Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukasz2146

bajki dla dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proszę mnie nie hejtować, ale mam nadzieję, że są tu jacyś rodzice którzy są na bieżąco z takimi bajkami. Otóż koleżanka mamy chce żebym ściągnął kilka bajek dla dziewczynki i chłopca. Dziewczynka lubi bajki o księżniczkach, kucykach itp. a chłopak ma 3 lata, więc chyba wystarczy coś co go zaciekawi. Ja wychowałem się na misiu uszatku, pszczółce maji, smerfach itp. i dlatego nie wiem co teraz się ogląda. Mam nadzieję, że ktoś się orientuje w tych sprawach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawski George, Świnka Pepa, Rycerz Mike. ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychowałem się na misiu uszatku, pszczółce maji, smerfach itp.

I to ciągle jest najlepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gatunek literacki jest tym samym co kreskówka? Jakie kino, kanał telewizyjny w ogłoszeniach mówią, że będą wyświetlać/nadawać bajki? Ja słyszałem tylko o filmach animowanych/kreskówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może piękna i bestia, smerfy, kaczor donald, gumisie, garfield, muminki, dexter, flinstonowie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gatunek literacki jest tym samym co kreskówka? Jakie kino, kanał telewizyjny w ogłoszeniach mówią, że będą wyświetlać/nadawać bajki? Ja słyszałem tylko o filmach animowanych/kreskówkach.

Tak dokładnie, nikt na to nie zwraca uwagi tak ja Ty to opisujesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klinika dla pluszaków - polecam :E

 

Sporo się tego ostatnio naoglądałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mam 6 letnia siostre to mam troszke "doswiadczenia" :E w temacie kiedy musze jej od czasu do czasu pilnowac ;)

 

Klub Winx to jest nr.1 ;) Bajki z Barbie, Marta Mowi,Pingwiny z Madagaskaru (to ja sam ogladam czasem ;) ) jak i klasyczne bajki disneya np. Pokahontaz albo Kopciuszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pingwiny, Agent Oso, Dinopociąg, Dora, Ciekawski George, Mail Einsteini, Maniek Złota Rączka, Świnka Peppa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dziewczynki - My Little Pony, Dzwoneczek (kilka pełnometrażowych filmów), Clifford, Marta Mówi (lub jakoś tak), My Little Pony w starej wersji (jest na You Tube), Świnka Peppa, Lulu i inne zwierzaki, Kubuś Puchatek, filmy z serii Barbie

Dla chłopca - Auta, Garfield, Epoka Lodowcowa (choć w zasadzie w tym wieku chłopiec może zainteresować się też tym co ogląda dziewczynka), Jak wytresować smoka

Dla obojga: Madagaskar wszystkie części, Pingwiny z Madagaskaru, Sowie królestwo, Król Lew (ta bajka chyba nigdy się nie znudzi), Dinopociąg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno i to samo. ;) Kto tak mówi idę oglądać "serial animowany" lub "film animowany"? :E

 

Ja tak mówię, a co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę mnie nie hejtować, ale mam nadzieję, że są tu jacyś rodzice którzy są na bieżąco z takimi bajkami. Otóż koleżanka mamy chce żebym ściągnął kilka bajek dla dziewczynki i chłopca. Dziewczynka lubi bajki o księżniczkach, kucykach itp. a chłopak ma 3 lata, więc chyba wystarczy coś co go zaciekawi. Ja wychowałem się na misiu uszatku, pszczółce maji, smerfach itp. i dlatego nie wiem co teraz się ogląda. Mam nadzieję, że ktoś się orientuje w tych sprawach. :D

I tego się trzymaj, to puszczaj dzieciom. Współczesne filmy i bajki dla dzieci są tak durne, że aż brak słów żeby to opisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogłupiaj dzieci, szkoda.

Najlepiej to powiedz, żeby kupiła im puzzle 5000 kawałków i klocki LEGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od małego trzeba dzieci przygotowywać do agresji i wyścigu szczurów żeby na starość nie było płaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz program mini mini tu znajdziesz dobre bajki dla tego przedziału wiekowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 4. część Shreka już nie? :E

 

I to ciągle jest najlepsza opcja.

 

I przez kilka lat nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyłącznie stare pozycje typu gumisie, smerfy, muminki, zaczarowany ołówek, pomysłowy dombromir, bolek i lolek, reksi z nowszych np świat według ludwiczka.

Te nowe bajki na kanałach bajkowych to juz dla mnie rak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 4. część Shreka już nie? :E

 

 

 

I przez kilka lat nic się nie zmieniło.

 

 

Shrek forever? ten z barbarzyńcami mi się nie podobał przekombinowane to, jedynka majstersztyk z niezłymi kawałami których dzieci nie złapią,dwójka też super trójka dobra. Nie wiem czy to sentyment ale mimo wszystko 1 i 2 uwielbiam najbardziej a jedynkę oglądałem z miesiąc temu jeszcze raz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja córka tłucze psi patrol i nowe kacze opowieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...