Skocz do zawartości
kowalsky1

Krem antyalergiczny do twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuję dla mnie kremu do wrażliwej skóry twarzy antyalergicznego. Nie znam się na tym więc w aptece pewnie by mi wcisnęli coś za 100 zł :/

Pomożecie?

Edytowane przez kowalsky1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA Ci nie pomogę ale z ciekawości zapytam bo nawet nie wiem o jaki yp kremu chodzi xd

Antyalergiczny czy może raczej chodziło Ci o hipoalergiczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipo, to to samo. Chodzi o taki żeby miał jak najmniej chemii a można było się nim posmarować np. po goleniu czy kąpieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś facetem i używasz kremu po kąpieli ? Serio :E Prysznic ponad wszystko.. !!

Po goleniu balsam nivea. Ja np płucze pyszczek zimną wodą. Nie toleruje żadnych kremów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie sprzedałeś tego l9 ? :E Jego wartość maleje :E

Edytowane przez Django

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tutaj bezkonkurencyjny produkt, który nie zawiera "chemii" i jest na bazie kwasu hiauloronowego - substancja fizjologicznie zgodna, naturalnie występująca w skórze ("zajefajnie" odmładza gębę - poczytaj sobie):

Organique Pour Homme (KLIK) - Balsam po goleniu, ale może być stosowany też do codziennej pielęgnacji twarzy...

Używam i jestem bardzo zadowolony z efektów nawilżenia i łagodzenia - kwas hiauloronowy czyni cuda... (dobry też na mrozy). Wszystkie inne kremy i balsamy po goleniu typu Nivea (Skin Energy, For Men), Oriflame i Avon się po prostu CHOWAJĄ. Problem jest jeden, a może i nawet dwa:

-cena: 40 zł za 150 ml,

- cieżko w ogóle z dostępnością...

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma barzo wrazliwa skore i jedyny krem, ktory nie powoduje u niej podraznien to klasyczna nivea w metalowym pojemniczku.

To,ze krem jest drogi, wcale nie znaczy, ze bedzie dobry.

Zawze mozesz poprosic o probke i zobaczyc jak sie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Biały jeleń

Żebyś wiedział, że to dobre jest. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych - AA, ze średniej półki Pharmaceris a z droższych Dermika ;) Wszystkie przetestowane i ocenione popytywnie przeze mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krem kremem, ale ważna jest też wcześniejsza pielęgnacja czyli demakijaż. Powinien on być wykonywany rano i wieczorem zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Oczyszczona skóra lepiej wchłania substancje odżywcze z kremów. Tutaj wszystkiego się dowiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niverosin - w skladzie ma diosminę i hesperydynę, a te składniki wzmacniają naczynka. Na pewno zobaczysz różnicę, aczkolwiek trzeba środek stosować przez dłuższy czas bo wiadomo, ze nie zobaczysz róznicy od razu. Mi pomógł, testowałem w sumie kilka kremów do cery naczynkowej ale ze wszystkich z jakimi mialem do czynienia tylko niverosin dał taki dobry rezultat.

Dodatkowo na dzień obowiazkowo filtr 50 bo skóra naczynkowa nie lubi słońca i pod jego wpływem naczynka mogą Ci pękać. A jak juz Ci popękają to raczej ich tak latwo nie usuniesz. Pozostaje laser. 

Nie polecam na pewno peelingów mechanicznych, są zbyt mocne oraz mogą uszkadzać skóre naczynkową. Lepszy będzie tutaj peeling enzymatyczny. Lekko oczyszcza, rozjaśnia, super nawilża i świetnie wygasza wszystkie naczynkowe sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, co autorka tego wątku. Szukam kremu antyalergicznego, ale również przeciwzmarszczkowego. Czy takie połączenie w ogóle istnieje? Czy są kremy antyalergiczne przeciwzmarszczkowe? Jeśli tak – jakie i gdzie jestem w stanie je dostać stacjonarnie? Dziękuję za rekomendacje.

Edit. Czy sądzicie, że warto ufać takim rankingom https://biocity.pl/cudowny-krem-na-zmarszczki-jaki-wybrac/

Edytowane przez Linda88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...