Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grabarz14

ekomp24.pl opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie było to podejrzane, zadałam pytanie, odpowiedzieli i wyjaśnili.

Mnie łatwo było nabrać bo pierwszy raz kupowałam przez internet i raczej do tego już nie wrócę, chyba że ktoś ze znajomych kupi w jakimś sklepie i mu towar przyjdzie. Pazerna, może trochę byłam, bo jak ktoś nie jest bogaty i widzi okazję to jasne że zechce wypróbować. ot co. A z resztą nie kłóćmy się o to, tylko wymieniajmy doświadczeniem ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem sobie winna że sklep mnie oszukał, a portal służący tylko i wyłącznie do publikowania opinii klientów robił z nimi machlojki???

Ależ nie ma sensu tłumaczyć rzeczy oczywistych osobie, która pojęcie "pazerność" interpretuje na własny i swoisty sposób, obcy znaczeniu językowemu. Opinia @łowca91 dobrze wpisuje się w tok rozumowania prowadzącego rzeczony sklep. Czytając tłumaczenia ekomp24 i tekst @łowca91 zauważyłem punkty wspólne, specyficznej interpetacji faktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie ma sensu tłumaczyć rzeczy oczywistych osobie, która pojęcie "pazerność" interpretuje na własny i swoisty sposób.

 

Może i nie ma, ale zostało to napisane w sposób oburzający, więc odpowiedziałam.

 

Tak naprawdę zabrzmiało to jak głos rozczarowanego właściciela sklepu, który ma wyższe ceny, więc teraz się cieszy że ci, którzy chcieli kupić taniej, zostali oszukani. Na zasadzie - dobrze wam tak, trzeba było kupować u mnie, ale byliście pazerni.

 

Nie mówię że tak jest (bo nie wiem), ale tak to brzmi.

 

A teraz do rzeczy - tu nie chodzi o kwestię oszczędności (czy jak chce nazywać to ten łowca - pazerności). To nie jest żadna kwestia - fakt że ludzie chcą kupować taniej jest równie oczywisty, jak to, że na ten sam towar istnieją bardzo różne ceny.

 

 

DLATEGO ISTNIEJĄ TAKIE PORTALE jak Ceneo, Skąpiec etc. I mają one rację bytu. Gdyby różnice w cenie opierały się li tylko na oszustwie, to te portale by nie istniały.

 

Dlatego post łowcy jest głupi.

 

Rzecz jednak w tym że tu przedmiotem dyskusji nie jest pazerność czy jej brak, tylko;

 

1. oszustwa popełniane przez legalnie zarejestrowany sklep, który miał dobre opinie na portalu Opinieo

 

2. Wstrzymywanie (z niezrozumiałych powodów) przez portal Opinieo, negatywnych ocen wystawianych przez klientów sklepu.

 

logika pana łowcy przypomina mi tezy o tym, że kobieta ubrana seksownie jest winna temu że ją zgwałcił mężczyzna, ponieważ sama stwarza pokusę. Na tej zasadzie wchodzę do salonu porsche, wsiadam do samochodu i nim wyjeżdżam - bo stanowi dla mnie pokusę. Podobnie robią inni, którym się ten samochod podoba. Przy jakimkolwiek zarzucie zwracamy się do producenta/właściciela salonu, ze słowami że sami są sobie winni (broń boże nie my).

Taka logika.

 

 

Mnie łatwo było nabrać bo pierwszy raz kupowałam przez internet i raczej do tego już nie wrócę

 

A ja kupowałam wielokrotnie, korzystając z porównywarek cen oraz czytając opinie o sklepie zanim zdecydowałam się na zakup. Kupiłam sporo pełnowartościowych produktów (w tym sprzęst AGD) z których jestem zadowolona, na gwarancji (jedna rzecz była serwisowana). I kupiłam je taniej niż w sklepie stacjonarnym. I jestem zadowolona. I to właśnie dlatego (podkreślę to jeszcze raz) jestem taka zła na Opinieo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasze wypowiedzi tylko potwierdzają to co napisałem.

argument o tym, że sklep internetowy ma mniejsze koszty i stąd takie niskie ceny jest wyłącznie usprawiedliwianiem waszej głupoty i zapatrzeniu na niską cenę. bez refleksji nad tym, że połączenie super niskiej ceny oraz WYMUSZENIA przedpłaty na konto śmierdzi na kilometr.

 

dla twojej informacji Jehonala.

 

sam chiałem kupic tam Samsunga NP550, ale zapaliła mi się czerwona lampka i pojawiło się pytanie "dlaczego ten sprzedawca żada ode mnie przedpłaty i nie daje wyboru formy płatności?"

 

ty sobie dalej tłumacz, że opineo jest złe, a ekomp24 to złodziej.

wasz trójkąt (Jehonala+opineo+ekomp24) się świetnie uzupełnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja arognacja łowco jest równie wielka jak nieznajomość tematu.

