Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

simsons51c

Rozpakowywanie: Creative Fatal1ty Gaming Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Intro dłuższe niż reszta. Jeszcze w czasie jego oglądania zamknąłem stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Kijowe, tak samo jak słuchawki.

 

To pokaż mi lepsze słuchawki, które się nie złamią przy zdejmowaniu z taką regulacją. Sam posiadam te słuchawki i tą są chyba pierwsze z niewielu, którym się trzyma rama i się nie połamała :) Co do jakości dźwięku i mikrofonu jak za 90zł to jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że są bardzo dobre. Po kilku godzinach uzytkowania są po prostu perfekcyjne. Ale wszystko omówię w teście/recenzji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteście głusi, to zapewne tak jest :) W tej cenie jest wiele dużo lepszych konstrukcji. Proszę was, nie wciskajcie i nie polecajcie ludziom tego chłamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senki HD201, 202, wszelkie Superluxy, Pionniery, Kossy UR40, Takstar Hi2050, nawet tanie Philipsy kładą Fatality na łopatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Yyyy to są słuchawki yyyyyy Criejtiw yyyyyy i oczywiście yyyyyy mają one yyyyyy." Te "yyyy" strasznie męczy i razi, za grosz płynności i lekkości w mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem słuchawki grają wyśmienicie jak na taką cenę. Miałem niestety się okazję przekonać jak gówniane bywają "polecane", znacznie droższe słuchawki.

 

Oczywiście kwestia gustu, ale niektórzy (patrz Eklerek666) nie są w stanie wyrazić swojej opinii bez jednoczesnego obrażania innych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem słuchawki grają wyśmienicie jak na taką cenę. Miałem niestety się okazję przekonać jak gówniane bywają "polecane", znacznie droższe słuchawki.

 

Oczywiście kwestia gustu, ale niektórzy (patrz Eklerek666) nie są w stanie wyrazić swojej opinii bez jednoczesnego obrażania innych użytkowników.

Niektórzy juz tacy są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja kogoś obraziłem? Jak na razie to ty oczerniasz mnie. Jak ktoś mówi, że Fatality są dobre, to znaczy, że nie miał na uszach słuchawek, które grają chociaż poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja kogoś obraziłem? Jak na razie to ty oczerniasz mnie. Jak ktoś mówi, że Fatality są dobre, to znaczy, że nie miał na uszach słuchawek, które grają chociaż poprawnie.

:E Dobre sobie. Testowałem już dość sporo słuchawek i uważam, że ich możliwości są adekwatne do ceny. Oczywiście Ty jako "ekspert", uraczysz mnie i resztę dokładnym testem na poparcie swoich tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

Kolego jestes jeden przeciwko kilku osobom :)

 

Czekam na recenzje.

 

Za ta cene mozna miec lepsze sluchawki. Eklerek ma racje i ja sie podpinam pod to co powiedzial. Bedac w Niemczech mialem okazje posluchac sobie Siberii V2, Fatal1ty, 5hv2 i inny szmelc gamingowy. Jakos nie widzialem duzej roznicy pomiedzy tymi modelami, kiedy w samochodzie "dosiadlem" sie do moich KOSSow UR40 to czulem dosyc duza roznice w jakosci dzwieku.

 

Poczytajcie troche o sprzecie dla graczy, a moze otworza wam sie oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na recenzje.

 

Za ta cene mozna miec lepsze sluchawki. Eklerek ma racje i ja sie podpinam pod to co powiedzial. Bedac w Niemczech mialem okazje posluchac sobie Siberii V2, Fatal1ty, 5hv2 i inny szmelc gamingowy. Jakos nie widzialem duzej roznicy pomiedzy tymi modelami, kiedy w samochodzie "dosiadlem" sie do moich KOSSow UR40 to czulem dosyc duza roznice w jakosci dzwieku.

 

Poczytajcie troche o sprzecie dla graczy, a moze otworza wam sie oczy.

