Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xellos

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że żaden polski dystrybutor nie zauważył GW, bo gra jest naprawdę świetna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd mam wiedzieć, czy taka jest naprawdę?

na słowo raczej nikt normalny nie wyda 45€...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na słowo raczej nikt normalny nie wyda 45€

 

To po co kupują ludzie gazety i czytają recenzje gier?? nie do każdej gry wychodzi demo..czy to znaczy że nikt jej nie kupi bo nie wierzy w słowo pisane.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....niedlugo urodziny wiec....bardzo prawdopodobne ze sie skusze.

Gra wyglada super no i placi sie raz a gra dluuuuuuuuuugie lata no chyba ze serwery zamknal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko jedno. Jak guildwars chodzi na modemie 56kbps. Xellos nie masz moze jakiejs mozliwosci przetestowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie interesuje tylko jedno. Jak guildwars chodzi na modemie 56kbps. Xellos nie masz moze jakiejs mozliwosci przetestowac ?

 

Podejzewam ze nie najlepiej. Zauwaz ze gra sie sciaga caly czas. Modem 56k nie wyrobi, daje glowe. jest w minimalnych po pewnie da sie na nim wbic na serwer, ale o grze to mozna pomarzyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie tylko, jak będzie wyglądała sprawa przyszłych dodatków.

czy będą płatne, bo jeśli tak, to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanawia mnie tylko, jak będzie wyglądała sprawa przyszłych dodatków.

czy będą płatne, bo jeśli tak, to...

 

dodatki beda platne jak wiekszosc dodatkow (pan zniszczenia w D2, noc kruka w G2 ect)... ale tylko raz w sklepie. na 99% nie dolaza oplat miesiecznych. a jak ktos nie ma kasy to po prostu nie kupuje dodatku i gra w podstawke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Xellos zbieraj screeny z jakimis ladnymi widoczkami i co jakis czas umieszczej :P

 

ok dzis porobie a narazie mam 2 przypadowe w sumie

 

Mnie interesuje tylko jedno. Jak guildwars chodzi na modemie 56kbps. Xellos nie masz moze jakiejs mozliwosci przetestowac ?

 

mysle ze chodz w miarei normalnie...o ile masz calosc na dysku ;) W twoim przypadku najlepiej kupic chyba pudelko, o ile na plycie nie ma tez tylko 60kb install...jesli jest cala gra na plycie to loozik powinien byc, a jesli nie to niestety poczekasz bo u mnie jest transfer 80kb/s a jak wchodzisz na nowa mape to cos wczyta zawsze obecnie gra u mnie przekroczyla 800mb :P

 

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2849  gra w Polsce będzie 16.05, za 179zł :D

 

ja bym nie czekal :] z wysylka wyjdzie to samo co kodzik ktory mam natychmiast :):thumbup:

 

 

gw0012ee.th.jpg

gw0025wj.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grafika w tej grze jest tak dobra ze tylko elder scroll 4 bedzie w stanie polozyc to na lopatki

 

 

już morrowind to zrobił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już morrowind to zrobił  ;)

 

no co ty :hmm: przeszedlem calego razem z dwoma dodatkami, w grafice to jest caly przeskok technologiczny, mam szacuneczek do morro ale bez przesady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się gra MMORPG stawiająca nacisk na coś innego niż zabijanie tysięcy stworów..ale sam nie wiem co można by wymyśleć... :hmm:

Grałeś kiedyś w Ultimę Online? ;) Tam sama walka jest rzeczą drugorzędną. Mam jeszcze tylko pytanie, czy w grze występują domostwa? I jak duża jest możliwość kreacji naszej postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee.... piękna graficzka... Czy gra ma dużą grywalność ? chyba kupie :E

możesz dać jakieś screeny z miast/pomieszczeń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ultimie cena spadła do 169zł! :D

 

A o doskonałości tego produktu może świadczyć choćby TO:

gw3ak.jpg

 

Z tego co zdarzyło mi się przeczytać, wygląda na to że wiele graczy WoW i SW:G przerzuca się na GW. Ta gra na 100% odniesie sukces, po prostu nie ma innej możliwości :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zdarzyło mi się przeczytać, wygląda na to że wiele graczy WoW i SW:G przerzuca się na GW. Ta gra na 100% odniesie sukces, po prostu nie ma innej możliwości :).

 

pewnie dlatego ze po 1 jest za darmo po 2 bo jest dobra :-)