 

W rzeczy samej jesteś nudnym hejterem, o dość przykrej dla otoczenia osobowości, który zarejestrował się na tym portalu tylko po to żeby sobie pohejtować. Merytoryczne argumenty w wypowiedziach nie docierają do ciebie, bo ich po prostu nie czytasz uważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wasze wypowiedzi tylko potwierdzają to co napisałem.

argument o tym, że sklep internetowy ma mniejsze koszty i stąd takie niskie ceny jest wyłącznie usprawiedliwianiem waszej głupoty i zapatrzeniu na niską cenę. bez refleksji nad tym, że połączenie super niskiej ceny oraz WYMUSZENIA przedpłaty na konto śmierdzi na kilometr.

Jesteś tak głupi (sorry, ale sam posługujesz się taką nomenklaturą), ślepy, czy za wszelką cenę próbujesz udowodnić, że masz rację, w sytuacji gdy jej nie masz? Istnieje wiele sklepów czy oferentów, którzy preferują przesyłkę tylko po wpłacie na konto. Przyjmując twoje pryncypia, każdego z nich należy traktować w kategorii oszusta i omijać go z daleka. Gratuluję logiki. Skoro tobie "zapaliła się czerwona lampka" i nie znasz faktów, to z łaski swojej, oszczędź sobie tak kategorycznych, irracjonalnych opinii. :naughty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

Ależ on ma po części racje. Sklep który ma towar w konkurencyjnych cenach, ale nie daje możliwości odbioru osobistego - jak naiwnym trzeba być, żeby się na to nabrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tak głupi (sorry, ale sam posługujesz się taką nomenklaturą), ślepy, czy za wszelką cenę próbujesz udowodnić, że masz rację, w sytuacji gdy jej nie masz? Istnieje wiele sklepów czy oferentów, którzy preferują przesyłkę tylko po wpłacie na konto. Przyjmując twoje pryncypia, każdego z nich należy traktować w kategorii oszusta i omijać go z daleka. Gratuluję logiki. Skoro tobie "zapaliła się czerwona lampka" i nie znasz faktów, to z łaski swojej, oszczędź sobie tak kategorycznych, irracjonalnych opinii. :naughty:

 

a jakich faktów niby nie znam?

takich, że ludzie zobaczyli "super" ceny i zgłupieli ze szczęścia? że w przypływie tego szczęscia wpłacali na konto po 2, 3 nawet 4 tysiące komuś kto w regulaminie "umożliwia" płatnośc u kuriera, a po dodaniu do koszyka pojawia się wyłącznie możliwośc przedpłaty na konto?

 

trzeba byc prostakiem bez szkoły, aby dać się zrobić na taki tani numer.

 

jakim trzeba być idiotą, aby kupowac w sklepie, który prezentował oferte w taki sposób jak to można zobaczyc teraz?

to wszystko jest zrobione "na odwal się". logotyp robiony w paint'cie.

żadnej staranności nie było przy tworzeniu tego czegoś. jedyne co miał to niskie ceny.

 

i te niskie ceny okazały się płapką dla takiego frajerstwa.

 

wydawac pieniądze to też trzeba umieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

wydawac pieniądze to też trzeba umieć.

Pisać też trzeba umieć.

Dopóki nie opanujesz tej trudnej sztuki, bądź tak grzeczny i uwolnij nas od swojej radosnej twórczości. Boli zarówno forma, jak i treść. Obie tak samo infantylne.

 

Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ on ma po części racje. Sklep który ma towar w konkurencyjnych cenach, ale nie daje możliwości odbioru osobistego - jak naiwnym trzeba być, żeby się na to nabrać?

No i mamy wysyp wszystkowiedzących i wszechprzewidujących. I to takich, którzy jadą 300 km, by zamówienie odebrać osobiście. Powtórzę, tym razem wolniej: istnieją sklepy i oferenci (pozytywnie oceniani przez kupujących), preferujących wysyłkę tylko po wpłacie na konto (sam korzystałem bezproblemowo z ich usług). A zatem, tak wymądrzać się, po fakcie, to każdy potrafi. Zwłaszcza potrafią czynić to ci, którzy tych faktów nie znają. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać też trzeba umieć.

Dopóki nie opanujesz tej trudnej sztuki, bądź tak grzeczny i uwolnij nas od swojej radosnej twórczości. Boli zarówno forma, jak i treść. Obie tak samo infantylne.

 

Pa.

Ty to sobie możesz pisać. Długo i namiętnie. panienko z ponad 19 tysiącami postów.

Może dla gimbazy jesteś "ktoś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ty to sobie możesz pisać. Długo i namiętnie. panienko z ponad 19 tysiącami postów.

Może dla gimbazy jesteś "ktoś".

No proszę. Nawet znaki interpunkcyjne znasz.

