Forum PCLab.pl: Samsung Galaxy Trend S7560 - opinie. - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Samsung Galaxy Trend S7560 - opinie.

#1 Użytkownik jest niedostępny   Pawciioo Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 25 Sierpień 2013 - 18:16

Witam.
Zastanawiam się nad tym modelem bo przedłużając umowę w T-Mobile mam go bardzo tanio. Ma praktycznie wszystko co potrzebuję, czyli: dobry apart z AF, 2GB wystarczającej pamięci, multi touch, 16 mln kolorów, wystarczająca dla mnie rozdzielczość i odtwarzacz mp3. Zależy mi też, żeby w miarę chodziły gry - nie jakoś super, ale w miarę (okazjonalnie z nudów czasem w coś zagram).
Mam pytanie, gdyż zauważyłem wiele negatywnych opinii na temat tego telefonu. Co w nim jest nie tak? Obecnie mam Xperie X8 i po roku musiałem go formatować bo zaczynał lekko lagować, ale ogólnie to jestem z niego zadowolony - po 2 latach użytkowania.
Ma ktoś ten telefon lub miał z nim styczność? Jeśli tak to proszę o radę.

Ten post był edytowany przez Pawciioo dnia: 25 Sierpień 2013 - 18:19

#2 Użytkownik jest niedostępny   DillGang Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 25 Sierpień 2013 - 20:16

Ten Galaxy Trend ma jednordzeniowy procesor, masz jeszcze jakieś telefony do wyboru?

#3 Użytkownik jest niedostępny   Pawciioo Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 25 Sierpień 2013 - 21:56

myslalem nad sprzedaza tego Trend i zakupem nowego S2 lub S Advance albo Ace 2. Chyba ze cos innego jest do polecenia przez Was. W gre wchodza tylko Samsungi.

#4 Użytkownik jest niedostępny   DillGang Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2013 - 10:46

Pytam się, jakie telefony masz jeszcze przy przedłużeniu umowy oprócz tego Trenda .

#5 Użytkownik jest niedostępny   adammo666 Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2013 - 12:53

" W gre wchodza tylko Samsungi. " hahah, aż przypomina mi się taka rozmowa:
-Samsungi to plastikowe gówno
-może i gówno, ale tak jak iPhone są najlepsze na rynku...

Twoje wymagania spełnia niemal każdy telefon, więc nie ma różnicy jaki telefon kupisz.

#6 Użytkownik jest niedostępny   DillGang Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 26 Sierpień 2013 - 21:12

@Pawciioo
Jaki bierzesz abonament w T-Mobile?

#7 Użytkownik jest niedostępny   Pawciioo Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2013 - 00:19

chcialem przedluzyc umowe za 49zl, ale jestem teraz w kropce bo zauwazylem, ze nowi klienci dopiero co wchodzacy do sieci maja lepsza oferte niz ja, co jestem stalym klientem od paru ladnych lat... np. nowi klienci moga wybrac S Advance albo Ace 2, a ja mam do wyboru jakiegos smiesznego Younga albo Trenda :/
naprawde teraz zastanawiam sie poprostu nad przedluzeniem umowy z mniejszym abonamentem bez telefonu i kupnem na allegro jakiejs nowki, coraz blizej jestem ku zakupu wlasnie S Advance (nowke mozna dorwac za niecale 750zl). Nie stac mnie na S2 bo z tego co widzialem na aukcjach 3/4 ofert to z Hong Kongu, a nowka z PL ponad 1000zl... Uzywane w ogole odpadaja :/
Takze wybor stanal na S Advance lub Ace 2 - zakup nowki na AL... jak ktos sie moze wypowiedziec, to prosze o rade.

Ten post był edytowany przez Pawciioo dnia: 27 Sierpień 2013 - 00:21

#8 Użytkownik jest niedostępny   DillGang Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2013 - 08:16

Też mam taką samą sytuację - przechodzę z T-Mobile do Orange z kuponem Groupon. Nie lepiej wziąć abonament bez telefonu?

#9 Użytkownik jest niedostępny   Gr3gory Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2013 - 08:47

Nie raz już to pisałem na forum. Nie załatwiaj sprawy w salonie, musisz mieć suk (utrzymanie klienta).Salony tego nie proponują,bo nie zarabiają na tym i mają ograniczoną ilość. Dzwoń do biura obsługi klienta i zapytaj o SUK (tak dokładnie powiedz:))i zaznacz,że chcesz opuścić t-mobile w innym wypadku. Gwarantuję Ci,że będziesz miał zniżkę na abo i -100zł na każdy telefon z oferty.
Mam 3 numery w t-mobile i właśnie jeden z nich się kończy, który nosi brat. Ten za 49zł będzie za 40zł i tak jak wyżej rabat przy telefonach.
Ja mam ten za 64,90 i płacę 55zł.
I pamiętajcie iż ubezpieczenie telefonu nie jest obowiązkowe,jak będą chcieli wcisnąć,bo i takie przypadki się zdarzają.
Druga sprawa,wziąć e-faktura bo to już -5zł.

Ten post był edytowany przez Gr3gory dnia: 27 Sierpień 2013 - 08:57

#10 Użytkownik jest niedostępny   Pawciioo Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2013 - 11:40

Zobacz postDillGang, o 27 Sierpień 2013 - 09:16, napisał(a):

Też mam taką samą sytuację - przechodzę z T-Mobile do Orange z kuponem Groupon. Nie lepiej wziąć abonament bez telefonu?

jaki to kupon Groupon? ile?

