Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grabarz14

ekomp24.pl opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić kilka rzeczy u nich. Kwota, jak dla mnie, duża ~1200zł. Niestety, brak jakichkolwiek opinii o tym sklepie w internetach. Ktokolwiek słyszał o tym sklepie/robił tam zakupy?

 

Czemu ekomp24.pl? Jako jedyni mają Lenovo M490s z Pentiumem poniżej 1200zł. W ProLine ten sam kosztuje 1350zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Chcę kupić kilka rzeczy u nich. Kwota, jak dla mnie, duża ~1200zł. Niestety, brak jakichkolwiek opinii o tym sklepie w internetach. Ktokolwiek słyszał o tym sklepie/robił tam zakupy?

 

Czemu ekomp24.pl? Jako jedyni mają Lenovo M490s z Pentiumem poniżej 1200zł. W ProLine ten sam kosztuje 1350zł.

Trochę bym się bał:

 

 

Grzegorz Michorowski RUN-NET

Dane podstawowe

Imię Grzegorz

Nazwisko Michorowski

Numer NIP 6772315267

Numer REGON 122884326

Firma przedsiębiorcy Grzegorz Michorowski RUN-NET

Dane kontaktowe

Adres poczty elektronicznej gmichorowski@gmail.com

Adres strony internetowej -

Dane adresowe

Adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Piastowska 50 lok. 42, 30-124 Kraków, powiat Kraków, woj. MAŁOPOLSKIE

Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności -

Adres do doręczeń ul. Piastowska 50 lok. 42, 30-124 Kraków, powiat Kraków, woj. MAŁOPOLSKIE

Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw Polska

Dane dodatkowe

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 2013-07-01

Data zawieszenia wykonywania indywidualnej działalności -

Przewidywany okres zawieszenia do dnia -

Data wznowienia wykonywania indywidualnej działalności -

Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej -

Data wykreślenia wpisu z rejestru -

Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD)

62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD) 62.03.Z, 43.31.Z, 43.32.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 43.91.Z, 43.99.Z, 45.20.Z, 61.10.Z, 61.20.Z, 61.90.Z, 62.01.Z, 62.02.Z, 62.09.Z, 63.11.Z, 63.12.Z, 63.91.Z, 63.99.Z, 90.01.Z, 90.02.Z, 90.03.Z, 90.04.Z, 95.11.Z, 95.12.Z, 95.21.Z, 95.22.Z, 95.24.Z, 95.29.Z, 96.04.Z

Małżeńska wspólność majątkowa nie

Status indywidualnej działalności gospodarczej Aktywny

Spółki cywilne, których wspólnikiem jest przedsiębiorca

brak wpisów

Zakazy

brak wpisów

Informacje dotyczące upadłości / postępowania naprawczego

brak wpisów

Pełnomocnicy przedsiębiorcy

brak wpisów

 

Działalność 2,5 miesiąca, brak bliższych danych na stronie www, domena zarejestrowana na jeszcze inną osobę...

Towaru prawie na pewno nie ma, wszystko będzie na zamówienie (tym bardziej, że nie mają sklepu stacjonarnego - po co więc trzymać towar na magazynie?).

 

Nie kupiłbym tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu zamówiliśmy tam laptopa. Kontakt ok, czekamy na dostawę. Dam znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc pewnie będę musiał dołożyć do wersji z i3 i kupić w Komputronie. No trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi, jedynie odbiór osobisty i płatność na miejscu. Piastów 50/42 to mieszkanie na osiedlu, ani śladu sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep http://www.alternate.pl/ też ma bardzo dobre ceny, czego już nie można powiedzieć o opiniach. Z rozwagą - czasem lepiej dopłacić.

 

elektrosam.pl podobnie, rok oddawali mi kasę - dosłownie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się skończyły zakupy ?

 

Ten sklep ostatnio miał - SSD 120GB za 234PLN. Trochę za piękne, żeby było prawdziwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 października złożyłem zamówienie i od razu dokonałem zapłaty, upłynęło 4 dni zadzwoniłem do sklepu i dowiedziałem się że produkt nie został jeszcze wysłany. Odradzam wszystkim zakupy w tym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu zamówiliśmy tam laptopa. Kontakt ok, czekamy na dostawę. Dam znać co i jak.

Dostałeś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zamawiałem, czekaliśmy prawie dwa tygodnie i transakcja nie doszła do skutku. Sklep może i ok, kaskę zwrócili bez problemu, ponieważ już nie mogliśmy czekać. Także, jak ktoś ma czas ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zamawiałem, czekaliśmy prawie dwa tygodnie i transakcja nie doszła do skutku. Sklep może i ok, kaskę zwrócili bez problemu, ponieważ już nie mogliśmy czekać. Także, jak ktoś ma czas ok...