ja tam od GW wbrew pozorom staram trzymac sie z daleka... zlodziej czsu ze hoho (i to nie taki prymitywny jak wow ze trzeba krzeczka poszukac w jakims potworze a wyrzuca go raz na 10razy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomnijcie o jakis miastach pomieszczeniach, niektorzy nie rozumieja ze ta gra przyciaga interakcja miedzy graczami, tu nie chodzi o to by zwiedzac samemu i sie jarac jakims budownictwem, gra poprostu chodzi plynnie i rzadkoscia sa lagi albo inne nieprzyjemne rzeczy, gra sie tak jak na konsoli :] Jest potezna dynamika, wszystko sie dzieje szybko i odruchowo, poprostu prawdziwa walka a to przeciez przez internet, wystarczy sobie z kims zaczac misje wykonywac, wystarczy ze ze soba rozmawiacie, napiszesz jakies porady etc. to wszystko wystarczy by zapomniec o zegarku :E Poprostu gra uderza potezna sila w tych sprawach. To tak jak wyjsc z kumplem na miasto, mam juz takiego kolesia z Polski jest ciut do przodu ode mnie lvl, napisze mu chodz zwiedzimy tu i tam i idziemy hehe i sobie troche pogadamy itp. i o to wlasnie tu chodzi, po to jest gra przez internet, do singla to mozna grac w morrowinda i zwiedzac ale zostawiajac swiat morro to multi by nie pasowal czego tworcy tej gry zdaja sobie sprawe, a wlasnie GW jest perfekcyjnie stworzona do multi

 

Co do tego lacza to netlimiter mi pokazuje po 0,2-0,6kb/s w czasie gry :E Nawet w miesccie gdzie jest kilkadziesiat graczy, wiec pozostaje tylko kwestia pinga na tym modemie.

 

Oto pierwsza 10-tka screenow :)

 

gw0019pk.th.jpg

gw0029pb.th.jpg

gw0030jd.th.jpg

gw0049py.th.jpg

gw0051dd.th.jpg

gw0066kp.th.jpg

gw0070bf.th.jpg

gw0085as.th.jpg

gw0093dd.th.jpg

gw0093dd.th.jpg

gw0108ot.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapomnijcie o jakis miastach pomieszczeniach

Nie rozumiem co mam przez to rozumieć :P. W grze nie ma miast czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tekstowe blee nie lubie... ;)  ale każda gra MMORPG oferuj praktycznei to samo..ciekaw jestem co można by wymyśleć innego..ale nic mi do głowy nie wpada... :hmm:  Może większy nacisk na współprace między ludzmi, może jakies zagadki logiczne, może wielkie bitwy o kontynenty np 200 na 200 graczy, może aby każda gildia miała własną wyspe i toczyła z innymi walke o terytoria, może hmmm możliwośc toczenia walk na morzu albo hmmm :hmm:

Coś podobnego jest w MMOFPS, czyli Planetside. Każda strona konfilktu (są 3 czy 4 strony) ma własny kontynent-baze i walczy o zdobycie przyczułków na innych kontynentach. Każda baza to oczywiście większe zaplecze jeśli chodzi o produkcje pojazdów, uzupełnienie aumunicji itp. Gdy brakuje bazy to jest się zmuszonym do inwazji razem z innymi przez portale (czy coś podobnego), albo jeszcze lepiej - zrzut z orbity :)

Jest troche elementów RPG, zdobywanie exp., róznych specjalizacji, umiejętności obsługi danych pojazdów lub broni.

 

Całkiem fajna rzecz, grałem kiedyś w demko. Ale zdaje mi się, że po pewnym czasie gry przyjdzie zastanowienie nad tym gdzie tu sens, żadnych wydarzeń fabulranych, nic, tylko ogromne bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może żeby nie być zbyt offtopicowym, zapytam :)

Czy ta gra (GW) będzie miała w ogóle premiere w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może żeby nie być zbyt offtopicowym, zapytam :)

Czy ta gra (GW) będzie miała w ogóle premiere w Polsce?

 

tak cdp cos organizuje po 130zl

 

Xellos :thumbup: takie screeny. dobrze ze postanowilem nie grac w GW :P

 

Co do tego lacza to netlimiter mi pokazuje po 0,2-0,6kb/s w czasie gry

 

tak ale gra sie jeszcze co jakis czas porzadnie doczytuje. nawet kupienie pelnego kienta nic nie pomoze. bo jak wyjdzie jakies ulepszenie to na modemie mozesz sobie zostawic go na noc :P ... o rachunku juz nie wspomne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawde 130zł, to keidyś sobie kupie, troche czasu zajmie zanim uzbieram ale trudno. Taka gierka to raczej nie hitek na 6 msc'y, więc jak się zacznie grać troche później to chyba nic nie szkodzi :)

 

Grałem troche kiedy gierka była 2 dni za darmo, ale niestety jedynie pooglądałem sobie widoczki i z powodu problemów technicznych nie wyszedłem poza trening :/

 

 

/EDIT - Ta cena to już jest oficjalnie.

http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=19492

To świetnie, gierka akurat się mieści w moim maksymalnym-growym-limicie-cenowym. W życiu nie kupiłem gierki za więcej niż 129 zł (z groszami) i to się nie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie około 16 maja :thumbup: to znaczy, że już muszę powoli zacząć szykować kasę :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawde 130zł, to keidyś sobie kupie, troche czasu zajmie zanim uzbieram ale trudno. Taka gierka to raczej nie hitek na 6 msc'y, więc jak się zacznie grać troche później to chyba nic nie szkodzi :)

 

sadze ze 6 miesieczne opoznienie moze tylko wyjsc na dobre. tak jak w przypadku innych mmo gra bedzie caly czas ulepszana.

 

mam nadzieje ze dodatki CDP tez sprowadzi w miare rosadniej cenie np w strefie upgrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...