Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

A żebyś się nie zdziwił że słabej jakości półki mogą powodować, że taka konsola będzie głośniejsza.. sam mam taki stolik w drugim pokoju na którym drgania z urządzeń są głośniejsze,,

To kup coś porządnego i tyle.

 

Mówie o półkach, nie o farbie jak ty hehe , jak coś wymyślisz, to masakra :lol2:

Nie moja wina, że pytasz o pierdoły :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

pierdoły czy nie, warto zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafka musiałaby być chyba z tektury żeby rezonować dźwięk z konsoli :E.

Bierz drewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kiedyś czytałem w internetach, że szkło lepiej sobie radzi jak masz nagrzewające się urządzenia.. wiadomo szkło jest zimniejsze od drewna... hm. Może faktycznie nie ma różnicy.

 

Bo musze sobie kupic niewielki stolik rtv i wlasnie wolałem się zapytać.

Przecież Twoja rewizja ps4 pro się nie grzeje i nie szumi? A na klocku mało grasz bo szumi :D

 

Jedyne co ten stolik/szafka powinien mieć, to otwory z tyłu żeby się ciepłe powietrze w środku nie kotłowało. A jeżeli chcesz kupić tylko stolik bez półek to lepiej chyba krzesło :D albo poszukać kartonu jakiegoś

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przecież Twoja rewizja ps4 pro się nie grzeje i nie szumi? A na klocku mało grasz bo szumi :D

 

A czy ja piszę o ps4 pro? Ja mogę nawet trzymać w zamknieciu i tak jest cichsza od mojego xboxa. Tak Klocek szumi troszkę.. W zależności od gry. W Kingdom Come nie szumiał.. Natomiast w Blair Witch i wparu innych grach było za głośno.

 

-

Obecnie szukam stolika RTV.. I jest tu problem z wyborem ;). Chcę taki abym mógł wygodnie na nim rozmieścić 2x konsole, dekodery .. A wszystkie jakie widze stoliki są bardzo standardowe, gdzie będę miał jeszcze problem z umieszczeniem soundbara. Eh.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się jedzie chopie do jakiegoś centrum meblowego i ogląda, a nie pyta na forum :lol2: hit miesiąca normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

to się jedzie chopie do jakiegoś centrum meblowego i ogląda, a nie pyta na forum :lol2: hit miesiąca normalnie

 

No jeśli myślałeś, że nie szukam nigdzie indziej tylko pytam na forum o takie rzeczy to ... hmm jesteś po prostu śmiesznym człowieczkiem :>:E

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli myślałeś, że nie szukam nigdzie indziej tylko pytam na forum o takie rzeczy to ... hmm jesteś po prostu śmiesznym człowieczkiem :>:E

Nikt by na to nie wpadł, serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azazell

Szkło i drewno są izolatorami cieplnymi, ale szkło ma większy współczynnik przewodnictwa cieplnego przez co bardziej odczuwasz jego temperatury przy dotknięciu, ale szybciej się też wyrównuje.

Zamów sobie u stolarza mebel pod wymiar i swojego pomysłu... Jeśli rozrysujesz firmie poszczególne elementy do wycięcia i oklejenia to nie zapłacisz za "planowanie".

 

Moja obecna PS3 stoi na kartonie :E . Za jakiś dłuższy czas, po kupnie PS4 złoże coś docelowego.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dzięki za informacje.. w końcu doczekałem się postu od dojrzałej osoby..

 

Jeszcze obadam gotowce ze sklepów może coś ciekawego znajde. Jak nie to złapie stolarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna PS3 stoi na kartonie :E . Za jakiś dłuższy czas, po kupnie PS4 złoże coś docelowego.

Kiedy kupujesz :Up_to_s: Bo zastanawiam się czy zostawiać swojego Prosiaka, czy sprzedawać po premierze The Last of Us 2 i kupić już później PS5. Prosiak ma 8 miesięcy, przeszedłem na nim dosłownie 5 gier, i od dłuższego czasu stoi i się marnuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czy dzisiaj czasem nie ma wyjść najnowszy Update 7.00?