 

sprzęt pewnie pieszo transportują z Chin :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Drogi Panie,

 

 

 

Nie wiem po co te nerwy, niestety zamówiona mysz istotnie nie została zamówienie przewidziane jest do wysyłki na jutro, skoro nie może Pan dłużej czekać oczywiście anulujemy zamówienie, czas realizacji zamówienia to 2 dni od momenty wpływu na nasze konto. Skoro nie może Pan czekać oczywiście zamówienie zostanie anulowane i w dniu jutrzejszym wykonany zostanie zwrot wpłaty".

 

To jest wiadomość jaką dostałem od nich dzisiaj (po 6 dniach od zaksięgowania wpłaty na ich koncie)

 

Ten sklep działa w imię zasady "Czy się stoi czy się leży..." Nie szanują czasu swoich klientów a co za tym idzie również naszych pieniędzy. Jestem przekonany, że właściciel sklepu ma portrecik cara na biurku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączyłem do forum by podzielić się zakupami. Kupiłem MSI, zapłaciłe, poczekałam i jest. Faktycznie trzeba czekać ale komputer nowy, faktura, wszystko jak należy, więc jak ktoś może czekać to spoko, poza tym maja dobre ceny, więc jak widać, jeden mowi tak inny tak, ja uważam ze spoko warto za roznice w cenie poczekać.

 

A co kolega Atame kupował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupic mysz komputerową. A co do różnicy w cenie to fakt jest tam tanio, ale ja wolę dołożyć te parę złoty i mieć zrealizowane zamowienie w ciągu 1 dnia. Jeśli kttoś lubi czekać to polecam zakupy bezpośrednio w chinach, będzie jeszcze taniej bo dostawa jest za darmo. Czas dostawy to 14 dni czyli prawie jak w krakowskim ekomp24.pl. Osobiscie odradzam ten sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję omijać go szerokim łukiem, miesiąc zwodził mnie kolejnymi obietnicami, że to już jutro na pewno towar wyjdzie do mnie. Co prawda oddaje przelane wcześniej pieniądze ale te parę złotych taniej niż u innych sprzedawców nie rekompensuje czekania.

 

Nie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też złożyłem zamówienie w tym sklepie. Zamówiłem sobie coś takiego:

http://ekomp24.pl/pl/p/Samsung-NP-550P5C-S04PL-15%2C6i5-3210M8GB1TBGT650-2GBW8-kod-producentaNP550P5C-S04PL/2134

Cena bardzo atrakcyjna, model rzadki. Nie zastanawiałem się i zamówiłem. Przez pierwszy miesiąc pisali mi, że towar musi dostarczyć dystrybutor. Przez drugi pisali, że paczka jest wysłana. Nie było żadnej paczki, czekałem, pisałem do nich, oni odpisywali, że zachodzą pomyłki w systemie itp. Trochę mi głupio, bo wysłałem im pieniądze przelewem, zwrócili kasę na szczęście, ale dla nich była to taka pożyczka bez oprocentowania. W końcu zdecydowałem się na anulowanie zamówienia.

Odradzam, uważajcie na ten sklep. Nie są to oszuści, ale poziom obsługi, stosunek do klienta i kompetencje pracowników dalece odstają od tego, na co pozwoliłby sobie profesjonalny i porządny sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie wszyscy na sklep ekomp24. Maja sprzet taki który juz nikt inny nie posiada albo sprzet w bardzo niskich cenach. Moja sprawa ciagnie sie ponad miesiąc i jeszcze nie otrzymałem towaru zbywają klienta kłamstwami i oszustwem o wysłaniu przesyłki a tak naprawdę obracają naszą kasą. Taka pożyczka bez oprocentowania. Zamierzam sprawę przekazać do prokuratury. Przegięcie jakie historyjki wymyślają jak pisze do nich emaile. A na stronie opineo sami sobie wystawiają te opinie. Jakoś wszystkie nicki na opineo to ladne imiona a nie nicki jak ze wszystkich forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam kupić tego samego samsunga, co behaku, ale niestety ekomp24 nie dał rady...

Tuż przed zamówieniem pytałam się ile mają, dowiedziałam się, że dystrybutor ma tylko 3 na stanie. Zamówiłam, bo wydawało się wszystko ok.

