfiguracji pieca to granie na TV smakuje znacznie lepiej niż na konsoli ;) Sam tak grywam od kilku lat, zresztą nie tylko ja, wielu innych pclabowiczów też się przekonało do TV pod PC.

:thumbup:

jak podłączyłem pieca kilka ładnych lat temu w celu obejrzenia kilku filmów to już tak zostało - pamiętam to przejście z 22 na 42 cale i WoTa jakąś misję - cud miód malina, po tej akcji sprzedałem ps3 i x360 bo po prostu już przestały być potrzebne :E

obecnie t już mam specjalną ławę (zróbiona przeze mnie) dopasowaną do wygodniutkiego fotela, w życi bym tego nie zamienił spowrotem na biurko, monitor 22-24 i jakiś fotel biurowy bądź krzesło

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra się lepiej to na pewno nie ;).

 

Prawie oplułem ze śmiechu telewizor i prawie pad mi wypadł z rąk ja to przeczytałem :rotfl:

 

To, że ty nie potrafisz ogarnąć PC to nie znaczy, że inni mają tak samo.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

:thumbup:

jaik podłączyłem pieca kilka ładnych lat temu w celu obejrzenia kilku filmów to już tak zostało - pamiętam to przejście z 22 na 42 cale i WoTa jakąś misję - cud miód malina, po tej akcji sprzedałem ps3 i x360 bo po prostu już przestały być potrzebne :E

obecnie t już mam specjalną ławę (zróbiona przeze mnie) dopasowaną do wygodniutkiego fotela, w życi bym tego nie zamienił spowrotem na biurko, monitor 22-24 i jakiś fotel biurowy bądź krzesło

 

Wiadomo przejście na większy ekran to podstawa w dzisiejszych czasach. Ja nie zrezygnuje z konsol ciągle bedzie to podstawowa platforma do gier 3D. Natomiast jak już wspomniałem na PC mam dostep do starszych giereczek :). Na pierwsy ogień chyba pójdzie fallout NY. Zobaczę. Najpierw musi przyjść controller. Trzeba potestować PC do wyjścia konsol nowej generacji :).

 

Prawie oplułem ze śmiechu telewizor i prawie pad mi wypadł z rąk ja to przeczytałem :rotfl:

 

To, że ty nie potrafisz ogarnąć PC to nie znaczy, że inni mają tak samo.

 

Pisanie, że granie na TV przy użyciu PC smakuje lepiej niż na konsoli to jest według mnie po prostu idiotyczne. Sorry kolego, ale nie tędy droga. Każdy sobie wybiera która mu platforma odpowiada i przy której się lepiej czuje. Jedni wolą konsole, drudzy PC. No chyba, że mówisz o wybranych produkcjach..

 

Po drugie po co znów wracać do "konsola vs PC".. Dajmy se spokój. Strasznie mi zalatujesz pecetowym fanbojstwem.. Nie spodziewałem się tego po tobie eh

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla exów myślałem o kupnie ps4 ale wciąż za tak archaiczny sprzęt (chyba 10 letni pc mojej matki jest mocniejszy), życzą sobie za dużo, znów jak ktoś ma win10 to kupno xbox-a obecnie to bezsens bo tam masz wszystko to co na pc tylko w 3 razy (albo i więcej ) gorszej jakości i rzadko w 60 fps-ach :D

 

@up

 

ja mam bezprzewodowego pada i wszystkie gry zręcznościowe/wyścigi czy platformery na nim oblatuje więc nie mam pojęcia o czym piszesz, jak bym budę ukrył za stolikiem od tv to bys przyszedł do mnie i pytał się jaką konsolę posiadam, żę tak zaje..sty obraz i 60 kl/s non-stop

