Skocz do zawartości
Vulc

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Tom-Clancys-the-division-announced-at-E3.png

 

Ubisoft ogłosił właśnie, że The Division zostanie wydane na PC.

http://www.youtube.com/watch?v=3F-Xu1S9wv0

 

Tom Clancy's The Division to dzieło szwedzkiego studia Massive Entertainment, znanego m.in. z takich produkcji jak Ground Control (2000) czy World in Conflict (2007). Tytuł łączy elementy sieciowego cRPG, gry akcji i strzelaniny z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

 

Fabuła Tom Clancy's The Division osadzona została w nieodległej przyszłości. Na skutek działań terrorystów dochodzi do skażenia banknotów dolarowych niebezpiecznym wirusem. Wkrótce w Nowym Jorku wybucha pandemia, z którą władze nie są w stanie sobie poradzić. Mieszkańcy wpadają w panikę. Przerażeni ludzie są w stanie zrobić wszystko, by przetrwać... Chaos próbują powstrzymać członkowie tytułowej tajnej agencji.

 

Rozgrywka nastawiona jest na zabawę wieloosobową. Gracze wcielają się w role agentów i próbują opanować sytuację w zrujnowanym mieście. Gra odznacza się otwartą strukturą świata, co pozwala m.in. na swobodną eksplorację rozległych lokacji i podejmowanie się wielu pobocznych zadań. Istotny element zabawy stanowi walka, której mechanika w dużym stopniu przypomina rozwiązania znane z serii Tom Clancy's Ghost Recon (m.in. chowanie się za osłonami i wychylanie się dla oddania strzału w kierunku przeciwników).

 

Od strony technicznej Tom Clancy's The Division bazuje na zaawansowanym silniku Snow Drop. Pozwala on w pełni wykorzystać możliwości techniczne konsol ósmej generacji (Xbox One i PlayStation 4), jednocześnie oferując wsparcie dla rozbudowanych funkcji społecznościowych (m.in. komunikacja ze znajomymi) oraz opcję interakcji z dedykowaną smartfonową aplikacją.

 

Źródło: Gry-Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! Najciekawsza gra jak dla mnie na targach, super koncept tylko ciekawe jak bedzie zbalansowany swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mi powiedzieć że jedyna dla mnie póki co gra z nextegenów która mnie interesowała, już została zapowiedziana na pc?

:beerchug::banan::yuppie::thewave:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mi powiedzieć że jedyna dla mnie póki co gra z nextegenów która mnie interesowała, już została zapowiedziana na pc?

...

 

Tak, plus najpawdopodbniej będzie wyglądać z oczywistych względów lepiej niż wersja konsolowa która już wygląda fenomenalnie :E papa next geny :E

 

Jeszcze Destiny tylko i nie mam na obecną chwilę po co kupować konsoli tylko nowego PC ;)

Edytowane przez nietopyrz
emotikza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up. Kozak, nie? :D Ubi się widać nie szczypie, mocno zaczęło Gamescom. Z drugiej strony nie jest to jakaś ogromna niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze Destiny tylko i nie mam na obecną chwilę po co kupować konsoli tylko nowego PC ;)

Destiny to też pewnie kwestia czasu, ale bardziej mi zależało na division, destiny jeszcze mógłbym przeboleć jakby nie było na pieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie :D. IMO żadna gra nie prezentuje się tak fenomenalnie pod względem graficznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co. Prawdę powiedziawszy to Ubisoft jest w ostatnich latach jednym z mocniejszych graczy na rynku i pomimo różnych wpadek to co roku na targach ostatnio to Ubi najbardziej zaskakuje i przedstawia najciekawsze tytuły.

 

Mistrzostwem świata dziś jest utrzymanie takich gier jak Watch Dogs i Division w całkowitej tajemnicy aż do E3.

 

Moim zdaniem The Division to była najlepsz gra tegorocznych E3, a przynajmniej tak się zapowiadała z tego materiału który widzieliśmy. Ciekawy pomysł, fajny i jeszczę w miarę oryginalny setting (bo wszelkiego rodzaju katastrofy, apokalipsy i survivale ostatnio się robią bardzo modne) klimacik, grafika :o rywalizacja. Wszystko jest, pozostaje tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, plus najpawdopodbniej będzie wyglądać z oczywistych względów lepiej niż wersja konsolowa która już wygląda fenomenalnie :E papa next geny :E

 

 

Tak naprawdę to nie widziałeś wersji na next geny bo wszystko było odpalane na mocarnym PC :E Cieszy mnie wiadomość o premierze The Division na PC bo to chyba była najciekawsza gra na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsza informacja dnia :D jeszcze tylko Destiny i bede skakał z radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak będzie, musiało tak być.

 

Ubi :heartpump:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem The Division to była najlepsz gra tegorocznych E3, a przynajmniej tak się zapowiadała z tego materiału który widzieliśmy.

Definitywnie ścisła czołówka zapowiedzianych gier. Na papierze wszystko wygląda świetnie, pozostaje kwestia wykonania i jak ktoś wyżej zauważył, odpowiedniego zbalansowania świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierze wszystko wygląda świetnie, pozostaje kwestia wykonania i jak ktoś wyżej zauważył, odpowiedniego zbalansowania świata.

No i ogarniętych partnerów do grania. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam Division za najlepszą grę targów i po cichu liczyłem na premierę na PC. Może to być wreszcie świetna gra dla mnie od Ubisoft, ostatnia taką był chyba SC CT, bo w ostatnich latach to co najwyżej tylko dobre gry wydawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ogarniętych partnerów do grania. :E

Zgadza się, w zasadzie każda gra online tego wymaga. ;) Naprawdę aż strach pomyśleć jakie będzie można akcje wykręcać, jeszcze ta zabawa z tabletem. Może wydadzą jakąś kolekcjonerkę z tabletem? :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do multi jezeli chodzi o garniecie graczy to zapraszajcie z pclab i problem z glowy a ten kto bedzie egoista warn na forum :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jaram się z moim plutonem, oby zrobili sandbox-PvP jak w EVE Online to będzie syto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się zaskoczony... :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jaram się z moim plutonem, oby zrobili sandbox-PvP jak w EVE Online to będzie syto.

lol :E

 

 

Ja mam tylko nadzieje, ze sie fajnie strzelać bedzie. TPP shooterow na PC jest tak mało, ze nie mam wysokich oczekiwań ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to, obok Wiedźmina, można śmiało nazwać nową generacją. :)

No bo to są gry tworzone tylko na PC i konsole nowej generacji. Nie to, co Watch Dogs, Black Flag, BF4 i inne (taka z nich nowa generacja, jak z koziej...). ;)

 

Na Division czeeeekam. Chyba najciekawsza nowa duża marka Ubi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...