 

PS4 System Update 7.00 Beta 5.00 Now Available

SEPTEMBER 12, 2019

 

Sony Interactive Entertainment has rolled out the PS4 system update 7.00 beta 5.00 for those who have signed up for the teaser. The download is now available at 469.7MB, with the full release of PS4 system update 7.00 arriving in two weeks’ time.

 

Na dzisiaj przypada to 2 tygodnie, o którym mowa powyżej...?

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, pytanko.

 

Jak taniej kupić grę na PS Store? Pewnie jakimiś Gift Card'ami? Nigdy nie kupowałem cyfrówki, ani nie miałem zamiaru, gdyż jestem wierny wersjom pudełkowym, ale teraz jestem pod ścianą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Siema, pytanko.

 

Jak taniej kupić grę na PS Store? Pewnie jakimiś Gift Card'ami? Nigdy nie kupowałem cyfrówki, ani nie miałem zamiaru, gdyż jestem wierny wersjom pudełkowym, ale teraz jestem pod ścianą :)

 

Kup sobie TUTAJ z kodem LOWCYGIER kartę za 87,05 zł zasilającą PSStore o 100,00 zł (zależy ile chcesz wydać kasy, czym więcej kupisz tych kart, to masz na każdej 13 zł oszczędność).

 

Osobiście kupuję TUTAJ, ale w dniu dzisiejszym cena nie jest atrakcyjna. Z kodem: G2PLAY6 masz 6% jeszcze od tego zniżki.

 

No i oczywiście w PSStore czekasz na promocje, które w chwili obecnej są dosyć spore :)

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać na promocje lub niektórzy rejestrują konta na inne regiony np. USA i tam kupują taniej jak są jakieś fajne promocje. Ale o szczegóły musiałbyś się dopytać innych bo ja się nie bawiłem w takie zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Czy dzisiaj czasem nie ma wyjść najnowszy Update 7.00?

 

Na dzisiaj przypada to 2 tygodnie, o którym mowa powyżej...?

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

A co ma być w tej wersji systemu takiego niesamowitego, że tak wyczekujesz tej aktualizacji? Pytam z ciekawości.

 

I nie chcę być złośliwy czy coś. Fajnie, że się tak witasz, jesteś uprzejmy i w ogóle. Ale te Twoje nagminne "Witam" w każdym poście jest wręcz męczące i w takiej bezpośredniej formie wypowiedzi po prostu błędne. Za dużo to i świnia nie zeżre. Nie chcę się bawić w Miodka, ale warto przeczytać, tak po prostu, bo to się może przydać w życiu codziennym:

 

https://obcyjezykpolski.pl/manieryczne-witam/

https://bezprawnik.pl/witam-korespondencja-email/

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

A co ma być w tej wersji systemu takiego niesamowitego, że tak wyczekujesz tej aktualizacji? Pytam z ciekawości.

 

I nie chcę być złośliwy czy coś. Fajnie, że się tak witasz, jesteś uprzejmy i w ogóle. Ale te Twoje nagminne "Witam" w każdym poście jest wręcz męczące i w takiej bezpośredniej formie wypowiedzi po prostu błędne. Za dużo to i świnia nie zeżre. Nie chcę się bawić w Miodka, ale warto przeczytać, tak po prostu, bo to się może przydać w życiu codziennym:

 

https://obcyjezykpolski.pl/manieryczne-witam/

https://bezprawnik.pl/witam-korespondencja-email/

 

Przerabiane to było w każdym możliwym roku mojego pobytu na tym Forum. Musisz po prostu do tego przywyknąć albo zignorować.

 

Co do Firmware 7.0. Dodatkowe opcje dla HDR pod gry i Netflixa, 16 osób w Party, Lista życzeń powyżej 100, wyświetlany czas spędzany w danej grze, wyświetlane w trofeach, co Ci jeszcze brakuje (np. Masz nazbierać 100 czegoś tam, to Ci pokaże, że masz np.: 23/100 itp.). Co jeszcze? Nie było oficjalnej listy, coś tam ponoć ma być poprawione - pewnie standardowo stabilność! :D

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

 

 

Kup sobie TUTAJ z kodem LOWCYGIER kartę za 87,05 zł zasilającą PSStore o 100,00 zł (zależy ile chcesz wydać kasy, czym więcej kupisz tych kart, to masz na każdej 13 zł oszczędność).

