Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

oizo76

BeeXL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Coz,jak w temacie-zaczunam skladac nowy komputer-kolor niebieski juz mi sie totalnie znudził,wiec czas na cos nowego.

Przesiadka na haswella-oczywiscie zupelnie nieoplacalna i bezsensowna,ale nie o to tutaj chodzi.Nowy sprzet,kartoniki,srubeczki,rozkrecanie,przymierzanie,porownywanie...jednym slowem komputerowy fun,ktory bedzie mysla przewodnia tego tematu.

Nie bedzie to worklog,nieplanuje ciecia ,proszkowego malowania itd,itp,nie bedzie tutaj(poki co;)) ukladow chlodzenia wodą.Prawdobodobnie pojawia sie jakies male modyfikacje dotyczace kolorystyki,czyli drobne malowania .

Ci ktorzy szukaja niesamowitych projektow,prawdziwych worklogow,niech tutaj nie zagladają,bo nie bedzie po co...natomiast Ci ktorzy sa ciekawi ,czy mozna zlozyc bardzo dobrze dopasowany kolorystycznie komputer,cieszacy oko ...zapraszam.

 

Bedzie duzo zdjec poszczegonych podzespolow,ich krotki opis-lubie robic zdjecia,to czesc tego tematu-jezeli ktos lubi ogladac zdjecia,dostrzegac piekno poszczegolnych komponentow-z pewnoscia znajdzie cos dla siebie.Pewnie pojawia sie wpisy ze to buylog...tak,bedzie w tym sporo racji,ale jak wspomnialem,znajdzie sie tez odrobine hmmm...inwencji tworczej :E

 

Co do samego komputera,ze staego pozostaja dyski,starusienki gtx 680(poki co) oraz corsair h100,resza na sprzedaz.

Przed wodowaniem bronie sie jak moge,ale chce miec mozliwosc dolozenie ukladu w razie jak mi odpije,lub co wazniejsze-bede miec nieco wiecej wolnego czasu ...tak wiec obudowa jak i reszta podzespolow bedzie dobrana z mysla o WC.

 

Dla przypomnienia,moj stary komputer swoj zywot skonczy w takim konfigu.

 

http://forum.pclab.pl/topic/656855-Sk%C5%82adanie-nowego-komputeralekkie-modowanie/page__st__180

 

Tak jak wsppomnialem,dosc niebieskiego.Bedzie czarno -zolto!

Nie dokonalem jeszcze ostatecznych wyborow odnosnie poszczegolnych komponentow,wiec licze ze w ramach dyskusji rozwiejecie moje watpliwosci.

 

Zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corka spi,wiec chwila wolnego :)

 

Kilka szczegolow.Moze juz jutro zamowie obudowe,oraz plyte głowną.swego czasu bardzo chcialem miec Obsidiana ,ale jakos mi przeszlo,Lilki tez mnie nie kręca specjalnie.Przypadkowo trafilem na zdjecia BitFenix Shinobi XL...i strasznie spodobala mi sie ta obudowa.Klasyczny wyglad,bez kosmicznych udziwnien,do tego spora...niezbyt duzo wiem co do jej jakosci,nie "macałem" tej obudowy,wiec mam pewne obawy...coz,zaryzykuje jednak.

Tak prezentuje sie obudowa...

 

shinobixl-1b.jpg

 

Co zas do plyty glownej,bo jak wspomnialem jako pierwsze zamawiam wlasnie obudowe i plyate glowną.

 

Na 90% jestem zdecydowany na plyte msi,dokladnie to modele z87 mpower lub mpower MAX,strasznie mi sie podobają...ale meczy mnie tez asrock z87 oc formula-tylko w tej plycie irytujacy jest ten wentylatorek-okropienstwo,ta plyta ma niewatpliwy atut,radiatory przystosowane sa do wodowania :cool: Jest jeszcze chwila,pomysle.