#11 Użytkownik jest niedostępny   DillGang Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 27 Sierpień 2013 - 14:49

Za późno, już po promocji, była ona do 15 sierpnia . Jeśli nie spieszy się z przedłużeniem umowy, to poczekaj, z tego co widziałem to taka promocja była w czerwcu. 30 % zniżki na abonament piechotą nie chodzi. U mnie to wyszło: 69.90\30 % - 10 zł = 38.93 zł :D .

#12 Użytkownik jest niedostępny   Suhhhy Ikona

• Małomówny
  • Pip

Napisany 02 Wrzesień 2013 - 23:12

Sprzedaj i kup LG P760 L9, wiem co mówię to najlepszy telefon w kategorii cena jakość. Niech wyznacznikiem jego jakości będzie, że z pracujących w call center (sprzedajemy abonamenty) każdy kto coś wybiera - wybiera L9. A temat znamy aż za dobrze

#13 Użytkownik jest niedostępny   Elqie Ikona

• -=E-L-Q-I-E=-
  • PipPipPipPipPip

Napisany 03 Wrzesień 2013 - 16:35

poczekaj. w najgorszym wypadku podpiszesz nowa umowe, a nie przedluzysz. czekaj do ostatniej chwili, w rozmowach telefonicznych mow im ze oferta nieatrajkcyjna i ze gdzie indziej daja lepsza i rozwazasz odejscie. nawet zloz na pismie wypowiedzenie umowy a zobaczysz, ze DA SIE taniej :] wybierz sobie z ich oferty 1-3 telefony, ktore cie interesuja i zobaczysz ze sie da. naturalnie o s4 w dobrej cenie mozna zapomniec, ale s3 mini musle ze da rade ponizej 100pln w tym abo, a moze nawet wywalczysz za 1pln. 1 rada - nigdzie sie Tobie nie spieszy.

P.S. poczytaj tez co inne sieci zaoferuja w tej cenie, w rozmowie z konsultantem powolaj sie na konkurencyjna oferte, beda chcieli przebic.
P.S.2 - moj ulubiony text to konsultantow, ktorzt 'nie moga' - "Nast. razem poprosze o telefon od osoby kompetentnej" - dziala :]

#14 Użytkownik jest niedostępny   ixc999 Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 04 Wrzesień 2013 - 01:16

Galaxy Trend działa na budżetowym SoC msm7227A. Jest to procesor cortex A5 + kiepski układ graficzny (w tym przypadku adreno 200E, ten sam co w x8, ale o nieco wyższym taktowaniu). Trend jest naprawdę słaby, słabszy niż można oczekiwać.

#15 Użytkownik jest niedostępny   Pawciioo Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Wrzesień 2013 - 00:18

Dzieki wszystkim za pomoc.
Dzwonilem do DUK 2 razy:
- za pierwszym razem utargowalem abonament tanszy o 10zl i cene Ace 2 za zlotowke, a nie za 159zl.
- na drugi dzien zadzwonilem, ze chce jednak zrezygnowac i wziac abonament bez telefonu. Zaproponowali mi abonament za 14,99, 250minut i pakiet internetowy 1GB.
Takze jestem zadowolony, a telefon jaki kupilem to S Advance bo osobno wyszlo duzo taniej i korzystniej (W t-mobile nie oferowali juz tego telefonu, co najwyzej Ace 2, a jego nie chcialem).
Pozdrawiam, a temat do zamknięcia ;)

Ten post był edytowany przez Pawciioo dnia: 05 Wrzesień 2013 - 00:20

#16 Użytkownik jest niedostępny   Gr3gory Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 05 Wrzesień 2013 - 14:25

Widzisz sam,że tbombaj nie jest taki zły.Jak się dobrze pogada,to żadna sieć nie da takich warunków ;)

#17 Użytkownik jest niedostępny   emi_ Ikona

• Małomówny
  • Pip

Napisany 17 Wrzesień 2013 - 21:09

A wiecie może jak to wygląda w momencie kiedy w T-mobile jest się już bardzo długo (jakieś 10 lat jak nie więcej) z tym że numer o który mi chodzi jest jakieś 4 lata. I chcę z niego zrezygnować ale chce przenieść nr z plusa do nich właśnie i czy w takiej sytuacji też można u nich coś wynegocjować?

#18 Użytkownik jest niedostępny   Malinovsky_ Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 21 Wrzesień 2013 - 13:23

Właśnie kupiłem sobie wczoraj Trend w T-Mobile, polecam - telefonik jest świetny.

#19 Użytkownik jest niedostępny   ixc999 Ikona

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 21 Wrzesień 2013 - 13:48

Co w nim takiego świetnego ? Technologicznie to kilkuletni telefon :E

#20 Użytkownik jest niedostępny   Roka Ikona

• Małomówny
  • Pip

Napisany 15 Październik 2013 - 15:34

Witajcie. Mam problem z połączeniem wifi właśnie w Samsung galaxy trend. Telefon łączy się i przez jakieś 10 min mam połączenie a później wyskakuje mi "błąd autoryzacji". Możecie mi z tym problemem jakoś pomóc??

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2