 

Osobiście kupuję TUTAJ, ale w dniu dzisiejszym cena nie jest atrakcyjna. Z kodem: G2PLAY6 masz 6% jeszcze od tego zniżki.

 

No i oczywiście w PSStore czekasz na promocje, które w chwili obecnej są dosyć spore :)

 

Z poważaniem

Dziękuję za info.

 

Chcę kupić kolekcję Yakuza Remastered, to nowość i kosztuje 249 zł.

Najlepiej chciałbym kupić te gift cardy, jak najtaniej i z pewnego źródła. Grę chcę przypisać do mojego konta.

 

A da się zapłacić np 200 zł w Gift Card'ach, a resztę czyli 49 PLN z mojej podpiętej karty kredytowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiane to było w każdym możliwym roku mojego pobytu na tym Forum. Musisz po prostu do tego przywyknąć albo zignorować.

No i przez cały ten czas nie dotarło do Ciebie, że taka forma jest niepoprawna, zupełnie zbędna i męcząca? Doprawdy nie wiem po co sie tego trzymać i mam wrażenie, że Ty też nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kszyrztow

Musisz zignorować bo faktycznie było to przerabiane w wielu innych wątkach :E. Nic nie poradzisz, że ktoś cię wita na rozpoczęcie wypowiedzi, a na koniec pozdrawia serdecznie i to z poważaniem i tak w kółko i co chwilę z każdą następną wypowiedzią :E. Podczas takiej rozmowy na grillu wezwałbyś pogotowie, a na forum cóż nic nie poradzisz.

 

A co do patcha to jak faktycznie ma wprowadzić wyświetlanie spędzonego czasu w danej grze to bym przytulił. Czyżby w końcu Sony wychodziło z średniowiecza oferując tego typu prostą usługę :hmm:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się zapłacić np 200 zł w Gift Card'ach, a resztę czyli 49 PLN z mojej podpiętej karty kredytowej?

To jest zwykłe doładowanie konta (portfela PSN) na określoną sumę, możesz oczywiście dopłacić z karty brakująca kwotę.

A co do patcha to jak faktycznie ma wprowadzić wyświetlanie spędzonego czasu w danej grze to bym przytulił.

Fakt, wypadałoby w końcu zaoferować tak podstawową funkcjonalność, bo że Sony ma z takimi rzeczami problem, wiemy od dawna. :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupujesz :Up_to_s: Bo zastanawiam się czy zostawiać swojego Prosiaka, czy sprzedawać po premierze The Last of Us 2 i kupić już później PS5. Prosiak ma 8 miesięcy, przeszedłem na nim dosłownie 5 gier, i od dłuższego czasu stoi i się marnuje :D

 

Lepiej sobie zostaw i sprawdź te ostatnie premiery. Ja niestety kupują limitkę z Death Stranding, bo nie dawno przerobiłem całą sagę Metal Gear Solid po raz pierwszy, na sprzętach z epoki, więc mentalnie jestem niewolnikiem fanbojstwa :lol2: . Opóźni to zakup 43 calowego monitora i będę ogrywał DS na 27 calowym Benq z biednym HDR :E .

Pocieszam się że jeśli będę chciał sprzedać tą sztukę to mało lub nic stracę.

 

Limitowaną edycję PS4 Pro już odsprzedają na Ebay w cenach 2400-3600 zł w USA.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do patcha to jak faktycznie ma wprowadzić wyświetlanie spędzonego czasu w danej grze to bym przytulił. Czyżby w końcu Sony wychodziło z średniowiecza oferując tego typu prostą usługę :hmm:

 

Moim zdaniem sony specjalnie nie dawało tej opcji żeby ludzie nie mogli sobie w łatwy sposób uświadomić ile czasu spędzają przed ekranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sony specjalnie nie dawało tej opcji żeby ludzie nie mogli sobie w łatwy sposób uświadomić ile czasu spędzają przed ekranem.

Jakby sobie to uświadomili, co dokładnie by się stało? :E Chyba nie uważasz, że sprzedaż gier by spadła. Sony nie dało tej opcji, bo z funkcjonalnością swojej usługi od dawna mają problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...