Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na trochę głupi pomysł, ale warto się spytać.

Na dysku PS4 - 1 TB nie mieszą mi się gry :E

Czy jest fizyczna możliwość aby kupić dysk 2.5 cala 2 TB i na PC sklonować 1:1 jakimś programem to co mam na dysku 1TB, aby przeniósł na 2TB - wkładam i wszystko jak działało na 1TB, tylko że już na dysku 2TB?

 

Chce pominąć, ściągani tych wszystkich gier z psstore itd. :/

 

Teoretycznie da się zrobić klon zawartości z dysku na dysk, ale czy na konsoli to zadziała?

 

Nie lepiej do konsoli dorzucić zewnętrzny 1TB albo 2TB? Jakbyś coś chciał przenosić między dyskami z poziomu konsoli szybko to idzie, nic nie trzeba ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ma wytrzymywac pad do ps4 po naladowaniu?

 

Sadzac po wskazniku w menu konsoli to moj kolo 5 godzin , a konsola i pad maja zaledwie miesiac.

 

No i ile ma sie ladowac.

 

To mnie juz troche zaczyna denerwowac, bo konsola niby dziala, ale ciagle sa jakies problemy, a to dlawiki w niej chyba brzecza, a to brudzi plyty (na szczescie coraz mniej)...

Edytowane przez karij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Cos nie tak z padem. U mnie trzyma bardzo dobrze na najnowszej rewizji PS4 pro. Wczoraj był naładowany i od 12.00 do 23.00 praktycznie non stop grałem w grę.. I godzine przed północą jak wyłączałem to były jeszcze dwie kreski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

del

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie wiecie może czy jest jakiś sposób aby wymusić polskie napisy np w grze TitanFall 2? Przełączyłem język konsoli i super gra jest po angielsku ale wolałbym napisy ;/ w Menu gry nic nie ma eh.. Pewnie lipa. Eh czemu niektórzy producenci tak utrudniają sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do walniętych padów to mój 6letni kumpel ma problem, posiada niebieski i czarny, ulubiony niebieski świruje tzn, od niecałego roku normalnie ładował się na orginalnej stacji dokującej i pod każdą ładowarką usb( od telefonu , tabletu) jak i przez usb konsoli i jakoś tydzień temu jak się rozładował to zero życia przy jakimkolwiek podłączeniu do ładowania. Wziąłem pada do siebie podłączyłem pod ładowarkę od tabletu (5V-1.55A) i naładował się do pełna, no to oddałem właścicielowi, pośmigał tam pad z tydzień bez problemu i dzisiaj znowu identyczna akcja, znowu tylko u mnie chce się ładować :) o co kaman ? :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Graliście w Control na ps4 pro? Bo kusi mnie ta gra. Jakiś czas temu ostro narzekano na optymalizacje. Jak to teraz wygląda? Poprawili?

 

Obecnie zacząłem znów grać w Uncharted. No ale jak je wszystkie przejde to zagrałbym w coś pokroju Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie napadła mnie dziwna akcja na prosiaku. Zainstalowałem sobie W40k Inkwizytora martyr pograłem sobie walnąłem konsolkę w tryb uśpienia poszedłem żreć. Wróciłem black screen xD wyłączyłem włączam brak wejścia na hdmi. Spróbowałem na monitorku 1440p śmiga. Przełączyłem na philipisa black screen. Fuck podpiąłem na krótko bez boxa od vr black screen, podpiąłem na tym krótkim kabelku od boxa vr działa. Podpiąłem na 2 metrowym kabelku hdmi 2.0 nie działa. Reset ustawień monitora i działa na 2 metrowym przez boxa vr ale obraz gaśnie randomowo zarówno w dashu jak i podczas gry przez co muszę pauzować podczas rozwałki co już mnie wybiło z rytmu i nie pozwala mi się cieszyć cebulą na martyra na którą czekałem odkąd wyszedł.

To ten słynny problem z handshake?

Ostatnio aktualizowałem konsolkę bo nie grałem od dawna uruchomiłem sobie HZD na czas ściągania martyra i jak problemu na 2160p RGB nigdy nie miałem to już mam. Przełączenie na YUV pomaga? bo monitor obsługuje. Jak dam na auto to w ogóle nie mam obrazu a wtedy chyba wymusza chrome 4:2:0 ... Myślałem, że wejście HDMI zdycha w monitorze ale pod PC lata elegancko jak również ps4 pro podpięte pod acera również lata bez problemów.

