Skocz do zawartości
Vulc

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hoodedman

decydują się na wersję PC bo gra będzie mocno czerpać z rozgrywki sieciowej co wymusi na kowalskim zakup licencji - i dobrze.

 

CAŁE szczęście że gry nie robi Dice więc jest szansa że będzie można pograć.

 

up. Nie zgadzam się. WD czy BF4 to graficznie wysoki poziom. Division lepszy biorąc pod uwagę zapowiedzi z filmiku o mozliwościach enginu ale podczas grania taki BF4 prezentuje przybliżony poziom "zajebistości" jak Division. 

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może WD czy BF4 to graficznie wysoki poziom, ale pod względem gameplayu widać, że to gry "cross-genowe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powala mnie ogromna dbałość o detale, to sobie cenie najbardziej. Niby drobne rzeczy, tutaj oświetlenie, tutaj dziury po kulach, tutaj drobne animacje, ale całościowo sprawia to piorunujące wrażenie. Era pier***cia graficznego minęła, teraz czas na dodanie szczegółów.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że robią coraz lepsze gry, tylko kiedy człowiek będzie miał znaleźć czas na granie w to wszystko? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cieszy mnie to ze jest jakis krok do przodu a te detale mniam palce lizac i mam nadzieje ze grywalnością division sporo zaoferuje.

 

Kurde sporo fajnych gier na 2014 rok wychodzi cos mi sie zdaje ze bedzie najlepszy rok od lat :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie moge sie doczekac!! juz to pare miechow temu widzialem i zrobilo ogromne wrazenie.

 

btw, nowy material:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik nie powinien się nazywać Snowdrop tylko Jawdrop. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah widze ze juz dales ten material wyzej, myslalem ze to cos innego. w kazdym badz razie, faktycznie, powinien byc jawdrop.

 

z tym ze ja tam trzymam rezerwy, cryengine tez wyglada bosko, ale juz w grze troche mniej niz w demie. mam nadzieje ze dadza czadu na pc i bedzie z czego wyciskac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać po D. z W3, że YT to zdecydowanie za mało do prezentacji gier na nową generację :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik nie powinien się nazywać Snowdrop tylko Jawdrop. ;)

Jesli mam byc szczery to na mnie nie zrobiło to jakiegos wielkiego wrazenia.

 

Ciekawi mnie tylko jak jest zrobiony dynamiczny GI i indirect specular.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale ta nazwa jest już zarezerwowana dla innego silnika :E :

Nie zapominajmy o rybkach. :E

 

Jesli mam byc szczery to na mnie nie zrobiło to jakiegos wielkiego wrazenia.

Ty kiedyś nie byłeś szczery? :E Heh, nie jestem zdziwiony - jak zobaczyłem Twój nick, to wiedziałem czego się spodziewać. :P Nie siedzę aż tak głęboko w zagadnieniach czysto technicznych, oceniam to co widzę. Widzę dynamicznie zmieniającą się pogodę, kapitalne efekty świetlne, świetny model zniszczeń, mnogość szczegółów, detali. GI wiadomo, ale indirect specular? Chodzi pewnie o odbicie światła, mógłbyś jednak rozwijać czasem te zwroty.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty kiedyś nie byłeś szczery? :E Heh, nie jestem zdziwiony - jak zobaczyłem Twój nick, to wiedziałem czego się spodziewać. :P Nie siedzę aż tak głęboko w zagadnieniach czysto technicznych, oceniam to co widzę. Widzę dynamicznie zmieniającą się pogodę, kapitalne efekty świetlne, świetny model zniszczeń, mnogość szczegółów, detali. GI wiadomo, ale indirect specular? Chodzi pewnie o odbicie światła, mógłbyś jednak rozwijać czasem te zwroty.

Indirect Specular/Glossy reflection. To sa odbicia ktore najelpiej widac na lustrach/metalach/innych powierzchniach ktore maja gladkie i rowne wykonczenie (gloss). Indirect w tym przypadku oznacza, ze dany obiekt nie ma bezposredniego kontaktyu z powierzchnia gloss tylko jest co najmniej drugim odbiciem.

 

A całość nie zrobiła na mnie az tak duzego wrazenia, bo nie był tam rzeczy których bym juz nie widzial :D.

