Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do was jak mysliscie na pewno defiance od ubitrafi na pc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem prawie identyczny odtwarzacz blu :E Imo dość ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co bo nie bardzo rozumiem :hmm: te 60 $ to jes za granie online i ps+ czy tylko za multi i trzeba jeszcze osobno placic ??

 

Te 60$ jest za ps+, który będzie wymagany do gry multiplayer na ps4, tak przynajmniej przeczytałem na jakimś tam portalu. Jak by były dwie oddzielne opłaty to trochę chała by była raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 dolarów to nie jest 120 zł, zwłaszcza, jeśli w Polsce przelicznik będzie 1:1 do euro, więc już może nie szalejmy z tym hurraoptymizmem Up_to_something.gif

Nie będzie. Przecież obecnie PS+ to też 60$, a u nas ok. 190zł (da się kupić taniej zdrapkę).

 

Jeszcze jedno - (ironia mode on) jak tam chłopaki od PS3, co z tym koronnym argumentem, że trzeba mieć nieźle zryte, by płacić za granie online (ironia mode off)

To ja, to jest zryte, jednak przy takiej masie gier + pierdół jakie się dostaje co miesiąc jest to do zaakceptowania. Gdyby trzeba było płacić za multi prawie 2 stówy i nic poza tym byłoby to dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na muve się pojawił preorder na ps4 w cenie 1699 :) I z tego co piszą na fanpejdzu muve to oficjalna cena SONY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - (ironia mode on) jak tam chłopaki od PS3, co z tym koronnym argumentem, że trzeba mieć nieźle zryte, by płacić za granie online Up_to_something.gif (ironia mode off)

Heh, dokładnie, niektórzy śmiali się z tego latami, a teraz nagle łykają bez mrugnięcia okiem. :D Opłata za online to naprawdę nie jest koniec świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie można kupić za 400 dolarów. Jestem zielony pod tym względem więc pytam, czy orientujecie się czy taki zakup jest bezpieczny? Konsola będzie działać bez problemu w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli opata multi jest wliczona do ps+ to dla mnie (i reszty uzytkownikow ps+) niewiele sie zmieni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ta cena wcale nie jest taka fajna. Nie zapominajmy, że za te 399$ dostajemy gołą konsolę. M$ za 100$ więcej dorzuca kinecta, więc w praktyce wychodzi na to samo. Tak, czy inaczej, ja biore PS4 :)

 

Jeśli chodzi o wygląd, fanboye się śmiali z XBOX ONE, tymczasem PS4 wcale nie jest wiele ładniejsza. Moje odczucia:

 

- Fajne nawiązanie do PS2 Fat, podoba mi się niebieski akcent

- Głębokie szczeliny obudowy będą zbierać dużo kurzu i ciężko je będzie czyścić.

- Konsola jest gigantyczna (widzieliście jak koleś z Sony trzymał ją w łapach na prezentacji?)

- Wolałbym prostokątny kształt, niż kwadratowy ;)

- Zbyt słabo zaakcentowane logo PS4, plus za to, że chociaż z przodu dali znaczek playstation

 

Reszta ok.

Edytowane przez goodboy22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ta cena wcale nie jest taka fajna. Nie zapominajmy, że za te 399$ dostajemy gołą konsolę. M$ za 100$ więcej dorzuca kinecta, więc w praktyce wychodzi na to samo.

Po cholere mi kinect? Co ja z nim będę robił? :hmm: To ja wolę Xbox one tańsze o 100$ bez always-connected kinnecta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wychodzi to samo, gdyż XBone ma także sporo słabsze bebechy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goodboy22 wlasnie ta cena nie jest to samo bo i co z tego ze dostaniemy gola konsole z padem (chociaz wole jeszcze drugiego pada ale opcja byla by dozsza) ps4 ma lepsze bebechy i to jeszcze z cena zniszczylo xboxa nie wiem po co mi kinect co ja mam skakac jak malpa nie rajcuja mnie takie gry dla dzieci juz wole pobiegac i pograc w pilke.