 

Trochę nie trafiłeś z porównaniem... Jak sam napisałeś fatal1ty to zestaw dla graczy. No ale jak już chcesz porównywać, oto MOJE zdanie jeśli chodzi o UR40 vs fatal1ty:

-jakość dźwięku: Raz, że to kwestia bardzo subiektywna, a dwa, zestaw "gamingowy" służy głównie do grania a takie np pozycjonowanie w fpsach zdecydowanie na korzyść fatal1ty. Trzy - do słuchania muzyki mam wzmaka i kolumny.

-mikrofon: każdy kto grał choć trochę w gry gdzie stały kontakt z zespołem jest bardzo ważny wie jak dużo daje dobry mikrofon i jak dużo lepszy jest mikrofon na słuchawkach od wolno stojących czy przypinanych. Znowu plus dla fatal1ty.

-wygoda: gorąca noc + dłuższa sesja + odrobina adrenaliny = "mokro" na uszach w przypadku UR40 (ponownie zaznaczam, że to moje subiektywne odczucie), pełny komfort przy fatal1ty.

-wygoda: 1.2m kabel w UR40 vs 2.5m w fatal1ty. Lekko ponad metr kabla w przypadku słuchawek podłączonych bezpośrednio do karty w komputerze to trochę mało ...

-cena: fatal1ty-100zł(z dostawą), UR40-150zł (z dostawą, dodatkowy "sensowny" mic - minimum 30zł extra)

Podsumowując, do gier (teamspeak itp) w przypadku fatal1ty za 100zł dostajesz świetny zestaw - wygodne, przyzwoicie grające słuchawki, świetny mic, długi kabel. Zestaw WARTY swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DratwaV2

Z czym nie trafilem? ;) nie odrobiles lekcji to raz, ale skoro tak bardzo jestes uparty to ok:

1. Pozycjonowanie w fatality lepsze niz w markowych sluchawkach? Smieszny jestes. Zmienilem sluchawki z Geniusow na HD201 to myslalem, ze lepszego pozycjonowania nie moze byc, dopoki nie kupilem UR40. Jakosc dzwieku takich fatality nie rozni sie duzo od sluchawek z Carrefoura za 40 zlotych. Moze mi jeszcze powiesz, ze fatality ma specjalny system wbudowany w sluchawkach, ktory poprawia pozycjonowanie przeciwnika? Nie musze kupowac wzmacniacza i kolumn skoro mam dobrej jakosci sluchawki, wiec obcinam koszty - no, ale to juz w sumie kwestia gustu na czyms sie slucha muzyki, ja sluchawki zabiore wszedzie, kolumny nie za bardzo.

2. Mikrofon w fatality znany jest ze swojego czestego psucia sie. Ja zakupilem doczepiany mikrofon zalmana i mam go juz 8 lat. Jest lepiej, bo sluchawki mniej zajmuja jak jedziesz na lan'a i nie boisz sie o to czy ci bagaz nie zgniecie mikrofonu.

3. Wygoda to subiektywny aspekt, wiec tutaj nie mam nic do powiedzenia.

4. Zakupienie przedluzacza dobrej jakosci to koszt 15 zlotych. W przypadku UR40 to racja jest potrzebny, ale mowiac o innych firmowych sluchawkach to nie ma potrzeby kupowac przedluzacza.

5. Cena? Wole dac 50 zlotych wiecej za dobry sprzet niz zaplacic mniej i bac sie czy sie nie rozleci.

 

Na podsumowanie: jestes otumaniony (i wszyscy co wierza w moc gamingowego crapu) chwytem marketingowym. Zamiast kierowac sie rozsadkiem kierujesz sie cena. Zapewne podczas wyboru sluchawek nie przejrzales stron internetowych dedykowanym SLUCHAWKOM. Na forach gier pisza bzdury, lepiej wyjdzie jak ktos napisze na pclabie lub innym forum poswieconym sluchawkom.

 

Tak samo jak w przypadku zestawow z allegro tak teraz wrzuce link do odpowiedniego tematu: http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie doczytałeś/nie zrozumiałeś - nie porównuję ich z markowymi (btw, imo "markowe" to np Denon, Beyerdynamic, wyższe modele Sennheiser; ale nie ur40) tylko z tymi KOSSami. Co do reszty, bez komentarza - powiedzmy, że "agree to disagree".

