Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DeFik

Dlaczego nie warto kupować w Agito.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile, nie jestem prorokiem. Nie mam w sobie tyle arogancji, aby uzurpować sobie prawo - jak wielu w tym temacie - do przewidywania przyszłości. W sklepie Net-S ja bujałem się z wymianą gwarancyjną karty graficznej 3,5 miesiąca. Finał był taki, że dostałem lepszą kartę. Zdrowia mi napsuli, ale w efekcie jestem in plus. Każdy przypadek jest inny, więc ciężko coś powiedzieć o jednym na pdst. drugiego.

 

Co więcej, w jednym z wcześniejszych postów przecież sam napisałem, że Agito dało ciała - oczywiście Fire tego nie dostrzegł, bo przecież "bronię Agito". Pisałem też, że warto poczekać na rozwój sytuacji. Agito to duży sklep, więc prawdopodobnie cechuje go - jak większość dużych firm - duży "opór biurokratyczny", zanim coś merytorycznego wypracuje. Może się zrehabilitują, może nie (to też pisałem . Wielu z Was już wydało "wyrok". Oczywiście im większa na nich presja będzie wywarta, tym lepiej. Sam jestem czasem ich klientem, więc zależy mi, aby wypracowywali jak najwyższe standardy obsługi.

 

Drzecie szaty niczym Stańczyk. Tyle, że on miał powód, a Wy histeryzujecie.

 

edit

literówki

 

edit@up

Manipulujesz postami. Cytuj całość, ewentualnie część do której odnosisz się, ale tak, by nie był zmieniony jej kontekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie róbmy z tego pionierskiej operacji na otwartym sercu, przecież to jest tylko wymiana słuchawek, gdzie producent jednoznacznie określił co i jak.

Ileż można czekać, uzbrajać się w cierpliwość itp?

 

Jak dla mnie Agito przez tą konkretną sprawę bardzo traci na reputacji. To powinna być szybka piłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie róbmy z tego pionierskiej operacji na otwartym sercu, przecież to jest tylko wymiana słuchawek, gdzie producent jednoznacznie określił co i jak.

Ileż można czekać, uzbrajać się w cierpliwość itp?

 

Jak dla mnie Agito przez tą konkretną sprawę bardzo traci na reputacji. To powinna być szybka piłka.

 

Wiesz, w sytuacji, gdy w grę wchodzą pieniądze, rozliczenia, więc pośrednio i Urząd Skarbowy, zaś w firmie jest całą masa decydentów, to czas wydłuża się. Można to zrozumieć. Można też, niczym Fire, histeryzować.

Oczywiście Agito mogło też całą sytuację olać. Nie wiem. Nie mam na razie podstaw, by tak twierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w sytuacji, gdy w grę wchodzą pieniądze, rozliczenia, więc pośrednio i Urząd Skarbowy, zaś w firmie jest całą masa decydentów, to czas wydłuża się. Można to zrozumieć. Można też, niczym Fire, histeryzować.

Oczywiście Agito mogło też całą sytuację olać. Nie wiem. Nie mam na razie podstaw, by tak twierdzić.

 

To co piszesz, jest śmieszne. Przecież to jest codzienność pracy serwisu, a nie jakiś szczególny przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy gdzieś napisałem, że nie?

 

Niemniej jednak, omawiany przypadek stał się szczególny właśnie przez fakt upublicznienia go oraz przez fakt, że szkoda autora tematu została już w sumie naprawiona.

Obecnie sprawa rozgrywa się prawdopodobnie poza serwisem, gdzie stawką jest jakiś tam % reputacji Agito. To już zdecydowanie wyszło poza ramy serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym otrzymałem tego oto wesołego maila od firmy Agito.pl

 

Szanowny Kliencie,

Słuchawki zostaną przyjętę na gwarancję warunkowo do decyzji serwisu.

Proszę o odesłanie stosując się do poniższej procedury.

Serdecznie prosimy o odesłanie produktu do naszego Magazynu na adres:

Centrum Dystrybucyjne

Grupy Allegro

Magazyn Serwisowy Agito

ul. Pass 20P, hala 12

05-870 Błonie

Paczkę prosimy wysłać na nasz koszt firmą kurierską DHL jako Standard (na liście przewozowym prosimy nie zaznaczać godziny dostawy).

Telefon do firmy kurierskiej (0 42) 6 345 345 / 0801 345 345.

Przy zamawianiu kuriera prosimy podać, że płatnikiem będzie odbiorca podając numer płatnika DHL-2359887

...

