Skocz do zawartości
Wifi3G

Dragon Age III: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

:E

 

Tak będzie wyglądać fabuła:

1a. Jesteś nikim.

1b. Jesteś początkującym inkwizytorem.

2. Zbierasz drużyne żlożoną z różnych wyrzutków, których niechcieli nigdzie indziej.

3. Załatwiasz sprawy z 3 różnymi stronnictwami (bardziej prawdpodobne wydaje sie jedno albo dwa :E )

4. Jesteśli będą to jednak trzy to jedno z nich sie napewno zbuntuje.

5. Idziesz pokonać wielkiego złego XXX, a tuż kiedy HP dojdzie do 0% dostajesz w ryj czarnym ekranem, na którym nic nie ma :E

 

Nie musicie dziękować.

Dzięki za zepsucie gry :kwasny::thumbup: Następnym razem używaj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E

 

Tak będzie wyglądać fabuła:

1a. Jesteś nikim.

- Scena łóżkowa z elficką służącą.

1b. Jesteś początkującym inkwizytorem.

- Scena łóżkowa z początkującą inkwizytorką

2. Zbierasz drużyne żlożoną z różnych wyrzutków, których niechcieli nigdzie indziej.

- Scena łóżkowa z jednym z wyrzutków - w tym krasnolud.

3. Załatwiasz sprawy z 3 różnymi stronnictwami (bardziej prawdpodobne wydaje sie jedno albo dwa :E )

- Sceny łóżkowe z różnymi osobistościami z różnych stronnictw.

4. Jesteśli będą to jednak trzy to jedno z nich sie napewno zbuntuje.

- Scena łóżkowa z Flemeth.

5. Idziesz pokonać wielkiego złego XXX, a tuż kiedy HP dojdzie do 0% dostajesz w ryj czarnym ekranem, na którym nic nie ma :E

 

Nie musicie dziękować.

Fix'd. Pominąłeś dostępne wybory wpływające na fabułę.

SO MANY CHOICES!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fix'd. Pominąłeś dostępne wybory wpływające na fabułę.

SO MANY CHOICES!

 

Za mało scen gejowskiej rozpusty i seksu ze zwierzętami. LAWL.

 

edit: niech ktoś zrobi prawidłowy, high-res remake/mod Planescape Torment, a nie będę musiał się martwić.

Edytowane przez Ac!d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E

5. Idziesz pokonać wielkiego złego XXX, a tuż kiedy HP dojdzie do 0% dostajesz w ryj czarnym ekranem, na którym nic nie ma :E

 

Brakuje jeszcze kilku ważnych rzeczy:

1. Kiedy pokonasz "wielkiego złego", przyjdzie czas na rozmowę, w trakcie której(jeśli posiadasz odpowiednią ilość punktów perswazji) możesz przekonać go do przejścia na twoją stronę.

2. Oczywiście poglądy osób w twojej drużynie są różne, tak więc pojawią się narzekania, oraz opinie neutralne. Dostaniesz jeszcze jedną szansę na dobicie bossa.

3. Jeśli jednak przegadałeś już bossa, następnie zreflektowałeś się i postanowiłeś go zabić, to znów odezwą się członkowie Twojej drużyny, którzy stwierdzą, że jest to "nieetyczne".

4. Ewentualnie możesz zabić wroga i przejąć jego moc, o ile masz maga w drużynie.

 

A teraz zadanie: wymień przynajmniej jedną grę bioware, gdzie można tak zrobić(podobnie).

@UP. Tylko, że target jest ograniczony, bo przeciętny gracz konsolowy nie spojrzy na coś takiego. I TO jest problem, bo firmy boją się ryzykować, szczególnie teraz, kiedy sytuacja jest średnia.