 

Edit: jakby kogoś interesowało rozwiązanie to okazuje się, że uruchomienie konsoli przed włączeniem monitora robi problem z uściskiem łapek. Jak wyświetlacz śmiga gdy włączamy konsole to wszystko lata jak złoto

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czy macie HDR w amazon Prime na ps4? Dziwne u mnie nie działa a na android tv śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Drivecluba po długim czasie, a tutaj widzę już praktycznie po pogrzebie. :E Nie śledziłem losów gry, nie wiedziałem, że Sony wszystko wygasza. Nie ma dostępu do dodatków, w sklepie pusto, bodajże w marcu ma zniknąć usługa sieciowa. Chciałem trochę poszlifować trofiki, ale na 100% już chyba nie będzie możliwości tego zrobić. Brakuje mi 2 pakietów - No Limits i Finish Line, jest jakaś szansa w obecnej chwili je odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Dreams? Tak sobie na to patrzę i Media Molecule dostarczyło pod koniec żywota PS4 prawdziwą perełkę. Szkoda, że jakoś tak cicho o tym. Sam bym to kupił choćby po to, aby tylko sprawdzić twory innych graczy, którzy potrafią tam stworzyć istne cuda.

 

https://www.youtube.com/watch?v=CcAvRj_Fk-A

 

Niesamowite to jest. Pod względem możliwości i narzędzi jakie ta gra oferuje oraz samej swobody w ich wykorzystaniu Dreams jest prawdziwym molochem. Czapki z głów.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie zadziwia, jak bardzo ta premiera przeszła bez echa. Nawet stricte konsolowe portale miały ją jakby w tyłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tego było mało, to tytuł ten sprzedawany jest również w cenie znacznie niższej niż typowa nowość (pewnie dlatego, że nie jest to "normalna" gra). W PSN stoi za 169 złotych, a w takim pierwszym lepszym elektromarkecie (np. Media Markt) kupi się to już za złotych 139. Recenzje też pozycja ta zbiera wyśmienite i tytuł z miejsca wbił się spokojnie do wszelakich podsumowań generacji czy innych rankingów najlepszych gier dostępnych na PS4. Mam nadzieję, że to się chociaż sprzeda w jakiejś zadowalającej ilości, aby nie był to ostatni tego typu projekt stworzony przez Media Molecule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty siedzący na necie 24/7 nic nie słyszałeś o tej grze, to rzeczywiście reklama słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o tej grze przed premierą trochę w necie było, ale rozreklamowano ją naprawde słabo, cena pewnie wynika z tego, że jest specyficzna i do zadużego grona odbiorców na już samym starcie wiadomo, że nie trafi wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie HDR w amazon Prime na ps4? Dziwne u mnie nie działa a na android tv śmiga

 

Ja oglądam normalnie z tv i mam przeskoki z UHD na FHD i odwrotnie. Rozumiem, ze to kwestia połączenia internetowego?

 

Dreams - ma ktoś? Polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze spodziewać jakichś obniżek cen za PS4 SLIM? Jeśli tak to kiedy? Pisząc o "obniżkach" mam na myśli cenę max 700-800zł za nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze spodziewać jakichś obniżek cen za PS4 SLIM? Jeśli tak to kiedy? Pisząc o "obniżkach" mam na myśli cenę max 700-800zł za nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja oglądam normalnie z tv i mam przeskoki z UHD na FHD i odwrotnie. Rozumiem, ze to kwestia połączenia internetowego?

 

Wiesz co idiota ze mnie.. Bo moja konsola działa w trybie GRY :). Dlatego musiałbym dla wejścia HDMI zmeiniać na Kino.. Dlatego czułem framerate .. ehh :P. Dlatego już wszystko wyjaśnione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze spodziewać jakichś obniżek cen za PS4 SLIM? Jeśli tak to kiedy? Pisząc o "obniżkach" mam na myśli cenę max 700-800zł za nówkę.

 

 

Jak znam życie to pewnie do końca będą podpompowywać cenę na ile się da i jak się da, żeby udrzeć co można ze starego kwiatka. Dodadzą jakieś mega wypas pakiety, gdzie się podbije cenę grą darmową lub taką co przebrzmiała ale z pakietem jakiś "coinów" i kolorowe pudła. Tadam!

A, jeszcze jakieś nazwy Classic Ed, czy ... of Millenium :lol2:

Poza tym rynek w Polsce ma bezwładność driftującego parowozu. Jak już poleci w bok to na tory cięęęężko wraca, a za to szybko z nich spada.

Czytaj -jak są podwyżki to u nas lawinowo do przodu, jak obniżki to u nas słabo odczuwalne.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze spodziewać jakichś obniżek cen za PS4 SLIM? Jeśli tak to kiedy? Pisząc o "obniżkach" mam na myśli cenę max 700-800zł za nówkę.

Może w okresie komunijnym coś ruszy w tym temacie, tak to ciężko zgadywać. Nikt szklanej kuli nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie

czy mogę dodać sobie jakiś nowy profil czy nowego użytkownika do mojego konta?

 

Chodzi mi o to, by brat mógł grać w tę samą grę na konsoli co ja (np. cod)

ale na innym, swoim profilu (osobni znajomi, nick itd)

 

Czy to niemożliwe i trzeba zarejestrować nowego maila + kupić ps plus?

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakladasz nowe konto dla brata, a swoje konto ustawiasz jako podstawowe na konsoli.

Wtedy brat ma dostep do twojej biblioteki gier i korzysta z twojego plusa (nie musi miec wlasnego abonamentu), ale gra na swoje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...