Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xellos

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

i co jest panie i panowie gra ktos jeszcze ? :P Narazie zaliczylem skromne party z jakas laska :D Dretwo ciut jest ale to poczatek wiec nie ma co sie dziwic, kazdy sam jedzie i wszystko bada :)

 

Gra chodzi wysmienicie na 512mb ramu sempron 9x200 i radek 9550 krecony w okolice 385/275 sprzet wogle nie zoptymalizowany, winda zapchana, calosc w trakcie testow jeszcze nie skrecone do konca( kto czytal moze watek o zasilaczu i sonic tower to wie jakich) :) Aha w 1024x768 wszystko na max AAx4 :P

A niedlugo i tak bede proca katowac :P Wiec postarali sie jej tworcy oj postarali engine maja dobry

 

Jedyny minus jaki dostrzeglem to fakt ze na oczach gracza czesto wczytuja sie tekstury troche to kiepskie, tzn. w oddali widac jak sie pojawiaja mogliby to poprawic :P

 

Aha wlasnie mnie wywalilo z gry z jakims errorem o polaczeniu, moze moje neo sie zresetowalo na routerze ale gralem ponad 3 godziny bez problemow, bez lagow czy czegos, trudno zauwazyc ze to gra przez neta :) nic nie tnie

 

Jeszcze sprawa kupna...jest zajebista :thumbup: wystarczy wejsc na www.plaync.com i kupic sam kod i nic wiecej, nie wiem jak oni to zrobili ale kod dostajesz natychmiast doslownie 5 sekund, po podaniu danych karty visa ( ja mam inteligo) i kliknieciu dalej, natychmiast dostajemy kodzik, wystarczy go wpisac na tej stronie podac nazwe konta i haslo i juz gramy :D Sam w to nie moglem uwierzyc, myslalem ze bede czekac chociaz na potwierdzenie przez czlowieka ktory moze nie pracuje w weekend a tu pelen automat

 

Troche screenow, zrobilem tez z interfacem by pokazac ze mozna sobie ustawic wszystko gdzie sie chce, opcja "Customize" pozwala nam kazdy element na ekranie ustawic w inne miejsce, ja raczej nie skorzystam bo juiz przywyklem do tego jak jest grajac wczesniej na betach.

 

Gra jest super zrobiona, narazie zajmuje u mnie 270mb ! a sciaga sie klienta 80kb i sam dociaga, szczerze nawet nie zauwazylem kiedy on to wszystko sciagnal :P gra sie a on sobie tam sciaga, swietny pomysl bo gdybym mial calosc sciagac to dopiero jutro pewnie bym zagral :) a tak sciaga tylko to co trzeba

 

gw0018au.th.jpg

gw0024xw.th.jpg

gw0039al.th.jpg

gw0072vm.th.jpg

gw0082kz.th.jpg

gw0107xw.th.jpg

gw0117yf.th.jpg

gw0149fg.th.jpg

gw0154ad.th.jpg

gw0167cv.th.jpg

gw0171he.th.jpg

gw0183xv.th.jpg

gw0213ea.th.jpg

gw0249dg.th.jpg

gw0279im.th.jpg

gw0286ax.th.jpg

gw0300lp.th.jpg

gw0356jv.th.jpg

gw0366tl.th.jpg

 

Gra kosztuje ~190zl tam gdzie kupilem, tzn sam klucz, jak ktos chce to moze dostac pudlo ale koszt wysylki jest moim zdaniem nie warty tego. A klucz mamy natychmiast i gramy !