 

W domu jest juz piertwszy element nowego komputera,mianowicie zasilacz.Nie mialem w planach wymiany zasilacza,corsair hx 850 W wystarczal mi w zupelnosci,bylem z niego zadowolony...ale cos zaczelo sie dziac,i pojawily sie restarty komputera-co jakis czas,problem narastal,az do omenty w ktorym nie moglem w nic zagrac,bo po puruchomieniu gry nastepowal restart.Myslalem ze to wina OC,pozniej ze karty grafcznej.Winnym okazal sie HX,co zaowocaowalo reklamacją i...zwrotem pieniedzy.Za tyle pieniedzy ile mi zwrocono,zakupilem wiec nowy zasilacz-wybor padl na Corsair AX860,polpasywny,w pelni modularny,certyfikat platinium...zupelnie niespodziewana zamiana,ale jakze mila ;)

 

Zasilacz wybrany min ze wzgledu na okablowanie,nie ma tu kolorow teczy,kable sa naprawde fajne.

 

kilak zdjec-co to zdjec to jakas masakra,robilem je na szybko,przy kiepskim swietle...przepraszam-nastepne beda duzo lepsze.

hsz9.th.jpg

 

trrw.jpg

 

 

 

Sporo kabli,na szczescie nie musze wszystkich podlaczac.

qgg5.jpg

 

Kilka slow o zasilaczu,Czytalem opinie ze potrafia w nim piszczec cewki,wiec lekka niepewnosc przy uruchamianiu komputera.Obciazylem procesor,grafike-wsluchiwalem sie uwaznie i...błoga cisza-niesamowity zasilacz.W moim kompie pewnie wiekszosc czasu bedzie dzialac pasywnie,fajna sprawa ...i mam nadzieje ze bedzie mi dobrze sluzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche opoznienia,ale wzystko jest na dobrej drodze aby wszystko poskladac do kupy.

 

Dzisiaj doszła obudowa.

moze kilka slow o Shinobi XL,obudowa jest duza.Moja K62 nie zalicza sie do malych budek,ale przy XL wyglada skromnie.

Juz po pudłach widac roznice.

 

u2w7.jpg

 

Samo pudło to nic ciekawego.

 

x4bs.jpg

 

Obudowa-klasyczny kształt,spokojna linia bez udziwnien...jest klasycznie.Od poczatku kształt budy mi odpowiadał.

 

clk8.jpg

 

Front panel pokryty jest jakby gumą-daje to fajny efekt...ale niesty bedzie sie troche gryzło z kontrolerem obrotow Lamptrona,ktory ma front ze szczotkowanego aluminium-jakos to bede musial przezyc

 

txy1.jpg

 

Shinobi XL oraz Lancool K62-czy wieksze jest lepsze?? :cool:

 

w4ru.jpg

 

ly5w.jpg

 

Srodek

sm2q.jpg

 

Moze kilka słow o samej obudowie.podoba mi sie,miejsca jest naprawde sporo,za tacka mobo az nadto,porzadne blachy,dobre spasowanie-jest niezle...ale sa tez minusy.

Co nie jest zbyt dobrze przemyslane?

Jako ze seryjne wentylatory beda wywalone na zbity pysk-nawet ich nie testuje,wazne jest dla mnie mozliwosc zamontowania innych wentylatorow.Niestety ,fabrycznie przewidziano montaz tylko wentyli 120mm,mozna zamontowac po 3 na przod oraz top.szczerze mowiac wolalbym gdyby byla mozliwosc montazu 3 x140mm.dobrze ze choc na tyl mozna zamontowac 140.

Druga strasznie idiotyczna rzecz,to brak mozliwosci zamontowania wentylatowo pod plastikowy top-jest tam dziwny stelaz ktory to uniemozliwia :hmm: ,a mysle gdyby nie tez stelaz,to na styk weszlyby tam 3x120...tak czy inaczej bede kombinowal aby wyciaz ten plaastik i wsadzic tam wentyle.

 

45u4.jpg

 

 

stqp.jpg

 

idiotyczna sprawa,ale mysle ze ten plastikowy stelaz z topu da sie wyciac i nie wplynie to na stabilnosc tego elementu.Zobaczymy.

