Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cherrz

Gdzie oglądacie mecze online?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam konto premium na futbolhd.pl, ale nie jestem zadowolony bo przy ważniejszych meczach i tak tnie.

Polecacie jakąś dobrą stronę tego typu? Oczywiście jest jeszcze Sopcast i TorrentStream, ale to też nie zawsze dobrze chodzi.

Chodzi mi w sumie tylko o ligę angielską i Ligę Mistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko na weeb.tv jest trochę drogo, nie macie innej (tańszej) alternatywy?

 

Szczególnie, że zależy mi tylko na lidze angielskiej i LM, wszystko inne mam w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie idzie mecz. Sprawdzam z 30 linkow. Jak jestem w akademiku livefootbal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 20 zł na miesiąc to drogo, zostaje Ci szukanie streamów i wkurzanie się przy przycinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

first row

 

Jakość nie najwyższa, ale wszystkie mecze i zawsze 100% płynności przy niezbyt szybkim necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Livefootball.ws

 

Znam to i polecam, ale chodzi mi bardziej o jakieś polskie streamy. Tak, żeby zapłacić te ~10zł i się nie przejmować, że znów będzie cięło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Polskie?

Ktoś wrzucał jakiś czas temu linki do streamów z polskich kanałów, ale za cholerę nie mogę znaleźć linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polscy komentatorzy i tak sa slabi w wiekszosci :thumbdown:

 

 

ewentualnie kiedys ogladalem na tomciotv ale od jakiegos czasu kaza sobie placic , nie wiem jaka teraz jest jakosc :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, jedynie komentatorzy ligi angielskiej są na poziomie i to dość wysokim poziomie, zawsze świetnie przygotowani no ale nie o tym mowa.

 

LM jak LM, ale angielską ligę wolę z polskimi komentatorami oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam zalezy na polskich programach to kolega mi polecal "tvpolska by seba99317" i jest dobre, ja jednak wole livefootball.ws i sopcasta + vlc, super jakosc bez scinek i wiekszosc meczow jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio tv. Ostatnio byłem zmuszony skorzystać i jakość bardzo ok, bez sztachów również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oglądacie mecze ?

Ja próbowałem na SopCast, ale słabo mi to działa jakoś. Nie podeszło mi. A na meczyki.pl itp. już mam dość oglądania, ciągle przeciążone, zacina się.

Mam internet 1MB, może to mało, ale raczej powinno ładnie śmigać, a wczoraj na meczu Barca-Real nie dało się wgl. obejrzeć, bo tyle ludzi siedziało..

Znacie jakieś dobre stronki?

A może jakaś telewizja internetowa? Nawet mógłbym zapłacić ileś tam miesięcznie, i oglądać sobie mecze w dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Kupilem sobie bilet na wszystkie mecze lm na liga mistrzów.onet.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja oglądam na Canal+, Canal+ Sport/Film/Film2/Family/Family2 oraz na nsportach. No i jeszcze w HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety mam CP, a tam jest tylko Polsat Sport i PS Extra. ;) na ligamistrzow.onet.pl można kupić ;) Ale niestety tylko LM. Lig już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu na weeb.tv

 

W sensie, że płacisz ? Bo bez tego są limity i często nie da się wejść, do tego tak naprawdę nawet płacąc nabija się im kasę, a nie mają wszystkiego, nie pamiętam, ale jakoś we wrześniu chyba leciał mecz drużyn z miejsc 3-6 z ligi hiszpańskiej. A oni mieli tylko jeden z programów canal+ bo przecież mecze lecą na kilku, oczywiście gorszy, więc ja dziękuje za płacenie za takie coś, zresztą sama jakość też nie jest za dobra, czasami "darmowe" transmisje z angielskim komentarzem mają lepszą ;) Najlepiej mieć pakiet Canal+, tylko że po połączeniu cyfry i n ceny skoczyły, szczególnie w kablówkach :kwasny: Lepiej to już chyba było, ostatnio to nawet się skarżą w prasie Już nie obejrzysz nielegalnej transmisji meczu w internecie? i mają śmieszne stowarzyszenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...