 

juz ps4 i kupic drugiego pada oplaca sie bardziej niz kupowac xkloca trzeba myslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ta cena wcale nie jest taka fajna. Nie zapominajmy, że za te 399$ dostajemy gołą konsolę. M$ za 100$ więcej dorzuca kinecta, więc w praktyce wychodzi na to samo. Tak, czy inaczej, ja biore PS4 :)

 

Jeśli chodzi o wygląd, fanboye się śmiali z XBOX ONE, tymczasem PS4 wcale nie jest wiele ładniejsza. Moje odczucia:

 

- Fajne nawiązanie do PS2 Fat, podoba mi się niebieski akcent

- Głębokie szczeliny obudowy będą zbierać dużo kurzu i ciężko je będzie czyścić.

- Konsola jest gigantyczna (widzieliście jak koleś z Sony trzymał ją w łapach na prezentacji?)

- Wolałbym prostokątny kształt, niż kwadratowy ;)

- Zbyt słabo zaakcentowane logo PS4, plus za to, że chociaż z przodu dali znaczek playstation

 

Reszta ok.

Mnie akurat zadowala fakt, braku oka saurona, jeszcze jak by dorzucili wersję bez dysku twardego, bo mam w domu kilka sztuk, a z czasem planuje tam wrzucić SSD(oby było wsparcie).

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najważniejszy moment w historii nadchodzącej generacji konsol:

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że SONY nie wciska na siłę niepotrzebnych dla większości dodatków jak jakieś Kinkiety i inne bzdety. Dzięki temu zwykły gracz dostanie konsolę w niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to dla mnie 5 sekund "och, to tak to wygląda" i później zapominam o sprawie. Najważniejsze, że nie wciskają na siłę kamerki i w ogóle ten temat nie został za bardzo poruszony, co mnie bardzo cieszy. Wracając jeszcze do ceny - 100 dolców/euro to ostatecznie nie jest wielka różnica dla mieszkańców Europy Zachodniej i Ameryki Północnej. Rzecz do przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poza tym M$ na 100% wyda też wersję bez kinecta. Do tego na XBOX ONE jest wiele fajnych exów i ludzie, zwłaszcza w USA się na to skuszą. Nie bez znaczenie jest też fakt, że konsola M$ pojawi się w sprzedaży miesiąc przed PS4. Także ja wcale porażki dla XBOX ONE nie widzę. Poza tym konkurencja jest wskazana.

Edytowane przez goodboy22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dodatkowych fotek PS4 (głównie tył - zaskakuję mała ilość gniazd):

- bok/tył stojąco,

- tył stojąca,

- tył leżąco (zbliżenie),

- bok leżąco (ten błyszczący).

 

Ponadto, to o czym wspomniałem w temacie o E3:

- konsola będzie miała wymienny dysk (jak w PS3, bez przeszkód),

- będzie region free (brak blokady regionalnej, XO ma).

Edytowane przez afo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poza tym M$ na 100% wyda też wersję bez kinecta.

To po co mówią, że musi być zawsze połączony? :hmm: No, ale jak dotąd MS i jednolitość to dwa różna światy w kwestii xbona

Parę dodatkowych fotek PS4 (głównie tył - zaskakuję mała ilość gniazd):

 

Ponadto, to o czym wspomniałem w temacie o E3:

- konsola będzie miała wymienny dysk (jak w PS3, bez przeszkód),

- będzie region free (brak blokady regionalnej, XO ma).

Wrzuć linki, bo zaraz ci mod przeedytuje posta ;)

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej premiery :P Ja celowałem w cenę 2500zł, a tu taki zonk sie szykuje :E

 

ps. PS4 Slim za jakiś czas, już wiadomo jak bedzie wyglądać. Zdejmą po prostu ten górny placek :)

 

ps2. ogólnie po tym nowych fotkach, szczerze mówiąc plastik chyba nie będzie powalał jakością i trwałością, a moze tylko takie złudzenie.

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...