Skocz do zawartości
godsmack

Black Desert

Rekomendowane odpowiedzi

również mam pozytywne wspomnienia z AoC, a co do BD jak na razie mnie nie zawodzi. Nota bene obie gry przyciągneły mnie świetnym combatem.

 

Jak coś to gram na Croxus, mamy tam małą gildie z dala od wielkiego zgiełku molochów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

też mam pozytywne wspomnienia z AoC, a co do BD jak na razie mnie nie zawodzi. Nota bene obie gry przyciągneły mnie świetnym combatem.

 

Jak coś to gram na Croxus, mamy tam małą gildie z dala od wielkiego zgiełku molochów.

 

Chętnie pogram z Wami i jeśli pozwolicie to przyłącze się do Was ;). Jak można się z Tobą skontaktować np. w grze podasz więcej szczegółów? Dzięki.

 

PS. Musze kupić jakiś mikrofon bo stary umarł :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko wbijaj do nas, wyślę Ci namiary na PW. Wszyscy się uczymy gry (jest tego ogrom), więc dobry moment na dołączenie. Chyba że wolisz duże znane gildie to oni poszli na inne servery. Just saying.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przypadkiem trafilem na wypowiedz kungena własnie o BDO

tutaj troche o end-game

wypowiedzi moga byc troche kontrowersyjne ale są punkty dość solidne

gra wygląda ok ale chyba trzeba do niej miec sporo czasu, chyba nawet wiecej niz do wowa.

ot taka "ciekawostka" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3nder nie, nie żadnych ogromnych Gildii już to przerabiałem stawiam na małe społeczności gdzie jest szansa się poznać a przy tym świetnie bawić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Dominix1910

tak też znam Kungena, oglądałem go już dość dawno i podzielam jego postrzeganie gier mmorpg, ale najlepiej niech każdy sobie sam to zobaczy i przemyśli bo to jest temat rzeka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza wam P2W?

 

bardzo bym prosil o nie edytowanie moich postow w taki sposob.

 

Druga sprawa, czyli te kilkaset osob, ktore na forum gry, oraz na reddicie podawaly przyklady itemow dajacych przewage w grze to wszystko sciema tak?

 

Podam tylko kilka przykladow.

pety po 10-15 dolcow ktore tankuja, spottuja nam elity etc nie mozna ich zdobyc bez placenia (!!!), ubior dajacy bonusy po 50 dolcow, jakis ubior ktory ukrywa nick i cos tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawialiśmy na ten temat, masz filmik o tym, a teraz wchodzenie do tematu z " a P2w to wam nie przeszkadza" jest zwykłym prowokowaniem do kłótni. Masz inne zdanie to je opisz a nie stawiasz wszystkim w temacie swoją tezę jak dogmat.

Zabieg w stylu " od jak dawna bije pan żonę" :E

 

Nie ma tankujących petów, ubiory nie kosztują po 50$, to tak na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli zmienili caly cash shop w stosunku do bety?

 

Nie widzialem filmiku bo mi w pracy YT nie dziala.

 

Czyli nie ma psa ktory tankuje, kota ktory robil cos tam i chyba ptaka ktory spottoje elity?

 

Zmienili ceny outfitow ktore daja rozne bonusy/usuneli bonusy z nich?

 

Nie ma opcji zeby kupic lodz za realna kase, a farmic w grze trzeba bardzo duzo zeby ja zdobyc?

 

Zle sie chyba troche wyrazilem tamtym postem, po prostu bylem okropnie zainteresowany ta gra, ale po tym co wyszlo z rozmow z ludzmi ktorzy grali, oraz co przeczytalem na reddicie i ich forum wnioskowalem, ze wlasnie spieprzyli dobrze zapowiadajaca sie gre.

 

Tutaj podaje link zeby nie byc goloslownym.

 

http://forum.blackdesertonline.com/index.php?/topic/13533-cbt-2-cash-shop-prices-and-items-discussion/&page=137

 

Rozumiem, ze to co tam ludzie wypisuja to glupoty tak? Bo juz nie wiem jak to rozumiec :)

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie mogę się doczekać kiedy zagram z ekipą 3nder w Black Desert :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo, ludzie na forum BDO, jak zresztą każdym innym płaczą o wszystko, dosłownie, gdybym miał się sugerować tym co piszą inni ... Ludzie po wygaśnieciu możliwości kupna preorderów domagali się headstartów dla zwykłych zamówień pod groźbą pozwów :D ( bo wydawało im się że na zmienionej karcie produktu pisało to co wcześniej na preorderze) więc proszę dajmy spokuj z oficjalnym forum bo tam nikt chyba nie moderuje.

Po drugie, ludzie rzadko kiedy myślą autonomicznie, zazwyczaj tylko kopiują czyjeś opinie i bardzo widać to na tym przykładzie.