2. Znam 3 inne osoby używające fatal1ty i nikt z nich nie miał problemów z mic, sam mam je blisko 3 lata. A gdybyś chociaż widział je na oczy, to nie pisałbyś bzdur o "gnieceniu" mikrofonu - on się po prostu odczepia.

3. Chociaż tutaj się zgadzamy ;)

4. Znowu - to ci pisałem dotyczyło fatal1ty vs ur40.

5. Wytrzymały mi 3 lata - więc jeśli nawet jutro się rozsypią ... to swoje "przeżyły".

 

"Podsumowanie". Nie przypinaj mi "etykietek" nie mając o mnie zielonego pojęcia. Masz rację w jednym aspekcie, fatal1ty kupiłem nie czytając żadnych "stron dedykowanych". Polecili mi je znajomi, którzy na co dzień zajmują się dźwiękiem. I nie dlatego, że są "zajebiste", a dlatego że są warte swojej ceny. Kupiłem je do grania. Idiotą byłbym gdybym nabył np Denony D7100 do słuchania 128 kbps sampli z gier.

 

Może z wiekiem przyjdzie Ci wiedza, że nie zawsze droższe znaczy lepsze - wszystko zależy od zastosowania. Np dojeżdżając do pracy przez zakorkowane miasto wolę małego, starego focusa niż mercedesa klasy m.

 

Pozdrawiam i jak dla mnie EOT.

 

P.S. Co do "techfanatyka", to po przeczytaniu artykułu o ssd wolę marnować czas na czytanie komentarzy na onecie ;) Oba bzdury, przynajmniej onet śmieszniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie zwykłe stojące na biurku mikro no-name za 20 zł w komputerowym blisko mnie i łapie 2x lepiej i czyściej jak to z fatali. Jak te słuchawki polecali Ci kumple co "na co dzień zajmują się dźwiękiem" to się ich więcej nie słuchaj. Jak ktoś słucha codziennie muzyki to nie znaczy od razu, że zajmuje się dźwiękiem :E Lepsze pozycjonowanie w sprzęcie 4gamers to pic na wodę. Na dodatek na fatale musisz uważać, by nie rozleciały Ci się słuchawki lub kabel (co jest bardziej prawdopodobne). Ja tam drugi raz bym ich nie kupił. Na 100% w tej cenie znajdzie się słuchawki wygodniejsze, grające lepiej i solidniej zbudowane, bo jakby ten model Creativa byłby na szczycie to byłoby źle z całym przemysłem słuchawkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

daremna recenzja/rozpakowanie gównianych słuchawek...Fatalny wybór dla graczy te Fatality.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eklerek666 i Kyriakos mają rację, ale + za chęci i starania. W tej cenie jest dużo lepszych SŁUCHAWEK (wspomniane wcześniej) a te fatality jedynie imitują słuchawki wyglądem.

 

i broń Cię Boże od jakichś tam 5.1 czy 7.1

 

Najlepsze słuchawki to stereo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem te słuchawki, kupowałem je w 2k9 były one chyba za 160 zł. Kijowe jednym słowem hu*owe. Odstają koło uszu, uszy bolały. Potem mi spadły i jedna słuchawka przestała działać... Kupiłem pioneery se-m290 i nie ma porównania. Słuchawki lepsze i z dopłatą nie wziąłbym tych creative... To tak jakby porównać malucha (creative) do audi (pioneer).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że kupiłeś słuchawy i próbujesz sobie wmówić, że to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze widzę czy ktoś próbuje wmówić - iż Creative Fatal1ty HS800 się do czegoś nadaje więcej niż oglądania niekrytego krytyka :E one grają tak miernie (muzyka brzmi okropnie, filmy tragicznie, a pozycjonowanie leży i kwiczy...) - mam sigmy i HD201 (te drugie 3x lepsze od HS800, a sigmy jeszcze lepsze [choć nieadekwatne do ceny] - ale to po wymianie kabla na inny, bo poprzedni padł - a na nim były przeciętne :E )

 

te HS są u mnie od premiery w PL, przeżyły wiele (mikro padło) - brat nadal używa, ale ja tego już bym nie kupił... chyba że za parę zł (jako zapasowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...