Skocz do zawartości
eGabeleXxX

Windows Phone - Temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie, bo po co w takim razie jest słuchawka? Czy to może chodzi o inny system? Ta osoba ma Androida

 

 

Na windows phone nie ma możliwości dzwonienia z mesengera.. Słuchawka jest bo skórka aplikacji jest taka sama na wszystkie systemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka będę aktualizował lumie 735 do wp10. potem planuje zrobić up do creators update, ponoc trzeba zmienic plik rejestru. pytanko czy musze rotować tel? czy bezpośrednio wrzucam pliki i odpalam instal interlop , bo sposobów jest kilka.

Wiec chce zmienić pliki w rejestrze co mam najpierw zrobić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież 735 oficjalnie dostała win10m. Instaluj asystenta uaktualnienia i zaktualizuj do win10m normalnie, bez żadnych kombinacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale creators update nie dostała. o to mi chodzi. przydało by sie rejestr przerobić na np lumie 950 i dostawac updejty jak wychodzą.tylko od czego zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo dołączyć do Insider, tylko do któregoś z wolniejszych kręgów, żeby dostawać bardziej dopracowane kompilacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się wczoraj coś popierdzieliło z WP 8.1 Update 2 na Lumii 640 LTE. Do tej pory czasem przed snem włączałem sobie przeglądarkę na telefonie i jakąś tam piosenkę z jutuba. Słuchawki na łeb i blokowałem ekran. Było ok. Od wczoraj w niewyjaśnionych okolicznościach każda blokada klawiatury=przerwanie odtwarzania utworu.. Chcąc posłuchać czegokolwiek muszę działać z włączonym ekranem choć nie jest mi on do niczego potrzebny :kwasny: Co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

previous.gif

Poszukaj w ustawieniach przeglądarki opcji żeby podtrzymywało na wyłączonym.. albo popatrz w opcjach systemu działanie w tle i ustawienie że mimo zablokowanego ekranu czy coś takiego, z tego co pamiętam były takie opcje.

Poza tym masz też jeszcze aplikację..

 

 

 

----------------------------

Co z Surface Phonami ? W sierpniu 2016 miały być już na sklepowych półkach.. mamy kwiecień 2017.

Edytowane przez wirmo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy 950/950XL : dostał już ktoś CU ? Lepiej,gorzej? I czy warto po tej aktualizacji robić HR ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

950 i na razie brak CU. Na drugim egzemplarzu, jest CU (ale poprzez WI). Nie robiłem HR, wszystko działa sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

950 i na razie brak CU. Na drugim egzemplarzu, jest CU (ale poprzez WI). Nie robiłem HR, wszystko działa sprawnie.

Ok,dzięki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CU ponoć w aplikacji mapy są mapy Bing nie mapy Here. Mapy Bing są trochę mniej aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CU ponoć w aplikacji mapy są mapy Bing nie mapy Here. Mapy Bing są trochę mniej aktualne.

Tak tak,doczytałem to gdzieś. Trochę lipa jak dla mnie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u nas oficjalnej aktualizacji i tak jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po aktualizacji do CU nie działa ważna dla mnie apka IKO :( Przeinstalowywałem i lipa. A mapy jednak są Here.

 

IKO jakimś cudem zaczęła działać:)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaaplikowałem lumi 735 cu (L950), nawet ok , kobieta zadowolona , sa jakies tweaki by ja lekko pogonić. narazie zwiekszyłem pagefile do 1024. szykuję sie na lampke powiadomienien. I pytanko, czy jesli w interlop dam unloack na on, wyłacze tel i włacze , to z powrotem wraca na off , tak ma byc? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos moze podac jakis poradnik dla laika krok po kroku jak wgrac windows mobile 10 na Lumie 1320. Probowalem na oewnym polskim forum sie dowiedzieć, ale jako że jestem laikiem, admin tego forum mi innym mniej obeznanym zamiast pomoc podstawial nogi. Działał na zasadzie takien jakbym ja osobie nienobeznanej np z piecami gazowymi dal srubokret i powiedzial: Rozkrec piec to moze wpadniesz na to jak w naprawic.

 

Ale przechodząc do sedna utknąłem na rejestracji telefonu. Cały czas otrzymuję informację: unable to connect. Przekładałem juz kabel usb pod pozostałe porty. Zainstalowałem Zune. Najnowsze sterowniki usb w komputera jak i telefonu. Telefon jest wykrywany, ale ta aplikacja do rejestracji wywala ciagle unable to connect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

-del. juz wszysko ok

Edytowane przez elfuegoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lamka zrobiona po 2 latach jest lampka .czemu tel pobiera sam apki, jakies gazetki , uefa i inne smiecie, sam. Po zrobieniu hard reset chodząc sobie po tel. przybywa apek. po odinstal po jakins czasie, gnidy sie instaluja. nawet raz do sklepu nie wszedłem. a tak to tel na 735 (CU 15063.297) zmiana na 950, tweak paging file, nie ma juz przycieć, lata pieknie. choc dodam ze problem byl z znalezieniem interlopa- nie wszystkie wspołpracowaly. jednym brakowalo wiele opcji inne sie wieszały.ale znalazłem odpowiedni.jak bedzie trzeba to podam, jest na stacjonarce. ogólnie toturiale są ale widze, że nie sa uniwersalne, zaleności to wersja posiadanego oprogramowania systemu oraz wersja apki, i fart wstrzelania sie w wersje. plik cab do lampki wszedł dopiero jakis bardzo starenki. androidek troche łatwiejszy do ogarniecia, mniej szukania odpowiednich wersji na czuja. ale przyznam ladny ten phone10

Nic nie zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś lumię 800 lub 900 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co My teraz zrobimy? Mobilne okienka idą do kosza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co My teraz zrobimy? Mobilne okienka idą do kosza?

Z jakiej to okazji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, teraz monopol będzie miał Android. Czy jest coś innego?

Nie wiem jak się nazywał program do biegania, ale nie runstatic tylko inny był. Był bezpłatny.

Edytowane przez Jochnka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, teraz monopol będzie miał Android. Czy jest coś innego?

Nie wiem jak się nazywał program do biegania, ale nie runstatic tylko inny był. Był bezpłatny.

Endomondo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...