 

Trzeba przyznać, że mają chłopaki poczucie humoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to błysnęli, jak przeciętny inaczej. thumbdown.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pokazali :E

Domyślam się, że oficjalnej odpowiedzi Agito.pl w tym temacie nie będzie? :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA teraz to może jeszcze DeFik zostanie oskarżony o bezpodstawne zgłoszenie uszkodzonych słuchawek których już nie ma? :D

Ale jaja, Agito na prawdę nie zależny na ugraniu w tej sytuacji dobrego wizerunku? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem kolejnego maila:

 

Witam, Serdecznie dziękuję za informację. Z naszej strony produkty Corsair kupujemy od dystrybutora na polskę firmy AB z Wrocławia, która odrzuciła w pierwszej kolejności zgłoszenie z powodu uszkodzenia mechanicznego reklamowanych słuchawek firmy Corsair. Po ponownym monicie u dystrybutora i przesłaniu informacji które Pan przekazał. Dystrybutor zezwolił na odesłanie urządzenia na reklamację gwarancyjną. aby odesłać je bezpośrednio do serwisu producenta. Po otrzymaniu informacji od dystrybutora przesłana została do Pana procedura reklamacyjna aby odesłać urządzenie na nasz koszt w celu rozpoczęcia procesu reklamacyjnego. Przepraszamy za zamieszanie związane z przedłużającą się reklamacją jednak z naszej strony w związku z informacją o uszkodzeniu mechanicznym zgłoszenie zostało rozpatrzone w sposób prawidłowy.

 

Podsumowując Agito nie uznało mojej zasadnej reklamacji ale zgłoszenie zostało rozpatrzone w sposób prawidłowy. Dopiero opisanie spawy na forum zmusiło ich do ruszenia czterech liter i zajęcia się sprawą jak należy. Szkoda, że trochę zbyt późno. Kwestię miesięcznego oczekiwania na odpowiedź po pierwszym zgłoszeniu pomijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gohan10

jeszcze dużo muszą się nauczyć od zachodnich sklepów jak powinno się podchodzić do klienta.. no ale w końcu to Polska 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... zwalili winę na "firmę AB z Wrocławia". Wytarli się dostawcą. Siara i tyle. Niby AB zawiniło, a :kupa: i tak do nich przylgnie. Nie ogarnęli się, aby je odskrobać z siebie. thumbdown.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli AB błędnie zdiagnozowało usterkę i błędnie wystawili opinię i kwalifikację usterki, nie postępując wg zaleceń/specyfikacji postępowania wg Corsaira (zapewne takie informacje o tych usterkach dotarły do serwisów w całej europie). Wątek cobi się coraz ciekawszy i ciekawszy... a to Polska własnie :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma Polska do tego? Rzecz skupia się na daniu :zadek: przez kilka osób, a Ty siejesz ferment, że zawiniło 37000000 ludzi. Idź Pan w diabły. thumbdown.gif

Jak z każdego babola poszczególnego człowieka będziesz robił obraz kraju, to jaki ten obraz zbudujesz? W moich oczach stajesz się zgorzkniałym malkontentem.

 

 

Agito/Allegro jest detalistą i to oni powinni poczuć się do naprawy resztek swojej reputacji. W warunkach gwarancji opisują "serwis Agito", a nie "serwis AB".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bielas bielas, "a to Polska właśnie" to właśnie ogólna spychologia która panuje wszędzie po prostu wszędzie, winnych przeważnie brak (dociera ona z do nas z codziennego życia, z mediów tv/internet/prasa).

Ja nie jestem od budowania obrazu, obraz sam się buduje nawet nie muszę mu w niczym pomagać. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wszędzie w Twoim otoczeniu, może w obrazie kreowanym przez media. Ja wiem, że wielokrotnie spotykałem się z profesjonalizmem i miłym przyjęciem. Ostatnio choćby ogarniam papiery do uzbrojenia działki i budowy chaty. Kto brał się za to, ten wie, jaki to galimatias w świetle obowiązujących przepisów. Co bym nie załatwiał, wszędzie spotykałem pomocną dłoń.

 

A obraz budujesz właśnie Ty i osoby Ci podobne. Samo to i :kupa: czasem z tyłka nie chce wyleźć, tylko postękać trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A obraz budujesz właśnie Ty i osoby Ci podobne.

 

Czyli każdy z nas. Jeden oceni coś pozytywnie ktoś będzie miał poczucie pozytywnego podejścia w danej sprawie wg historii danego podmiotu/osoby a tu nagle zostanie negatywnie obsłużony. Punkt widzenie zależy od miejsca siedzenia więc nie udawaj takiego aniołka który nigdy czegoś negatywnie nie ocenił wg Swojej opinii na jakiś temat, co mogłoby wpłynąc słusznie/niesłusznie na czytającego taką opinię dzięki czemu podjął takie a nie inne czynności po przeczytaniu Twojej opinii - więc nie bawmy się w hipokryzję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy/okoliczności oceniałem negatywnie. Zacytuj mnie, gdzie twierdziłem, że nie. Nie opatrywałem jednak tego infantylnym komentarzem "A to Polska właśnie...".

Doszukujesz się na siłę w mojej wypowiedzi treści do których możesz się doczepić, a których tam nie ma. Próbujesz kreować rzeczywistość. Mierzi mnie takie zachowanie.

 

Agito to nie Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Agito/Allegro jest detalistą i to oni powinni poczuć się do naprawy resztek swojej reputacji. W warunkach gwarancji opisują "serwis Agito", a nie "serwis AB".

Co ma do tego platforma aukcyjna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro jest właścicielem Agito.

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...