Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szkaradnik

Steam Trading Cards

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pomyślałem, że z okazji tego że 26.06.2013 ma podobno wystartować Steam Trading Cards wersja dla wszystkich - warto byłoby założyć odpowiedni temat co by nie zaśmiecać wątku samego Steama gdzie i tak jest już zamieszanie. ;)

 

 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania.

Lista gier w prawej części strony

Aktualna lista gier, z których wypadają karty.

 

 

 

Od wymiany prezentów (giftów) Steam służy wątek Steam Trade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam do paru gier po 2 takie same karty, mogę się wymienić na kartę której nie ma do danej gry.

 

Link do mojego profilu steam w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posprzedawaj je :)

Najlepsza opcja. Na kolekcjonerkę przyjdzie czas, jak wyjdzie to wszystko z fazy beta i ceny kart polecą na łeb, na szyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za cholerstwo, do Serious Sam 3 dostałem 3 takie same karty i jeszcze 1 drop tylko został x|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie takie same do Magicki (Lightinig Element) - mogę się wymienić za coś innego, a jak nie to sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze informacja dotycząca farmienia kart z Team Fortress 2 - w przypadku wersji zakupionej w Orange Box nie trzeba dokonywać żadnej transakcji w sklepie, aby polować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przemyśleć sprzedarz wszystkich swoich kart przed 26.

Po tej dacie ceny polecą w na łeb !

Pomyślcie pełno nowych ludzi każdy ma karty i chce się tego pozbyć.

Zbierać tego nie ma po co, nagroda za crafting 8-9 kart to 100Expa, marna odznaka i tło profilu, które można kupić obecnie ze sprzedarzy jednej karty !

Każda osoba będzie chciała sprzedać je jak najszybciej, a jedyny sposób to przebić ofertą innych !

 

Jak ktoś nie może sprzedawać kart mogę się wymienić za 3 gry :)

Flatout ;E

Basket Manager 2010 :E

The Ship :E

 

 

@Lypton Ikona

 

A wiesz może jak jest z DOTA 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może jak jest z DOTA 2 ?

To samo - bez transakcji w sklepiku/zakupu starter packa nic nie wydropisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuje się za karty klucz do skrzynki (2Euro) i go się od razu odsprzedaje na rynku za (1.90E) dzięki temu zyskuje się dostęp do 5 kart (około 2E).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuje się za karty klucz i go się od razu odsprzedaje dzięki temu zyskuje się dostęp do 5 kart (około 2E).

 

????

 

Możesz to rozwinąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parę dni temu powystawiałem karty i trochę itemów z tf2 i już ponad 14 euro na koncie...hmm podoba mi się

 

tf2 ostatnio bardzo przypadł mi do gustu, tylko nie ogarniam kiedy wypadają przedmioty i od czego jest to zależne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 € LOL

 

Ja dzisiaj za sprzedane 4 karty uzbierałem 1,26 € :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w dwa dni uzbierałem 3,84€, ale niestety już się kończą gry, dzięki którym można zbierać karty, mam nadzieję, że dojdzie duuużo nowych gier, które obsługują ten system. Szkoda, że możliwość zbierania się nie odnawia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lipton nadal nie mam konta na card a szkdoda bym troche posprzedawał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostęp teraz kosztuje 0,03 Euro.

Musisz kogoś poprosić solidarnie by Ci go wykupił w zamian za 1 kartę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz mam trzy zapa do beta bo to pisalem to było community ale fail pisac jak cos

 

Zapodajcie linka jakie gry obsługuja te karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha juz widze :)

Dobra odpalilem gre csgo wrzucilem do paska ile ma leciec??

 

 

A i instaluje TF2 , Lefta 2 , half-life 2 i boderlands 2.

 

Czas dymac ludzi :E

 

Dobra pierwsza karta dostaelm w ekwikunku i odrazu na sprzedaz i poszło za 0,42 euro w 10 min.

 

ile jeszcze mam czekać na te kolejne karty??

 

 

Dobra juz iwem co i jak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupuje się za karty klucz do skrzynki (2Euro) i go się od razu odsprzedaje na rynku za (1.90E) dzięki temu zyskuje się dostęp do 5 kart (około 2E).

A można kupić na rynku klucz i go od razu sprzedać, czy to się nie liczy i trzeba bezpośrednio z poziomu gry kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania do doświadczonych, jeśli zdobędę kartę z jakiejś gry i będę miał ją w ekwipunku:

 

- mogę wysłać to znajomemu z listy za free ?

- czy kartę tracę z profilu ? czy jedna kopia karty jest dla mnie, a druga dla zainteresowanego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania do doświadczonych, jeśli zdobędę kartę z jakiejś gry i będę miał ją w ekwipunku:

 

- mogę wysłać to znajomemu z listy za free ?

- czy kartę tracę z profilu ?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawilem kolejne karty z half-life 2 alyx wance i z border 2 jacka i kosztuja po 0,31 euro i 0,48

 

na razie udało mi sie uzbierac 3,81 Euro czyli tak zle nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 5,93 ojro :P Dodadzą gierek, pozbiera się kart i za jakiś czas będzie na jakąś gierkę za darmo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zestaw z obudowa i zasilaczem: i5-8500 Płyta MSI 1151 m.atx Dysk m.2 256GB DDR4 8GB RX560 4GB - sprzedam 800 zł zdjęcia dodam za 24h  
    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...