Skocz do zawartości
SKEMP

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego powodu robiłem trójkę dwa razy w trakcie gry przerywałem. I raczej wątpię aby było trzecie podejście. A czwórka pod tym względem chyba wypada najlepiej, i trzeba się konkretnie nachodzić/naskakać i jest trochę konkretnej strzelaniny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee przesadzacie, HZD jest dużo ładniejsze ;)

Na mnie też większe wrażenie zrobił Tomb Raider na PC w 4k.

 

 

Tomb Raider jest o klase nizej i rozdzielczosc tego nie zmieni.

Dla mnie najladniejsza gra jest The Order 1886, zaraz za nim U4 i dopiero Horizon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider jest o klase nizej i rozdzielczosc tego nie zmieni.

Dla mnie najladniejsza gra jest The Order 1886, zaraz za nim U4 i dopiero Horizon

 

Tomb Raider nie jest o klasę niżej. Pierwsza scena z dema w górach. Wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o detale i związane z nimi smaczki, to bezkonkurencyjnie pod względem graficznym wygrywa Uncharted 4 Zaginione Dziedzictwo, gram na prosiaku i mam TV 4K z dobrym HDR i momentami kopara leżała na podłodze, Kres Złodzieja równie piękny, ale Zaginione Dziedzictwo podniosło poprzeczkę na nowy poziom.

 

HZD również ma piękną grafikę, ale jak na mój gust zbyt cukierkową. U4 to petarda, skuszę się by stwierdzić, że ładniejszej grafiki nigdy nie widziałem z tak mnogą ilością smaczków, chylę czoła bardzo nisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o detale i związane z nimi smaczki, to bezkonkurencyjnie pod względem graficznym wygrywa Uncharted 4 Zaginione Dziedzictwo, gram na prosiaku i mam TV 4K z dobrym HDR i momentami kopara leżała na podłodze, Kres Złodzieja równie piękny, ale Zaginione Dziedzictwo podniosło poprzeczkę na nowy poziom.

 

HZD również ma piękną grafikę, ale jak na mój gust zbyt cukierkową. U4 to petarda, skuszę się by stwierdzić, że ładniejszej grafiki nigdy nie widziałem z tak mnogą ilością smaczków, chylę czoła bardzo nisko.

To popatrz sobie na LOD czy detale 3 planu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o smaczki, fizykę, szczegóły i logikę pewnych działań to nie ma drugiej takiej gry jak Zelda: BOTW, a HDR też tu działa (w moim bieda TV, jest tryb HDR+, i gra prezentuje się lepiej w tym trybie, kolory, źródła światłą, nasycenie barw itd, zupełnie inne)

 

dla mnie najładniejsza, po porostu magicznie baśniowa gra zeszłego roku, ale w to trzeba zagrać bo ta gra w ruchu pięknieje...

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Tomb Raider nie jest o klasę niżej. Pierwsza scena z dema w górach. Wystarczy.

jedna scena o niczym nie świadczy. U4 składa się w większości takich scen... o czym mowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie Zaginione Dziedzictwo. Ta gra to niestety mój największy zawód wśród gier na PS4 :( Po splatynowaniu U4 byłem niesamowicie nakręcony na dodatek. Obie bohaterki okazały się być parodiami samych siebie, ich motywacje były płaskie i przewidywalne. Dialogi między nimi drętwe i ... suche :P Czary goryczy dopełniła fatalna lokalizacja, która boli tym bardziej, że Nathan i spółka po polsku byli świetni.

Co do samej rozgrywki to lokacje z U4 zapadły mi w pamięci, te z kolei niczym specjalnym mnie nie zachwyciły. Grafika również wg mnie dużo bardziej nierówna niż w podstawce.

Smuteczek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy na ps4 pro wyzsza rozdzialak sie sama ustawia? bo w opcjach nic nie ma poza HDR.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety trochę rozczarowała i znudziła. Za dużo wspinania. Nie mogłem się wczuć. Do TLoU nie ma startu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić by mieć platyne z każdej części uncharted?

Odpalić Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść 20 rozdział na miażdżycym poziomie ? Te wszystkie porady na Google nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na YouTube.

 

Serio spójrz sobie na jakieś filmiki tam jak ludzie na tym poziomie przechodzą. Zobaczysz jaką obrać taktykę czy może jakieś tipsy podłapiesz.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie tak robię A dużo filmików z tym nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem grę na miażdżycym ale używałem slow motion i niekończąca się amunicję. Wpadł tylko trofeum - wymagający ale miażdżycy już nie. Przecież wszystkie 22 rozdziały plus prolog i epilog przeszedłem na najtrudniejszym poziomie. Ktoś może wie dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem, nie oglądałem wcześniej żadnych materiałów, ale robi wrażenie, mimo, że to taki głośny EX, nie spodziewałem się, że to taka uczta wizualna i ta szczegółowość lokacji :P Ledwo usiadłem i zleciało 5 rozdziałów, w karierze PSa zaliczyłem dopiero God of War, ale jeśli chodzi o oprawę, to starszy Uncharted bardziej mi się podoba i znowu nie dowierzam co można wykrzesać z takiego prosiaka, nawet jeśli to checkerboarding to powiem wow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nawet checkerboard. Po prostu 1440p upscalowane do 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo :lovin: Gdyby tak wszystkie gry wyglądały, to więcej mi do szczęścia nie potrzeba, nawet natywne :boink:

HDR też dobrze wygląda, w 2016 roku jak Uncharted miał premierę, śmiałem się, że na co to komu. Jak skończę, zabieram się za TLoU Remastered :yuppie:

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR dodali później już sporo po premierze. Ja przechodziłem pierwszy raz jeszcze na ps4 fat w 1080p bez HDR.

 

Później tylko pojedyncze rozdziały lub ich części przechodziłem. A wczoraj zacząłem grać od początku z zamiarem pełnego przejścia na prosiaku. I powiem, że teraz gra sporo zyskuje dzięki wyższej rozdzielczości i HDR na prosiaku.

 

Warto ograć drugi raz jak ktoś zmienił ps4 na prosiaka i jakiś TV z HDR.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, to nie wiedziałem, dziwiłem się, że już w 2016 roku gry z HDRem tak dobrze wyglądały.

 

Właśnie widziałem wczoraj, że grasz, myślałem, że Cie zainspirowałem do ponownego przejścia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie w 2016, patch z hdr wyszedł w listopadzie 2016. Gra na zwykłe ps4 w maju 2016.

 

No zainspirowałeś, dzięki tobie przypomniałem sobie o tej grze. A właśnie mam ochotę na luźną grę z fajną fabułą. Wczoraj jeszcze trochę pogralem w dodatek do tlou. Również mega gra.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...