Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Amphilyon

Claymore

Rekomendowane odpowiedzi

czemu nigdzie nie można dorwać 140 chaptera ?, tzn czytałem sobie to na Manga Library czy jak to tam, i kurcze kończy się na 139, a wiem że jest więcej, czy gdzieś da radę to po polsku dorwać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nigdzie nie można dorwać 140 chaptera ?, tzn czytałem sobie to na Manga Library czy jak to tam, i kurcze kończy się na 139, a wiem że jest więcej, czy gdzieś da radę to po polsku dorwać ?

Po naszemu to nie wiem. Ostatni przetłumaczony na angielski (i zarazem najnowszy jaki istnieje) rozdział to 141.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest gdzieś po PL 141 ?

Jak nie możesz znaleźć 140 to chyba nie trudno się domyślić, że tym bardziej 141 nie będzie przetłumaczonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat 140 dostałem na PM'kę z jakiejś tam strony i było ale bardzo ciężko znaleźć jak się nie zna dobrych stron o anime (nie mówię o polskich only), więc myślałem że i 141 ktoś ma, zresztą to jest chore żeby ostatnich odciknów nie było po PL, a jedynie do 139 można bez problemu znaleźć heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na centrum-mangi.pl - zawsze masz najnowsze chaptery Claymore, przełożone na pl.

Aktualnie jest to chapter 142, natomiast chapter 143 jest dostępny w języku angielskim, a chapter 144 - póki co tylko RAW.

 

A samo Claymore, raczej już ma się ku końcowi.

I całe szczęście, autor teraz serwuje straszny chłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...