Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Beefalo

Problem z windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Od 2 dni mam nowy komputer, po instalacji systemu windows 7 oraz wszystkich sterowników i programów zabrałem sie do testowanie kompa w grach. I tu natrafiłem na problem. Każda gra jaką uruchomię co jakieś co jakieś 3-5 minut zrzuca mi się do paska startu. Tak samo programy, z tym że one się nie zrzucają odznaczone(żeby dalej na nich dzialać musze na nie ponownie kliknąć).

Może macie jakieś pomysły jak temu zaradzić, ewentualnie czy mam wszystko instalować od początku:(

 

 

Nadmienie tylko że chodzi o Windows 7 64bit

I5 3350p, club 3d 7870xt ,msi B75a-g43 ,crucial ballistix 2x4 silentium pc dseux 500w

Nie wiem czy to jest istotne ale mialem tez zainstalowanego antywirusa Trust Internet security, ale go wywaliłem bo zaczął mi blokowac wszystkie strony!!!

 

Pozdrawiam i proszę o jakieś rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o jakiś program, który przejmuje focus na siebie (staje się aktywną aplikacją). Poszukaj i popróbuj co to może być.

Moje pierwsze podejrzenie to gg i powiadomienia o dostępności znajomych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gg nie posiadam ale pomysł dobry z tym że na pulpicie nic ki nie wyskakuje żadna informacja, ostrzeżenie .... Jednym słowem nic może użyje ccleanera do posprzatania tego bałaganu.

 

Może masz jakieś sugestie jak posprawdzać jaki to program???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko wystarczy otworzyć menedżer zadań i ubijać procesy i sprawdzać - jak po którymś się poprawi to sprawdzasz jakiego programu jest to proces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tak zrobię. Mam nadzieje ze to pomoże bo formatowanie nie chce mi się robić. A jeszcze spytam nie ma jakiegoś programu który by podpowiedział co i jak??4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, nazywa się przeglądarka internetowa. W niej ustawiasz wyszukiwarkę i za jej pomocą uzyskujesz informacje na temat interesujących Ciebie zagadnień (w tym konkretnym przypadku procesów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz dokładnie który to proces, to sprawdź sobie autostart, żeby zaoszczędzić sobie ubijania procesów na ślepo. Tak troche zawężysz grono podejrzanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...