Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AW55

AnimeGaCon

Rekomendowane odpowiedzi

ANIMEGACON-NEW-LOGO-PNG-LARGE-300x73.png

Tak jak obiecałem, podzielę się z Wami fotkami z AnimeGaCon'u Anime Event w Las Vegas. Wstawiam fotki bez większych komentarzy.

 

Jeśli chodzi o wrażenia z dziś to średniak, spodziewałem się czegoś lepszego. Widać ze organizatorzy się starają ale za mało się po prostu działo. Wszystkie dziewczyny obstrykalem aparatem i na tym się praktycznie skończyło. Aaa, i niestety zgubiłem kartę pamięci, wiec polowa fotek przeszła na emeryturę, ale jest ok - już kopiłem nówkę. Jutro ma być ciekawiej tak czy inaczej, wiec może coś lepszego będę miał.

 

Przypomnę tylko ze nie jestem Pro Photographerem, większość fotek cykana na szybko by ludziom du*y nie truć - jest jak jest.

 

W cholerę z ta Picasa, pogarsza jakość fotek i zmienia ich rozmiar. Jeśli ktoś sobie zażyczy chętnie wyślę paczkę oryginalnych fotek.

 

 

 

14.06.2013

 

DSC_7609.jpg

 

DSC_7619.jpg

 

DSC_7663.jpg

 

DSC_7670.jpg

 

DSC_7675.jpg

 

DSC_7692.jpg

 

DSC_7698.jpg

 

DSC_7730.jpg

 

DSC_7755.jpg

 

DSC_7757.jpg

 

DSC_7762.jpg

 

DSC_7774.jpg

 

DSC_7766.jpg

 

DSC_7781.jpg

 

DSC_7800.jpg

 

DSC_7806.jpg

 

DSC_7827.jpg

 

DSC_7845.jpg

 

DSC_7849.jpg

 

DSC_7865.jpg

 

DSC_7894.jpg

 

DSC_7852.jpg

 

DSC_7854.jpg

 

DSC_7826.jpg

 

DSC_7647.jpg

 

DSC_8025.jpg

 

DSC_7891.jpg

 

DSC_7918.jpg

 

DSC_7927.jpg

 

DSC_7980.jpg

 

To na razie tyle, jestem zmęczony jak cholera. Do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko ze nie jestem Pro Photographerem, większość fotek cykana na szybko by ludziom du*y nie truć - jest jak jest.

Oj tam nikt tu nie wymaga jakiś Pros Photos. Wystarczy tylko poszukać ujęć które cię interesują i wyrazić to w zrobionych fotkach ;-)

 

W cholerę z ta Picasa, pogarsza jakość fotek i zmienia ich rozmiar. Jeśli ktoś sobie zażyczy chętnie wyślę paczkę oryginalnych fotek.

Picassa nie pogarsza jak jej nie każesz (Jeśli robisz tylko w JPG). Co do przesylania do albumu to trzeba zaznaczyć, aby zachował oryginalne rozmiary.

 

Co do fotek szkoda że tylko cosplay ale za to troll face rządzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...