Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

przelip

Windows 8.1 i Inventor 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji z Win 8 do Win 8.1 pojawił się problem. Korzystam z Inventora 2012 i na Win 8 działał bez problemu ale po aktualizacji przestał działać i w dodatku nie działa też eksplorator Windows. Podobne problemy są znane nawet w Inventor 2013 i 2014 bez SP1! Teraz moje pytanie: czy ktoś z Was również korzysta z tego oprogramowania na Win 8.1? Wiem, że Autodesk nie potwierdza kompatybilności Inventor 2012 z Win 8 ale działał on bez problemu do czasu aktualizacji Windows. Czy czysta instalacja Win 8.1 i instalacja Inventora na świeży system naprawi problem, może ktoś próbował? Nie chcę tego sprawdzać bo może się okazać, że nie zadziała i później czeka mnie reinstalacja Win 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam WIN 8.1 64 bit Enterprisem, więc mogę sprawdzić.

Podaj tylko link do tego programu, którego używasz (inwertor).

No i jakaś krótka instrukcja obsługi, bo nie znam tego oprogramowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Twojego czasu ale dzięki, że chcesz pomóc ;) Inventor Design Suite 2012 to prawdziwa kobyła :D zawiera między innymi 3ds Max, AutoCad, Mudbox itd poza tym może ci namieszać w systemie tak jak mi więc lepiej nie próbować. Może ktoś kto używa tego oprogramowania już próbował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to: Inventor Musi być wersja 2012 bo do wersji 2014 jest już patch po którym działa bez problemu. Ciekawi mnie czy czysta instalacja Win 8.1 i na to Inventor 2012 będzie działać. Jeżeli Ci się uda to będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...