 

Ten wentyl 120 mm w miejscu na 140 wyglada megaidiotycznie :o

 

k0yh.jpg

 

Nozki wygladaja calkiem fajnie

 

xdyf.jpg

 

Koszyk na dyski to chyba najmniej solidna czesc obudowy,sanki tez mocno delikatne...w sumie pisze to tylko w celach informacyjnych,bo koszyk i tak wyleci.

HDD oraz SSD wyladują w zatokach 5.25,kupilem juz specjalne mocowanie.Zatok jest duzo ,nawet jak dojdzie mi jeszcze jeden dysk to zapakuje go wlasnie tam.

tym samym na dole zrobi sie miejsce dla dwoch wentyli 120 mm,choc nie wiem czy bede tam je montowal

 

aqvk.jpg

 

 

 

Co do wentyli to przewiduje taki rozklad(o ile uda mi sie zmodyfikowac top panel)-pod plastikowy top 3x120,wenwatrz na gorze bedzie h100 a pod nim chce dalsze 2x120.Front 3x120 oraz tył 1x140mm.nie wiem wiec czy jest sens pakowac jeszcze cos na dol :hmm:

 

Jutro dojdzie plyta glowna.Mam jescze rozterki dotyczace wyboru proca-i7 vs i5,dalej nie ma pamieci,tzn nie dokonalem ostatecznego wyboru...

 

 

Wracajac do obudowy-jak juz wsponalem,zakupilem ja z mysla o WC(moze do tego dojdzie ;)),mozliwoscia sa o wiele wieksze nic w k62.

 

 

...aaaaa zapomnialem napisac.Musieli cos zrobic z obudowa podczas transportu,gorny panel na 8 pinów 5 jest wylamanych a na przednim z 10 dwa wylamane.Zglosilem problem do sklepu w ktorym kupowalem.Mam nadzieje ze odbedzie sie bez odsylania obudowy...mogliby po prostu doslac dwa panele.

 

 

w sumie mam nadzieje na jaks dyskusje ,glupio gadac z samym sobą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem tytuł to od razu przypomniała mi się jedna fotka... :E

 

I__M_A_BEE__MOTHERFUCKER_by_LEGOguy89.jpg

 

 

na razie też nie ma zbytnio czego komentować.

poczekamy na reszte ;)

myszka z budy dość przyjemna jest.

poleciłem kiedyś kumplowi model zwykły, nie XL i jest bardzo zadowolony z tego materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poki co nie ma zbytnio co,dojdzie jutro plyta-wokol niej bedzie wszystko skladane-chodzi o kolorystyke.

 

Orzymalem dzisiaj zmiane statusu w darmacz.pl-paczka z przedluzkami wysłana,wiec za tydzien powinna byc...moze nawet w piatek.

 

Bede chcial przemalowac kilka elemantow,chodzi o meshowe paski na froncie i budzie,oraz znaczeg Bit Fenixa.Jak to malowac,po prostu kupic spray i malowac,czy jakies podklady dawac itd ...hmmm...

 

Fajna ta pszczoła..heheh...na poczatku myslalem czy nie zamowic gdzies kalomaniz malymi motywami graficznymi i nazwa projektu-myslalem wlasnie o jakiejs koslawej pszczole ...dokladnie o tej

 

bee2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to tych modeli ale do Prodigy można dokupić znaczki itd.

poszperaj może uda się coś do niej dokupić bez babrania.

 

co do memek to Avexiry dalej trudno dostępne pod MPowera.

ale pojawiły się takie dziwolągi jak...

23435_0__mead_053_1g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze mozna kupic te paski i znaczek w roznych kolorach,ale niestety-zoltego akurat nie ma...jest złoty,ale to nie to..

 

Co do memek,tak jak Ci pisalem-nowych modeli nie ma.A stare z lotymi ledami tylko 1600Mhz-i jestem w stanie zaakceptowac ta szybkosc-ale nie fakt,ze w ciagu 10 dni ich cena podskoczyla o 50%(wtf???).

