Skocz do zawartości
Wifi3G

Dragon Age III: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe to jest to czy w DA3 wystąpi

dzieciak Szarego Strażnika i Morrigan

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Podobno to ma być oddzielna postać, nie Hawke i nie Szary strażnik, a postać, która spotka po drodze lub będzie miała za kompanów bohaterów z obu części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam nadzieję, że rola Warden Commander'a nie zostanie zmarginalizowana.

Idealnie by było gdyby i Hawke i Warden grali pierwsze skrzypce razem z nowym protagonistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to jest to czy w DA3 wystąpi

dzieciak Szarego Strażnika i Morrigan

:E

 

Znając życie to właśnie nim będziemy grali, no bo kto może uratować świat od zagłady, jak nie on?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to właśnie nim będziemy grali, no bo kto może uratować świat od zagłady, jak nie on?

Jakby to nie było Bio to powiedziałbym, że może się szarpną na jakiś twist, że np. może trzeba będzie uchronić świat właśnie przed nim.

Tiaa... :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy doskonale wiecie co Bio/EA robi z postaciami, które mają wielki potencjał, prawda ? (np. Żniwiarze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie ładnie, mechanicznie porażka. Coraz większe action RPG z tego robią, bleeeeeeeeeeeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka wygląda beznadziejnie, jak w slasherze -_-'

 

Poza tym reszta prezentuje się w miarę OK. Ogień jak ogień, ale smoczek fajny. :E

 

14-minutowe nagranie z Pax Prime: http://www.allgamesbeta.com/2013/09/dragon-age-inquisition-14-minutes-live.html

 

Sa tez nowe informacje o grze, gra tworzona glownie pod PC, zgodnie z domyslami, bedziemy grali Qunari. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od tej walki. IMO skoro został wybrany już taki jej model to mogła by być bardziej dynamiczna, bo teraz to wygląda jak w Assassins Creed trochę czyli panowie czekają w kółeczku na swoją kolej by trafić do piachu. Nie uważam żeby tradycyjny model walki z RPG był jakimś ideałem którego nalezy się kurczowo trzymać. Bo powiedzmy sobie szczerze, co jest takiego niesamowitego w systemie gdzie klikamy na wroga a potem czekamy na rezultat nic nie robiąc ? IMO o wiele lepszy taki dynamiczny system walki, gdzie ją faktycznie czuć a nie jets się tylko obserwatorem. No chyba że chodzi wam o sytuację kiedy mamy kilka postaci do kontroli i ma miejsce micromanagement, wydawanie koment, czary, potiony, jakieś wsparcie np. pieśn barda itp. Wtedy rozgrywka nabiera bardziej taktycznego charakteru. Z tego co mówili to taktyczny widok ma wrócić. Więc może jednak nie będzie tak całkiem pod znakiem akcji. Zobaczymy.

 

-edit-

@up

Qunari będzie tylko jedną z czterech ras do wyboru.

Edytowane przez Akozz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka wygląda beznadziejnie, jak w slasherze -_-'

IMO dobrze.

Ale zgadzam sie z sie z wyżej. Jak juz wybrali action-combat to powinni sie na nim skupić i go dopracować. Dodać normalny celownik dla atakow ranged (magia/łuki/bron plana/cokolwiek tam będzie), dodać pełną detekcje kolizji dla walki w zwarciu, zmniejszyć znaczenie statystyk (tzn. zeby one uzupełniały skill gracza, a nie go zastępowały), a taktyczna czesc walki zrobić na wzór Full Spectrum Warrior, tylko z większą autonomią AI.

 

A tak to mamy ani jedno, ani drugie.

Ale w Inquisition i tak zagram. Z ciekawosci i dlatego ze mozna grać magiem ;p.

 

Tak o tym pisze i mysle ze Coop mode byłby do tej gry idealny. Nie taki jak w ME3, bo to była straszna padaka, ale normalny story coop, który mozna przejsc z kumplami. W tedy nie trzeba sie cackać z durnymi NPC w party.