Edytowane przez Cypers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje że fabuła zostanie oparta o zbieranie druzyny/sojuszników :E

Normalna sprawa, przecież...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bioware traktują to chyba zbyt dosłownie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dragon Age Orgins zagrywałeś się b. długo. Grę ukończyłem 3 klasami, miała to coś że przykuwała mnie do PC nawet do późnych godzin nocnych...

Dragon Age II... Gra która mnie zawiodła. Zamiast Szarej Straży (którą jakby nie patrzeć odbudowałem w 1szej części) pojawia się Champion miasta. Champion Miasta? Co ku**a? Grając magiem (bo nim ukończyłem 1szy raz DA2) po prostu byłem cholernie wkurzony... Na początku gry mój mag nie miał ŻADNYCH problemów z mobami (grałem na poz - normal), kiedy w 1szej części bez pracy zespołowej się po prostu ginęło... Powiem tak, DA2 był strasznie nie równy, w zasadzie nie pamiętam choćby jednego momentu z tej gry... A z DA:O pamiętam chociażby moment walki z matką Merigold, pierwsze spotkanie z Ogrem w wieży itd.

 

Reasumując mój przy nudnawy post, jeżeli BIOWARE zaś się nie przyłoży i pójdzie na tanie efekciarstwo olewając fabułę (patrz DA2)... to ja chyba sobie odpuszczę tą całą Inkwizycje.

 

DA1 bylo gra bardzo dobra, zlozona i dosc trudna. Mile wyzwanie na najwyzszym poziomie trudnosci

DA2 Wszysko tutaj jest znacznie gorsze niz w DA1 ta gra powinna byc wydana przed DA1... DA2 to taka okrojona jedynka. Wydali to w takiej postaci bo chyba im $ brakowalo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało scen gejowskiej rozpusty i seksu ze zwierzętami. LAWL.

 

edit: niech ktoś zrobi prawidłowy, high-res remake/mod Planescape Torment, a nie będę musiał się martwić.

Baldur's Gate nadchodzi więc może PT niedługo się załapie :glodny:

 

 

A teraz zadanie: wymień przynajmniej jedną grę bioware, gdzie nie można tak zrobić(podobnie).

FIX'd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

 

Nie trzeba dużo tłumaczyć. Kontynuacja części 2, gdzie nasz główny bohater Garret Hawke zmagał się z konfliktem Templariuszy i Magów. Ostatnio pojawił się trailer części trzeciej, długo nie było słychać o tym produktcie.

 

Gra jest na silniku Frosbite 3, ma posiadać połączenie pierwszej częsci i drugiej. Obiecali nam bardziej otwarty świat, nie taki pomniejszony jak w drugiej części. Bardzo oczekuję na tą grę, a wy co sądzicie? Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga część biła furorę np. na neogafie kiedy ją ludzie na wszystkie sposoby z Wiedźminem 2 porównywali, a po targach to chyba nabrali już kompleksów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer lipny - ot po raz kolejny wielka wojna, koniec świata i tylko my możemy mu zapobiec. I do tego wszystkiego dziwacznie wyglądająca Morrigan na końcu.

 

A na samą grę w ogóle nie czekam, BioWare wyczerpało już swój kredyt zaufania u mnie, za dużo wpadek ostatnio zaliczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejter! :E

 

Trochę mnie ten trailer zmartwił, właśnie pod kątem wyglądu postaci.

Co prawda trailery do 1 i 2 nie oddawały końcowego wyglądu ale też nie były na silniku gry, co chyba ma miejsce w tym wypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada bardzo fajnie i zacheca mnie by dalej sledzic newsy i kiedys (byc moze) kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością, ciekawe czy dodadzą jakiś tryb MP. Może chociaż kooperacje, byłoby miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Podobno ma być tryb kooperacji tylko nie wiadomo do końca bo gra jest jeszcze w fazie tworzenia. Producent podejmie decyzje o coopie pewnie później. Premiera w 2014r.