Po 14 dniach nie dostałam żadnej odpowiedzi, więc zaczęłam wydzwaniać. Zwodzili mnie miesiąc, że czekają, albo już wysyłają. Coraz częściej odrzucali moje połączenia. Po miesiącu dowiedziałam się, że paczka zaginęła między nimi, a magazynem kuriera. Potem ktoś z magazynu miał zamówić drugi. Okazało się, że zamówili trzy sztuki i jednak żaden nie dla mnie. Po tygodni napisałam i dowiedziałam się, że jednak go nie zamówili. Potem podobno znów go zamówili i codziennie mówili: "dziś będzie wysłany". Po wielu mailach i telefonach pan powiedział, że posłał kolegę do magazynu, żeby zobaczyć co się dzieje. Okazało się, że ktoś paczki nie nadał, tylko odłożył na inną półkę w magazynie. Następnego dnia miała być nadana i tak przez trzy dni. Dziś jest 46 dzień - czekam na gotówkę, podobno dziś przelew od nich wyszedł...

 

Nie polecam. Kłamią i zwodzą, a na sam koniec musiałam się upomnieć o przeprosiny. EKOMP24 to PORAŻKA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że wszystkie te posty są napisane przez zupełnie świeże osoby...ktoś chyba bardzo nie lubi tego sklepu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh czyli ta sama bajka co u mnie też mieli tylko 3 te samsungi i tez te same historie. Co za sklep. Ten sam kit wciska wszystkim. Oni chyba maja gotowe emaile na odpowiedz. Niech ten temat na forum będzie przestroga dla innych. Osoby są świeże bo gdzieś ten temat trzeba rozpisać a to forum jest najczęściej odwiedzane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam schemat działania. Wszyscy zostali oszukani w ten sam sposób. Może założymy fundację poszkodowanych przez ekomp24 ? To jest poprostu żenujace co się dzieje w tym kraju! Oszust jak oszust ale czy ktoś z Was próbował zgłosić negatywa na portalu opine.pl którego symbol widnieje na stonie ekomp24 ? To jest dopiero ciekawostka! Płacisz portalowi 70 pln/rok i możesz mieć wszystkich klientów w d... bo (i to jest fenomen) możesz reklamować każdego negatywa skutecznie blokując jego wyświetlanie na portalu !!! Dopiero na obiektywnych, niekomercyjnych forach takich jak to można swobodnie się wypowiedzieć i ostrzec ludzi przed oszustami. Co ciekawe nawet na stronie policji w poradniku bezpiecznych zakupów przez internet jest porada aby korzystać z opinii na opineo ! To jest popieranie i wspomaganie oszustów i naciągaczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, coś z tym sklepem ekomp24 jest nie tak. Też zamówiłem Samsunga NP-550P5C-S04PL i czekam już miesiąc. Towar podobno wysłali kurierem w czwartek 19 grudnia. Teraz jest 27 grudnia i nic. Okres świąteczny więc telefonów nie odbierają. Po prostu żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona niezadowolonych z usług ekomp24.pl. Także czekałem na wspomnianego Samsunga, zwodzili mnie wymówkami niespełna 60 dni, aż do anulowania zamówienia. Oczywiście na Opineo złożyli reklamację mojej opinii. Na szczęście pojawiają się już na tym serwisie prawdziwe opinie o tym sklepiku, a nie tylko te cukierkowe. W tej sytuacji, zakupy w ekomp24.pl mogę polecić tylko wrogowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież odradzam, zakupów w tym sklepie - jeżeli takowym można go nazwać. Cały czas zwodzą i oszukują. Ciągłe jakieś dziwne zbiegi okoliczności. A to że przyszedł nie ten laptop co zamawiali - pomyłka w serwisie, chociaż gdy zdecydowaliśmy się na niego, jednak już go nie było (tego samego dnia już odebrany przez kuriera i wysłąny :) ), a to z winy kurierów nie odebrali przesyłki i przesyłka wróciła do serwisu. I na sam koniec, gdy po prawie 2 miesiącach, mieliśmy nadzieje że otrzymamy, bo dostaliśmy numer listu przewozowego - okazało się że dali specjanie błędny innej osoby. Totalna kpina z klienta. Postraszenie Policjią i zwrot pieniędzy w ten sam dzień. Sprawa dodatkowo zgłoszona do Urzędu Skarbowego, ponieważ wystawili fakutrę, która zostałą zaksięgowana, VAT naliczony a z zamówienia nici. Zapewniono mnie, że porządek zrobią w US.

 

PS. Kupcie, drożej ale pewniej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...