 

Karwa fa,sliczne te adaty-ciekawe jak ten zolty wyglada na zywo i czy nie okaze sie sraszkowaty jak geile evo corsa :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ładnie. Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ładnie. Czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń. :P

 

 

Jak wszystko wypali,to powinno byc elegancko i schludnie.Zobaczymy. ;)

 

co do wentyli to byly dwie opcje,albo akasa viper,albo przemalowywanie obreczy w wentylach corsaira.Jestem raczej zdecydowany na vipery.

 

Wracajac do memek,to te adaty sa chyba bardziej zlote niz zolte :hmm: nawet w nazwie maja -gold...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz poczekać na jakieś testy na jakimś portalu.

z takich fotek jak daje producent to trudno powiedzieć.

ni to żółte, ni to złote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko wypali,to powinno byc elegancko i schludnie.Zobaczymy. ;)

 

co do wentyli to byly dwie opcje,albo akasa viper,albo przemalowywanie obreczy w wentylach corsaira.Jestem raczej zdecydowany na vipery.

 

Wracajac do memek,to te adaty sa chyba bardziej zlote niz zolte :hmm: nawet w nazwie maja -gold...

Ja myślę, że wyjdzie super. :) Weź Corsairy i maźnij ramki. Fajnie się prezentują te wentyle. Co do memek, to zobacz Geil Evo Corsa żółte. Według mnie wyglądają całkiem fajnie. :P

 

Sam chciałem kupić tę budę jakiś czas temu. :P Obecnie w pokoju mam aż 4 lepsze budy, 500R, 650D, TJ07 i NZXT oraz nie licząc kilku medium czy low.. Jest w czym przebierać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie te corsairy takie oczywiste,boje sie ze lukne do lodowki i tam beda te corsairy...duzo tego.Vipery bardzo mi sie podobaja,wygladaja elegancko-a jezeli chodzi o kolor pasuja idealnie.

 

Co do obudow ktore wymieniles-500R to nie moja bajka,650D swego czasu bardzo mi sie podobala,ale jakos mi przeszlo.NZXT,troche zbyt kosmiczne...w sumie to sam nie wiem czemu Shinobi XL,jakos tak mi sie spodobała-cena nie byla tutaj wazna,choc nie da sie ukryc ze cena jak za ten rozmiar dosyc atrakcyjna.Jak wspomnialem,jest kilka mankamentow,ale powalcze z ta obudowa.Ja na k62 nie mialem prawa mowic cokolwiek zlego-to fajna obudowa...ale mi sie znudzila :D

 

Pamieci.

No wlasnie te geile corsa evo nie sa zolte-wpadaja w sraczkowatosc :) tzn ani to zolty,ani zielony.

 

sa jeszcze mushkhiny,ale jakos nie dokonca mnie przekonaly.

 

avexir mpower-sa ciekawe,maja kontrowersyjny led,czli bedzie troche swiecilo.Avexir pokazal ostatnio nowe modele mpower-ale nie odpisali mi kiedy beda w ofercie-poki co sa na fotkach.

Starszy model mpower jest dostepny z ledami w kolorze niebieskim i zoltym.Nie wiem dlaczego,ale z zoltym ledem sa tylko z predkoscia 1600mhz,a niebieski led nie wchodzi w gre...najsmieszniejsze jest to,ze 10 dni temu 2x4gb avexir mpower yellow led 1600Mhz kosztowal 47 funtow,a na dzien dzisiejszy to koszt...69 funtow,czyli nlisko 50% drozej...co sie stalo nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bd sie meczyl z hsl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bd sie meczyl z hsl?

 

 

 

yyy?? :hmm:

 

nie trybie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego komputera,ze staego pozostaja dyski,starusienki gtx 680(poki co) oraz corsair h100,resza na sprzedaz.

