Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janke5

Jak ściągnąć obraz ISO z Windows 8.1

Rekomendowane odpowiedzi

a po co?

to sa poradniki jesli ktos chce miec win8/8.1 na nielegalnym kluczu. tutaj klucz tylko posluzyl do instalacji. do aktywacji internetowej wklejasz/wpisujesz swoj i przchodzi bez problemu. po co aktywacja telefoniczna? masz legal nie musisz sie niczym martwic

Jesli natomiast do isntalacji chcesz uzyc swojego klucza to musisz utworzyc plik ei.cgi w folderze source w win7 masz go tam i jak chesz meic wszytskie wersje usuwasz ten plik lub edytujesz w nim jaka chcesz miec wersje. tutaj musisz utworzyc sam ten plik i wklepac kanal dystrybucji swoj i ot tyle zbawy.

 

OK, może faktycznie dotyczyły piratów. Ale jak się ma sprawa z wersją upgrade. Czy po czystej instalacji Win 8.1 (z kluczem generic) i podaniu później klucza od mojej wersji Win 8 Pro Upgrade system się aktywuje bez problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajcie piratów do tego tematu. Aktualizowałem do 8.1 pięć godzin i nie zamierzam drugi raz tyle czasu marnować i jeszcze dostawać komunikaty o błędach... Co oni tam sobie myślą w tym Microsofcie. Jak za rok będę kupował ultrasa to głównym kandydatem będzie Air. Dość Windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajcie piratów do tego tematu. Aktualizowałem do 8.1 pięć godzin i nie zamierzam drugi raz tyle czasu marnować i jeszcze dostawać komunikaty o błędach... Co oni tam sobie myślą w tym Microsofcie. Jak za rok będę kupował ultrasa to głównym kandydatem będzie Air. Dość Windowsa.

Mnie już cholera bierze. Zaktualizowałem Win 8.0 do Windows 8.1 przez Windows Store ale mam następujące problemy:

- część interfejsu jest po angielsku

- musiałem ponownie aktywować system

- nie działa mi karta wifi - nie mogę zainstalować sterownika chociaż na Win 8.0 chodził bez problemu

- chciałem przeprowadzić czystą instalację ale nie mogę pobrać obrazu ze strony MS - nie można teraz nawiązać połączenia

 

I jakby ktoś pytał to tak posiadam oryginalny system.

 

Po prostu parodia jakaś.

 

Pozdro.

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Wejdź w panel sterowania, regiony, i każdą opcję po kolei kliknij i poustawiaj wszystko na polski. Tak samo wejdź w Język usuń angielski i ściągnij paczkę z polskim językiem (kliknij opcje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Wejdź w panel sterowania, regiony, i każdą opcję po kolei kliknij i poustawiaj wszystko na polski. Tak samo wejdź w Język usuń angielski i ściągnij paczkę z polskim językiem (kliknij opcje)

Wszystko jest ustawione na polski. Nie mam co zmienić.

 

pozdro.

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnijcie sobie z torrentow iso 8.1 rtm(wersje oczywiście taka jaką posiadacie win 8) i zrobcie czysta instalacje, wtedy nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie możliwe że masz po angielsku. W Regionah masz 3 zakładkę Administracyjne i musisz wejść w "copy settings" i kliknąć dwa ptaszki na dole. Teraz nie ma siły żeby było o Angielsku. Chociaż u mnie kilka kafelków nie zmieniło nazw na polskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnijcie sobie z torrentow iso 8.1 rtm(wersje oczywiście taka jaką posiadacie win 8) i zrobcie czysta instalacje, wtedy nie ma żadnych problemów.

Szukałem ale z wersją polską jest problem.

Możesz podesłać link na PM ?

 

pozdro.

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ten oto kluczyk --> http://allegro.pl/klucz-microsoft-windows-8-1-professional-32-64-pl-i3661030248.html

 

Wie ktoś może jak naprosciej zainstalować odrazu windows 8.1 ? która metoda najlepiej tu zadział?

zrób wszystkie aktualizacje windows update i bedzie w sklepie aktualizacja do 8.1:)

ps Masz jeszcze namiar gdzie kupic sam klucz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ten oto kluczyk --> http://allegro.pl/klucz-microsoft-windows-8-1-professional-32-64-pl-i3661030248.html

 

Wie ktoś może jak naprosciej zainstalować odrazu windows 8.1 ? która metoda najlepiej tu zadział?

super zaplaciłeś za pirata :D nie lepiej było sicganacsobie z torrentow :D szybciej i za friko :D 160zl za nielegalny widnows. maskra :D

 

zrób wszystkie aktualizacje windows update i bedzie w sklepie aktualizacja do 8.1:)

ps Masz jeszcze namiar gdzie kupic sam klucz?

update czego do czego :D? Najproscie to zainstalowac z plyty/pendrivea :D skoro ma pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super zaplaciłeś za pirata :D nie lepiej było sicganacsobie z torrentow :D szybciej i za friko :D 160zl za nielegalny widnows. maskra :D

 

 

update czego do czego :D? Najproscie to zainstalowac z plyty/pendrivea :D skoro ma pirata.