 

Trailer jak trailer, mi osobiście podoba się w Dragon Age serii jak i w większości gier od BioWare typu Kotor, możliowość prowadzenia ciekawych dialogów, podejmowania decyzji i wpływania na swoich towarzyszy.

 

Niestety Dragon Age 2 popisał się mało otwartym światem i ubogim rozwojem postaci, nastomiast do plusów można zaliczyć ciekawy kreator taktyki walki.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer mnie nawet nie zachęcił do ściągnięcia tej gry z sieci. (jak wyjdzie)

Po tym co zrobili ostatnio stracili wiele w moich oczach, pierwsza część pompatyczna i z rozmachem a później już coraz gorzej.

Niech im się noga powinie jeszcze raz, nikt mi kasy nie oddał za bubel, który kupiłem. (chciałbym dostać nową część DA za darmo, ponieważ poprzednią ciężko nazwać grą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego wszystkiego dziwacznie wyglądająca Morrigan na końcu.

Toć to była Morrigan.

 

 

Surprise surprise wojna w świecie Thedas, a tu kolejny blight. Na szczęście to już 5 Bóg - zostało tylko dwóch :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A na samą grę w ogóle nie czekam, BioWare wyczerpało już swój kredyt zaufania u mnie, za dużo wpadek ostatnio zaliczyli.

Masz na myśli ME3? Mnie podobał się bardzo.

 

Wracając - nie czekam na to. DA1 był grą, pod wieloma względami, dobrą, a w dobie dzisiejszych rpgów, można nawet powiedzieć, że bardzo dobrą (choć fabularnie perełką nie był). Duży świat, stosunkowo wysoki stopień trudności, wciągająca fabuła, niezła akcja, dość ciekawe postaci (chyba nie muszę mówić: Morrigan), interesujący system walki, sporo questów i długość gry - DA1 skończyłem jakoś w blisko 100h. DA2 był pod każdym względem uboższy - wypadał wręcz żałośnie. To powinien być, co najwyżej, dodatek...uprościli po prostu wszystko i z tego powodu, nie mówiąc w sumie o dość słabej fabule, nie wierzę, że DA3 będzie przypominał DA1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią dużą grę gdzie można kontynuować wątek (z punktu widzenia) Strażnika i/lub Hawke (jedna długa sesja z punktu widzenia strażnika, długa z punktu widzenia hawke, najlepiej z wpływem decyzji na świat tego poprzedniego w grze drugiego) z wieloma zakończeniami tak jak w pierwszej części - może będzie warto spojrzeć na grę. W przeciwnym wypadku, niech się wypchają sianem.

Edytowane przez JustEvil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) długość gry - DA1 skończyłem jakoś w blisko 100h.

Co tam tyle czasu robić? :E

 

Mi zajęła, łącznie ze wszystkimi questami pobocznymi (za wyjątkiem zbierania tych liścików), około 50h.

 

Cóż, mam nadzieję, że przynajmniej mechaniki walki przyjemna będzie, bo fabuł BioWare pisać nie potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Nie grałem w Dragon Age 1, ale w Dragon Age 2 już grałem. Czy jest sens grać w część 1? Chodzi mi o to, że jak widziałem po gameplay to część 1 jest mało dynamiczna, postacie ruszają się tragicznie, więc chyba sobie odpuszcze.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja uproszczonego BG, od EA, nie dziękuję, nie zagram napewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością :glodny: Pierwsza część jakoś mnie nie wciągnęła, ale drugą przeszedłem w całości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była Morrigan???

 

Chociaż faktycznie może po 20 latach inaczej wyglądać. Nie zapomnijmy że DA2 upłynęło kilkanaście lat. Mimo że czarodziejki ponoć się nie starzeją. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Ciekawe jak rozwiążą system umiejętności, bo w części 2 to była lekka tragedia. Uproszczone i sprowadzające się do jednego wyboru. Starczało ci zawsze na wszystkie prawie skile. Myśle, że to poprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...