Edytowane przez iniside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się tak bo w grze aż tak dobrze to nie będzie wyglądać. Jeszcze nie widziałem gry która by się w 100% zgadzała z demami technologicznymi i wczesnymi screanami.

Pamiętacie pierwsze screany z Crysisa wyglądały lepiej niż nawet teraz Crysis 3 a w grze już tak super nie było. Z Watch dogs czym nowsze tryilery tym coraz słabsza grafika.

I tu będzie to samo. Łatwo jest napakować detalami jak wiesz gdzie kamera będzie spoglądać a co innego jak grasz w grze gdzie samych modeli jest znacznie więcej.

To że będzie gra robiła wrażenie to jestem pewny ale na pewno nie aż takie.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się tak bo w grze aż tak dobrze to nie będzie wyglądać. Jeszcze nie widziałem gry która by się w 100% zgadzała z demami technologicznymi i wczesnymi screanami.

Pamiętacie pierwsze screany z Crysisa wyglądały lepiej niż nawet teraz Crysis 3 a w grze już tak super nie było. Z Watch dogs czym nowsze tryilery tym coraz słabsza grafika.

I tu będzie to samo. Łatwo jest napakować detalami jak wiesz gdzie kamera będzie spoglądać a co innego jak grasz w grze gdzie samych modeli jest znacznie więcej.

To że będzie gra robiła wrażenie to jestem pewny ale na pewno nie aż takie.

My to wiemy kocie, ale ciągle jest http://www.youtube.com/watch?v=O_j9uKBmUEk poza tym z Watch_dogs jest ten problem, że co filmik to z innej platformy wrzucają. Pamiętaj, że pewna era się kończy i pewna era zaczyna z przyjściem next-genów, kolejne ograniczenia zniesione, nie żeby PCty się tym specjalnie przejmowały, ale ciągle i tak w jakimś stopniu musiały być blisko konsol.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dymów to wydają się jakby były Volumetryczne w grze raczej voulumetrycznych nie będzie tylko zastąpią je texturą.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dymów to wydają się jakby były Volumetryczne w grze raczej voulumetrycznych nie będzie tylko zastąpią je texturą.

Bo nie sa. Do To sa tekstury gdzie uzywaja sie techniki akumulacji przezroczystosci zeby symulowac gestosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My to wiemy kocie, ale ciągle jest http://www.youtube.com/watch?v=O_j9uKBmUEk

 

Ehe - w Far Cry 3 na pokazach też grali, nawet padem od xkloca, a jak się pózniej po premierze okazało, po porównaniu wersji retail do tych z pokazów/gameplayów to...cóż - to były dwie kompletnie inne gry. Po prostu gierkę odpalali na jakiejś stacji graficznej o mocy małego pentagonu w wersji gry, no właśnie tej wersji i tych ustawień graficznych nikt nie widział i już nie zobaczy ;) .

Edytowane przez konsolopececiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehe - w Far Cry 3 na pokazach też grali, nawet padem od xkloca, a jak się pózniej po premierze okazało, po porównaniu wersji retail do tych z pokazów/gameplayów to...cóż - to były dwie kompletnie inne gry. Po prostu gierkę odpalali na jakiejś stacji graficznej o mocy małego pentagonu w wersji gry, no właśnie tej wersji i tych ustawień graficznych nikt nie widział i już nie zobaczy ;) .

No niby ta, jeszcze ten Alien mi się przypomina, ale zbyt wiele tytułów na niezależnych różnych silnikach prezentuje nowy poziom detali itd. żeby to było jakąś większą konspiracją :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie sa. Do To sa tekstury gdzie uzywaja sie techniki akumulacji przezroczystosci zeby symulowac gestosc.

 

W takim razie pewnie użyli textur bilbordowych ale jeżeli by takowe były to pod niektórymi kontami by się przecinały z modelami i powstawały by równe cięcia na dymie.

Być może nie ogarniam tej techniki ale co do akumulacji przezroczystości to wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej skomplikowane. Ale generalnie, przy dobrze zrobionych particles, nie bedzie widać, ze sa z płaskich meshy złożone ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko pięknie i ambitnie.

Ale podejrzewam będzie potrzebny dużo mocniejszy sprzęt niż ten w konsolach new-gen by pograć chociażby na medium.

 

A ta gra będzie w ogóle miała jakiś tryb single? Na czym ogólnie ma polegać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...