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

dla exów myślałem o kupnie ps4 ale wciąż za tak archaiczny sprzęt (chyba 10 letni pc mojej matki jest mocniejszy), życzą sobie za dużo, znów jak ktoś ma win10 to kupno xbox-a obecnie to bezsens bo tam masz wszystko to co na pc tylko w 3 razy (albo i więcej ) gorszej jakości i rzadko w 60 fps-ach :D

 

No tak tu się zgadzam. Dlatego posiadanie xboxa mija sie z celem jak masz PC. Zupełnie inaczej jest porównujac PS4 do PC. PS4 jest ciągle górą jeśli idzie o sprzedaż. I to odpowiada deweloperom. Nie mnie decydować która jest lepsza.. Po prostu od 5 lat wolę konsole.. A wcześniej przez 30 lat miałem tylko PC.. I zawsze będę miał obydwie platformy. Bo nie wyobrażam sobie grania w strategie na konsoli :P

 

ja mam bezprzewodowego pada i wszystkie gry zręcznościowe/wyścigi czy platformery na nim oblatuje więc nie mam pojęcia o czym piszesz, jak bym budę ukrył za stolikiem od tv to bys przyszedł do mnie i pytał się jaką konsolę posiadam, żę tak zaje..sty obraz i 60 kl/s non-stop

 

Zajebisty obraz mam w grach pokroju Uncharted 4 :) i to mi styka :) i chyba jak dotąd żadna inna platforma nie zaoferowała lepszej oprawy graficznej.

 

A na pewno uruchomisz każdą grę padem? Tu bym polemizował ;) Lepiej już tak nie zachwalaj wsparcia padów na PC. Bo jak ci wymienie stare tytuły to będziesz zaskoczony :). Wiec lepiej zakończmy tę dyskusję o padach :P

 

Btw. jakiego masz pada do PC?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec lepiej zakończmy tę dyskusję o padach :P

 

Btw. jakiego masz pada do PC?

XD

 

To się zdecyduj, czy dyskusję kończysz, czy ciągniesz dalej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie po co znów wracać do "konsola vs PC".. Dajmy se spokój. Strasznie mi zalatujesz pecetowym fanbojstwem.. Nie spodziewałem się tego po tobie eh

 

To po co piszesz te bzdury :E

Czy gra się lepiej to na pewno nie ;). Ale oby było na tym samym poziomie co na konsoli.

 

 

Lepsza płynność nie smakuję lepiej?

Granie w natywnej rozdzielczości, zamiast upscalingu też jest lepsze?

Niemożliwość wyłączenia czy dokładnie spersonalizowanego wyostrzenia rozmydlaczy TAA, blurów też smakuję lepiej.

Brak personalizacji ustawień, używania graficznych ulepszaczy pod swoje preferencjię czy korzystania z dowolnie wybranych kontrolerów może też?

Mody, reshade itd. itd.

 

Mam kilka konsol i na nich gram, lubię na nich grać, ale dalej granie na PC smakuję lepiej ;) Ale trzeba znać podstawy jego konfiguracji i możliwości, bo to nie jest sprzęt plug&play.

 

Eot. Napisałem to tylko dla tego, że forum odwiedza wielu różnych ludzi czasami laików i po prostu trzeba sprostować twoje fantazje.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam kilka konsol i na nich gram, lubię na nich grać, ale dalej granie na PC smakuję lepiej ;)

 

 

Tobie smakuje lepiej. Ale jak widać po opiniach i statystykach, milionom graczy bardziej odpowiada konsola.

 

Mnie tam smakuje tak samo. Strategie na monitorze (PC), gry 3D na TV (Konsole) = dla mnie idealne połączenie. Ale prawda jest taka ze PC nigdy nie zastąpi konsoli :) (kto ma konsole to wiem o czym pisze). Próbował to Valve i parę innych firm. Wszystko okazało się klęską. I według mnie bardzo dobrze.. Obydwie platformy mają swoje wady i zalety.. I tak powinno zostać jak jest.

 

Eot. Napisałem to tylko dla tego, że forum odwiedza wielu różnych ludzi czasami laików i po prostu trzeba sprostować twoje fantazje.

