Skocz do zawartości
Wifi3G

Dragon Age III: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Gość opuścił BioWare prawie 4 lata temu.

 

I to by sie zgadzało. Przecież wtedy tworzyli Andromedę i pewnie rozpoczeli wstępne prace nad Anthemem. Miał powód.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte są ogranie te dodatki fabularne do Dragon Age: Inquisition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama podstawka nie jest szczególnie warta ogrania, ale z dodatków Trespasser wydaje się być jednym sensownym, w końcu zawiera prawdziwe zakończenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to by sie zgadzało. Przecież wtedy tworzyli Andromedę i pewnie rozpoczeli wstępne prace nad Anthemem. Miał powód.

Ale wcześniej zdążył wyrzygać Inkwizycję która wcale aż tak bardzo od Androbiedy nie odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jednak Inkwizycja była sporo lepsza od Androbiedy. Co wcale nie znaczy, że można ją nazwać dobrą. Inkwizycja jest co najwyżej przeciętną grą.

 

Wątek główny nie był taki zły, a raczej same questy, bo kwestia fabuły jest oczywiście dyskusyjna. Problemem jest to, że jak gracz tylko spróbuje się na chwilę od niego oderwać i zrobić coś pobocznego, to szybko go odrzuci od gry. Ja w ten sposób nie doszedłem nawet do połowy. Lokacje są tak sztucznie wypełnione nudną treścią, że nawet niektóre MMORPG wypadają pod tym względem lepiej.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie były zdecydowanie lepsze niż w Androbiedzie, to trzeba przyznać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po GreedFall takie Inquisition powinno lepiej smakować zwłaszcza jak mówicie że w DLC pododawali fabularne rzeczy.

 

Obadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scenarzysta cyklu Dragon Age, czyli David Gaider założył własne studio Summerfall. Pierwsza gra nowego zespołu zostanie ujawniona w przyszłym miesiącu.

I została ujawniona.

 

Chorus: An Adventure Musical.

 

https://www.fig.co/campaigns/chorus-an-adventure-musical

 

Mieszanka przygodówki, visual novel i gry muzycznej. Dla fanów gier dawnego Bioware raczej nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Te dlc do dragon age faktycznie dodają sporo nowosci oprócz nowych obszarów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część była nudna jak flaki z olejem. Nie rozważam kupna IV póki co, chyba, że okaże się hitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie gra była niezła, ale gameplayowo taka tandeta że nie dałbym radę przejść jej raz jeszcze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Element Wojny napisał:

Łooooo nie wierzę że odświeżyłeś ten temat beeeeeee

Nie było komu założyć tematu o nowym Dragon Age więc dałem tutaj ?

Nie to żebym był jakimś wielkim fanem Inkwizycji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Fabularnie gra była niezła, ale gameplayowo taka tandeta że nie dałbym radę przejść jej raz jeszcze. 

Mi się podobało - wysokobudżetowe MMO dla jednego gracza :D 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2021 o 10:55, Element Wojny napisał:

Fabularnie gra była niezła, ale gameplayowo taka tandeta że nie dałbym radę przejść jej raz jeszcze. 

 

Ja odpadłem gdzies w polowie ,ten eksplor  do pożygania skutecznie nakłonił mnie do wywalenia gry chyba w Szmaragdowych Mogiłach,........dalej grac sie zwyczajnie nie dało

a inne rzeczy np grafika,walka ,czary to i dzis ładnie wyglada.

a te questy poboczne jako notatki bo chyba poziom jeszcze wiekszego dna niz gry od Ubi.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to pamiętam, że irytowało mnie w tej grze to, że przerywniki szły w 30 fps. Był jakiś sposób, żeby wymusić 60, ale czasami i tak rwało. Czy to zostało kiedyś poprawione oficjalnie, czy dalej trzeba kombinować? Pamiętam, że gierka była ładna :-D ale niewiele ponadto, a mam na tyle wolne łącze, że nie wiem, czy warto reinstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwowały te questy na stole, plus wymagane punkty czy co tam trzeba było mieć by odblokować kolejne zadania. Pod koniec gry czułem już, że gra mnie na siłę zmusza do grindu, ale ogólnie gierka była spoko, przeszedłem, w ogólnym rozrachunku słabsza od jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ODIN85 napisał:

Ale dużo lepsza od 2.

Tak dwójka jest imo najsłabszym DA, myślę, że gdyby nie te wymogi odnośnie ilości jak to nazwałem punktów, wymagających do odblokowania kolejnych misji to myślę, że inaczej bym patrzył. 
Gierka jest tak duża, że nazwanie jej single MMO nie będzie błędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ale dużo lepsza od 2.

Nie. Historia bohatera z Kirkwall biła pod każdym względem historię z Inkwizycji. Oczywiście DA2 miała swoje problemy na poziomie konstrukcji poziomów i mega powtarzalności (co wynikało tylko i wyłącznie z winy EA oraz wymuszonej daty premiery) ale gra była o wiele ciekawsza i nawet gameplay był lepszy niż ten z Inkwizycji. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, samsung70 napisał:

hej, mam  gre w EA Play, jezyk klienta pl itd a jezyk w grze tylko i wylacznie ENG, gra zakupiona na terenie UK, czy to znaczy ze bede musial grac w jezyku angielskim? 

Jeżeli to wersja GOTY to raczej tak.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, samsung70 napisał:

takie podejście EA umacnia w przekonaniu, ze czasem lepiej pobrać pirata i cieszyć sie gra od razu, fitgirl to ma i tam sie chyba udam.. 

Nie zliczę Ci kolego ile razy musiałem robić podmianki plików używając pirackich wersji na legalnie zakupionej kopii od EA by gra chodziła jak powinna. 

Możesz spróbować podmienić. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaką wersją jest/było więcej problemów? Z tą ze Steama czy Origina. Ta pierwsza wymaga podobno dwóch launcherów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...