Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba powrócę do Dreams się pobawić. To wygląda grubo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni wydają na używki twarde/miękkie ja wydaje na giereczki, padziki i pochodne. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i tacy, co wydają na jedno i drugie :E

 

Ja też do pewnego momentu swojego życia tak robiłem ale musiałem przestać, uzależnienia źle wpływały na moje zdrowie fizyczne i psychiczne :lol2: poza tym mam tendencje do nałogów jak piję to codziennie, jak jaram to nostop... dlatego musiałem z tym skończyć :lol2:

 

A wszystkie działają?

 

Oczywiście że tak, atrapy do zdjęcia nie pozowały.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje kiedy będzie jakaś promocja na abo ps+? Nie jestem w temacie i nie wiem czy się to w miarę regularnie pojawia czy tak o. A przymierzam się kupić na rok więc zawsze coś zostanie na piwo do grania np :E

Edytowane przez Cygan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się różnie, na cyklicznych wyprzedażach jak i "bez okazji", tak po prostu. Musisz obserwować najzwyczajniej, zaglądaj sobie na np. Łowców Gier regularnie i nie powinieneś nic przegapić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Zepsuł mi się L2 :/ w razer raiju (coś pękło w środku podczas grania O_O i teraz nie odbija)

naprawialiście gdzieś może kiedyś takiego pada?

 

 

Ktoś się orientuje kiedy będzie jakaś promocja na abo ps+? Nie jestem w temacie i nie wiem czy się to w miarę regularnie pojawia czy tak o. A przymierzam się kupić na rok więc zawsze coś zostanie na piwo do grania np

promocje na tej stronie są dosyć często tam i taniej nie znajdziesz na pewno nawet na ps plus w black friday :)

Nie wiem skąd oni mają takie ceny (162-170zł) ale kupowałem już z 5x stamtąd (dla znajomych i siebie) i zawsze to działa (błyskawicznie)

 

https://www.pepper.pl/promocje/playstation-plus-na-365-dni-eneba-205911

 

(tak przy okazji polecam stronę pepper-fajna stronka, nie ma chyba drugiej takiej w Polsce)

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuł mi się L2 w razer raiju (coś pękło w środku podczas grania O_O i teraz nie odbija)

naprawialiście gdzieś może kiedyś takiego pada?

 

 

 

promocje na tej stronie są dosyć często tam i taniej nie znajdziesz na pewno nawet na ps plus w black friday :)

Nie wiem skąd oni mają takie ceny (162-170zł) ale kupowałem już z 5x stamtąd (dla znajomych i siebie) i zawsze to działa (błyskawicznie)

 

https://www.pepper.pl/promocje/playstation-plus-na-365-dni-eneba-205911

 

(tak przy okazji polecam stronę pepper-fajna stronka, nie ma chyba drugiej takiej w Polsce)

Dowiesz się jak CI zbanują PS,a :)

 

Kupujesz kody niewiadomego pochodzenia od anonimowej osoby .

 

Ale owszem ostatnio jest promocja w zagranicznych sklepach na PS+ na Polskę ,ale o tym jest info na Łowacach Gier tam masz sprawdzone źródło .

 

Ale jak chcesz taniej to i za 120zl można kupić roczne abo ale to już bardziej niż pewne ze kod pochodzi z kradzionych kart kredytowych .

 

Ja się swego czasu przejechałem na takich kodach na x360 ... połasiłem się kupiłem abo i doładowanie portfela po 3 miesiącach ban konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje, mnóstwo osób kupuje i nigdy jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś dostał bana...

nie popadajmy w paranoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje, mnóstwo osób kupuje i nigdy jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś dostał bana...

nie popadajmy w paranoje ;)

Ja ci źle nie życzę ,ale mam bardzo złe doświadczenia .

 

A tu najnowsza promocja na Abo 166zl/12miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś sprawdzona strona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam nie raz, zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiesz się jak CI zbanują PS,a :)

 

Kupujesz kody niewiadomego pochodzenia od anonimowej osoby .

 

Ale owszem ostatnio jest promocja w zagranicznych sklepach na PS+ na Polskę ,ale o tym jest info na Łowacach Gier tam masz sprawdzone źródło .

 

Ale jak chcesz taniej to i za 120zl można kupić roczne abo ale to już bardziej niż pewne ze kod pochodzi z kradzionych kart kredytowych .

