Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba robię preordera, jako posiadacz PS3 i Vity, kupno PS4 jest dla mnie wręcz obowiązkiem, zresztą, Kingdom Hearts III :D. PS plusa posiadam, a 1700zł (na muve.pl jak opłacę z góry to mam nadzieję że cena mi się nie zmieni) jest bardzo fajną ceną, nawet jak za miesiąc po premierze by konsola staniała to nie będę płakać :).

Edytowane przez RENMEi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bumbumek

 

Ja wiem czy cos wykombinują? Napewno będą jakieś zestawy ale, tutaj moje zdanie, sony wygrało batalię o klienta.

Myślę że nawet jak będzie za 2k to nie będzie źle.

Miałem X360 i myślałem nad X1 ale teraz sony mnie przekonało :)

Edytowane przez Szaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ostro po konferencji a hajp jak byl tak jest :D

SONY zniszczylo wszystko ! Hurra ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie screenów z The Last of Us i nowego The Division można zobaczyć jaki jest postęp w grafice.

Oczywiście nowa generacja jeszcze się nie zaczęła w pełni, ciekawe co będą z niej w stanie wyciągnąć co lepsze studia.

 

TLoU - Obraz

The Division - Obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie screenów z The Last of Us i nowego The Division można zobaczyć jaki jest postęp w grafice.

Oczywiście nowa generacja jeszcze się nie zaczęła w pełni, ciekawe co będą z niej w stanie wyciągnąć co lepsze studia.

 

TLoU - Obraz

The Division - Obraz

Tak z realnego gameplayu:

http://i.imgur.com/sNFeRWG.jpg

http://i.imgur.com/G6BB28E.jpg

http://i.imgur.com/JHYWmEm.jpg

http://i.imgur.com/KNRkPU0.jpg

http://i.imgur.com/jMHJuxR.jpg

;)

 

PS4 ma duży potencjał i w ciągu trzech lat wsio ładnie powinno się rozwijać, a martwić się będziemy z zastojem tak za cztery lata ;)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko trzeba poczekać na wysyp wszystkich trailerów w jakiś plikach mp4 czy innym czorcie do pobrania w przyzwoitej jakości, bo tak z lajva to też wszystkiego nie widać.

Edytowane przez cichy45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko trzeba poczekać na wysyp wszystkich trailerów w jakiś plikach mp4 czy innym czorcie do pobrania w przyzwoitej jakości, bo tak z lajva to też wszystkiego nie widać.

Wystarczy na odpowiednie kanały YT wejść (nie portali o grach tylko od devów) i są w 1080p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy na odpowiednie kanały YT wejść (nie portali o grach tylko od devów) i są w 1080p

1080p nic nie znaczy, również czekam na jakieś większe pliki z dobrym bitrate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

TLoU - Obraz

The Division - Obraz

Przecież tu nie ma porównania. Division zjada TLoU. Chociaż wątpię, że to prawdziwa, bez photoshopa fotka Divisiona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie są pewnie podrasowane, trzeba czekać aż ludzie z NGa lub GT połażą na to swoje wścibskie rączki, w sumie na tym drugim, bo już lotu obmacali ;)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali taką cenę, że kupie pewnie na premierę :D Nigdy nie miałem jeszcze konsoli na premierę, ale musu być ten pierwszy raz :cool:

 

Kapitalnie, że nie dali w zestawie kamery :thumbup: mi to niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema na battelogu sa troszkę opisane wersje bf4 na xbox one i ps4 pisze tam ze gra będzie smigala w 60 klatkach o full hd chyba nic tam nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~1600-700zł? No tego to się nie spodziewałem. Biorę na premierę bankowo. Xkloc został po prostu zmiażdżony - cena, brak blokowania używek, brak konieczności podłączenia do neta i ciągłej inwigilacji. Xbox go home, you're drunk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Słuchajcie ta cena wcale nie jest taka fajna. Nie zapominajmy, że za te 399$ dostajemy gołą konsolę. M$ za 100$ więcej dorzuca kinecta, więc w praktyce wychodzi na to samo.

 

Nie to samo, bo PlayStation Camera ma kosztować 59$/49 eur - oficjalne info.

 

Mam mieszane uczucia co do wyglądu - front dziwnie się prezentuje. Faktycznie konsola stojąca pionowo jest milsza dla oka, ale u mnie tylko poziom wchodzi w grę, bo przecież na podłodze jej nie postawię, a na półce się nie zmieści w ten sposób.

 

Kurrr, trzeba zacząć szybciej ogrywać gierki na PS3, żeby zdążyć do premiery czwórki. :E

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony zrobiło najgenialniejsze zagranie marketingowe tego roku - nie mówiło nic i notowało, następnie wybrało z listy wszystko na co internet narzeka i się tego pozbyli. Tak naprawdę Sony nie pokazało nic next-genowego, ale pokazali że słuchają, a tym się wygrywa wojny.

Otóż to. Teraz to dopiero sake się leje na prawo i lewo :f.

 

Pamiętajcie że 399$, to czysta cena amerykańska, jak dowali sobie polski dystrybutor, to i tak u nas będzie zapewne ok 2500 zł...

Ta czyli xo za 3k? xD

Cena będzie w okolicach 1.7-1.8k.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kasacji

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to była rzeź niewiniątek. Sony już wygrało a XO może się przepychać jedynie z WiiU, chociaż nie wiadomo czy ono nie pokaże pazura jeszcze :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się, że od groma osób kupi w pierwszym tygodniu premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale o tym czy Sony wygrało zadecyduje sprzedaż konsol oraz gier i będzie niewesoło jak to model dystrybucji MS będzie robił większą kasę od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak w hameryce xżart wygra, oni są dziwni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena cena ale ja i tak nie kupie na premiere . Nie mam zamiaru byc jakims beta testerem . Z czasem wyjda jakies bugi bledy itd itp . Nie chce pierwszej wersji konsoli .ja mam czas mi sie nie spieszy . Poza tym w co mialbym grac ? Te pare tytulow na poczatek ?? Nie bede mial problemu z poczekanie pol roku czy nawet i rok . Mam jeszcze w co grac na ps3 a szykuja sie jak narazie kolejne 3 exy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak mam taka tone gier na PS3 to przejscia ze PS4 kupie moze z rok po premierze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...