Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawciioo

Samsung Galaxy Trend S7560 - opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad tym modelem bo przedłużając umowę w T-Mobile mam go bardzo tanio. Ma praktycznie wszystko co potrzebuję, czyli: dobry apart z AF, 2GB wystarczającej pamięci, multi touch, 16 mln kolorów, wystarczająca dla mnie rozdzielczość i odtwarzacz mp3. Zależy mi też, żeby w miarę chodziły gry - nie jakoś super, ale w miarę (okazjonalnie z nudów czasem w coś zagram).

Mam pytanie, gdyż zauważyłem wiele negatywnych opinii na temat tego telefonu. Co w nim jest nie tak? Obecnie mam Xperie X8 i po roku musiałem go formatować bo zaczynał lekko lagować, ale ogólnie to jestem z niego zadowolony - po 2 latach użytkowania.

Ma ktoś ten telefon lub miał z nim styczność? Jeśli tak to proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Galaxy Trend ma jednordzeniowy procesor, masz jeszcze jakieś telefony do wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad sprzedaza tego Trend i zakupem nowego S2 lub S Advance albo Ace 2. Chyba ze cos innego jest do polecenia przez Was. W gre wchodza tylko Samsungi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się, jakie telefony masz jeszcze przy przedłużeniu umowy oprócz tego Trenda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" W gre wchodza tylko Samsungi. " hahah, aż przypomina mi się taka rozmowa:

-Samsungi to plastikowe gówno

-może i gówno, ale tak jak iPhone są najlepsze na rynku...

 

Twoje wymagania spełnia niemal każdy telefon, więc nie ma różnicy jaki telefon kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem przedluzyc umowe za 49zl, ale jestem teraz w kropce bo zauwazylem, ze nowi klienci dopiero co wchodzacy do sieci maja lepsza oferte niz ja, co jestem stalym klientem od paru ladnych lat... np. nowi klienci moga wybrac S Advance albo Ace 2, a ja mam do wyboru jakiegos smiesznego Younga albo Trenda :/

naprawde teraz zastanawiam sie poprostu nad przedluzeniem umowy z mniejszym abonamentem bez telefonu i kupnem na allegro jakiejs nowki, coraz blizej jestem ku zakupu wlasnie S Advance (nowke mozna dorwac za niecale 750zl). Nie stac mnie na S2 bo z tego co widzialem na aukcjach 3/4 ofert to z Hong Kongu, a nowka z PL ponad 1000zl... Uzywane w ogole odpadaja :/

Takze wybor stanal na S Advance lub Ace 2 - zakup nowki na AL... jak ktos sie moze wypowiedziec, to prosze o rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką samą sytuację - przechodzę z T-Mobile do Orange z kuponem Groupon. Nie lepiej wziąć abonament bez telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już to pisałem na forum. Nie załatwiaj sprawy w salonie, musisz mieć suk (utrzymanie klienta).Salony tego nie proponują,bo nie zarabiają na tym i mają ograniczoną ilość. Dzwoń do biura obsługi klienta i zapytaj o SUK (tak dokładnie powiedz:))i zaznacz,że chcesz opuścić t-mobile w innym wypadku. Gwarantuję Ci,że będziesz miał zniżkę na abo i -100zł na każdy telefon z oferty.

Mam 3 numery w t-mobile i właśnie jeden z nich się kończy, który nosi brat. Ten za 49zł będzie za 40zł i tak jak wyżej rabat przy telefonach.

Ja mam ten za 64,90 i płacę 55zł.

I pamiętajcie iż ubezpieczenie telefonu nie jest obowiązkowe,jak będą chcieli wcisnąć,bo i takie przypadki się zdarzają.