Można łatwo sprawdzić legalność tego klucza, wejść na stronę Microsoftu i spróbować ściągnąć :D

 

Właśnie chciałem wykonać czystą instalkę Windowsa, gdy się okazało, że na moim penie brakuje 35MB żeby słowo mogło stać się ciałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można łatwo sprawdzić legalność tego klucza, wejść na stronę Microsoftu i spróbować ściągnąć :D

 

Właśnie chciałem wykonać czystą instalkę Windowsa, gdy się okazało, że na moim penie brakuje 35MB żeby słowo mogło stać się ciałem :E

sam klucz nie swiadczy o oryginalnosci.

zrezszta klucz za 150 a popatrz ile kosztuje system, nawet glupi upgrade do 8.1 kosztuje wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sewek1988 Jaką miałeś wersję Win 8, Upgrade Pro? Czy podczas instalacji miałeś komputer podłączony do internetu? Bo czytałem kilka poradników i tam zalecali odłączyć komputer od sieci na czas instalacji i dopiero po wpisaniu swojego klucza aktywować go telefonicznie.

 

 

Dziękuję za wszystkie porady. Mój był cały czas podłączony do internetu. Na końcu aktywowałem online własnym kluczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super zaplaciłeś za pirata :D nie lepiej było sicganacsobie z torrentow :D szybciej i za friko :D 160zl za nielegalny widnows. maskra :D

 

 

update czego do czego :D? Najproscie to zainstalowac z plyty/pendrivea :D skoro ma pirata.

 

Niby tanio,ale po pobraniu uaktualnienia windows 8.1 i wpisaniu klucza pobrałem czyste iso 8.1 następnie czysta instalacja,po wszystkich aktualizacjach nic nie pisze o nielegalności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można odpalić to z płyty czy da sie nagrać?

 

Po pobraniu możesz zadecydować czy zapisać w postaci obrazu ISO i wypalić na plyte lub pendrive,lub zapisać obraz na pulpit, a także zaczać instalacje od razu.

 

Btw.Ci którzy pobierali iso---> w jakim języku pobrał wam się Win 8.1 ??? u mnie Englisch ( United Kingdom ) a myślałem ze od razu Polski będzie.przeciez na MSDN są dostępne zarówno Englisch (United States) jak i Polisch a nie wiem czemu pobrał taki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pobrał obraz Win 8.1 w wersji podstawowej? Mam Win 8 podstawową 32 bit OEM. Ze swoim kluczem nie mogę pobrać przez te instalatory, a po wpisaniu jakiegoś klucza z neta pokazuje, że poprawny ale zamiast pobierać wywala komunikat, że nie można połączyć z internetem czy coś w tym stylu.

 

Napisałem do Microsfota, że kupiłęm Win 8 OEM w Komputroniku razem z płytą i kluczem i płyta ta uległa uszkodzeniu i chciał bym pobrać zapasową płytę dla siebie ale klucz mi na to nie pozwala. To odpowiedzieli mi, żebym zgłosił się do Komputronika i może udostępnią mi kopię zapasową płyty... haha no śmiech na sali ...M$...

 

P.S Widzę na mniej legalnych stronach obrazy do pobrania. Ale nie wiem czy będą odpowiednie pod mój klucz. Bo 32 bit są tylko wersje PRO albo Enterprise.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu możesz zadecydować czy zapisać w postaci obrazu ISO i wypalić na plyte lub pendrive,lub zapisać obraz na pulpit, a także zaczać instalacje od razu.

 

Btw.Ci którzy pobierali iso---> w jakim języku pobrał wam się Win 8.1 ??? u mnie Englisch ( United Kingdom ) a myślałem ze od razu Polski będzie.przeciez na MSDN są dostępne zarówno Englisch (United States) jak i Polisch a nie wiem czemu pobrał taki.

Mi pobrało w jezyku polskim. btw. english a nie englisch oraz polish a nie polisch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz Genuine do pobrania Windows 8.0 Core nie działa

 

Pasuje on do 8.1 ale wyskakuje komunikat :Nie można nawiązać teraz połączenia :(

 

Używałem klucza Genuine dla Windows 8 Core podanego wcześniej.

 

Dałoby radę aby ktoś wrzucił pobraną wersję Core na jakiś Upload ?

 

Przez aktualizację z Windows 8.0 na 8.1 nie działa dźwięk :(

 

A wszystkie funkcje przywracania systemu,ustawień fabrycznych przez aktualizacje zostały uniemożliwione :(

 

Sporo osób ma teraz problem

 

 

Dam naj za rozwiazanie mojego problemu (Niestety nikt z moich znajomych nie ma Windows'a 8 Core , jedynie mają Pro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na necie bez problemu znajdziesz obraz w windowsem 8, tylko jak już ściągniesz to sprawdź sumę kontrolną SHA-1 obrazu .iso windowsa tym programem:

http://www.irnis.net/soft/xcsc/

i porównaj z sumami podanymi tutaj:

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy Multiple Editions ?

 

Czy jeśli mam klucz od wersji OEM tej oryginalnie zainstalowanej z laptopem to będzie wszystko jak oryginał ?

 

Chodzi mi o to żeby mi potem na gwarancje przyjęli ,kupowałem lapka w Saturnie

 

I o co chodzi z tymi sumami kontrolnymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, klucz będzie pasował. Multiple Editions oznacza że płyta zawiera obraz windowsa 8 oraz 8 pro, a to jaką wersję zainstaluje zależy od klucza który masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę pobrać z tej strony żadnego windowsa bo nie mam subskrypcji a jak wpisuje dane to jakiś bład wyskakuje

 

Potrzebny mi Windows 8.0 64 bit (Core-Zwykły bez Pro)

 

 

Dzięki wielkie że chcesz mi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...