 

Edit:

Pierwsza rzecz jaka rzuciała mi sie w oczy: Postacie maja ładny cloth sim, a wrogowie juz nie. Odrazu zaczeło walic po oczach :E. Szczegolnie, ze ilosc roboty przy dodawaniu cloth sim do wszystkiego jest minimalna :E

Edytowane przez iniside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie fajnie, animacja ognia super zresztą efekty czarów też wyglądały zacnie :) Co do walki to wyglądało to jak kalka z Monster Huntera z domieszką Dark Soul czyli dla mnie bardzo dobrze. Smok jak smok zobaczymy jak będzie wyglądała cała walka w "realtime" :)ale póki co całość zaprezentowała się naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO dobrze.

Ale zgadzam sie z sie z wyżej. Jak juz wybrali action-combat to powinni sie na nim skupić i go dopracować. Dodać normalny celownik dla atakow ranged (magia/łuki/bron plana/cokolwiek tam będzie), dodać pełną detekcje kolizji dla walki w zwarciu, zmniejszyć znaczenie statystyk (tzn. zeby one uzupełniały skill gracza, a nie go zastępowały), a taktyczna czesc walki zrobić na wzór Full Spectrum Warrior, tylko z większą autonomią AI.

Imo źle. Mam nadzieję, że nie wprowadzą żadnego z elementów, o których piszesz. Już w dwójce walka, moim zdaniem, była cofnięciem do tego co zaprezentowane zostało w jedynce i miałem jednak lekką nadzieję, że wzięli sobie do serca sugestie graczy ale po tych filmikach chyba raczej nie choć z jakąkolwiek oceną wolę poczekać do premiery.

Osobiście martwi mnie jeszcze ta otwartość świata. Ale może nie rozmyje ona fabuły w znaczący sposób. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wybrali action-combat to powinni sie na nim skupić i go dopracować. Dodać normalny celownik dla atakow ranged (magia/łuki/bron plana/cokolwiek tam będzie), dodać pełną detekcje kolizji dla walki w zwarciu, zmniejszyć znaczenie statystyk (tzn. zeby one uzupełniały skill gracza, a nie go zastępowały), a taktyczna czesc walki zrobić na wzór Full Spectrum Warrior, tylko z większą autonomią AI.

Czyli zrobić po prostu pełną zręcznościówkę z erpegową polewą, coś w rodzaju Dark Souls czy Dragon's Dogma? Mając na uwadze powyższy pokaz z PAX, raczej się na to nie zanosi. ;)

 

Heh, jakoś nie jestem zdziwiony, że postanowiono skierować się jeszcze bardziej w stronę action. Mimo wszystko wygląda to nie najgorzej, choć rzeczywiście twórców czeka sporo pracy. Ma wrócić tryb taktyczny, liczba przedmiotów leczących zostanie ograniczona, zmuszając do lepszego gospodarowania nimi. Do tego poprawione koło dialogowe(oby samych dialogów nie zabrakło), odrobinę destrukcji otoczenia i całkiem przyjemne dla oka animacje, na przykład schodzenie po zboczu. Od dwójki się odbiłem dość boleśnie, ale Inquisition już na papierze wygląda IMO znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Gry w ktrych postac za mnie macha mieczem po jednym kliknieciu nudza mi sie srednio po 20 minutach ;p.

Miesce tur i pseudo tur jest w strategiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Gry w ktrych postac za mnie macha mieczem po jednym kliknieciu nudza mi sie srednio po 20 minutach ;p.

Miesce tur i pseudo tur jest w strategiach.

http://i.imgur.com/H7OdL.gif Jak będę chciał pomashować buttony na padzie to sobie kupię Dark Souls, ja chcę RPGa a nie crysisa wśród rpgów :heu: Wszędzie button mashing ludzie chcą wcisnąć, byle szybciej, byle efektowniej :wymiotuje: Walka na hardzie pewnie będzie się sprowadzać do robienia uników co 0,02s zamiast taktycznego używania drużyny i skilli. Widać, że walkę wzorują na Wiedźminie, niestety są daleko za nimi, bo kopują W2, które nie prezentowało dobrego systemu walki.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez masz RPG. RolePlay - jest. Game - jest. Jak chcesz tury to graj w PnP ;p.