Druga sprawa,wziąć e-faktura bo to już -5zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką samą sytuację - przechodzę z T-Mobile do Orange z kuponem Groupon. Nie lepiej wziąć abonament bez telefonu?

jaki to kupon Groupon? ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno, już po promocji, była ona do 15 sierpnia . Jeśli nie spieszy się z przedłużeniem umowy, to poczekaj, z tego co widziałem to taka promocja była w czerwcu. 30 % zniżki na abonament piechotą nie chodzi. U mnie to wyszło: 69.90\30 % - 10 zł = 38.93 zł :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj i kup LG P760 L9, wiem co mówię to najlepszy telefon w kategorii cena jakość. Niech wyznacznikiem jego jakości będzie, że z pracujących w call center (sprzedajemy abonamenty) każdy kto coś wybiera - wybiera L9. A temat znamy aż za dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj. w najgorszym wypadku podpiszesz nowa umowe, a nie przedluzysz. czekaj do ostatniej chwili, w rozmowach telefonicznych mow im ze oferta nieatrajkcyjna i ze gdzie indziej daja lepsza i rozwazasz odejscie. nawet zloz na pismie wypowiedzenie umowy a zobaczysz, ze DA SIE taniej :] wybierz sobie z ich oferty 1-3 telefony, ktore cie interesuja i zobaczysz ze sie da. naturalnie o s4 w dobrej cenie mozna zapomniec, ale s3 mini musle ze da rade ponizej 100pln w tym abo, a moze nawet wywalczysz za 1pln. 1 rada - nigdzie sie Tobie nie spieszy.

 

P.S. poczytaj tez co inne sieci zaoferuja w tej cenie, w rozmowie z konsultantem powolaj sie na konkurencyjna oferte, beda chcieli przebic.

P.S.2 - moj ulubiony text to konsultantow, ktorzt 'nie moga' - "Nast. razem poprosze o telefon od osoby kompetentnej" - dziala :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy Trend działa na budżetowym SoC msm7227A. Jest to procesor cortex A5 + kiepski układ graficzny (w tym przypadku adreno 200E, ten sam co w x8, ale o nieco wyższym taktowaniu). Trend jest naprawdę słaby, słabszy niż można oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc.

Dzwonilem do DUK 2 razy:

- za pierwszym razem utargowalem abonament tanszy o 10zl i cene Ace 2 za zlotowke, a nie za 159zl.

- na drugi dzien zadzwonilem, ze chce jednak zrezygnowac i wziac abonament bez telefonu. Zaproponowali mi abonament za 14,99, 250minut i pakiet internetowy 1GB.

Takze jestem zadowolony, a telefon jaki kupilem to S Advance bo osobno wyszlo duzo taniej i korzystniej (W t-mobile nie oferowali juz tego telefonu, co najwyzej Ace 2, a jego nie chcialem).

Pozdrawiam, a temat do zamknięcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz sam,że tbombaj nie jest taki zły.Jak się dobrze pogada,to żadna sieć nie da takich warunków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może jak to wygląda w momencie kiedy w T-mobile jest się już bardzo długo (jakieś 10 lat jak nie więcej) z tym że numer o który mi chodzi jest jakieś 4 lata. I chcę z niego zrezygnować ale chce przenieść nr z plusa do nich właśnie i czy w takiej sytuacji też można u nich coś wynegocjować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w nim takiego świetnego ? Technologicznie to kilkuletni telefon :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam problem z połączeniem wifi właśnie w Samsung galaxy trend. Telefon łączy się i przez jakieś 10 min mam połączenie a później wyskakuje mi "błąd autoryzacji". Możecie mi z tym problemem jakoś pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zły. Z tym, że ja porównuję do starej Spicy.... BTW. nie chce mi działać GPS, nie łapie fixa, a mam wgranego Sygica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem w posiadaniu tego telefonu od niedawna jednak mam pewien problem ( być może jest to problem typowy dla androidów ). Otóż jakiś czas temu zniknęła mi ikona dostępu do internetu z głównego menu a dzisiaj zniknęła mi kolejna spisu połączeń. Wie ktoś może jaka jest przyczyna ewnetualnie rozwiązanie dla tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...