 

Ci co nie wiedza...koszt jest jednorazowy :) nie ma abonamentu, wiec poprostu kupujemy gre i przyznam sie ze to moj pierwszy oryginal od czasu Dungeon Master na dyskietce :cool: bo warto zaplacic taka kase za taka gre bez abonementu, nizeli za cos typu Max Payne przejsc w dwa dni i koniec... wiec zachecam by wspolnie sobie pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

world of warcraft wyglada przy tym jak praca na licencjat na wydziale grafiki 3D....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ten blur w grze. Ale jak wyjdzie, to zastanowie sie nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze GUI znacznie ladniejszy niz w becie w ktora gralem... choc funkcionalnoscia wole to z WoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika w tej grze jest tak dobra ze tylko elder scroll 4 bedzie w stanie polozyc to na lopatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale fajnie to wygląda. Hmm może sie skusze, nie trzeba płacić abonamentu,nie to co WoW albo Everquest 2.

A to jest typowy cRPG??? czy hack'n slash???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale fajnie to wygląda. Hmm może sie skusze, nie trzeba płacić abonamentu,nie to co WoW albo Everquest 2.

A to jest typowy cRPG??? czy hack'n slash???

 

zajezdza hack'n slashem niestety ale przygody tez sa rozbudowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grafika w tej grze jest tak dobra ze tylko elder scroll 4 bedzie w stanie polozyc to na lopatki

 

Hehe dobre...grafa jest ładna ale nie przesadzaj...EQ2 moim zdaniem jest ładniejsze (bo jest) ale skopali tyćke engine ale poligonów napewno więcej się przewala po ekranie niż w Guild Wars... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre...grafa jest ładna ale nie przesadzaj...EQ2 moim zdaniem jest ładniejsze (bo jest) ale skopali tyćke engine ale poligonów napewno więcej się przewala po ekranie niż w Guild Wars... ;)

 

u kogo sie przewala u tego sie przewala, patrz w ten sposob jaki ludzie maja przecietnie komputer ? napewno nie taki by obejrzec wszystkie poligony w EQ2, Natomiast moj sprzet jest bardzo przecietny, r9550 to chyba jedna z najpopularniejszych grafik i platforma K7 u mnie Abit NF7-S ktory tez gosci u wielu, i na takim sprzecie wszystko smiga na maxa, a zeby bajery w EQ2 zobaczyc to taki komp nie starczy, nie nalezy o tym zapominac nie kazdy ma pare tysiakow na komputer a pozniej jeszcze na gre i abonament

 

qjin dokladnie nie wiem o co pytasz :) ale hack'n slash kojarzy mi sie z MUONLINE gralem w to niestety maniakalnie :P i to nie jest tego typu gra, ale walk jest duzo. Dlaczego ? Bo to to Guild Wars Sama nazwa mowi za siebie bo, gra jest glownie nastawiona na to by tworzyc druzyny walczace z soba albo razem z potworami, ale wlasnie najwiekszy smaczek jest walczyc z soba, kto raz wejdzie do Arena i zacznie wygrywac to wie o co chodzi :cool: Czasami sie wydaje ze juz sie wygralo a na mapie pozostal jakis Monk i nagle wskrzesi Wariora i szala zwyciestwa sie odwraca :) Sam wiem bo mam profesje monka i tez zostalem sam i juz mnie mieli zabic 3 na 1 a wskrzesilem goscia innego i dalismy rade :] Ta gra to unikalne emocje, zawsze jest inaczej, kto lubi rozgrywki sieciowe miedzy graczami to znajdzie tu swe miejsce, ja gralem kiedys w rozne w FPP ostatnio w CS Source i dobrze sie tu czuje, poprostu walka przeciw zywemu przeciwnikowi jest tak samo emocjonujaca :) A obok mamy rozne Questy i jest watek jako spragniony rozrywki i tej gry nie czytalem dokonca ;) Ale na nasze Ascalon najezdzaja jacys Charr sa nawet wstawki takie nie filmiki avi , ale film renderowany opowiadajacy historie a pozatym jest sporo jakis pobocznych questow, w sumie wiecej tych pobocznych narazie wykonalem. Dostaje sie za nie skille i expa.