Ten gatunek powinien sie nazywac TRPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/H7OdL.gif Jak będę chciał pomashować buttony na padzie to sobie kupię Dark Souls, ja chcę RPGa a nie crysisa wśród rpgów :heu:

No akurat w Dark Souls mashowaniem za dużo osiągnąć nie można. ;) W przypadku DA3 twórcy obiecują powrót trybu taktycznego, mówi się ogólnie, że gra ma bardziej przypominać jedynkę niż dwójkę. Na razie więc nie martwiłbym się o ten element. Obawy budzi tylko kwestia tych uników, tu się zgodzę.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat w Dark Souls mashowaniem za dużo osiągnąć nie można. ;) W przypadku DA3 twórcy obiecują powrót trybu taktycznego, mówi się ogólnie, że gra ma bardziej przypominać jedynkę niż dwójkę. Na razie więc nie martwiłbym się o ten element. Obawy budzi tylko kwestia tych uników, tu się zgodzę.

Jak by mi dali taki drużynowy tryb taktyczny jak w Baldurs Gate 2 to może bym zagrał, a tak, już wolę dobre MMORPG niż takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam styl walki nie ma większego znaczenia jeśli będzie opierał się na statystykach i umiejętnościach. Widać, że walka to coś pomiędzy DA1 a DA2 (wizualnie), nie mam nic przeciwko żeby to tak wyglądało. Potrzeba tylko dobrej fabuły - wreszcie jakiejś ciekawszej niż to co serwuje ostatnio BioWare - zbierz drużynę i ruszaj na ostatecznego wroga, Bio potrafią robić świetne uniwersa (moim zdaniem to z Mass Effecta takie jest, jednak grom z tej serii brakuje jakiejś ciekawszej myśli, historii głównej ulokowanej w tym świecie - tylko jedynka tutaj dawała radę, pozostałe dwie części miały przebłyski ale w ogólnym rozrachunku fabuła zamulała) grafika już widać, że stoi na wysokim - wystarczającym poziomie, oby wyeliminowano nierozsądne rozwiązania z dwójki (niemożność zmiany pancerza towarzyszom), wrogowie pojawiający się z nieba, malutką ilość lokacji, które się ciągle powtarzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat w Dark Souls mashowaniem za dużo osiągnąć nie można. ;) W przypadku DA3 twórcy obiecują powrót trybu taktycznego, mówi się ogólnie, że gra ma bardziej przypominać jedynkę niż dwójkę. Na razie więc nie martwiłbym się o ten element. Obawy budzi tylko kwestia tych uników, tu się zgodzę.

Po tym filmiku bym powiedział, że walka bardziej przypomina dwójkę niż jedynkę, słabo jeżeli pierwszy "leak" to zaprzeczenie własnych słów :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku bym powiedział, że walka bardziej przypomina dwójkę niż jedynkę, słabo jeżeli pierwszy "leak" to zaprzeczenie własnych słów :heu:

Faktem jest, że walka będzie dynamiczniejsza, ale pokazano tylko widok zza pleców, bo przecież jest bardziej cool. Na razie chyba warto się więc wstrzymać z oceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie. I tyle dobrego mogę o tym powiedzieć, bo od zręcznościowej walki to ja mam Dark Souls. Pozostaje nadzieja, że filmik jest z konsolowej zręcznościowej wersji, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby się ona miałą różnić bardzo od ewentualnej pecetowej taktycznej. No bo niby jak oni chcą zrobić uniki w strategicznej wersji? Tylko utwierdzam się w przekonaniu, że nie mam co się DA3 interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten kołowy system dialogów, gdzie będzie trzeba zapisywać grę, aby zobaczyć, co postać faktycznie powie, a potem wybrać naszą opcję. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...