 

Ja się swego czasu przejechałem na takich kodach na x360 ... połasiłem się kupiłem abo i doładowanie portfela po 3 miesiącach ban konsoli :)

Ban za taki kod, który jest z wątpliwego pochodzenia jest niemożliwy. Kod przechodzi autoryzacje, jest prawidłowy. Sony nie ma na to wglądu skąd masz ten kod, jeżeli działa jest w porządku. Podobnie jak poprzednicy, nie słyszałem o banie za klucz do plusa i nigdy takowego raczej nie będzie. Ban na x360 lepiej przeanalizuj czy to na pewno za takie kody : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz od paru lat kupuje plusa na cdkeys , jeszcze zadnych problemow nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ban za taki kod, który jest z wątpliwego pochodzenia jest niemożliwy. Kod przechodzi autoryzacje, jest prawidłowy. Sony nie ma na to wglądu skąd masz ten kod, jeżeli działa jest w porządku. Podobnie jak poprzednicy, nie słyszałem o banie za klucz do plusa i nigdy takowego raczej nie będzie. Ban na x360 lepiej przeanalizuj czy to na pewno za takie kody : )

albo go poniosła troszkę fantazja, albo rzeczywiście za co innego dostał :)

 

Nawet na lowcygier dają zniżkę 5% na tym sklepie eneba co podałem

 

PS

PS PLUS jest w media markt/expert teraz za 180zł jak ktoś się jednak boi zamawiać :)

(edit: a bo na ps store też tyle kosztuje to wiadomo, skąd promocja u nich ;p

 

UWAGA, na PS STORE jest tez wiedźmin 3 edycja gry roku (czyli wszystkie dodatki) za 59zł! :D

Przyznam szczerze, że nie grałem w żadną część, bo nie gram w tego typu gry, ale po tych wszystkich opiniach w necie i znajomych skusiłem się :)

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4497-CUSA05571_00-00000000000GOTY1

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhh, kupiłem wczoraj właśnie Wieśka GOTY na Steamie na wyprzedaży. Teraz kusisz, abym znwu wydał pieniądze, tym razem na PS4... Nieładnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogrywam Wieśka 3 po raz kolejny i mimo tego, że mam wersję pudełkową podstawki oraz dodatków, zastanawiam się nad kupnem cyfry. :E Tak dla wygody, w tej cenie grzech nie brać. Tylko ta kompatybilność sejwów - porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda masz Pro, ale jak twoje odczucia w wiesmaku na ssd? Głównie chodzi mi o wchodzenie w ekwipunek, mapę, zadania bo to trochę denerwuje jak się gra, ten lag. Jak się już wciagne i gram parę h pod rząd to idzie przywyknac ale od tak, "próg wejścia" trochę boli.

Do tego na zew hdd spozniaja się cut scenki np u handlarzy.

I się zastanawiam czy warto tego ssd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na SSD jest lepiej, ale nie można powiedzieć, że jest dobrze - ta gra ma po prostu długie loadingi, niezależnie od dysku. Interfejs też nie grzeszy szybkością działania. Komfort grania zauważalnie lepszy na PC. Między innymi z tego powodu tak cieszą mnie informacje o szybkich dyskach SSD NVME w nadchodzącej generacji. To z pewnością korzystnie wpłynie na doczytywanie mapy i wspomniane loadingi. A loadingów nie cierpię i bardzo cenię sobie produkcje, w których są mocno ograniczone.

 

Ogrywając W3 po raz kolejny tyle lat po premierze, zaskoczony jestem jak dużo bugów nadal nie poprawiono, nie mówiąc o tych nowych. Ze trzy razy lądowałem na pulpicie po jakimś błędzie, podczas dialogów nadal są ścinki, postaci w zadaniach niezmiennie potrafią się przyblokować albo w ogóle zniknąć. Nie jest to wielki problem, ale wciąż odrobinę tego za dużo.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem niedawno w W3 na One X i nie miałem żadnego błędu o którym piszesz. Ciekawa sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, czy Monster Hunter World z polskiego PSStore posiada polskie napisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
    • Unikać podatków można próbować zawsze i jednocześnie da się zarabiać nawet płacąc podatki więc generalnie niczego to nie zmienia w wątku flipperów. No i przypominam że najwyższe stadium rozwoju flippera to nie jest wywalanie 500k i 100k na remont tylko rezerwacja i odsprzedanie cesji 
    • https://videocardz.com/newz/amd-ryzen-granite-ridge-zen5-desktop-cpus-with-6-and-8-cores-and-170w-tdp-spotted-in-transit
    • Mam ~10000zł przygotowane na budżet. Sklep nie ma znaczenia (prawdopodobnie i tak będę brał osobno każdą część ze sklepu gdzie taniej, nawet zza granicy). Monitor już mam (5120x1440). System, peryferia (klawiatura itp) też już mam. Jedyne co to wentylatory do dokupienia jeśli będzie trzeba. PC będzie wykorzystywane do gier (rozdzielczość j.w. co chyba odpowiada 4K) oraz praca (programowanie na maszynach wirtualnych, tworzenie gier, obróbka wideo). Praca głównie w programach Adobe (Premier Pro, After Effects, Photoshop) oraz JetBrains.   Na razie przygotowałem sobie coś takiego pezet - sprawdź listę zakupową w x-kom.pl (yenfp29sn)   Na czym mi zależy Dysk - Dużo miejsca dlatego dysk 4TB. 2TB może się szybko skończyć. RAM - Może warto do 64GB dołożyć? Płyta główna - Obowiązkowo Wi-Fi. Obudowa - Nie wiem dlaczego, ale akwarium mi się podoba.   Jestem w stanie trochę dopłacić jeśli jakiś komponent jest bardziej "przyszłościowy".   Z góry dzięki za wszelką pomoc!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...