 

Ja fantazjuje ? :hmm::lol2:

 

Po drugie skoro dbasz o odwiedzających to nie powinieneś własnie pisać takich głupot, że granie na PC smakuje lepiej. Bo to naprawdę jest zbyt dziecinny argument. Musisz pamiętać, że każdy ma inne wymagania i zapotrzebowania i upodobania. No ale chyba o tym nie muszę już wspominać? Chyba to jasne.

 

XD

 

To się zdecyduj, czy dyskusję kończysz, czy ciągniesz dalej :E

 

Zakręciłem sie :P .. Jak się człowiek naczyta głupot to może się zakręcić..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Takie małe porównanie cen i oszustwa w naszych rodzimych sklepach. Naprawdę nie dziwię się, że inne kraje śmieją sie z tej biednej polski. I to niemal na każdym froncie..

 

76975395_2566356720128125_676953151554715648_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=wAZ6rc79T0kAQki_H8JnfJTpiJ_ovMzPfg2nQ6qlWMTqEr8p6cpW2jUNw&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=40a01c74ea78dd2dd6cd798f554df2ff&oe=5E428C3F

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Może spróbuję zrobić jakiś profil UV do starszych gierek które nie wymagają pełnej mocy jak CP2077 z PT. UV jednak jest bardziej czasochłonne/męczące pod względem ustalenia optymalnego punktu wydajność/pobór i żeby to jeszcze było stabilne.
    • To w końcu mają rozwijać komunikację zbiorową czy nie? 🙃 Spojrzałem też na rozkład dla Wojszyc i średnio wypada pociąg co pół godziny. W jaki sposób to ma korkować? Jedyny problem, to brak parkingów. Przystanki gdzieś w polu, na obrzeżach dzielnic/osiedli, nikt nie będzie na piechotę robić kilometrów.
    • Burning Shore zjadają textury. Wystarczy zmniejszyć textury z b.w/w na średnie i jest git. W 1440p na ustawieniach  "własne"  3060ti zadziwiająco mocno reaguje na te zmiany, co widać po fotkach. Bardzo wysokie/wysokie textury niegrywalne... średnie textury i nagle karta odzyskuje siły i fps leci do góry. Czyżby za mało Vram 8GB ? 1440p bardo wysokie - textury bardzo wysokie: 22fps 1440p bardzo wysokie - textury wysokie: 23fps 1440p bardzo wysokie - textury średnie: 60fps Jak wczoraj męczyłem się wewnątrz wieży z dymem, to grałem na 17fps i nie miałem możliwości zmiany ustawień, bo mnie ten kosmita atakował jakimś laserem, ale go załatwiłem. Teraz w pomieszczeniach jest lepiej i czas iść do pleneru. Spróbuj takich ustawień.   A karta zachowuje się idiotycznie, ponieważ normalnością jest to, że pod obciążeniem 99/100% jej wydajność powinna być najwyższa oraz pobór mocy najwyższy, za to w tej grze zauważyłem, że pomimo użycia GPU 100%, karta generuje spadki do nawet 15fps przy poborze mocy poniżej 70Wat !! To jest masakra, nie da się grać. Zgaduje, że pamięć się przepełnia i po prostu trzeba ciąć textury, żeby w ogóle zagrać z 8GB Vram 3060ti  zaraz po wczytaniu gry w 1440p bardzo wysokie ustawienia potrafi utrzymać przez chwilkę nawet 60fps, ale zaraz albo jeszcze szybciej fps spada, a co najdziwniejsze spada pobór mocy zarazem utrzymując użycie GPU na 100%    
    • w ogóle to modernizacja dla syna, a ja mam ze swojego poprzedniego aurore 360 z aphacool więc mogę mu ją zapodać brzmi rozsądnie z tym i5 14500 podoba mi się
    • To już pomału możesz myśleć co następne 😄.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...