Przed wodowaniem bronie sie jak moge,ale chce miec mozliwosc dolozenie ukladu w razie jak mi odpije,lub co wazniejsze-bede miec nieco wiecej wolnego czasu ...tak wiec obudowa jak i reszta podzespolow bedzie dobrana z mysla o WC.

 

"starusieńki" GTX680.....dobre :E

co się tak bronisz przed tym WC??? Widać przecież, że masz ochotę ;)

obudowa dobrych rozmiarów, możliwości raczej Ci też nie brakuje. Oczywiście na przeszkodzie może stanąć brak czasu (jak w przypadku mojego projektu) ale małymi kroczkami zawsze do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o brak czasu....ale w styczniu/lutym moja kobialka z dzieckiem prawdopodobnie pojada na trzy miesiace do polski-wtedy bedzie odpowiedni moment...sporo czasu oraz miejsca na rozkrecania,dopasowywania itd no i trzeba bedzie schomikowac odpowiednie srodki na ta opcje...gdybym dzisiaj powiedzial ze chce kupic chlodzenie wodne do kompa to by popatrzyla na mnie jak na kosmite ehehe mysle ze dojrzewam do wc,a jak juz sie zdecyduje to nie chce jakis polsrodkow tylko cos dobrego,a to bedzie kosztowac.zobaqczymy co z tego wyjdzie.

 

co do gtx680-wyszla nowa seria,wiec ta karta jest juz starusienka...ale poki co daje rade,a z backplate wyglada dobrze i tak tez sie sprawuje-wiec nie mam specjalnego cisnienia na jej wymiane .

 

dzisiaj dojdzie plyta,cykne kilka zdjec ...ciekaw jestem ,co mi odpisza wzgledem polamanych pinow od obudowy...

 

Musze tez podjac decyzje odnosnie ramów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o procka haswell bo widziałem, że kręcisz się koło tego teamtu :) stąd moje zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no biore haswella-choc caly czas spokoju mi nie daje-brac i7 czy i5 :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no biore haswella-choc caly czas spokoju mi nie daje-brac i7 czy i5 :hmm:

 

To już musisz sam sobie odpowiedzieć czy potrzebne Ci jest to HT czy nie ;)

Wśród i7 przeważnie łatwiej jest też trafić dobrą sztukę pod względem o/c. Z drugiej strony trudniej jest ją utrzymać przy w miarę sensownych temperaturach bez skalpowania.

 

Ja miałem taki dylemat w zeszłym tygodniu, tyle że bardziej spowodowany tym, że jest taka jedna fajna płyta na Z87, która mi się podoba ;) W końcu stwierdziłem, że to nie ma sensu. Wcześniej siedziałem na 2500k podkręconym do 4.5GHz, teraz mam 3770k @ 4.6GHz i totalnie zero jakiegokolwiek widocznego przyrostu wydajności w grach, kolejny raz takiego błędu nie będę popełniał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna obudowa do zbudowania dość rozbudowanego lc, bez praktycznie żadnych przeróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Oizo czy nadal widoczny jest z tyłu rażący napis Made in China?

 

Ciekawa buda jednak nie moje klimaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna obudowa do zbudowania dość rozbudowanego lc, bez praktycznie żadnych przeróbek.

 

no wlasnie to bralem pod uwage przy jej wyborze-WC w moim przypadku nie jest postanowione,ale chcialem sobie zapewnic mozliwosc zastosowania wody.Jak przez pol roku mi sie nie odwidzi,to bedzie woda,a jak nie to bede mial calkiem fajna obudowe.zreszta tak samo sie zabezpieczam gdybym jednak zdecydowal sie na sli-860W mi to gwarantuje...

 

 

@Oizo czy nadal widoczny jest z tyłu rażący napis Made in China?

 

Ciekawa buda jednak nie moje klimaty :)

 

 

Jest...ale napisa akurat najmniej mi przeszkadza.twoje klimaty to chyba LL?Coz,Shinobi to faktycznie inny swiat.