 

Co do konkretów owszem jest sporo rzeczy w sklepie które są drogie :o i mają jakieś bonusy :E ale żadne z nich nie sa ani obligatoryjne aby być najlepszym ani nie są gamebreaking. Owszem jest bonus 10% do expa dla seta za max 32$ (najdroższy) minus 20% bo jest promocja czyli ceny zmienili, sa kostiumy tańsze bazowo, można je kupować też po kawałku ale... te pare % expa możesz sobie wsadzić do zwykłego gearu w formie kryształów, ot cała wielka przewaga. Dodatkowo te 10% to przy porzadnym grindzie w party jest niezauważalne, kiedy max lvl da się osiagnąć w 1 dzień (choć nie jest to wskazane).

Pety, tu jest największy minus bo dodają mechanikę niedostępną na wczesnym etapie gry bez płacenia. Owszem jest potem pet za free ale to za dośc długie granie , czytaj staż. Pety dodają wykrywanie wody ... podświetlanie elite mobów, graczy pk, żaden nie bierze udziału w walce, zbierają loot w pewnych odstępach czasowych, zmiennych od lvla.

 

Jeśli podnoszenie lootu jest dla Ciebie p2w to gratuluje. Owszem, dodaja pewne elementy ale nie mylmy pojęć. Nie mam zamiaru bronić gry tam gdzie nie zasługuje na to, ale są pewne oczywiste elementy których ludzie chyba po prostu nie chcą zrozumieć.

 

Wersja skrócona odpowiedzi na "Rozumiem, ze to co tam ludzie wypisuja to glupoty tak?"

W 95% tak i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie. Jaki w tej grze jest nacisk na fabułę? Jest może podobnie jak w Star Wars The Old Republic że całą grę można grać solo czy raczej nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie. Jaki w tej grze jest nacisk na fabułę? Jest może podobnie jak w Star Wars The Old Republic że całą grę można grać solo czy raczej nie?

nie wszystko w grze można zrobić solo.

i nie, nie ma nacisku na fabułę.

na nic nacisku nie ma - robisz co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3nder możesz objaśniać jakie zastosowanie ma FamilyName widzę że tej opcji nie da się później już zmienić ani edytować i musi to być wpisane z głową więc jakbyś mógł to rozwiń temat i moje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja odpowiem:

Family name to nazwa Twojego konta. Jakie ma zastosowanie? Dosyć proste i oczywiste: służy do identyfikacji gracza nawet gdy ten stworzy drugą, trzecią, piątą postać. Bo wiele w tej grze jest rzeczy "account bound". Bardzo przyjazna "altom".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to ja odpowiem:

Family name to nazwa Twojego konta. Jakie ma zastosowanie? Dosyć proste i oczywiste: służy do identyfikacji gracza nawet gdy ten stworzy drugą, trzecią, piątą postać. Bo wiele w tej grze jest rzeczy "account bound". Bardzo przyjazna "altom".

 

Dziękuje Ci bardzo mi pomogłeś :thumbup: Zabieram się za tworzenie postaci :E.

 

Jak coś to gram na Croxus, mamy tam małą gildie z dala od wielkiego zgiełku molochów.

 

3nder jest problem bo nie widzę serwera o takiej nazwie Croxus :kwasny:

 

Jaki serwer mam wybrać ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, wyjdz z gry i zmnień w launcherze na górze region na EU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dalej jest problem bo nie mogę dołączyć do Serwera Croxus

 

2016-03-04-1542914.jpg

 

klikam i nic się nie dzieje :kwasny:

 

Jaki serwer mam wybrać ? Jaki polecacie ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wybrać, tu jest system kanałow czyli wybierasz ten server co wskazałem i pod nim masz nazwy kanałów, je możesz zmieniać dowolnie w safezone, postać przypisana jest tylko do jednego z 3 serverów.

Czyli np klikasz Croxus i pod nim na Mediah C1 w ten sposób bedziesz miał postać na serverze Croxus a tymczasowo i aktualnie grasz na kanale Mediah 1 ( przy każdym logowaniu masz do dyspozycji 9 kanałów gry, ilość może się zmieniać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wybierze się serwer to potem kanał dowolny i będziemy się normalnie widzieć i mogli grać razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi kusi... System walki wygląda na satysfakcjonujący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wybierze się serwer to potem kanał dowolny i będziemy się normalnie widzieć i mogli grać razem?

tak pod warunkiem że bedziemy w danym momencie na tym samym kanale, ale miedzy nimi można skakać, tak jak pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skleciłem już postać FamilyName - Azgan a nazwa postaci - Mabius (klasa Wojownik), serwer Croxus kanał Velia C1

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

UWAGA! Mam do rozdania 2x Guest Passy umożliwiające swobodną grę w Black Desert przez 7 dni. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w celu uzyskania dostępu do gry.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze miałby kluczyk na siedem dni? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...