 

Skup się raczej na tym, aby jakoś ludziom pomóc, zamiast ich obwiniać o to, że na tym świecie są ludzie skorzy do oszustw. Ja to zazwyczaj tutaj robię, bo od tego jest to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

No i mamy wysyp wszystkowiedzących i wszechprzewidujących. I to takich, którzy jadą 300 km, by zamówienie odebrać osobiście.

Napisałem o braku opcji odbioru - nie konieczności skorzystania z niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Nawet znaki interpunkcyjne znasz.

Pomogło. Nawet przypomniał sobie o istnieniu Shifta. Ale kulturę osobistą i styl dyskusji wyniósł zapewne z rynsztoka. O ile, to 91, pozostaje w związku z metryką, to w sumie, nie dziwię się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to sklep ( http://ekomp24.pl/ ) powrócił na rynek... Zapraszam do kupowania.... :/

Trzeba mieć tupet. To ludzie z gatunku, wyrzucisz drzwiami, wejdą oknem. Nie sądzę jednak by, po tylu negatywach, ktokolwiek u nich coś kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to się jeszcze okaże.

A w moim przyapdku było tak że w życiu nie kupiłam niczego przez internet, bo nigdy nie ufałam tym sklepom, więc postępowałam krok po kroku jak głupia owieczka.

Jasne zdziwiło mnie opcja z opłatą, ale wiecie na każde pytania wcześniej dostawałam momentalnie odpowiedź żeby tylko sprawić wrażenie godnego zaufania sklepu.

Opineo i ceneo pomogło w uwiarygodnieniu sklepu.

 

Kiedyś człowiek musi naciąć się na oszustów żeby umieć sobie poradzić w znacznie poważniejszych sprawach. U mnie sprawa jest na policji i w sądzie. Pozew złożony. zobaczymy co dalej ... ;( A i jak wysłałam fotkę z pozwem to kontakt sie urwał ze sklepem wiec zaczynam spamowanie z pytaniami, może w końcu odpiszą;/

 

Proszę o nie wdawanie sie w pyskówki, takie osoby będą tu zaglądać. Nie dawajmy się im ;) Nie wiadomo czy tego nie wykorzystają właściciele ekompu i supersale!!! Wrzucajmy info o postępach w sprawie i pomagajmy sobie.

 

Hejterzy proszeni są o zachowanie opinii dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa też została na policję i dokumenty w tej sprawie zostały przekazane do Krakowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tego typu sytuacjach podejrzanych im szybciej złożone zawiadomienie na policji/prokuraturze tym lepiej. Samo zawiadomienie nic przecież nie kosztuje, a policja ma obowiązek sprawdzić jego zasadność.

Problemów z tą firmą ma sporo osób. Kolejny opis np. tutaj: http://prawne.org/oszukana-przez-fikcyjny-sklep-t7957/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tego typu sytuacjach podejrzanych im szybciej złożone zawiadomienie na policji/prokuraturze tym lepiej. Samo zawiadomienie nic przecież nie kosztuje, a policja ma obowiązek sprawdzić jego zasadność.

Problemów z tą firmą ma sporo osób. Kolejny opis np. tutaj: http://prawne.org/oszukana-przez-fikcyjny-sklep-t7957/

 

Mam info od policji że sprawa jest u prokuratora, natomiast sąd wydał nakaz zapłaty, teraz trzeba iść do komornika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha bo mi mendy nie oddały kasy;/ i teraz dogadałam sie z komornikiem i będzie ściągał kasę, tylko najpeirw musze iść do sądu złożyć wniosek bo dostałam wyrok bez czegoś tam, przez co komornik nie może zająć się sprawą;/ Czy komuś oddali pieniądze, sporo czasu minęło od ostatniej naszej rozmowy. Ja ciągle nic nie mam;/ Myślę że sąd wyda pozwolenie, aby komornik zajął się sprawą, bo nawet właściciel nie zadzwonił po otrzymaniu wyroku sądu.

Jestem już na skraju! Prokuratura odmówiła wszczęcia psotępowania, bo to nie było oszustwo gahahaha no to złożę wniosek i zeznania o wyłudzenie pieniędzy. Dlaczego znowu przestępcy są chronieni;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jest mi was specialnie żal.Jeżeli kupujesz w jakimś nowym sklepie krzaku zawsze zamawiaj towar za pobraniem, nie dość że zawsze przesyłka jest dużo szybciej to jeszccze można ustrzec się podobnych sytuacji.Ale rozumiem że + 5zł do pobrania to dla was jest kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KickMy4ss nikt tutaj nie oczekuje pażałowania czy współczucia. Ja chce odzyskać kasę i tyle. Dałam się nabrać było minęło. A dwa czytaj uważnie wątki, nie było tam ocpji opłaty za pobraniem. Tak, wiem wtedy powinniśmy odpuścić i nie ufać.

 

P.S. Czy ktoś, kto wpłacił większą kasę odzyskał ją?

Dzisiaj znowu byłam w sądzie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...