 

Odpisali mi ze sklepu,nie maja na stanie paneli-bo zasugerowalem im ze najlatwiej bedzie jak dosla mi dwa panele-idealne rozwiazanie dla obu stron...no ale maja zabrac obudowe i przyslac nową,choc zastanawiam sie nad tym,bo te wylamane piny w niczym nie przeszkadzaja :hmm: zastanowie sie dzisiaj czy chce mi sie wymieniac obudowe.

 

...wlasnie 10 minut temu doszła płyta glowna,pudelko prezentuje sie apetycznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje klimaty to: SilverStone TJ07 (mam), CaseLabs STH10 & M8, Little Devil PC-V8 & PC-V4 (mam) oraz MM Pinnacle 24 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam,jak moglem zapomniec...Twoje projekty sa zacne :)Moze kiedys zglosze sie o pomoc ;)

 

 

Tymczasem...przedstawiam MSI Z87 Mpower MAX.

 

Kilka slow o plycie.Jak dodat najlepsza plyata(teoretycznie) jaka miałem.Ma wszystko czego mi potrzeba,a nawet sporo rzeczy ktorych mi nie potrzeba :lol2:

Nie bede sie wdawal w szczegoly techniczne,test plyty jest na labie.

Sama plytka szalenie mi sie podoba,zastanawialem sie jeszcze nad asrock oc formula,ale chyba to bylby przerost formy nad rescia-nie potrzebuje plyty z az takimi bajerami.

Gdybym szedl w czarno-czerwony,z pewnoscia na miejscu mpower bylby maximus hero.

 

 

Zdjecia...

 

pudelko-jest naprawde fajne,to oczywiscie drobiazg.

 

80ca.jpg

 

1g4a.jpg

 

 

Zawartosc pudelka,troche tego jest

 

5n1u.jpg

 

5pe7.jpg

 

 

No i sama płyta,jak dla mnie wyglada znakomicie-oczywiscie sa rozne gusta. :cool:

 

6sow.jpg

 

h8ke.jpg

 

jest czarny laminat! :cool:

 

8k51.jpg

 

tp7h.jpg

 

9t8a.jpg

 

 

20 faz zasilania!Tylko po co? :E ale nieh sobie będa,wyglada to w kazdym razie fajnie,militart clsss IV powinno sie dobrze sprawowac.

 

i5z9.jpg

 

 

I dla ciekawskich,porownanie koloru laminaty "czarny" vel kolor kupy w msi p67gd53 oraz czarny w mpower.

 

x7su.jpg

 

 

 

Poki co plytka przypadla mi strasznie do gustu,ale to tylko ogledziny powierzchowne poki co.

Mialem kupic mpower,ale byla fajna oferta na MAX i kosztowal tylko kilka funtow wiecej,wiec zdecydowalem sie na ta plytke.MAX to numer 2 w ofercie MSI na z87.Czy da mi cos wiecej niz poczciwy asus p8p67 pro?

Tak.Bede mial mozliwosc obslugi integry,na starej plycie mi tego prakowalo.kiedy np zmienialem grafike z 580 na 680,zostalem bez grafiki,czas dostawy 680 sie wydluzal,wiec musialem kupic jakas karte aby w ogole odpalic komputer-wtedy kupilem radka 4830...teraz podczas zmiany grafiki moge uniknac takich akcji.Jako ze drugie dziecko w drodze,pewnie za jakis czas komputer znowu zrobi wypad na parter,bo w sypialni bedzie lozeczko dzieckiem(na ok rok dopoki nie podrosnie i nie trafi do swojego pokoju),wiec wifi bardzo sie przyda.

Jezeli chodzi o karte muzyczna,to zdecydowalem ze x-fi fatality pozostanie w kompie,mysle ze to nadal lepsza opcja od integry.

 

teraz ramy,proc...jak juz pisalem,paczka od darmacza wyslana w poniedzialek,wiec bedzie u mnie w piatek-poniedzialek.w niedziele sprzedam ramy,wiec bede mogl zakupic wentyle....moze znajdzie sie tez chetny na stara obudowe k62-jest w dobrym stanie,zostawiam w niej 4xnoiseblocker...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...