 

A co do grafy...dalej to dopiero magia :) ale nie chce mi sie screenowac calej gry :P sami zagrajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelard

napewno lepsza od TIBI

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się skuszę jak tylko wyjdzie gdzieś w sklepie...co do ilości poligonów grach... :hmm: czy bardziej się liczy grywalność czy poligony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ja nie mówie że poligony tworza grywalnośc tylko skomentowałem tą wypowiedz

 

grafika w tej grze jest tak dobra ze tylko elder scroll 4 bedzie w stanie polozyc to na lopatki

 

Bo była troszke śmieszna.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah od 10lvl wkoncu gra zaczyna przypominac pierwsza bete :P Latwo zrobic party na maxa bo bez zywych ludzi sie nic nie przejdzie tak jest dobrany poziom trudnosci, poza tym zauwazylem ze poziom trudnosci jest zmienny, jak sam wyszedlem na mapke to byly slabsze potwory ale i tak mordenga, a jak w 6-ciu to byly lepsze by nam za dobrze nie szlo :P Wiec pare screenow z walki druzynowej

Ta bestie 28lvl bralismy na 3 podejscia :P i za ostatnim razem po 5 minutach zginal :D Najpierw pol druzyny wykosil i trzeba bylo wskrzeszac

 

gw0019kd.th.jpg

gw0024hz.th.jpg

gw0031cz.th.jpg

gw0050ty.th.jpg

gw0094kt.th.jpg

 

 

A tak wygladaja te przerywniki opowiadajace co historie i co trzeba zrobic:

 

gw0108ra.th.jpg

gw0078no.th.jpg

 

Pozatym stwierdzam ze gra ma poteznie duzo pobocznych questow...teraz podazylem przez chwile watkiem glownym(misjami) to juz mam ~20 questow pobocznych ktore po drodze mi ktos zlecil, fajnie jest ze w tych questach nie da sie zgubic, wszystko jest napisane co i jak i kto i gdzie zlecil i strzaleczka gdzie sie udac

 

Wczoraj tez cos poprawiali, nowy build, ja wychodze wlaczam gre od nowa i error po chwili grania i jest takie cos ze wystapil blad i czy wyslac do arenanet, 3 razy wyslalem i ich pogonilem bo po 10 minutach walczam gre i juz byl nowy build i juz chodzilo :E:D Ekipa tam czuwa :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice nice

 

Przy takim podejsciu i konwenji darmowej gry + platne dodatki +dbalosci o komfort gracza WoW moze przezyc ciezkie chwile ze swoim nie malym abonamentem a napewno straci duzo graczy. Kibicuje Guild Wars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się gra MMORPG stawiająca nacisk na coś innego niż zabijanie tysięcy stworów..ale sam nie wiem co można by wymyśleć... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się gra MMORPG stawiająca nacisk na coś innego niż zabijanie tysięcy stworów..ale sam nie wiem co można by wymyśleć... :hmm:

 

podejzewam ze bardzo szybko odstawilbys taka gre na bok.

 

ja zawsze polecam osoba ktore zarzucaja grze zbyt wielki nacisk na grafike i zrecznosciowosc gry... mudy. swietne darmowe gry tekstowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekstowe blee nie lubie... ;) ale każda gra MMORPG oferuj praktycznei to samo..ciekaw jestem co można by wymyśleć innego..ale nic mi do głowy nie wpada... :hmm: Może większy nacisk na współprace między ludzmi, może jakies zagadki logiczne, może wielkie bitwy o kontynenty np 200 na 200 graczy, może aby każda gildia miała własną wyspe i toczyła z innymi walke o terytoria, może hmmm możliwośc toczenia walk na morzu albo hmmm :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tekstowe blee nie lubie... ;)  ale każda gra MMORPG oferuj praktycznei to samo..ciekaw jestem co można by wymyśleć innego..ale nic mi do głowy nie wpada... :hmm:  Może większy nacisk na współprace między ludzmi, może jakies zagadki logiczne, może wielkie bitwy o kontynenty np 200 na 200 graczy, może aby każda gildia miała własną wyspe i toczyła z innymi walke o terytoria, może hmmm możliwośc toczenia walk na morzu albo hmmm :hmm:

 

no wlasnie GW jest takim oryginalnym MMORPG. A wspolpraca graczy jest tu po prostu konieczna. Tu sa wlasnie takie bitwy, coprawda nie wygldaja jeszcze jak te z filmu Wladca Pierscieni ale sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co ludzie pisza to bardzo to podobne do Everquest 2( w którego gram)....tam tez wiele questów bez pomocy nie wykonasz...ale całkiem poważnie myśle o zakupie Guild Wars... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po tym co ludzie pisza to bardzo to podobne do Everquest 2( w którego gram)....tam tez wiele questów bez pomocy nie wykonasz...ale całkiem poważnie myśle o zakupie Guild Wars... ;)

 

poczekaj do E3 cos czuje ze wypuszcza demo GW :-) a przynajmniej na to licze

 

Oczywiscie w takim demie trudno bedzie dojsc do najwazniejszych elementow gry... raczej zaznasz poczatek jak z kazdego rpega. ale zabawa i GW zazynaja sie pozniej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kupie...bo bardzo lubie MMORPG..ale troszke wkurza mnie abonament w EQ2...mimo iż gra jest wspaniała..napewno dużo lepsza od WoW..a mimo to nie doceniona... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez s-a-m i inni z zarzutami...to co napisalem i pokazalem to tylko kawalek...chyba nie sadzicie ze przedstawilem wam cala gre :/ Moge tylko powiedziec ze jak sobie chodze po mapie to w messages pojawia sie od czasu do czasu ogolny komunikat ze jakas druzyna czy gildia walczy o............1 miejsce dla kontynentu !!!!!! Powaga tak tam pisze dla przykladu, ze jakis team musi wygrac jeszcze 4 razy by ustawic Ameryke , Europe Koree przynajmniej te 3 widzialem , najpierw ciagle na przemian albo Ameryka albo Korea walczyli pozniej zauwazylem ze Europa tez pisalo, no to czego wy chcecie...normalnie to co gram to sa serwery Europy wiec wnioskuje ze gdzies tam dalej w grze na jakims porzadnym lvl walcza najlepsi miedzy serwerami ? To jest mozliwe bo w becie bylo cos takiego jak taka arena z Ghost Hero i tam sie walczylo i morale zdobywalo i reputacje, nie wiem co tam jeszcze gra kryje ja pisze to co widzialem, a co do przejscia misji to im kolejna tym wieksze schody :P Wcale nie musi sie zakonczyc niepowodzeniem bo zginiemy, ale np. zginal npc z ktorym mielismy podazac i go chronic, latwo powiedziec ale jak natrafisz na debili rodem MUONLINE ktorzy leca na przod i wszystko psuja to w polowie misji niepowodzenie i wku******* Jednego goscia jechalem ostro za to co zrobil, Wiec wcale nie jest tak latwo powiedziane zbierz druzyne i przechodzisz bo sa ludzie i parapety, niektorzy zamiast isc razem to leca sami do przodu po czym gina, i my mamy problem i misja do kitu a wczoraj trafilem na ekipe prawdziwych rpg-owcow cala mape zwiedzilismy z wszystkimi bonusami ale zem sie kasy oblowil :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xellos zbieraj screeny z jakimis ladnymi widoczkami i co jakis czas umieszczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie, może i bym się skusił, ale musiałbym poczuć namacalnie tą grę.

czyli przydałoby się jakieś demo, albo np. 2 tygodnie grania od momentu rejestracji za free.

 

co do grafiki, to najprawdę jest bardzo dobra.

świetnie rozwiązano sprawe ściągania samej gry.

odbywa się to w tle i jest podobno praktycznie niezauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...